• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
هیچی همش میگن اطلاعات خاصی پخش نشده ( سایت ترنجی باهاشون صوتی مصاحبه کرد)
این خبرگزاری دانا که هی داره ماس مالی میکنه براشون
یه معذرت خواهی ساده هم نکردن
مگه خبر نداری ؟
با پول و تهدید ( مدیر فیس نما یه کوچولو با برادران همکاری داره )
به یکی از سایت های منم برای درج خبر شرو وری که نوشته بودن پست ثابت خواستن بدن که با چند تا فح.... ردشون کردم :|
از این آدمایی که به خاطر پول کاربراشونو میفروشن متنفرم :| فیسنما هم که کلا معلومه از کجا داره ساپورت میشه :-j

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
آره تو مدیریت هم خیلی بحث شد راجبش ولی خب دردسرای زندگی نمیزاره به کارشون برسن ...

فک نکنم یه برنامه نویس واقعی ناراحت شه از این که یکی بهتر از خودش وجود داره !!!
من خیلی هم خوشالم از اینکه خوبیاشو بگم اخلاقم اینه بدی های یک نفر رو سعی میکنم یادم برهاما خوبیاشو همه جا میگم
وختی با آقا ایمان آشنا شدم فک میکردم خیلی چیزا تو برنامه نویسی و ... حالیمه اما وختی کاراشو دیدم و فهمیدم چه بار علمی ای داره ، فهمیدم هیچی نیستم و تازه اول راهم و اولش از خودم ناامید شدم ولی بعد پیش خودم گفتم منم یه روزی میرسم به حداقل نصف ایشون
واقعا با این همه بار علمی که داره این تواضعش آدمو حیرت زده میکنه شوخیایی که میکنه و راحت بودن و رک بودن و ...
چند وخت پیشیکی از سایتامو نشونش دارم گفتم نظرشو بگه وختی تعریف کرد و گفت عالیه اصن نمیدونی چقد خوشال شدم وختی یکی مثل ایشون میگه کارت خوبه چه حسی داره ...
در کل ایرادی نداره فک نکنم هیچ آدم عاقل و با شعوری بخواد این پستارو که تعریف از یه توسعه دهنده ایرانی که در نوع خودش تکه رو پاک کنه

پول ، پارتی ، پررویی که اگه تو ایران داشته باشی میتونی 1 شبه میلیاردر بشی :|

نه که خود .... سامسونگی نبود :D
ایمان فخار عزیز در حال توسعه یه افزونه پروفایل حرفه ای برای کاربر بود که واقعا اگر به سرانجام برسه میتونم بگم تک هست ولی نمیدونم چرا فعلا خبری در موردش نمیده!:(
دیگه پول داشته باشی که که خب پول داری دیگه! حالا پارتی و پررویی به کنار!;)
منظورت علی اصغر هنرمنده؟! اونکه به نظرم بیشتر طرفدار گوگل بود! تو اون جا فقط عباس واحدی سامسونگی بود! و نیما دادگستر هم که پرچمدار نویسندگان طرفدار اپل تو وب ایران!:D
1 - شلوغی مگه دلیل بر بهتر بودنه ؟
همین پرشین تولز شلوغه ولی اسپم بازاره :|
2 - الآن یه کم اینطوری شده چون حدود 6 نفر از مدیرا که یکیش خود من حقیر باشم نمیایم انجمن :(
3 - به نظر من یه لامبورگینی بهتر از 500 هزار پرایده
4 - اگه فقط 10 تا انجمن مثل wp-parsi داشتیم الآن از نظر نتی تونسته بودیم حتی خیلی از کشورای مهم رو تو رتبه رد کنیم
جالبه بدونید که حتی از دولوپرهای خارجی برتر تو وردپرس هم درخواست همکاری تو انجمن داده بودن که موافقت نشد چون کمی دور میشد از هدف اصلیش که در آینده این انجمن خیلی صدا میکنه .... ;)
آره مرتضی گرانسایه به پروژه هایی که میخوان در اینده عملی کنن تو این مصاحبش اشاره کرده بود!:general601:
http://mandegarweb.com/interviews/مصاحبه-اختصاصی-با-مرتضی-گرانسایه/
به عنوان آخرین سوال میخواهم از شما بپرسم که در آینده برنامه و هدف و طرح شما برای گسترش وب فارسی در ایران چیست؟

وردپرس یک بخش از پروژه ها و کارهای ما هست. خیلی ها ما رو با وردپرس میشناسند اما از کارهای دیگه ما در حوزه وب اطلاعی ندارن. کارهای خوبی در حال اجرا داریم که برای اولین با در ایران و حتی در سطح بین الملل اجرا میشه اما فعلا ترجیح میدم در مورد اونها صحبتی نکنم تا طبق برنامه ریزی هایی که انجام شده در وقت مناسب تک به تک رونمایی بشن.

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
ایمان فخار عزیز در حال توسعه یه افزونه پروفایل حرفه ای برای کاربر بود که واقعا اگر به سرانجام برسه میتونم بگم تک هست ولی نمیدونم چرا فعلا خبری در موردش نمیده!:(
دیگه پول داشته باشی که که خب پول داری دیگه! حالا پارتی و پررویی به کنار!;)
منظورت علی اصغر هنرمنده؟! اونکه به نظرم بیشتر طرفدار گوگل بود! تو اون جا فقط عباس واحدی سامسونگی بود! و نیما دادگستر هم که پرچمدار نویسندگان طرفدار اپل تو وب ایران!:D

آره مرتضی گرانسایه به پروژه هایی که میخوان در اینده عملی کنن تو این مصاحبش اشاره کرده بود!
http://mandegarweb.com/interviews/مصاحبه-اختصاصی-با-مرتضی-گرانسایه/
اون پروفایلو ولش کن چون چیز ساده ای بود
داره رو پروژه ای کار میکنه که مثل بمب میترکونه که خیال همه کاربرای وردپرسی رو از نظر ساخت افزونه و قالب راحت میکنه ( ساخت افزونه دلخواه به صورت آنلاین و با چند کلیک )

مهمتر از پول تو ایران ، پارتیه :|

کلا اگه تو نارنجی یه نیما اپلی بود ، 10 تا سامسونگی داشتن : ))

اوهوم مرتضی یه کم درگیره کارو زندگیه

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
کلا اگه تو نارنجی یه نیما اپلی بود ، 10 تا سامسونگی داشتن : ))
مانی قاسمی هم حتما سامسونگی بود (همونی که با آیپدش میومد تو برنامه صفرویک که بعد ها شد برخط تو شبکه آموزش!الان هم با دیجیاتو خوشه!)؟!!!!!!:eek: کلا سه تا نویسنده مهم و اصلی داشتن! دوتاشون اپلی بودن یکیشون سامسونگی بقیه هم در نقش!:p
---------------
آقا چقدر این آلبوم جدید فریدون قشنگه! 4 تا آهنگ اولش که فوق العادن!:general601:
http://nex1music.com/دانلود-آلبوم-فریدون-آسرایی-به-نام-عشق-ی/
@8song با کیفیت 320 نذاشته بودی! یعنی لینک زده بودی ولی به 128 لینک زدی! :D
---------------
این histats هم کلا با دل این جوونا بازی میکنه ها! یعنی اگر تو اول هر ساعت بری پیش بینی آمارشو برای همون ساعت نگاه کنی کلا هنگ میکنی! 3-4 برابر بازدیدکننده ای که به سایت خواهند آمد نشون میده! یکی نیست پیدا شه به این بگه که ما دلمون نازکه اینقدر سر به سرمون نذار؟!:(

Last edited:

Fereydoon74

Registered User
لایک‌ها
747
کد پیغام خوش آمدگویی واسه سایت که ضربدر واسه بستن داره کسی داره ؟ (مثل افزونه sample pop واسه وردپرس.) ولی واسه وردپرس نمیخوام (کد باشه)

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
آقا چقدر این آلبوم جدید فریدون قشنگه! 4 تا آهنگ اولش که فوق العادن!:general601:
http://nex1music.com/دانلود-آلبوم-فریدون-آسرایی-به-نام-عشق-ی/
@8song با کیفیت 320 نذاشته بودی! یعنی لینک زده بودی ولی به 128 لینک زدی! :D
ممنون بابت اطلاع رسانی تصحیح شد

اونو ول کن اینو بچسب :D
http://farstarane.ir/دانلود-آهنگ-جعفر-به-نام-تبریز-نون-بربری/

Last edited:

irmelody.in

Registered User
لایک‌ها
369
بروبچ گوش کنید حال کنید

عرفان - انعکاس
پیشرو - خدا نزدیک شد

عجب آهنگایی اومد امروز

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
دوستان کسی میدونه ahrefs محدودیت داره؟:confused:اگه داره چند تا؟:general705:

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656

guilane

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
این سایت منظورم هستا https://ahrefs.com.
پ.ن:من خودم بدون اکانت 10 تا سایت رو تست کردم مشکلی نداشت.:confused:
منم همون سایت رو میگم...!
واسه منم قبلا میشد چند تا سایت رو با ١ اکانت بررسی کرد
ولی جدیدا بررسی بیشتر از ١ دامنه بهم اجازه نمیده(البته با اکانت های بیشتر جبران میکنم[emoji1] )

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
کد پیغام خوش آمدگویی واسه سایت که ضربدر واسه بستن داره کسی داره ؟ (مثل افزونه sample pop واسه وردپرس.) ولی واسه وردپرس نمیخوام (کد باشه)
فایل javascript.zip ک پیوست کردم رو باز کن و فایل javascript.js رو بریز تو شاخه اصلی هاست + دو تا تصویر ک پیوست کردم رو هم بریز تو شاخه اصلی هاست
بعد برو ب فایل مورد نظر (مثلا index.php) و تو قسمت head این دو خط رو بزار:
PHP:
<style type="text/css"> .tbox{position:absolute;display:none;padding:14px 17px;z-index:900}
.tclose{position:absolute;top:0;right:0;width:30px;height:30px;cursor:pointer;background:url(/close.png) no-repeat}.tclose:hover{background-position:0 -30px}
.tinner{padding:15px;-moz-border-radius:5px;border-radius:5px;background:#fff url(/load.gif) no-repeat 50% 50%;border-right:1px solid #333;border-bottom:1px solid #333}
</style>
<script type="text/javascript" src="javascript.js?1"></script>
و تو قسمت body هم کد زیر رو بزار:
PHP:
<script type="text/javascript">
    TINY.box.show({
        html: '<p style="text-align: center;">خوش آمدید!</p>',
        width: 780
    });
</script>

فایل های ضمیمه

• javascript.zip
    1.9 KB · نمایش ها: 2
  • close.png
    close.png
    1.4 KB · نمایش ها: 4
  • load.gif
    load.gif
    7.7 KB · نمایش ها: 5

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,712
توی تنظیمات وردپرس, url رو تغییر دادم و لینک اشتباه زدم ادمین دیگه لود نمیشه. الان از کجا دوباره باید تغییرش داد؟

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
@Hamidreza23
2015-01-06_08-39-30.png
wikif-14.gif

فایل های ضمیمه

• upload_2015-1-6_8-40-29.png
    upload_2015-1-6_8-40-29.png
    466.8 KB · نمایش ها: 19

Fereydoon74

Registered User
لایک‌ها
747
فایل javascript.zip ک پیوست کردم رو باز کن و فایل javascript.js رو بریز تو شاخه اصلی هاست + دو تا تصویر ک پیوست کردم رو هم بریز تو شاخه اصلی هاست
بعد برو ب فایل مورد نظر (مثلا index.php) و تو قسمت head این دو خط رو بزار:
PHP:
<style type="text/css"> .tbox{position:absolute;display:none;padding:14px 17px;z-index:900}
.tclose{position:absolute;top:0;right:0;width:30px;height:30px;cursor:pointer;background:url(/close.png) no-repeat}.tclose:hover{background-position:0 -30px}
.tinner{padding:15px;-moz-border-radius:5px;border-radius:5px;background:#fff url(/load.gif) no-repeat 50% 50%;border-right:1px solid #333;border-bottom:1px solid #333}
</style>
<script type="text/javascript" src="javascript.js?1"></script>
و تو قسمت body هم کد زیر رو بزار:
PHP:
<script type="text/javascript">
    TINY.box.show({
        html: '<p style="text-align: center;">خوش آمدید!</p>',
        width: 780
    });
</script>
ولی در قالب سایت قسمت فوتر فاصله می افته!
نمیشه طوری کرد که جاهای دیگه صفحه تار بشه ؟
عکس load.gif هم نمایش نمیده!

بالا