• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
من غلط بکنم از فروشنده ای که درجش مدال باشه خرید کنم :|
دو بار خرید کردم جفتش مشکل داشته نفرستادن، باز اونجا صاحب داره پول رو برگردوندن.
مگه به درجه ربط داره؟ چیطوراس ؟
چی خریده بودی :D
ویرایش: اها منظورت اینه درجه ش کمه :دی

Hooayra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
گوشی فوق ساده چینی تا 10 دلار سراغ نداری ؟
@l3est

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
طرف دانشجوی دکترای نرم افزاره بعد به Ajax میگه زبان برنامه نویسی.
به jquery , css , html هم میگه زبان برنامه نویسی.
بعد می خواید ازش پکیج هم بگیرید.

مشاهده پیوست 719923

ویرایش :
css زبان نشانه گذاری و استایل دهی به html
html زبان نشانه گذاری
تعریف Ajax از گوگل : ajax زبان برنامه نویسی نیست. هنر تبادل اطلاعات با سرور و بروز رسانی قسمت های مورد نیاز از صفحه بدون بارگزاری مجدد است.
jquery : یکی از فریمورک های محبوب Javascript

درباره ajax این متن رو تو گوگل بنویسید توضیح میده : is ajax a programming language
:|

کاری ندارم طرف کی هست و نیست و ....
گیر الکی دادی :دی :general210:
بیاد بنویسه چی ؟
مسلط به فریمورک های محبوب Javascript و آشنا با تبادل اطلاعات با سرور و بروز رسانی قسمت های مورد نیاز از صفحه بدون بارگزاری مجدد و زبان نشانه گذاری و استایل دهی به html :D
بعد اومده گفته طراحی وب و برنامه نویسی که طراحی وب همین html css jquery هست دیگه ...

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
این غلطک (غلتک - قلتک - قلطک) موس (مواس - موشواره) ـم از کار افتاد
تقریبا هر دو ماه یه دونه موس عوض میکنم. :‌(

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
گوگل و پروژه خداحافظی با CAPTCHA
-------------
شرکت گوگل برنامه ویژه‌ای را به مرحله اجرا درآورده است که موجب می‌شود تا با CAPTCHA یا همان وارد کردن کلمات در هم ریخته و عیجب و غریب در ابتدای ورود به سایت‌ها خداحافظی کنیم.
به نقل از it world گوگل برنامه ویژه‌ای برای تولید سیستم جدیدی دارد که می‌تواند به صورت رسمی CAPTCHA را از میان صفحات اینترنتی حذف کند.
بنا به اعلام گوگل این فرایند بسیار ساده خواهد بود و به صورت مستقیم از کاربر خواسته خواهد شد تا بگوید که روبات است یا خیر

گوگل معتقد است که برای مدت بیش از اندازه طولانی از CAPTCHA استفاده شده است و امروزه سیستم‌های هوش مصنوعی مشکل چندانی با خواندن این کلمات در هم ریخته خواهند داشت و می‌توانند در بیش از ۹۰ درصد موقع این کلمات را رمزگشایی کرده و به سایت وارد شوند و به همین دلیل نیز بهتر است مستقیم از کاربر بپرسیم که آیا روبات است یا خیر؟

این سیستم می‌تواند با تحلیل کلیک‌ها و رفتارهای کاربر در چند ثانیه پیش و یا پس از ورود به سایت از انسان بودن او اطمینان حاصل کند که این امر می‌تواند برای کاربران وب‌سایت‌های اینترنتی به عنوان خلاصی از پروسه اعصاب‌خردکن CAPTCHA باشد.
تا ما اومدیم فیلترینگ هوشمند بزنیم گوگلم سریع خودشو با ی همچین پروژه پیش پا افتاده ای انداخت جلو ک بگه منم هستم :|

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
این غلطک (غلتک - قلتک - قلطک) موس (مواس - موشواره) ـم از کار افتاد
تقریبا هر دو ماه یه دونه موس عوض میکنم. :‌(
موشواره غلتکی استفاده میکنی ؟ به سری هست نور مادون بنفچ میده اونا خوبن

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
تا ما اومدیم فیلترینگ هوشمند بزنیم گوگلم سریع خودشو با ی همچین پروژه پیش پا افتاده ای انداخت جلو ک بگه منم هستم :|
اقا شما چرا گوگل رو تحریم نمیکنید که آدم بشه ؟

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
غلتک موس منم دو ساله خرابه:D

غلطک موس منم دو ساله خرابه :D 2

کسی پیشنهادی داره برای این مسئله بد رو اعصابه مجبور میشی بری رو اسکروم اما اگه اون اکی بشی دیگه نیازی نیست بری رو اسکرول

reza-taker

Registered User
لایک‌ها
180
غلطک موس منم دو ساله خرابه :D 2

کسی پیشنهادی داره برای این مسئله بد رو اعصابه مجبور میشی بری رو اسکروم اما اگه اون اکی بشی دیگه نیازی نیست بری رو اسکرول

مال من که اصلا خراب نیست همهچیش پرفکته :D

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
دوستان سلام

کسی میدونه سایت سافت 98 از چه نرم افزاری برای فشرده سازی استفاده میکنه؟ فایل هایی که میذاره برای دانلود رو به صورت exe دراورده که نیازی به نرم افزاری نداره برای اکسترکت کردن!
خب تا اینجاش خود منم اپلیکیشن که اینکار رو بکنه سراغ دارم...
ولی مال سافت 98 هم پسورد میخواد هم پیغام گذاشته داخل اون صفحه اولش و هم آیکون فایل exe رو تغییر داده به S که اول سافت 98 هست!
ولی نرم افزار هایی که من دانلود کردم همه اینکار ها رو نمیکنن...
یعنی یا exe فشرده میکنن و میشه پیغام تبلیغاتی گذاشت
و یا exe میکنن و پسورد میشه گذاشت و دیگه پیغام نمیشه گذاشت
هیچ کدوم هم آیکون رو نمیشه عوض کرد!

Capture2319c.jpg

با چی اینو درست کرده؟

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
طرف دانشجوی دکترای نرم افزاره بعد به Ajax میگه زبان برنامه نویسی.
به jquery , css , html هم میگه زبان برنامه نویسی.
بعد می خواید ازش پکیج هم بگیرید.

مشاهده پیوست 719923

ویرایش :
css زبان نشانه گذاری و استایل دهی به html
html زبان نشانه گذاری
تعریف Ajax از گوگل : ajax زبان برنامه نویسی نیست. هنر تبادل اطلاعات با سرور و بروز رسانی قسمت های مورد نیاز از صفحه بدون بارگزاری مجدد است.
jquery : یکی از فریمورک های محبوب Javascript

درباره ajax این متن رو تو گوگل بنویسید توضیح میده : is ajax a programming language
:|
آقا شما با این بنده خدا چه مشکلی داری؟!!!:general210:
دلیل نمیشه این چیزارو بر مبنای بی سوادی بذاریم! بعضی مواقع تو تبلیغات، محصولی که میخواد تبلیغ بشه رو میان با زبان ساده میگن که مشتری بهتر جذب بشه و شاید این خودش یک شگرد تبلیغاتی باشه!
یه مثال!
مثلا سامسونگ اومد گلکسی اس 4 رو با پردازنده 8 هسته ای زد! و تو تبلیغاتش هم گفت پردازنده 8 هسته ای! این وسط هر کی آگاهی نداشته باشه میگه عجب چیزیه! در صورتی که من و شما میدونیم که این هشته هسته در حقیقت 4 + 4 هست و هر هشتا نمیتونن با هم کار کنن (البته تو گلکسی اس 5 و نوت 4 این هشتا با هم کار میکنن!)! حالا مثلا شما میخوای بگی سامسونگ بی سواده و نمیدونه 8 هسته نیست و 4 + 4 هست؟! خنده داره همچین حرفی! درست نمیگم؟! ولی سامسونگ خودش میدونه که داره چیکار میکنه تو تبلیغاتش!
اینم همینه! مردم دنبال اینن که کلمه برنامه نویسی توی توضیحات وجود داشته باشه! حالا اگر سون لرن بیاد توضیح اختصاصی بذاره که اونوقت دیگه اون شخصی که از صفر میخواد شروع کنه اصلا میترسه بیاد طرف محصول!
بعد اینم بگم که لزومی نداره که یک برنامه نویس حرفه ای با تعریف لغات آشنایی کامل داشته باشه و بعضی مواقع بخاطر جا افتادن برخی چیزها ممکنه همون برنامه نویس حرفه ای تعاریف نادرستی رو ارائه بده!
لپ کلام اینکه سخت نگیر برادر!
یا حق:general601:

پ.ن اینم بگم که اصلا من با آقای لقمان آوند کاری ندارم که آیا حرفه ای هست یا نه ولی مطمئنا کارشو در حد خودش بلده! البته به نظر من!

Last edited:

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
آقا شما با این بنده خدا چه مشکلی داری؟!!!:general210:
دلیل نمیشه این چیزارو بر مبنای بی سوادی بذاریم! بعضی مواقع تو تبلیغات، محصولی که میخواد تبلیغ بشه رو میان با زبان ساده میگن که مشتری بهتر جذب بشه و شاید این خودش یک شگرد تبلیغاتی باشه!
یه مثال!
مثلا سامسونگ اومد گلکسی اس 4 رو با پردازنده 8 هسته ای زد! و تو تبلیغاتش هم گفت پردازنده 8 هسته ای! این وسط هر کی آگاهی نداشته باشه میگه عجب چیزیه! در صورتی که من و شما میدونیم که این هشته هسته در حقیقت 4 + 4 هست و هر هشتا نمیتونن با هم کار کنن (البته تو گلکسی اس 5 و نوت 4 این هشتا با هم کار میکنن!)! حالا مثلا شما میخوای بگی سامسونگ بی سواده و نمیدونه 8 هسته نیست و 4 + 4 هست؟! خنده داره همچین حرفی! درست نمیگم؟! ولی سامسونگ خودش میدونه که داره چیکار میکنه تو تبلیغاتش!
اینم همینه! مردم دنبال اینن که کلمه برنامه نویسی توی توضیحات وجود داشته باشه! حالا اگر سون لرن بیاد توضیح اختصاصی بذاره که اونوقت دیگه اون شخصی که از صفر میخواد شروع کنه اصلا میترسه بیاد طرف محصول!
بعد اینم بگم که لزومی نداره که یک برنامه نویس حرفه ای با تعریف لغات آشنایی کامل داشته باشه و بعضی مواقع بخاطر جا افتادن برخی چیزها ممکنه همون برنامه نویس حرفه ای تعاریف نادرستی رو ارائه بده!
لپ کلام اینکه سخت نگیر برادر!
یا حق:general601:

پ.ن اینم بگم که اصلا من با آقای لقمان آوند کاری ندارم که آیا حرفه ای هست یا نه ولی مطمئنا کارشو در حد خودش بلده! البته به نظر من!
فک کنم یکی از سایتات درباره مقاله باشهwiki (215).gif

بالا