• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,271
سلام
دوستان کسی از @ufont خبر نداره ؟
جمعه یه سفارش طراحی تو سایتش ثبت کردم تا الان جوابی نداده

killer01

Registered User
لایک‌ها
32
سلام
صبح همه پرشین تولزی ها بخیر
ببخشید این کد فیدخوان دیجیاتو که روی پرشین تولز قرار داره رو میخواستم
ممنون میشم کمکم کنید

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
<RB:post_More_Block>
<a href="[Post_Link]" title="[Post_Title]" class="more"></a>
</RB:post_More_Block>

سلام ! اگه با css این قالب دسترسی نداشته باشم و بخوام بلوک ادامه مطلب رو تغییر بدم چطوری باید این کارو کنم؟

( قالب از قالب های رزبلاگه که الان به جای ادامه مطلب نوشته donwload ، میخوام بکنمش ادامه مطلب)

مبندی ام ! راهنمایی کنید لطفا
مشکل حل شد؟o_O
بی وفا شدی خبری ازت نیست;)
وقتی من هستم تو نیستی وقتی تو هستی من نیستم:general710:
من واسه چی بی وفا شدم:general611::general510:
این افشین هم شاهده:general601:
@afshin313

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,539

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
دوستان عزیزم یه سوال!
آیا میشه در حوزه وب قراردادی بست که طبق اون قرارداد، طرفین مکلف باشن که به قرار داد عمل کنن و اگر نکردن بشه به دادگاه رفت و اعاده دادرسی کرد و دادگاه هم به اون رسیدگی کنه؟! (یذره مسئله حقوقی شد ادبیاتش! در کل آیا میشه بصورت دیجیتالی در حوزه نت که طرفین ممکنه هر کدومشون در هر کجای ایران باشن یه قراردادی بست که این قرارداد حکم یه قرارداد حقوقی رو داشته باشه که در نزد دادگاه، هویت داشته و قابل پذیرش باشه؟!)

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
دوستان عزیزم یه سوال!
آیا میشه در حوزه وب قراردادی بست که طبق اون قرارداد، طرفین مکلف باشن که به قرار داد عمل کنن و اگر نکردن بشه به دادگاه رفت و اعاده دادرسی کرد و دادگاه هم به اون رسیدگی کنه؟! (یذره مسئله حقوقی شد ادبیاتش! در کل آیا میشه بصورت دیجیتالی در حوزه نت که طرفین ممکنه هر کدومشون در هر کجای ایران باشن یه قراردادی بست که این قرارداد حکم یه قرارداد حقوقی رو داشته باشه که در نزد دادگاه، هویت داشته و قابل پذیرش باشه؟!)

معمولا قرار داد رو کارگذار پرینت میکنه دو نسخه , خودش امضا و مهر میکنه میفرسته برای کارفرما , کارفرما امضا میکنه یه نسخشو بر میگردونه به کارگذار (ما این کارو میکنیم)

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
دوستان عزیزم یه سوال!

قرارداد را خودت امضا کن هر دو نسخه را بفرست برای کارفرما ببره دفترخونه گواهی امضا کنه (10 - 15 تومن بیشتر نمیشه) بعدش یک نسخه برای شما بفرسته
قرارداد غیرمحضری دوزار ارزش نداره مگه اینکه یک مرجع ثالث مربوط به اون حوزه تخصصی تاییدش کنه...

mcsaturday

Registered User
لایک‌ها
1,331
دوستان ما یه دامین ثبت کردیم، چیز خاصی هم نیست ولی نیک میگه باید تعهد نامه بفرستید + کپی کارت ملی
تعهد مشکلی نداره، می فرستم. اما کپی کارت ملی رو اگه بفرستم قبول نمیکنه. چون اسم شناسنامه ایم احمد هست و توی سایت ثبت کردم عباس. شماره ملی رو هم اشتباه وارد کردم. قابلیت ویرایش هم ندارن. چه باید کرد؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
دوستان ما یه دامین ثبت کردیم، چیز خاصی هم نیست ولی نیک میگه باید تعهد نامه بفرستید + کپی کارت ملی
تعهد مشکلی نداره، می فرستم. اما کپی کارت ملی رو اگه بفرستم قبول نمیکنه. چون اسم شناسنامه ایم احمد هست و توی سایت ثبت کردم عباس. شماره ملی رو هم اشتباه وارد کردم. قابلیت ویرایش هم ندارن. چه باید کرد؟

اول باید نام و نام خانوادگی نیک رو درست کنی بعد مدارک رو ارسال کنی
برای درست کردن هم به [email protected] میل بزن میگن چیکار کنی

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
معمولا قرار داد رو کارگذار پرینت میکنه دو نسخه , خودش امضا و مهر میکنه میفرسته برای کارفرما , کارفرما امضا میکنه یه نسخشو بر میگردونه به کارگذار (ما این کارو میکنیم)
شده برای خودتون یا دیگران مشکلی به وجود اومده باشه و بتونین از همین طریق به نتیجه برسید؟! یعنی این میتونه در صورت ایجاد مشکل تو دادگاه سندیت داشته باشه و قابل استناد باشه؟!
قرارداد را خودت امضا کن هر دو نسخه را بفرست برای کارفرما ببره دفترخونه گواهی امضا کنه (10 - 15 تومن بیشتر نمیشه) بعدش یک نسخه برای شما بفرسته
قرارداد غیرمحضری دوزار ارزش نداره مگه اینکه یک مرجع ثالث مربوط به اون حوزه تخصصی تاییدش کنه...
برای شما چطور؟! همچین اتفاقی افتاده؟! با این کار میشه فرد خاطی رو مجاب به اجرای بندی که در قرار داد اومده کرد؟! امکان تقلب یا جعل که توش وجود نداره؟! یعنی میشه پیگیری کنیم؟ مثلا اگر کد رهگیری یا چیزی داشه باشه بتونن به ما بگن که بله طرف مقابلتون به دفترخونه اومده و مراحل رو به درستی انجام داده؟
در نهایت تشکر از هردو عزیز

M.B.N

Registered User
لایک‌ها
203
این سایت های اسپم گند زدن به بازدید و نت و ... :|
عزیزان راه چاره ای سراغ ندارید ؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
شده برای خودتون یا دیگران مشکلی به وجود اومده باشه و بتونین از همین طریق به نتیجه برسید؟! یعنی این میتونه در صورت ایجاد مشکل تو دادگاه سندیت داشته باشه و قابل استناد باشه؟!

خوشبختانه من تا حالا مشکلی نداشتم
ولی اگر مشکلی هم پیش بیاد قرارداد اعتبار داره و نمیشه زد زیرش و براحتی قابل پیگیری هست(قرار داد اس ام اس که بین طرفین بوده رو دیدم که پیگیری کردن و نتیجه داده . ثبت محضری هم نشده بوده)
ولی نحوه درست و قانونی اینه که قرار ثبت محضری بشه در اینصورت دیگه هیچ شک و شبه ای نداره

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806

برای شما چطور؟! همچین اتفاقی افتاده؟! با این کار میشه فرد خاطی رو مجاب به اجرای بندی که در قرار داد اومده کرد؟! امکان تقلب یا جعل که توش وجود نداره؟! یعنی میشه پیگیری کنیم؟ مثلا اگر کد رهگیری یا چیزی داشه باشه بتونن به ما بگن که بله طرف مقابلتون به دفترخونه اومده و مراحل رو به درستی انجام داده؟
در نهایت تشکر از هردو عزیز

وقتی بره دفتر اسناد رسمی امضای طرف را گواهی میکنه و مهر برجسته میزنه! دیگه طرف مقابل شما، مهر دفتر اسناد رسمی را که نمی تونه جعل کنه!

behnamy

Registered User
لایک‌ها
463
این سایت های اسپم گند زدن به بازدید و نت و ... :|
عزیزان راه چاره ای سراغ ندارید ؟
مشکل از خود سایت اسپم نیست، بلکه مشکل این بچه مچه هایی هستن که اسکریپت ها میبفته دستشون به قیمت 30 تومن توی این انجمن ها به همه میفروشن اسکریپت رو! اسکریپتی رو یادمه قبلا، بدجور ایده ای بود اصلا واسه خودش! 10 هزار خط کد php داشت! این فسقلی به 100 نفر فروخت به 30 تومن! بعدش هم طرز کار اسکریپت لو رفت گوگل اسپم کرد همه رو! یکی نیست بگه عموجان برو دنبال بازیت!

از اینا باید ترسید! 10 هزار خط زحمت برنامه نویس رو به 30 تومن میفروشن که پول لوازم تحریر مدرسشون در بیاد!

بالا