• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
رفقا کسی اسکریپت Keyword Suggestions توپ داره ؟ :general405:
پ.خ بدید صحبت کونیم :D
مکالمه یکی از افراد با پشتیبانی شاتل :D:general705:

مشاهده پیوست 771531
دیر رسیده دستت :|
نرم افزار اپدیت این سایت
http://looool.ir/

رو کی داره ؟
تحت وردپرسش موجوده، در صورت تمایل پ.خ بدید صحبت کونیم

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
نمونه سایت وردپرسیکه با ajax کار شده باشه دارین؟
نمونه آنلاین ندارم ولی بگو مشکل چیه . من با آژاکس خود وردپرس و همچنین آژاکس اختصاصی با زیرساخت خود وردپرس کار کردم ( البته یه کم سخته ولی راه بیوفته مثل گلابی میمونه )
پ.خ بدید صحبت کونیم :D
تحت وردپرسش موجوده، در صورت تمایل پ.خ بدید صحبت کونیم
دوباره ؟ از اسپم خسته نشدی ؟ بیا یه دیتا ماینینگ درست حسابی راه بنداز به جا این کارا !

Fereydoon74

Registered User
لایک‌ها
747
دوستان ما یه دامین ثبت کردیم، چیز خاصی هم نیست ولی نیک میگه باید تعهد نامه بفرستید + کپی کارت ملی
تعهد مشکلی نداره، می فرستم. اما کپی کارت ملی رو اگه بفرستم قبول نمیکنه. چون اسم شناسنامه ایم احمد هست و توی سایت ثبت کردم عباس. شماره ملی رو هم اشتباه وارد کردم. قابلیت ویرایش هم ندارن. چه باید کرد؟
من سه هفته درگیر همین تعویض نام بودم توی نیک :|
پسوند اخر فامیلیم توی نیک ثبت نکرده بودم ولی توی کارت ملی بود !! که موقع انتقال دامنه گیر دادن
مراحل:
1- یه پی دی اف میدن بهت که درخواست اصلاح و تکمیل نام خانوادگی هست پرینت میگیری و امضا میکنی براشون میفرستی
2- حالا بعد تایید مورد اول باید سوال محرمانه ای که زمان ثبت نام تو نیک وارد کرده بودی رو وارد کنی. که من یادم نبود و گفتن باید کپی برابر اصل کارت ملی بفرستی :|
البته برای من فقط نام خانوادگی بود. شماره ملی رو اشتبا زدی نمیدونم همینقدر بسه یا نه. بهشون بگو راهنمایی میکنن. الان پشتیبانی آنلاینه. چت کن باهاشون

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
چند روز پیش یه لینک دادم در مورد این که آدرس هایی که ورودی های گوگل به سایت شما ثبت میکنن حاوی چه اطلاعاتی هستند ( مثلا q برابر با اون متنی هست که جستجو شده یا cd موقعیت سایت شما رو در نتایج جستجو نشون میده ) خب تو اون آدرس پارامتر ved رو نفهمیده بود چیه دقیقا .
حالا از آدرس زیر میتونین دقیق بفهمین که پارامتر ved رو وقتی گوگل در لینک ارجاع به سایت شما درج میکنه , شامل چه اطلاعات مهمی هست . اگر انگلیسیتون خوبه حتما بخونید و اگر adwords استفاده میکنید در مورد پارامتر glcid رو هم بخونید .
https://deedpolloffice.com/blog/articles/decoding-ved-parameter

M.B.N

Registered User
لایک‌ها
203
مشکل از خود سایت اسپم نیست، بلکه مشکل این بچه مچه هایی هستن که اسکریپت ها میبفته دستشون به قیمت 30 تومن توی این انجمن ها به همه میفروشن اسکریپت رو! اسکریپتی رو یادمه قبلا، بدجور ایده ای بود اصلا واسه خودش! 10 هزار خط کد php داشت! این فسقلی به 100 نفر فروخت به 30 تومن! بعدش هم طرز کار اسکریپت لو رفت گوگل اسپم کرد همه رو! یکی نیست بگه عموجان برو دنبال بازیت!

از اینا باید ترسید! 10 هزار خط زحمت برنامه نویس رو به 30 تومن میفروشن که پول لوازم تحریر مدرسشون در بیاد!
دیگه خب شورشو در آوردن
دم عید هم شده مدرسه ها تعطیل شده مثل قارچ داره سایت اسپم سبز میشه :D
فکر کنم معرفی کردن سایت های فروشنده اسپمر به پلیش فتا بتونه کاری رو پیش ببره ... ( البته تیری در تاریکیه :| )

M+J

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,011
کسی اطلاعی دارد که آیا میشه سیم کارت رو به صورت غیر حضوری هم تغییر مالکیت داد؟ یا باید حتما برای خرید سیم کارت به همان محل خریدار رفت؟!

signul

Registered User
لایک‌ها
938
کسی اطلاعی دارد که آیا میشه سیم کارت رو به صورت غیر حضوری هم تغییر مالکیت داد؟ یا باید حتما برای خرید سیم کارت به همان محل خریدار رفت؟!
کدام اپراتور ؟
اگه همراه اوله باید به دفاتر پیشخوان مراجعه کنی و کار هاشو بکنی چون اثر انگشت و امضا می خواد

• Like
Reactions: M+J

ehsanled

Registered User
لایک‌ها
85
سلام
برای اشتراک گذاری یک مطلب در شبکه های اجتماعی بهترین روش چیست؟
آیاباید بریم داخل صفحمون مثلا گوگل پلاس یا فیسبوک و خلاصه ی مطلب رو بنویسیم و به سایتمون لینک بدیم ؟
یا میشه از داخل سایت خودمون بعد از انتشار مطلب بریم گزینه شیر کنار مطالب رو یزنیم و انتشارشون بدیم مثل
عکس زیر :
078d6uji9qxzt23quzze.png

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
نمونه آنلاین ندارم ولی بگو مشکل چیه . من با آژاکس خود وردپرس و همچنین آژاکس اختصاصی با زیرساخت خود وردپرس کار کردم ( البته یه کم سخته ولی راه بیوفته مثل گلابی میمونه )
میخواستم بدونم میشه اصلا :دی با آزاکس کار کردم ولی نه واسه وردپرس! سبکش خیلی فرق میکنه؟

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
رفقای برنامه نویس به نظر شما در حال حاضر بهترین PHP Framework کدوم هستش؟

btekrar

Registered User
لایک‌ها
120
به نام خدا
مرتضی مطهری هستم 28 ساله از سبزوار
دانشجو ژنتیک و به علت کمبود درآمدم و تو نمایشگاه مبل هم کار میکنم و خدا روشکر مشغول به کارم
نمیشه چیزی بگم چون نمیشه خودمم وبمستر بدونم و در مقابل شما قد علم کنم خخخخ
چی گفتم :general406:

btekrar

Registered User
لایک‌ها
120
میشه در مورد کسایی هم ک در اینجا شرکت و یا کار اینترنتی دارن در این تاپیک هم ازشون کمک بگیرم (براشون کار کنم )
راهنماییم کنن
درا نی تاپیک حق این حرفا رو میشه داشت یا خیر ؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
میخواستم بدونم میشه اصلا :دی با آزاکس کار کردم ولی نه واسه وردپرس! سبکش خیلی فرق میکنه؟

چرا نمیشه , نمونه : http://stanhub.com/load-wordpress-post-content-with-ajax-and-jquery/

میشه در مورد کسایی هم ک در اینجا شرکت و یا کار اینترنتی دارن در این تاپیک هم ازشون کمک بگیرم (براشون کار کنم )
راهنماییم کنن
درا نی تاپیک حق این حرفا رو میشه داشت یا خیر ؟

چیا بلد هستید ؟ دنبال چه کاری هستید ؟

mcsaturday

Registered User
لایک‌ها
1,331
من سه هفته درگیر همین تعویض نام بودم توی نیک :|
پسوند اخر فامیلیم توی نیک ثبت نکرده بودم ولی توی کارت ملی بود !! که موقع انتقال دامنه گیر دادن
مراحل:
1- یه پی دی اف میدن بهت که درخواست اصلاح و تکمیل نام خانوادگی هست پرینت میگیری و امضا میکنی براشون میفرستی
2- حالا بعد تایید مورد اول باید سوال محرمانه ای که زمان ثبت نام تو نیک وارد کرده بودی رو وارد کنی. که من یادم نبود و گفتن باید کپی برابر اصل کارت ملی بفرستی :|
البته برای من فقط نام خانوادگی بود. شماره ملی رو اشتبا زدی نمیدونم همینقدر بسه یا نه. بهشون بگو راهنمایی میکنن. الان پشتیبانی آنلاینه. چت کن باهاشون
به من گفتن کپی کارت ملی و درخواست مکتوب رو بفرستید
درخواست مکتوب رو باید تایپ کنم؟ من دستی نوشتم فرستادم! کپی کارت ملی چیه دقیقن؟ من اسکن کارت ملی رو جدا فرستادم براشون. از طریق همون ایمیل. از ارسال مدارک هم فرستادمش.
شخم تو این سیستم.

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693

دوباره ؟ از اسپم خسته نشدی ؟ بیا یه دیتا ماینینگ درست حسابی راه بنداز به جا این کارا !
اسپم؟ شب؟ بام؟ 283.gif 3550.gif

Fereydoon74

Registered User
لایک‌ها
747
واسه همه وبمسترهای عزیز که ساعات زیادی را پای کامپیوتر مجبورن به نمایشگر نگاه کنن :

یک برنامه رایگان اندرویدی مفید برای سلامت چشمان زیبای شما
مبارکه. اولین برنامتونه ؟
به من گفتن کپی کارت ملی و درخواست مکتوب رو بفرستید
درخواست مکتوب رو باید تایپ کنم؟ من دستی نوشتم فرستادم! کپی کارت ملی چیه دقیقن؟ من اسکن کارت ملی رو جدا فرستادم براشون. از طریق همون ایمیل. از ارسال مدارک هم فرستادمش.
شخم تو این سیستم.
درخواست مکتوب پی دی اف هست که پرینت میکنی و امضا بعد اسکن و از بخش ارسال مدارک براشون میفرستی !
اگر کپی برابر اصل کارت ملی خواستن، باید اصلش رو پست کنی به آدرس مرکز !
البته بازم میگم: من جواب سوال محرمانه رو یادم نبود به همین خاطر گفتن کپی برابر اصل رو باید بفرستی. شاید برای شما نیاز نباشه ! : )

بالا