• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
از نت افراز اگه سرویس نقره ای رو بگیری یک دامنه مجانی میده باید حتما سایتت رو روی اون دامنه ای که میدن بالا بیاری؟؟؟
نمیشه فقط دامین رو بگیری بعد سایتت رو روی یکه دامین دیگه بالا بیاری؟
ربطی به هم ندارن
تو میتونی هر کاری میخوای با اون دامنه انجام بدی
البته اون دامنه رو هم در صورتی میدن که خریدت سالانه باشه

all of

Registered User
لایک‌ها
416
ربطی به هم ندارن
تو میتونی هر کاری میخوای با اون دامنه انجام بدی
البته اون دامنه رو هم در صورتی میدن که خریدت سالانه باشه
مقصی (الکی مثلا من فرانسوی بلدم:D)
کد تخفیفت 7 درصدیه؟

siavashx

کاربر فعال
لایک‌ها
6,667

ch6

Registered User
لایک‌ها
80
وردپرس من هم بصورت اتوماتیک آپدیت شد ، بنظرتون بهتر آپدیت بشه یا نه ؟ چی کار کنم خودکار آپدیت نشه ؟
4 تا از افزونه هام نیاز به آپدیت داره ، ممنکنه بعد از آپدیت مشکلی براشون پیش بیاد ؟ مخصوصا اونا که فارسی شدن؟

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
خب بعد از تگ پیشنهادی من یه کدی نوشتم که url بهش میدین و میاد محتوای اون آدرس رو بررسی میکنه و به ازای کلمات موجود در اون صفحه میاد چگالی کلمه رو حساب میکنه ( keyword density ) ( راهنما در مورد چگالی کلمه : راهنمای یک | راهنمای دو | راهنمای سه )
حالا یه کم تستش کنید و اگر ایرادی داره بگین .
http://tag.zpop.biz/check.php

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
وردپرس رو من اپدیت کردم مشکلی نداشت
ولی وردپرس سئو رو اپدیت کردم قاط زد
اپدیت کردم خدارو شکر فعلا که مشکلی پیدا نکردم! 6.7 تا افزونه رو هم اپدیت کردم ... سایت جون گرفت :D

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
وردپرس من هم بصورت اتوماتیک آپدیت شد ، بنظرتون بهتر آپدیت بشه یا نه ؟ چی کار کنم خودکار آپدیت نشه ؟
4 تا از افزونه هام نیاز به آپدیت داره ، ممنکنه بعد از آپدیت مشکلی براشون پیش بیاد ؟ مخصوصا اونا که فارسی شدن؟
همیشه سعی کن از جدیدترین ورِژن وردپرس که تازه میاد استفاده نکن چون ممکنه هنوز با افزونه ها مشکل داشته باشه و به دردسرت بندازه.
من همیشه از یه ورژن مافبل آخر استفاده میکنم.

• Like
Reactions: ch6

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
یکی از نکات خنده دار این عقده ای بازی هایی چس ادمین های ایرانی هستش
از ادمین های این هاست های چسکی تا ادمین های بلاگ فا و...

من معنی قوانین رو نمیفهمم که هر لحظه میشه تغییرش داد و جایی ثبت نشده ولی شما نمیتونی بر خلافش عمل کنی

مثلا طرف قانون میزاره اگه طرف یه هاست بخره و تا یه هفته هر روز سه بار نگه قوری گل قرمزی حسابش بسته میشه

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
یکی از نکات خنده دار این عقده ای بازی هایی چس ادمین های ایرانی هستش
از ادمین های این هاست های چسکی تا ادمین های بلاگ فا و...

من معنی قوانین رو نمیفهمم که هر لحظه میشه تغییرش داد و جایی ثبت نشده ولی شما نمیتونی بر خلافش عمل کنی

مثلا طرف قانون میزاره اگه طرف یه هاست بخره و تا یه هفته هر روز سه بار نگه قوری گل قرمزی حسابش بسته میشه
تازه یه بند قوانینشون هم اینه که میگن هر لحظه امکان عوض کردن این صفحه هست(قوانین)
میهن بلاگ :
میهن بلاگ می تواند هر قسمتی از این توافقنامه را در هر موقع تغییر دهد. متن توافقنامه همواره برروی سایت قابل ملاحظه بوده و در صورتیکه در هر زمان با این قرارداد مخالفت داشته باشید می توانید از عضویت این سایت انصراف دهید.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
تازه یه بند قوانینشون هم اینه که میگن هر لحظه امکان عوض کردن این صفحه هست(قوانین)
میهن بلاگ :
میهن بلاگ می تواند هر قسمتی از این توافقنامه را در هر موقع تغییر دهد. متن توافقنامه همواره برروی سایت قابل ملاحظه بوده و در صورتیکه در هر زمان با این قرارداد مخالفت داشته باشید می توانید از عضویت این سایت انصراف دهید.

خیلی باحاله مثلا یه وبلاگ داشته باشی پر بازدید
میتونه سریع یه قانون بزاره که وبلاگ هایی که ادرسش اینه از روی سیستم حذف میشن :D
کاملا حرفه ای

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
سلام دوستان
من می خوام تو ادیتور وردپرس، تصاویر رو از طریق lightbox بطور گروهی بفرستم روی ادیتور
یعنی وقتی من دکمه Ctrl رو هم که نگه می دارم می خوام تصاویر رو انتخاب کنم اجازه بهم نمیده، ولی در حالتِ عادی می تونم گروهی با گرفتنِ کنترل ارسال شون کنم
راهی هست که بشه ؟

a162

Registered User
لایک‌ها
291
اقا از کجا میشه فهمیده گوگل اخرین بار کی به سایت سرزده؟

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
سلام و درود فراوان
دوستان یه چند تا سوال در مورد آی پی بورد داشتم . قبلش بگم من خیلی پرتم لطفا با زیان محاوره ای پاسخ دهید :دی خخخخ

آقا میگم که من 3 ماه پیش انجمن رو بردم به ساب دامین . به منظور نصب ورد پرس رو دامنه اصلی
کامران جان گفتن هر وخت دامنه اصلی خالی شه میتونی سایتت رو نصب کنی و گفتن که باید تو این سرچ http://74.125.228.40/#q=site:diys.ir باید همه ادرس ها منتقل شده باشن
حالا 3 ماه گذشته من تمام صفحات رو گشتم ولی هنوزم لینکای زیادی دایرکت نشدن :( چطوری میتونم زودتر درسش کنم ؟ ولو دستی

سوال دوم اینکه یه سال گذشته و من تو انجمن نزدیک 9000 تا مطلب دارم در حالی که فقط 1000 تاش ایندکس شده !! چیکار باید بکنم زودتر همشون ایندکس بشن ؟

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
مژده..

سایت نکس وان به گاج رفت

اما ریدایرکت شده رو IR
این واقعه را به همه جامعه وبمسترین موسیقی تبریک میگوییم

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
کسی عربی بلده ؟ :D یه متن رو میخوام ترجمه کنید به عربی 1 خطی هست.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
طبق این توافقنامه شما توافق می کنید که BlogSky این حق را دارد که به صلاحدید خودش اقدام به مسدود کردن و حذف وبلاگ شما به هر دلیلی نماید

حتی اگر همه قوانین را رعایت کنید قوانین ما با هر موقع عشقمان بکشد عوض میشوند

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
طبق این توافقنامه شما توافق می کنید که BlogSky این حق را دارد که به صلاحدید خودش اقدام به مسدود کردن و حذف وبلاگ شما به هر دلیلی نماید
حتی اگر همه قوانین را رعایت کنید قوانین ما با هر موقع عشقمان بکشد عوض میشوند

بخشی از Term Of service Google

We may modify these terms or any additional terms that apply to a Service to, for example, reflect changes to the law or changes to our Services. You should look at the terms regularly.
احتمال داره مثلا براساس قوانین یا تغییرات سرویس های گوگل , این مقررات یا هر مقررات اضافه دیگه که به سرویس ها مربوط میشن رو تغییر بدیم , شما هر از گاهی باید قوانین رو بخونین

این مساله عمومی هست و هر سرویس دهنده ای حق داره برای سرویسش قانون بزاره . حتی گوگل هم میگه شما باید قوانین رو خودتون بخونید دائم .
گرچه شرایط و قوانین هم برای اطلاع رسانی از تغییرات داره ولی الزام به اطلاع رسانی نداره .

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
بخشی از Term Of service Google

احتمال داره مثلا براساس قوانین یا تغییرات سرویس های گوگل , این مقررات یا هر مقررات اضافه دیگه که به سرویس ها مربوط میشن رو تغییر بدیم , شما هر از گاهی باید قوانین رو بخونین

این مساله عمومی هست و هر سرویس دهنده ای حق داره برای سرویسش قانون بزاره . حتی گوگل هم میگه شما باید قوانین رو خودتون بخونید دائم .
گرچه شرایط و قوانین هم برای اطلاع رسانی از تغییرات داره ولی الزام به اطلاع رسانی نداره .

افسوس :D
این است حقوق بشر و دموکراسی

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
عاقا من یه ایده(تقریبا!)برای سایت اسپم(حالا شاید هم بشه گفت خودکار) دارم.(مربوط به سایت دانلود با امکان دانلود توسط کاربران)
ولی میترسم پیاده اش کنم مثل همین خبرخوان وبلاگ ها بشه:general509:راهی هست بشه سرعت کپی شدن رو کم کرد؟

بالا