• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

signul

Registered User
لایک‌ها
938
اینجوری باشه فکر کنم جنس از چین وارد کنم و بفروشم بهتر فروش بره o_Oo_Oo_O
جنس 500 تومنی رو میدن 10 تومن ملت میگن وای چه ارزونه ، بعد 2 روز هم میندازنش آشغال یکی دیگه میخرن و باز .....
جنس ترک جنس و دوامش قابل قیاس با چینی نیست

یه مثال خیلی قدیمی ترکی هست میگه ( ترجمش میکنم دیگه چون ترک 1-2 نفر بیشتر نی ) " اگه فقیر عقل داشت ، پلو میخورد و مخمل میپوشید "

به نظر من شما جنس چینی هم در کنارش بفروش
اینجوری بهتره
الان کلا شده دروغ بازار و بنجل فروشی توی نت الان شما که داری جنس اصل هم می دی باز هم کسی اعتماد نمی کنه و می گه این دیگه جنس چینی و فلانو با چه قیمتی هم می خواد بکنه تو پاچه ملت
شما اون جنس آشغالم بیار و قیمت بزن تو سایت خود مشتری می فهمه چی کار کنه و قضیه چیه و واقعا اصله

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
آقا چرا طوری فکر میکنی که واقعا طوری شده منظورش سهوی بود دیگه یعنی بنر سهوی نداری:general110:
نه ببین تو نقل و قول پست من عمودی رو کرده عمدی ... :general710::general710::general710::general710::general711:

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
ایا من دوز دخدر دارم؟ آیا من اصن با مونث جماعت آبم تو ی جوب میره؟ :general710:
اینو دیگه من نمیدونم :general705:
باید از جواد پرسید :Dو اون یکی تاکش بود؟تَکِش بود؟o_O

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
به نظر من شما جنس چینی هم در کنارش بفروش
اینجوری بهتره
الان کلا شده دروغ بازار و بنجل فروشی توی نت الان شما که داری جنس اصل هم می دی باز هم کسی اعتماد نمی کنه و می گه این دیگه جنس چینی و فلانو با چه قیمتی هم می خواد بکنه تو پاچه ملت
شما اون جنس آشغالم بیار و قیمت بزن تو سایت خود مشتری می فهمه چی کار کنه و قضیه چیه و واقعا اصله
مسلماً هیچ وقت این اتفاق نمیفته .... از هر نظر ، جنس ترک الان هم برا مشتری خوبه و هم برا ما که تهیه اش برا ما هم آسون تره چون به ترکیه دسترسی راحت داریم ، اگه بخوایم چینی رو از عمده فروش بگیرم فکر کنم از این جنس ترک برامون گرونتر بیفته

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
کو این که درسته !!!؟؟ چرا پست های منو تحریف میکنی !!!؟؟؟:general710::general710::general710::general710::general711::general711::general711::general711:
نذار دوباره شروع کنم :general705:تو همین صفحه باز اشتباه داریا:rolleyes:(عکسم گرفتمااا;))

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
بحثو تموم کنین دیگه محمد جان :general504:
شوخی شوخی به جون هم افتادین:general509:
چه بحثی سیاوش عزیز؟!
اون آخرین پیامم بود در اون زمینه و دیگه هم نمیخواستم چیزی رو ادامه بدم! روی سخنمم مسقیما نسبت به فرد خاصی نبود!!! حالا هر کسی احساس کرد که روی سخنم به اونه دیگه حتما یه کاری کرده که همچین فکری میکنه!!!
حقیقتا هم خودتون دیدین تو این مدت هم گه گداری به اینجا سر میزدم و فقط تو همین چند روز اخیر یذره بیشتر فعالیت میکردم! والا درس و دانشگاه و سایتامو این چیزا دیگه نمیذاره زیاد فعالیت کنم و این چند وقت هم تعطیلیا زیاد شده بود برای من، که اینجا بیشتر میام!
وگرنه بحث های الکی از حوصله من خارجه! یه مدت قدیما از این بحثا زیاد بود ولی الان نه وقتش هست نه حوصلش! همین چند وقتم اینقدر زیاد پیام دادم اعصابم خورد شد! اصلا بالانس اکانتم به هم ریخت! نسبت ارسالها به تشکرم رو باید بدم آپاراتی تنظیم کنه :general304: حالا باز شوخی کردما! نیاید بگید تشکر واسم مهمه!!!:general208:
هر کیم احساس میکنه با بنده مشکلی داره یا فکر میکنه بنده باهاش مشکلی دارم بگه تا اگر سوء تفاهمی هست حل شه! عذرخواهی میکنم اگر کسی رو آزرده خاطر کردم!:general601:
خب بیخیال
یه ایده دارم ولی علم عملی کردنشون ندارم ! چه کنم؟! :general210:لامصب تو ایران از این مسابقاتی که مثلا گوگل میذاره واسه حمایت از ایده ها هم نداریم وگرنه ایدش خیلی توپه البته شاید تو ایران نگیره ولی تو وب جهانی میترکونه!!!:general304:
آقا راست میگن هرکی تو مسابقه زیر اول شه از سربازی معافه؟!
http://skill.irantvto.ir/
دقیقا کجاش به این موضوع اشاره کرده؟!

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
باید از مهدی @ufont بپرسم ببینم داریم یا نه :general707::general707::general707::general707::general705::general705::general705::general705::general705:
فعلاً همین افقی رو به من داده ، اگه عمودی هم داشته باشیم من در جریان نیستم .

مهدی بنر عمودی داریم!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟ :D:D:D:D:D
ب پیر به پیغمبر نداریم :general509:اصلا هم خصوصی نده که من خونه نیستم متنفرم از بنر زدن اونم پدرم در اومد بخاطر عشقی که ازت در سینه داشتم زدم :general710:
@GAME بخاطر من براش بزن با تخفیف ویژه دمت گرم تو این 15 سال ازت چیزی نخواستم رومو زمین ننداز

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
ب پیر به پیغمبر نداریم :general509:اصلا هم خصوصی نده که من خونه نیستم متنفرم از بنر زدن اونم پدرم در اومد بخاطر عشقی که ازت در سینه داشتم زدم :general710:
@GAME بخاطر من براش بزن با تخفیف ویژه دمت گرم تو این 15 سال ازت چیزی نخواستم رومو زمین ننداز
باشه :general503::general503::general503::general503::general503::general503::general503:

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
چه بحثی سیاوش عزیز؟!
اون آخرین پیامم بود در اون زمینه و دیگه هم نمیخواستم چیزی رو ادامه بدم! روی سخنمم مسقیما نسبت به فرد خاصی نبود!!! حالا هر کسی احساس کرد که روی سخنم به اونه دیگه حتما یه کاری کرده که همچین فکری میکنه!!!
حقیقتا هم خودتون دیدین تو این مدت هم گه گداری به اینجا سر میزدم و فقط تو همین چند روز اخیر یذره بیشتر فعالیت میکردم! والا درس و دانشگاه و سایتامو این چیزا دیگه نمیذاره زیاد فعالیت کنم و این چند وقت هم تعطیلیا زیاد شده بود برای من، که اینجا بیشتر میام!
وگرنه بحث های الکی از حوصله من خارجه! یه مدت قدیما از این بحثا زیاد بود ولی الان نه وقتش هست نه حوصلش! همین چند وقتم اینقدر زیاد پیام دادم اعصابم خورد شد! اصلا بالانس اکانتم به هم ریخت! نسبت ارسالها به تشکرم رو باید بدم آپاراتی تنظیم کنه :general304: حالا باز شوخی کردما! نیاید بگید تشکر واسم مهمه!!!:general208:
هر کیم احساس میکنه با بنده مشکلی داره یا فکر میکنه بنده باهاش مشکلی دارم بگه تا اگر سوء تفاهمی هست حل شه! عذرخواهی میکنم اگر کسی رو آزرده خاطر کردم!:general601:
خب بیخیال
یه ایده دارم ولی علم عملی کردنشون ندارم ! چه کنم؟! :general210:لامصب تو ایران از این مسابقاتی که مثلا گوگل میذاره واسه حمایت از ایده ها هم نداریم وگرنه ایدش خیلی توپه البته شاید تو ایران نگیره ولی تو وب جهانی میترکونه!!!:general304:
آقا راست میگن هرکی تو مسابقه زیر اول شه از سربازی معافه؟!
http://skill.irantvto.ir/
دقیقا کجاش به این موضوع اشاره کرده؟!
پاشو بیا یاهو یکم مشاوره رایگان بدمت:)

ufont

لایک‌ها
4,086
باشه :general503::general503::general503::general503::general503::general503::general503:
حسش نیست خستم ، خسته میفهمی ؟ :android30::android30::android30:
حالا گریه کن :android04::android04:

آخرین نفری که ایشون بهش مشاوره داده @ali_ahmari بوده ، سیاوش این عفشین مشاوره بده از دستش راحت شیم

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
@محمد هستم
شوخی شوخی تبدیل به دعوا شدا :|
بسه
چرا مسائلو گنده میکنید این کجاش دعواس یه بحث ساده بود که یذره از حدش خارج شد:general601:
و واقعا حقیقتیه که میگن هرچیزی به اندازش شوخیم به اندازش! خودتون دیدین از تو پستا که آدم خشکی نیستم ولی هر چیزیم به اندازش!
مثلا خود شما گفتی به ما ابله (با ضرب المثل) ما هم چیزی نگفتیم! ولی قرار نیست کلا سکوت را جایگزین بیان حق کنیم! جنبمون بالاس ولی دیگه نه به اندازه پرچممون! :D:general304:
خرگوش میخوای نشونم بدی؟!:D
اگر اومدم اطلاعات از خودم نمیدما! ازم اطلاعات نگیریا! نگی سایتت چیه ها هیچ اطلاعاتی از خودم نمیدم !!! گفته باشم!!!:general710:

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
حسش نیست خستم ، خسته میفهمی ؟ :android30::android30::android30:
حالا گریه کن :android04::android04:

آخرین نفری که ایشون بهش مشاوره داده @ali_ahmari بوده ، سیاوش این عفشین مشاوره بده از دستش راحت شیم
پی اس دی اش رو هم نداری خودم ریسایز کنم :general503::general503::general503:

ufont

لایک‌ها
4,086

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
چرا مسائلو گنده میکنید این کجاش دعواس یه بحث ساده بود که یذره از حدش خارج شد:general601:
و واقعا حقیقتیه که میگن هرچیزی به اندازش شوخیم به اندازش! خودتون دیدین از تو پستا که آدم خشکی نیستم ولی هر چیزیم به اندازش!
مثلا خود شما گفتی به ما ابله (با ضرب المثل) ما هم چیزی نگفتیم! ولی قرار نیست کلا سکوت را جایگزین بیان حق کنیم! جنبمون بالاس ولی دیگه نه به اندازه پرچممون! :D:general304:

خرگوش میخوای نشونم بدی؟!:D
اگر اومدم اطلاعات از خودم نمیدما! ازم اطلاعات نگیریا! نگی سایتت چیه ها هیچ اطلاعاتی از خودم نمیدم !!! گفته باشم!!!:general710:
کی با کی دعواش شده :general210::general210::general210::general210::general210:
من اونور دارم رو سایتم کار میکنم پست هایی که تگ هستم رو فقط میخونم :general705:

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
تو ایران به بحث ساده ای که از حدش خارج بشه میگن دعوا:cool::D

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
مرده حسابی چیو ریسایز کنی ؟
موشن و ... رو باید از اول بسازی وگرنه خودم میکردم برات
باشه نمیخوام :angrybirds3::angrybirds3::angrybirds3::angrybirds3::angrybirds3::general503::general503::general503::general503::android04::android04::android04::android04:

:android30::android30::android30::android30::android30::android30::android30::android30::android30:

بالا