• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
سلام خدمت دوستان گل

آقا هرچی پی اچ پی کار میشناسید تگ کنید..

پ ن : واقعا همشون سرشون شلوغه آدم باید یه بانک ایمیل ازشون داشته باشه تا بتونه یکیو بیکار پیدا کنه :D
reza.in
ازین وقت بگیر

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
خسیس حالا چی میشه یه پولیتم بدی به ما:general710:پروژه چی داری . لوگو میدی برات میزنن . دنباله برنامه نویسی:general703:مارو هم دریاب:general705:
شوما یهویی میری یهویی میای.. یه ماه میومدی کنار دسته خودم ازت یه @ufont در میووردم :general609:
پروژه برا من نیست باور کن :D من یه واسطم :general705:
پ ن : مشکل اینه مشتری فکر میکنه خیلی خفنم منم خیلی خفن بازی در میارم و مجبور میشم هر روز دنبال کدر باشم که کمکم کنه و آخر هم پیدا نمیکنم و 10 برابر قیمت 1 ماه بعد یه گوسفند (حیف نون کم مونده منو بزنه) ناقص انجامش میده ولی خدایی تو حوضه لوگو و کارت ویزیت این بهزاد همیشه هوامو داره :general504: @sejuani

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
آقا از بیخ کار رو دادم آی و ح ی د...
خیلی آقاس
ممنون از دوستان

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
شوما یهویی میری یهویی میای.. یه ماه میومدی کنار دسته خودم ازت یه @ufont در میووردم :general609:
پ ن : مشکل اینه مشتری فکر میکنه خیلی خفنم منم خیلی خفن بازی در میارم و مجبور میشم هر روز دنبال کدر باشم که کمکم کنه و آخر هم پیدا نمیکنم و 10 برابر قیمت 1 ماه بعد یه گوسفند (حیف نون کم مونده منو بزنه) ناقص انجامش میده ولی خدایی تو حوضه لوگو و کارت ویزیت این بهزاد همیشه هوامو داره :general504: @sejuani
ما در خدمتیم داش امیر

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
ما در خدمتیم داش امیر
شرمنده میکنید :
دوستان ایشون همون طراح لوگو هستند که کلی از کارشون تعریف کردید @miladgraph
پ ن : یه کار برای بنده زدند که واقعا باید فیسبوک زیرش لنگ بندازه ولی متاسفانه نمیتونیم پابلیکش کنیم فقط اینو بدونید که تو زمینه طراحی لوگو بسیار قوی و خلاق هستند

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
ما در خدمتیم داش امیر

شرمنده میکنید :
دوستان ایشون همون طراح لوگو هستند که کلی از کارشون تعریف کردید @miladgraph
پ ن : یه کار برای بنده زدند که واقعا باید فیسبوک زیرش لنگ بندازه ولی متاسفانه نمیتونیم پابلیکش کنیم فقط اینو بدونید که تو زمینه طراحی لوگو بسیار قوی و خلاق هستند
کاراشون عالیه.ولی قیمتاشونم عالیه:general210:

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
بار آخرت باشه مهدی رو مسخره میکنی:general710::general710::general710:
ادم فروش نقطه چین:general710:

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
بار آخرت باشه مهدی رو مسخره میکنی:general710::general710::general710:
ادم فروش نقطه چین:general710:
چرا مغلطه میکنی :|
والیبالی من مهدی رو براش اسوه قرار دادم مسخره نکردم :|:cool:

tissit

Registered User
لایک‌ها
1,190
بهتر از قبلیع ولی مالی نیست...
حتما فکری پشت طرح بوده و هدف خاصی دارن.چون با توجه به سایت های رقیب،انتخاب همچین سبکی،واقعا ریسک بزرگیه...(البته سادگی طرح همیشه جواب داده)
-----------------------------------------------
مقاله جالبی شده،توصیه می کنم دوستانی که اطلاعات کمی در زمینه سئو دارند(مثل خود بنده)،یک نگاهی به این مطلب بندازند:
http://www.pazhoheshkade.ir/search-engine-optimization/

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
شبکه نمایش هم رفت قاطی باقالیا . جومونگ میخوان نشون بدن :|

پ.ن : قاطی باقالیا بود!
منظورت اینه که بریم شبکه های کفر که برنامه های جدید و جذاب میزارن رو نگاه کنیم و شبکه داخلی که شیصد دفعه یک فیلم رو پخش میکنن نگاه نکنیم؟:eek:برات متاسفم...:oops::D

بالا