• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,646
به شما هم میگن وبمستر ؟

هرچقدر هم تلاش کنید سایت های خبرخوان و اسپم نابود میکنن

همکاری کنید للللللللللللللللدفن :

http://forum.persiantools.com/threads/همیاری-وب-مسترها-جهت-معرفی-سایت-های-جدید-اسپم-به-گوگل.345039/page-31
همینایی ک اینجا میبینی یکی 30 تا سایت اسپم فعال دارن :D

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,646
خوب اون بازدید که باید برای سایت اصلی میرفته ,رفته برا سایت اسپم
سایت پست اختصاصی میزنه با کلی زحمت ولی کپی کننده شناخته میشه
و ...
با اینکه فهمیدن این چیزا آسونه ولی خودشون رو میزنن به ...
البته توقعی نمیره اینجا ایرانه :D

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
دوستان vps کار این خطا برا چی هستش؟؟
The Connection was denied because the user account is not autyorized for remote login
اکانتی که تو vps ساختم موقع ورود این اخطار رو میده!
دسترسی ریموت به کاربر ندادید:)

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825

PTBlog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
خوب اون بازدید که باید برای سایت اصلی میرفته ,رفته برا سایت اسپم
سایت پست اختصاصی میزنه با کلی زحمت ولی کپی کننده شناخته میشه
و ...
با اینکه فهمیدن این چیزا آسونه ولی خودشون رو میزنن به ...
البته توقعی نمیره اینجا ایرانه :D
مشکل این جاست که طرفدار حیات وحش هم هست !
به مردم میگه حروم خور خودش ...... معلوم نیست :)

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,153

all of

Registered User
لایک‌ها
416
کسی هست یک گوگل آی پی به ما بده؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
دوزتان راهی پیشنهادی برای کسب در آمد از بازدید موبایلی دارید؟
90%‌ بازدیدم موبایل هست، فک کنم فقط 5% پاپ آپ باز میشه براشون :|

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
اساتید گرامی
بنده یک سایت دارم که قبلا دادم کاملا اونو برام سئو کردن اما حالا یک سایت دیگه با یه موضوع دیگه راه اندازی کردم و میخوام اون قالب سایت قبلی که سئو شده رو روی سایت جدید هم بذارم
باید چه فایل هایی رو رو سایت جدید کپی کنم ، همون محتوای تو پوشه themesهاست کافیه یا چیز دیگه ای هم هست؟
قالب + تنظیمات افزونه سئو + تنظیمات افزونه کش + تنظیمات افزونه سایت مپ + محتویات فایل robots.txt + ممکنه تو htaccess چیزهایی باشه! و اینکه اگر افزونه دیگری مربوط به سئو و بارگذاری سایت و غیره هم بود که باید نصب کنید! خود میزبان سایتتون و اگر از سرویس هایی مثل cloudflare.com استفاده شده هم در نوع خودشون تاثیر گذارن!!!

به شما هم میگن وبمستر ؟

هرچقدر هم تلاش کنید سایت های خبرخوان و اسپم نابود میکنن

همکاری کنید للللللللللللللللدفن :

http://forum.persiantools.com/threads/همیاری-وب-مسترها-جهت-معرفی-سایت-های-جدید-اسپم-به-گوگل.345039/page-31
کاری با حروم خورا ندارم منظورم بقیه بودن که آدم هستند
بسی جالب بود!!!
اول میخواستم بنویسم که مثل اینکه طرف نمیدونه کجا اومده!!! که یدفعه به این بر خوردم
یعنی به همین راحتی تغییر عقیده داد واقعا؟!!!!!! اینجا کجاست من کیم این کیه!!!!:eek: الان این داشت به خودش میگفت حروم خور؟!! یعنی الان این دیگه آدم نیست؟! جل الخالق! آدم یه چیزایی میبینه که بعدش دوست داره با سر بیاد تو مانیتور جوری که هم مانیتور نابود شه هم خودش این دنیارو به مقصد آخرت ترک کنه!!!:general210:
پذیرش تبلیغات در تاپ صدا
بنر 940*200 خالی شد
www.topseda.ir
میگم آقا اگر شما واقعا مدیر این سایت هستید یه سوالی داشتم!!! وضع درآمدتون خوبه اصلا؟! یعنی در حدی هست که برازنده یک سایت 200 ایران باشه؟!!!

ممنون
مطلب جدیدتر هم اگه داری بگو
خودم سرچ کردم چیز دندونگیری گیر نیاوردم
مطلب جدید میخوای چیکار این لینک پایینیو بخون کلا دیدت به سئو و همه چی عوض میشه!!! البته شما برای بک لینک میخواستی ولی در کل این تاپیک زیر منو رسما در مورد همه چی به شک انداخت!!!
از وقتی این متن پایین رو خوندم از ایشون، دیگه کلا منم به گوگل و تمام چیزهایی که در مورد گوگل فکر می کردم شک کردم!!! دیگه وقتی ایشون همچین اظهار نظری میکنه چه انتظاری هست که حرف این به اصطلاح سایتهای سئو کار که مقالات چند 1000 کلمه ای میذارن رو قبول کرد؟!!!!
f orum.wp-parsi.com/topic/28605-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-copy-paste/#entry193187
کلا تاپیک جالبی هست من دیدم نسب به دانسته های خودم بالکل تغییر کرد!!!! البته هنوزم میتونم به جرات بگم که کپی کاری هم اصول خودش رو داره و همینطوری کشکی نیست!!! البته بازم میگم تولید محتوا کنید و درست کار کنید و درست لینک بیلدینگ کنید و درست بک لینک بگیرید! کلا درست باشید! بالاخره کار نادرست یه روزی دودش تو چش فاعلش خواهد رفت!!!

@8song
http://farstarane.ir/دانلود-فول-آلبوم-بهزاد-لیتو/#comment-19
آخی!!! خداوکیلی خیلی یه جوری شدم!!! به نظرم برای یه همچین بچه گلی از زیر سنگم شده بایستی هنرمند مورد علاقشو پیدا می کردی!!! چطور دلت اومد دلشو بشکونی و باهاش اینطوری برخورد کنی؟!!! اون فقط 9 سالش بود!!!:general710: ولی به نظرم باید با خونوادش یه صحبتی می کردی!!! آخه بچه 9 ساله که به این آهنگای مبتذل گوش نمیده که!!!:cool:
راستی این خلوت به یاس که چیزی نگفته؟!!!
آخه همین چند وقت پیش با هم دیگه عکس گرفته بودن بعد هر دو گذاشتن تو اینستا! بعد برای هم دیگه نوشابه باز کردن! اونم کوکاکولا زیرو!!! البته اینستای خلوت فعلا خلوته یعنی not found میده نمیدونم برای چی!!!
https://instagram.com/p/ycEs0Lk3yh/?modal=true

https://instagram.com/p/zJhIeTk36t/?modal=true
با اینکه ماکت بود ولی آهنگش قشنگ بود! یاس این پستو گذاشت ولی بیشتر مردمو تشویق کرد که آهنگشو دانلود کنن تا پاک کنن!!! خودمم وقتی این پستو گذاشت رفتم آهنگشو دان کردم! البته شما یه وقت تو سایتت نذاری!!!

----------------
این متن زیر 18+ هست لطفا اگر زیر 18 سال هستین بقیشو نخونین!!!

shop.f unroz.ir/off.html
مردم رسما زدن به سیم آخر !!! طرف روش نشده وگرنه میخواسته بنویسه تورو خدا جون هر کی دوست داری اگه زیر 18 سال هستی برو بیرون!!!!:general509:
بعد وقتی پنجره رو رد می کنی میبینی زده
"مهم : اگر این پنجره را ببندید دیگر برای شما باز نخواهد شد !"
یعنی با یه عده نابغه تشکیل اجتماع دادیم!!!
من معتقدم همچین افرادی تو این کشور تلف میشن با این نبوغ تبلیغاتی که دارن!!! اینا باید میرفتن تو قسمت تبلیغات گوگل! من مطمئنم سود تبلیغاتی گوگل رو ظرف یک سال حداقل و در بدترین حالت دوبرابر می کنن این نوابغ ما!!!! من مطمئنم!!!!

بالا