• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

مهرداد خان

Registered User
لایک‌ها
2,396
کسی میدونه این ID های IMDB به چه ترتیبی هستن؟ (tt0000000) به نظر میاد به ترتیب سال باشن اما استثنا زیاد داره.
شماره کارت ملی تهیه کننده ی فیلم

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
چه چیزی باعث میشه که بعد از گذشت نزدیک دو سال از عمر سایت ، هنوز وقتی پست جدید میذارم با گذشت 12 ساعت هم ایندکس نمیشن ؟!
و فقط هم بجز چند تا از پست های سایت ، بقیه پست ها اصلا رتبه ی خوبی در گوگل ندارن یا اصلا در نتایج گوگل پیدا نمیشن ! اما صفحه اصلی سایت رتبه اش بد نبست

در واقع گوگل اصلا پست های جدید سایت رو آدم حساب نمیکنه

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
چه چیزی باعث میشه که بعد از گذشت نزدیک دو سال از عمر سایت ، هنوز وقتی پست جدید میذارم با گذشت 12 ساعت هم ایندکس نمیشن ؟!
و فقط هم بجز چند تا از پست های سایت ، بقیه پست ها اصلا رتبه ی خوبی در گوگل ندارن یا اصلا در نتایج گوگل پیدا نمیشن ! اما صفحه اصلی سایت رتبه اش بد نبست

چرا ۱۲ ساعت؟ :| چرا دستی fetch نمی کنید؟

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
چرا ۱۲ ساعت؟ :| چرا دستی fetch نمی کنید؟
خیلی وقته همینکار رو دارم میکنم ولی بعد این همه مدت باز هم باید قتچ کنم ؟
وقتی فتچ هم میکنم درسته که ایندکس میشه ، ولی اون پست اصلا رتبه ای در نتایج گوگل نمیگیره
عنوان پست رو تو گوگل سرچ میکنم ، خود پست رو در نتایج پیدا نمیکنم ، ولی مثلا صفحه اصلی سایت در صفحه 7-8 هست! یعنی گوگل صفحه اصلی سایتم رو میبینه که پستی با اون عنوان داره و تو نتایج میذاره ، ولی خود پست رو آدم حساب نمیکنه

بجز یه سری پست خاص و تقریبا قدیمی که اونا رتبه ی خوبی تو گوگل گرفتن

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825

تجربه مشابهی داشتم . سایت به به روزرسانی های منظم و مطالب ترجمه شده آپدیت میشد . ولی ایندکس مطالب تا 24 ساعت هم طول میکشید ولی اگر در یک بازه زمانی اصلا آپدیت نمیکردیم و مطلب جدیدی نمیزاشتیم اون مطالبی که اصلا رتبه نداشتن و یا اصلا ایندکس هنوز نشده بودن , شروع به رشد میکردن .
واقعا برای من هم عجیب بود و آخرش هم نفهمیدم چرا اینجوری بود !

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
خیلی وقته همینکار رو دارم میکنم ولی بعد این همه مدت باز هم باید قتچ کنم ؟
وقتی فتچ هم میکنم درسته که ایندکس میشه ، ولی اون پست اصلا رتبه ای در نتایج گوگل نمیگیره
عنوان پست رو تو گوگل سرچ میکنم ، خود پست رو در نتایج پیدا نمیکنم ، ولی مثلا صفحه اصلی سایت در صفحه 7-8 هست! یعنی گوگل صفحه اصلی سایتم رو میبینه که پستی با اون عنوان داره و تو نتایج میذاره ، ولی خود پست رو آدم حساب نمیکنه

بجز یه سری پست خاص و تقریبا قدیمی که اونا رتبه ی خوبی تو گوگل گرفتن
چند تا وبلاگ بگیرین.بعد همون پست هارو دقیقن تو وبلاگها بزارین.چند کلمه داخل متن + ادامه مطلب رو به سایت اصلی لینک کنین.خیلی تاثیر داره این روش.

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
چند تا وبلاگ بگیرین.بعد همون پست هارو دقیقن تو وبلاگها بزارین.چند کلمه داخل متن + ادامه مطلب رو به سایت اصلی لینک کنین.خیلی تاثیر داره این روش.
تو جریمه شدن سایت هم خیلی تاثیر داره این روش:general601::general711:

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
نتیجه نداره جدا . من تست کردم 1-2 سال پیش مطالبی میزاشتم که توسط محقق نوشته میشد یعنی مطلب تولیدشده بود نه ترجمه شده . ولی یه سری سایت میومدن کپی میکردن . مطالب در زمان انتشار و فچ شدن تو حدود 15 تا وبلاگ هم منتشر میشد ( به صورت دستی ) و اونا هم فچ میشدن ولی باز هم عناوین رو سرچ میکردیم چرت و پرت میاورد تا صفحه 4-5 تازه میرسید به وبلاگ ها بعد از اونا میرسید به سایت ما !
البته شاید الان جواب بده که بعید میدونم با این اسپم های وبلاگی دیگه گوگل برای بلاگ هم رتبه خاصی قائل بشه ! :|

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
نتیجه نداره جدا . من تست کردم 1-2 سال پیش مطالبی میزاشتم که توسط محقق نوشته میشد یعنی مطلب تولیدشده بود نه ترجمه شده . ولی یه سری سایت میومدن کپی میکردن . مطالب در زمان انتشار و فچ شدن تو حدود 15 تا وبلاگ هم منتشر میشد ( به صورت دستی ) و اونا هم فچ میشدن ولی باز هم عناوین رو سرچ میکردیم چرت و پرت میاورد تا صفحه 4-5 تازه میرسید به وبلاگ ها بعد از اونا میرسید به سایت ما !
البته شاید الان جواب بده که بعید میدونم با این اسپم های وبلاگی دیگه گوگل برای بلاگ هم رتبه خاصی قائل بشه ! :|
من وقتی میگم جواب میده چون دیدم :D
یه دوستی داریم کارش اینه دقیقن.با این روش سایتو (معمولا موزیک.فیلم)۲تا۳ ماهه میاره ۵۰۰ ایران.
تاحالا من خودم شاهد ۳ تاشون بودم :D

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
من وقتی میگم جواب میده چون دیدم :D
یه دوستی داریم کارش اینه دقیقن.با این روش سایتو (معمولا موزیک.فیلم)۲تا۳ ماهه میاره ۵۰۰ ایران.
تاحالا من خودم شاهد ۳ تاشون بودم :D
ای نامردا :D من که هرچی زور زدم نتونستم : (

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
میخوام یه پاپ بذارم..با کد :
کد:
<script language="javascript" src="#"></script>
فراخوانیش کنم..فرمت یا پسوند فایلی که کد پاپ آپ توش هست چی باشه؟!
.JS هست؟

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
میخوام یه پاپ بذارم..با کد :
کد:
<script language="javascript" src="#"></script>
فراخوانیش کنم..فرمت یا پسوند فایلی که کد پاپ آپ توش هست چی باشه؟!
.JS هست؟
آره . کلا اگر بخوای فایل js اضافه کنی به صفحه باید پسوندش .js باشه !

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
کسی با WPtouch
کار کرده؟!!
مشکل من اینه که زمینه های دلخواه رو نشون نمیده!!

کسی افزونه ساختن نسخه موبایل سراغ داره که زمینه دلخواهم نشون بده؟

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
میخوام توی #c یه توپ چند رنگ درست کنم که تکون بخوره. پروژه دانشگاهیه. کسی بلده درست کنه؟

بالا