• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
سلام عزیزان
دوستان سیستم پاپ آپ خوب چی سراغ دارید ؟
ایرانی و خارجی
ممنون از لطفتون
سلام چه عجب ما شما رو زیارت کردیم:D
پاپ اپ ایرانی زیاده
من با اینا کار میکنم خوب می باشند
popupads.ir و popnama.ir
خارجی هم پاپ کش(اگه تکی بذاری بهتر میشمره)

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
ساندویچ ساز کنوود کدوم سیستم همکاری در فروش داره ؟
یا از دوستان اگه تو کار فروش هستن اطلاع بدن یه سفارش نقدی برای تهران دارم.

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دوستان یه سوال کسی می تونه یا می دونه این کد(یه رمز هست) دقیقا چیه؟فرمتش چیه؟
dbfd626dfb039205fc05c5e4fbfaca8

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
دوستان یه سوال کسی می تونه یا می دونه این کد(یه رمز هست) دقیقا چیه؟فرمتش چیه؟
dbfd626dfb039205fc05c5e4fbfaca8
میتونه یه پسورد هش شده باشه!:general601:
آقایون اینکاره یک سوال داشتم:D
آیا این امکان وجود داره که ما دیتابیس یک اسکریپت رو به یه اسکریپت دیگه منتقل کنیم؟! دیگه حداقل در حدی بتونیم یکپارچه سازی کنیم که کاربران و مطالب اسکریپت x به اسکریپت y منتقل بشن! (مطالب هم در شاخه های گوناگونه! مثلا یه سری تو پیام خصوصیه و یه سری تو صفحات اصلیه و ...)
متخصصان در مورد این سوال بالایی چیزی میدونید آیا؟! مثلا آیا میشه دیتابیس کلوب رو با فیس نما یکپارچه کرد تا کاربرا و مطالب کلوب در فیس نما هم باشن! (برای مثال)
@aalireza439
@zgg123 (نمیدونم خودت بودی یا یکی دیگه که سررشته داشت ولی خلاصه تگت کردم دیگه:general304:!)
و دوستان دیگر

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
دوره طراحی وب (آموزش HTML و CSS و...)
دمو php یکی از آموزش های همون مدرس بود، برای آشنایی با نحوه تدریس مدرس گذاشتم

هر چقدر زودتر اوکی کنیم بهتره، چون پیش ثبت نام هست تخفیف داره

پی تی رو ب نسخه جدید زنفور آپ کردن
من برای دوره طراحی وب اعلام آمادگی میکنم.;)لطفا اطلاعات و هرچی که لازمه رو پ.خ کن.
به صورت لینک دانلود تحویل میدن یا پست؟:rolleyes:

Hooayra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
به دنبال هاست دانلود با با کیفیت خوب و قیمت مناسب

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

متخصصان در مورد این سوال بالایی چیزی میدونید آیا؟! مثلا آیا میشه دیتابیس کلوب رو با فیس نما یکپارچه کرد تا کاربرا و مطالب کلوب در فیس نما هم باشن! (برای مثال)
@aalireza439
@zgg123 (نمیدونم خودت بودی یا یکی دیگه که سررشته داشت ولی خلاصه تگت کردم دیگه:general304:!)
و دوستان دیگر
بله میشه کار نشد نداره

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
من برای دوره طراحی وب اعلام آمادگی میکنم.;)لطفا اطلاعات و هرچی که لازمه رو پ.خ کن.
به صورت لینک دانلود تحویل میدن یا پست؟:rolleyes:
تو پ.خ هماهنگ میکنیم
دوستان دیگه کسی نبود؟
فکر کنم امشب تخفیف 25% شون تموم میشه

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
امکان دیدن نام محتویات یه آرشیو (فایل رار) که تیک Encrypt File Names رو خورده و پسورد داره (وما نداریم) هست ؟

اگر نیست چطور یه آپلود سنتر یه فایل اینچنینی رو حذف میکنه ؟ از کجا میفهمه توی آرشیو چیه ؟

با اینکه لینک فایل جایی شیر نشده و نام آرشیو هم یه چیزی مثل addsadas هست

@aalireza439 @mohsenshahbazi
تا انجایی که من میدونم ، سایت های فایل هاستینگ ، فایل های غیر قانونی که بر اساس اسمشون ، اشتراک گذاری تو سایت ها حذف میکنن.
فایل های فشرده رو میشه محتویات اش رو خوند ، اما اونهایی که رمز گذاری شدن رو کاریش نمیشه کرد (یا شایدم بشه من نمیدونم).

@aalireza439
و دوستان دیگر
برای چه کاری میخواهی ؟

reza-taker

Registered User
لایک‌ها
180
دوستان من الان سایتم کاملا اختصاصی میباشد اگه بخوام موضوع سایت (( سریال های جم تی وی ))
اگه بخوام موضوعش رو عوض کنم برای گوگل خوبه یا بده ؟ آمارش کم میشه یا نه ؟
لطفا یه توضیح کوتاهی بدین ممنون میشم

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
@miladgraph عزیز.
این امکان تگ کردن کاربران با @ در پیام خصوصی مشکل داره؟(تگ میشه ولی قبلا وقتی حروف اول نام کاربری رو مینوشتی یه لیست از کاربران میومد ولی الان نمیاد:confused:)

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
بله میشه کار نشد نداره
بله ولی بالاحره سختی و دردسرش که داره! حالا یکی کمر یکی بیشتر پ! این در چه حدیه سختیش؟!
برای چه کاری میخواهی ؟
توضیحشو قبلش دادم دیگه!:)
مثلا الان یه اسکریپت داریم به نام x یکی دیگه داریم به نام y
اسکریپت x جداولش مربوط میشه به کاربر و مطالب کاربر و اسکریپت y حرفه ای تر هستو جداول بیشتری داره! مثلا هم یه جداولی داره که مربوط به اکانت کاربر هست و یه جداول دیگه ای هم داره که مربوط به مطالب و پیام خصوصی های کاربر هست! حالا خود مطالبش در جداول گوناگونی هستن!
حالا ما میخوایم کاربرا و مطالب و پیام خصوصی هاشون رو از اسکریپت x به اسکریپت y که پیشرفته تر و گسترده تر هست منتقل کنیم!
حالا آیا امکان یکپارچه کردن بخش های مربوطه دیتابیس این دو اسکریپت وجود داره؟! آیا میشه بخش های موردنظر دیتابیس اسکریپت x رو به بخش های مرتبط دیتابیس اسکریپت y منتقل کرد؟!:general210:

Hooayra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
تا انجایی که من میدونم ، سایت های فایل هاستینگ ، فایل های غیر قانونی که بر اساس اسمشون ، اشتراک گذاری تو سایت ها حذف میکنن.
فایل های فشرده رو میشه محتویات اش رو خوند ، اما اونهایی که رمز گذاری شدن رو کاریش نمیشه کرد (یا شایدم بشه من نمیدونم).
یعنی آپلودسنتر توی کل اینترنت میگرده ببینه لینک فایل کجا هست و در اون صفحه چه کلماتی هست و با لیست مطابقت میده و بعد فایلو حذف میکنه ؟

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
استاد صلاح میدونین یه کمی هم به nodejs مسلط بشیم ؟ :D
منظورم از یادگیری JavaScript و آینده اش تو توسعه تحت وب مربوط به همین Node.js بود ، Node روز به روز داره گسترده تر میشه . در ضمن استاد هم خودتی :D .

در مورد گوست یکم توضیح میدی؟
اگر منظورت Ghost cms هست ، یک ابزار بلاگ نویسی مشابه وردپرس هست ، به زبان جاوا اسکریپت (Node.js) نوشته شده. به خاطر اینکه با Node.js نوشته شده ، سوپر فسته !

یعنی آپلودسنتر توی کل اینترنت میگرده ببینه لینک فایل کجا هست و در اون صفحه چه کلماتی هست و با لیست مطابقت میده و بعد فایلو حذف میکنه ؟
نه ، 99 درصد مواقع پاک کردن فایل ها به خاطر گزارش شدن فایل هاست .

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
بله ولی بالاحره سختی و دردسرش که داره! حالا یکی کمر یکی بیشتر پ! این در چه حدیه سختیش؟!

توضیحشو قبلش دادم دیگه!:)
مثلا الان یه اسکریپت داریم به نام x یکی دیگه داریم به نام y
اسکریپت x جداولش مربوط میشه به کاربر و مطالب کاربر و اسکریپت y حرفه ای تر هستو جداول بیشتری داره! مثلا هم یه جداولی داره که مربوط به اکانت کاربر هست و یه جداول دیگه ای هم داره که مربوط به مطالب و پیام خصوصی های کاربر هست! حالا خود مطالبش در جداول گوناگونی هستن!
حالا ما میخوایم کاربرا و مطالب و پیام خصوصی هاشون رو از اسکریپت x به اسکریپت y که پیشرفته تر و گسترده تر هست منتقل کنیم!
حالا آیا امکان یکپارچه کردن بخش های مربوطه دیتابیس این دو اسکریپت وجود داره؟! آیا میشه بخش های موردنظر دیتابیس اسکریپت x رو به بخش های مرتبط دیتابیس اسکریپت y منتقل کرد؟!:general210:
شما یک اسکریپت X داری ، نسخه ساده ای هست ، حالا میخواهی اون رو به اسکریپت Y که یک اسکریپت پیشرفته تر هست منتقل کنی ؟ اگر منظورت اینه ، آره میشه انجامش داد.

بالا