• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

mcsaturday

Registered User
لایک‌ها
1,331
دوستان نیاز به راهنماییتون دارم
یه مشتری اومده برا انجمنم 500تومن. من پول لازمم. 410ت به داداشم بدهکارم باید پس بدم. انجمن خوابیده و راکد و بی فعالیت شده. همزمان گوگل پنالتیش کرده و بازدید به زیر نصف رسیده.
شما بودید انجمنی که انقد واسش زحمت کشیدید رو چه میکردید؟ و چقد خرج...
درضمن این سومین باری هست که پنالتی میشیم...

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
یه مشتری اومده برا انجمنم 500تومن. من پول لازمم. 410ت به داداشم بدهکارم باید پس بدم. انجمن خوابیده و راکد و بی فعالیت شده. همزمان گوگل پنالتیش کرده و بازدید به زیر نصف رسیده.
میفروختم :D

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
مفتی میدادم بش - تازه یه چیزی هم دستی میدادم بر داره :D

پ.ن: بی شوخی، پنالتی شدی؟ :general210:

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
ایا به این فردی که می خواهی بفروشی. گفتی که رفته تو پنالتی و بازدیدش نصف شده است.
بعدم اگر گیری و همیشه این سایت داره بهت ضرر می دهد و سه بارم پنالتی شده است
بفروش . و بعدا با قدرت بیشتری یک سایت دیگر و بهتر با توجه به تجربه های که کسب کردی راه بینداز

film-dl

Registered User
لایک‌ها
281
به نظرم بفروشش بره چون میگن تا سه نشه بازی نشه بعد بار سوم اسپم میشی بفروشش تا اسپم نشی:general307:

mcsaturday

Registered User
لایک‌ها
1,331
:general504:
مفتی میدادم بش - تازه یه چیزی هم دستی میدادم بر داره :D

پ.ن: بی شوخی، پنالتی شدی؟ :general210:
:general509:
آره داداش...

ایا به این فردی که می خواهی بفروشی. گفتی که رفته تو پنالتی و بازدیدش نصف شده است.
بعدم اگر گیری و همیشه این سایت داره بهت ضرر می دهد و سه بارم پنالتی شده است
بفروش . و بعدا با قدرت بیشتری یک سایت دیگر و بهتر با توجه به تجربه های که کسب کردی راه بینداز
عزیز من قبلاً بهش قیمت داده بودم یک و دویست. قبلاً بازدید خیلی بهتر بود. اما الان گفتم بخاطر افت فعالیت و بازدید هشتصد میدم. گفت نه، پونصد! چون فک کردم دیدی به پنالتی نداره فقط افت بازدید و ورودی رو بهش توضیح دادم...
این سایت رسماً داره از من میکشه فقط.
کلی بدهکاری و ضرر به بار آورده برای من.
ولی این آقا یه سری اهداف و ایده های خاص داره.

به نظرم بفروشش بره چون میگن تا سه نشه بازی نشه بعد بار سوم اسپم میشی بفروشش تا اسپم نشی:general307:
یه دلم میگه نفروشم، بذارم یه مدت باشه... ببندم انجمن رو... بلکه گوگل بیخیال شد :general107:

film-dl

Registered User
لایک‌ها
281
:rolleyes:اگه خیلی واسش زحمت کشیدی که به نظرم نفروشش چون زحمت های خود ادم رو نمیشه روش قیمت گذاشت

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
یعنی شما نگفتی پنالتی شده است . و این قیمتو داده است درسته
خوب بهش بگویید پنالتی شده است ببینید نظرش چیه
بعدا بده بفهمه می دانستید ولی بهش نگفتید. شاید این جوری اصلا سایت را نخره. یا قیمت را کم بکنه.
بالاخره حق داره کسی سایتی را می خره . خیلی چیز هایش را بداند. چون داره بابتش پول می دهد

reza-taker

Registered User
لایک‌ها
180

بفروش تا پنالتی گل نشده :D

reza-taker

Registered User
لایک‌ها
180
یعنی شما نگفتی پنالتی شده است . و این قیمتو داده است درسته
خوب بهش بگویید پنالتی شده است ببینید نظرش چیه
بعدا بده بفهمه می دانستید ولی بهش نگفتید. شاید این جوری اصلا سایت را نخره. یا قیمت را کم بکنه.
بالاخره حق داره کسی سایتی را می خره . خیلی چیز هایش را بداند. چون داره بابتش پول می دهد

کاملا درسته
مثلا هرکی بخواد سایت بخره باید همه چیزشو بدونه دیگه شرعا و عرفا حق داره بدونه

reza-taker

Registered User
لایک‌ها
180
اگه قالب وردپرس و استاندارد هست سورس صفحه اصلی index.php رو کپی کنی داخل category.php دسته بندی ها هم صفحه بندیشون مثل صفحه اصلی میشه.
قالب سایت بنده
www.dehmusic.ir
یشه همچین کاریش کرد اصلا
سورس بلد نیستم از کجا تا کجاش میشه ؟

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
دوستان کسی هست که از درگاهش براش پول بریزم، به یه کارت ملت {کارت به کارت} کنه ؟ :(
مبلغ 28 ت هست

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
به شماره من اس اومده بود برای این :confused: به جایی سفارش ارسال پیامک دادین؟ :android06:

----

ای ملت چرا شماره مونو میفروشید:general211::general211::D

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
برای آخرین بار و برای همیشه
نقل و قول و تگ هم در این بخش پاسخ داده نخواهد شود ، کاری داشتین در پ.خ در خدمتتون هستم ، و هر روز مثل قبل به پی تی سر میزنم و به پ.خ هاتون پاسخ میدم اما تا اطلاع ثانوی جایی پست نمیزارم
بخاطر اتفاقات چند روز قبل و گزارش سایتمون قبل افتتاح که بچگانه ترین حرکت ممکن بود و برخی اتفاقات دیگه با اینجا موندن نمیخوام اعتبار یه گروه رو به خطر بندازم و براشون مشکل ایجاد کنم ،
چون پشت این سایتها الان دیگه به جز من کسان دیگه ای هم هستن که نمیخوام از نون خوردن بندازمشون ، و این که افرادی رو از نون خوردن انداختن به دور از رسم جوانمردی هستش
بزرگترین اشتباه من صمیمی شدن بیش از اندازه بود که باعث شد برخی فکر های دیگه ای در موردم بکنن ، اما نیت من فقط دوستی بیشتر و تبادل افکار راحتتر بود .
بازم میگم پی تی میام اما در تاپیک ها فعلاً فعالیتی نخواهم داشت و فقط جواب دوستان رو در پ.خ خواهم داد و تا اطلاع ثانوی این آخرین پستم در پی تی هست حالا معلوم نی چند روز چند ماه و یا چند سال .
خواهشاً این پست رو هم نقل و قول نکنید و حرفی داشتین برام پ.خ کنید

و در آخر از همه دوستان که در این مدت در این تاپیک تجربیاتشون رو در اختیارم گذاشتن و در مواردی که نیاز بود راهنمائیم کردن تشکر میکنم ( دیگه چون تعداد دوستان زیاده تک تک اسم نمی برم که کسی از قلم نیفته)

خداحافظ برای همیشه :general510:

بالا