• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

behnamy

Registered User
لایک‌ها
463
سلام خدمت همگی
سال نومبارک
چطوری میشه همه ی پست های یه وبلاگ بلاگفا را در یک صفحه دید؟
حالا صد تا یا دویست تا باشه . کل ارشیو ازماه های مختلف.
فکر نکنم همه رو بشه با هم دید ولی بر اساس ماه میشه. مثلا ماه دوازده 93 میشه example.blogfa.com/1393/12

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
فکر نکنم همه رو بشه با هم دید ولی بر اساس ماه میشه. مثلا ماه دوازده 93 میشه example.blogfa.com/1393/12
منم می دونم نمیشه همه را باهم دید. چون همچنین امکانی را نزاشته. بیشتر منظورم این بود که با اضافه کردن کدی در ادامه url وبلاگ بشه همچین کاریو کرد. وبلاگی هست که تقریبا هرماه یه مطلب گذاشته و تعداد ماه ها بالای چهل تا. می خواستم همه مطالبش ذخیره کنم. برای همین می خواستم. نرم افزاری هم اگر باشه کل یه وبلاگ بلاگفا واسم دانلود کنه عالیه.

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
درود
مهربانان دامنه خیلی خوبی پیدا کردم میخوام ثبتش کنم منتهی این دامنه .ir ثبت شده و فقط.com باز هست من میخوام ثبتش کنم بعد فروشگاهی در اینده راه بندازم این .ir بعدا گریبانگیرم نمیشه ؟؟؟البته فقط دامنه ثبت شده هست سایتی چیزی فعال نیست گویا

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
درود
مهربانان دامنه خیلی خوبی پیدا کردم میخوام ثبتش کنم منتهی این دامنه .ir ثبت شده و فقط.com باز هست من میخوام ثبتش کنم بعد فروشگاهی در اینده راه بندازم این .ir بعدا گریبانگیرم نمیشه ؟؟؟البته فقط دامنه ثبت شده هست سایتی چیزی فعال نیست گویا
به مالک دامنه ایمیل بزنید یا تماس بگیرید و اگر قیمت معقول داد بخرید امتحانش ضرر نداره

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
به مالک دامنه ایمیل بزنید یا تماس بگیرید و اگر قیمت معقول داد بخرید امتحانش ضرر نداره
به مالک ایمیل دادم اما اگر درخواست را رد کرد یا به قیمت خون خواست بفروشد ایا این اشتباهه .com را راه بندازم؟؟؟این .ir در اینده اذییتم نمیکند واقعا؟

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
دوستان ايا راهي هست من اگه ليست دانلودي دارم مجموع حجم اونها رو نگاه كنم ببينم چند گيك ميشه در نهايت ؟
يا ابزاري در مورد اين. مينه وجود داره ؟

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
دوستان ايا راهي هست من اگه ليست دانلودي دارم مجموع حجم اونها رو نگاه كنم ببينم چند گيك ميشه در نهايت ؟
يا ابزاري در مورد اين. مينه وجود داره ؟
سایز قایل رو راحت میتونی از HTTP Header مقدار Content-Length بگیری.
یک مثال برای PHP (سایز ها به بایت هست ، با یک تقسیم میتونی به مقداری خواستی تبدیل کنی)

PHP:
function get_file_size($url){
    # Get all header information
    $data = get_headers($url, true);
    # Look up validity
    if (isset($data['Content-Length']))
        # Return file size
        return (int) $data['Content-Length'];
}
اجراش
PHP:
echo get_file_size('http://www.google.com/images/srpr/logo4w.png');

البته تو PHP از cURL هم میتونی استفاده کنی

PHP:
function get_file_size($url) {
    $ch = curl_init($url);
    curl_setopt($ch, CURLOPT_NOBODY, 1);
    curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, 0);
    curl_setopt($ch, CURLOPT_HEADER, 0);
    curl_setopt($ch, CURLOPT_FOLLOWLOCATION, 1);
    curl_setopt($ch, CURLOPT_MAXREDIRS, 3);
    curl_exec($ch);
    $filesize = curl_getinfo($ch, CURLINFO_CONTENT_LENGTH_DOWNLOAD);
    curl_close($ch);
    if ($filesize) return $filesize;
}
اجراش

PHP:
echo get_file_size('http://www.google.com/images/srpr/logo4w.png');

برای زبان های دیگه هم به همین صورت هست ، فقط به محتویات Header دسترسی پیدا کنی.
مثلا تو Node.js باید از ماژول Request استفاده کنی یا تو Ruby از net/http و...

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
سلام خدمت همگی
سال نومبارک
چطوری میشه همه ی پست های یه وبلاگ بلاگفا را در یک صفحه دید؟
حالا صد تا یا دویست تا باشه . کل ارشیو ازماه های مختلف.
سلام
سال نو شما هم مبارک باشه.
از این صفحه می تونید استفاده کنید:
news.blogfa.com/posts

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
سلام
سال نو شما هم مبارک باشه.
از این صفحه می تونید استفاده کنید:
news.blogfa.com/posts
ممنونم. ولی این قسمت هم فقط عناوین پست ها نشون می ده.
نرم افزار teleport نصبیدم و باهاش کل وبلاگو دان کردم.

tabarokk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
سلام
نوروزتون مبارک :) !
وب مستر ها چه وضعی دارن الان ؟ :)

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
دوستانی که تو زمینه موسیقی فعالیت دارن ، یا مغازه کامپیوتری دارن :D (چقدر مرتبط :D )
میخوام فیلم آموزشی بسازم، از چه نوع هدست/میکروفون باید استفاده کنم که صدا شفاف و بدون نویز باشه. باید میکروفون استودیویی بگیرم ؟ مدل ارزونی وجود نداره که صدا رو بدون نویز ضبط کنه؟
با هدستی که الان دارم ضبط میکنم یه صدایی مثل موج تو پشت صحنه میاد.
برای این کار بهترین انتخاب میکروفون های USB هست ، کیفیت عالی ، قیمت مناسب (طرف های ما پیدا نمیشه ، اما شما پایتخت نشین هستین باید بتونی پیدا کنی)
یک مزیتی که داره ، اینکه مستقیم از پورت USB وصل میشه و دیگه کاری به کارت صدا نداره (اکثر کارت صداهای انبورد بی کیفیت هستن)
بعضی از مدل های این میکروفون ها ، اونقدر خوب هستن که برای راه اندازی استودیوهای ارزون قیمت ازشون استفاده میکنن!
مدل های اروزن اش اکثرا با کیفیت بیت ریت 16bit/48kHz صدا رو ظبط میکنن ، که برای این کار شما عالیه (مدل های گرون تر بیت ریت های 24bit/192kHz به بالا هم وجود داره که بیشتر برای ضبط آهنگ میخوره)

پ.ن: فیلم آموزشی در مورد چی هست ؟ رایگانه یا پولی ؟

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
دوستانی که تو زمینه موسیقی فعالیت دارن ، یا مغازه کامپیوتری دارن :D (چقدر مرتبط :D )
میخوام فیلم آموزشی بسازم، از چه نوع هدست/میکروفون باید استفاده کنم که صدا شفاف و بدون نویز باشه. باید میکروفون استودیویی بگیرم ؟ مدل ارزونی وجود نداره که صدا رو بدون نویز ضبط کنه؟
با نرم افزار های صدا هم میتونی نویز برداری چه نرم افزاری رو نمیدونم ولی یکی از دوستان دور این کار می کرد...
برای این کار بهترین انتخاب میکروفون های USB هست ، کیفیت عالی ، قیمت مناسب (طرف های ما پیدا نمیشه ، اما شما پایتخت نشین هستین باید بتونی پیدا کنی)
یک مزیتی که داره ، اینکه مستقیم از پورت USB وصل میشه و دیگه کاری به کارت صدا نداره (اکثر کارت صداهای انبورد بی کیفیت هستن)
بعضی از مدل های این میکروفون ها ، اونقدر خوب هستن که برای راه اندازی استودیوهای ارزون قیمت ازشون استفاده میکنن!
مدل های اروزن اش اکثرا با کیفیت بیت ریت 16bit/48kHz صدا رو ظبط میکنن ، که برای این کار شما عالیه (مدل های گرون تر بیت ریت های 24bit/192kHz به بالا هم وجود داره که بیشتر برای ضبط آهنگ میخوره)

پ.ن: فیلم آموزشی در مورد چی هست ؟ رایگانه یا پولی ؟
فیلم یا سریال پیشنهادی نداری ؟ :)
این سریال better call saul دیدی ؟ من دانلود کردم هنوز وقت نکردم ببینم ... اگر دیدی نظری داری بگو :)

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
فیلم یا سریال پیشنهادی نداری ؟ :)
این سریال better call saul دیدی ؟ من دانلود کردم هنوز وقت نکردم ببینم ... اگر دیدی نظری داری بگو :)
Better Call Saul رو دیدم ، هنوز زوده در موردش نظر داد ، الان این امتیاز بالایی که داره بیشتر به دلیل مشابه بود فضای سریال و خیلی از بازیگرهاش به سریال Breaking Bad هست ، باید بزاریم یک فصل دیگه ازش بگذره ببینیم از نظر داستانی چی تو چنچه داره.

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
Better Call Saul رو دیدم ، هنوز زوده در موردش نظر داد ، الان این امتیاز بالایی که داره بیشتر به دلیل مشابه بود فضای سریال و خیلی از بازیگرهاش به سریال Breaking Bad هست ، باید بزاریم یک فصل دیگه ازش بگذره ببینیم از نظر داستانی چی تو چنچه داره.
سریال پیشنهادی و فیلم رو هم بگی ممنون میشم :)

پ.ن برای همه : http://www.zoomit.ir/articles/etc/18934-happiest-countries

Last edited:

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
از @ufont بپرس
هم تو کار میکس و تدوینه و هم چند تا فیلم آموزشی ساخته ...

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
از @ufont بپرس
هم تو کار میکس و تدوینه و هم چند تا فیلم آموزشی ساخته ...
نپرسید :|
در باره هدست ک من خودم با میکروفون لپ تاپ رکورد میکنم عالیه ( لپ تاپمم مولتی مدیاس ولی در کل میکروفون اکثر لپ تاپا حرف نداره الکی هزینه اضافه نکن)
آره دیگه هدست و میکروفون زیر 500ت این مشکلو داره تازه پ گیرم میخای ، اتاق باکسم میخای .دی
اما پیشنهادم استفاده از میکروفون داخلی لپ تاپ هست و بس

بالا