• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
من به این دلیل به وب مستری علاقه دارم چون درآمدش بینهایت است و محدودیت نداره و مثل طراحی وب سختی نداره
به نظرتون خوبه سئو یاد بگیرم و درآمدم کوچک از طریق بلاگ داشته باشم و با درآمدم و سئویی که یاد گرفتم یه سایت با پایه ی محکم راه بندازم؟
اول از همه وبمستر به کسی میگن که توانایی نگهداری ، مدیریت ، بروزرسانی و ایجاد محتوا برای یک وب سایت رو داشته باشه.
حالا صرف اینکه این قابلیت ها رو داشته باشی باعث نمیشه که بتونی از اینترنت پول پارو کنی .
چیزی که مهمه این هست که شما توانایی این رو داشته باشی تا بتونی موقعیتی مناسبی رو ایجاد کنی که بهت این امکان رو بده با استفاده از اون مهارت هایی که به عنوان وبمستر داری بتونی کسب درامد کنی.
حالا برای اینکه شما بتونید موقعیت مناسب تو زمان مناسب ایجاد کنید ، باید تو موارد مثل بازاریابی ، مدیریت پروژه ، مدیریت تجارت ، تحلیل داده ها ، مدیریت محصولات و... مطالعه کنید ، الان دیگه پیدا کردن برنامه نویس کار سختی نیست ، اما پیدا کردن ایده تجاری جدید و کسی که توانایی مدیریت و اجراش رو داشته باشه کار راحتی نیست.

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
مشکلی نیست با ایمیل موقت و رندوم . کاری نداره راه اندازی ایمیل رندوم .

من اینجا رو میشناسم rayaads.ir

اتفاقا خود رباتش مشکل نیست مشکل اصلی تایید ایمیل هست که ربات بنویسی براش بره روی ایمیل کلیک کنه و تایید کنه ثبت نام رو وگرنه خود ربات ثبت نام که راحته

اگر پیشنهادت جدی بود بیا پی ام یه قیمت اولیه بده تا یه کم باهم بحث کنیم اگر هم شوخی بود که خیلی با حالی :D

من اهل شوخی ام اصن ؟

نه داریم واقعا ؟

پول خوب میدی بحث کنیم وگرنه دراز کشیدن و قلیون کشیدن به صرفه تره :D این روزها هم که دهن اونی که کلش رو به من نشون داد سرویس همش پاکش میکنم دوباره نصب :|
نماد اعتماد هم که واس یه دامین عوض کردن 1 ماهه الآف کرده مارو :|

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
کسی می دونه دختر کوچولو ها بیشتر به چه سایت های سر می زنن :؟

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
اول از همه وبمستر به کسی میگن که توانایی نگهداری ، مدیریت ، بروزرسانی و ایجاد محتوا برای یک وب سایت رو داشته باشه.
حالا صرف اینکه این قابلیت ها رو داشته باشی باعث نمیشه که بتونی از اینترنت پول پارو کنی .
چیزی که مهمه این هست که شما توانایی این رو داشته باشی تا بتونی موقعیتی مناسبی رو ایجاد کنی که بهت این امکان رو بده با استفاده از اون مهارت هایی که به عنوان وبمستر داری بتونی کسب درامد کنی.
حالا برای اینکه شما بتونید موقعیت مناسب تو زمان مناسب ایجاد کنید ، باید تو موارد مثل بازاریابی ، مدیریت پروژه ، مدیریت تجارت ، تحلیل داده ها ، مدیریت محصولات و... مطالعه کنید ، الان دیگه پیدا کردن برنامه نویس کار سختی نیست ، اما پیدا کردن ایده تجاری جدید و کسی که توانایی مدیریت و اجراش رو داشته باشه کار راحتی نیست.
تکتیر :D برادر من اینقدر سختش میکنی ملت فرار میکنن از وبمستری .
راه میونبر هم داره . یه سایت اسپم بزن یه شبه میشی وبمستر و میلیونر میشی :D

اتفاقا خود رباتش مشکل نیست مشکل اصلی تایید ایمیل هست که ربات بنویسی براش بره روی ایمیل کلیک کنه و تایید کنه ثبت نام رو وگرنه خود ربات ثبت نام که راحته
من اهل شوخی ام اصن ؟

نه داریم واقعا ؟

پول خوب میدی بحث کنیم وگرنه دراز کشیدن و قلیون کشیدن به صرفه تره :D این روزها هم که دهن اونی که کلش رو به من نشون داد سرویس همش پاکش میکنم دوباره نصب :|
نماد اعتماد هم که واس یه دامین عوض کردن 1 ماهه الآف کرده مارو :|
زکی ! اتفاقا به نظر من این ایمیل چک کردنش راحت تره تا ثبت نامش .
پول ؟ من اصلا حرفی از پول زدم ؟ :D
فک کنم قلیون رو سرش رو عوض کنی بهتره که نسوزه :D

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
یه چنل یوتیوب که ویدئو های طنز میزاره معرفی میکنید؟ یخورده فیلم خنده دار ببینم :D
چه مدل ویدیو های خنده داری میخواهی ؟ ویدیوهای شوخی های خنده دار ، اتفاق های خنده دار ، نمایش های خنده دار

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422

زکی ! اتفاقا به نظر من این ایمیل چک کردنش راحت تره تا ثبت نامش .
پول ؟ من اصلا حرفی از پول زدم ؟ :D
فک کنم قلیون رو سرش رو عوض کنی بهتره که نسوزه :D

من برای یه سرویس خارجی این کارو کرده بودم ( یادش بخیر تو انجمن نالرز عماد کمک کرد ) ثبت نامش مشکلی نداشت حتی با کپچای گوگل هم میشه این کارو کرد اما مشکل اصلی ایمیل های کانفیرم هست که وقتی با ربات ثبت نام میکنی معمولا آیدی ارسالی به صورت هش شده هست و وقتی کلیک میکنه خطا میده تو ربات

مگه اینکه بشینی دستی ایمیل هارو تایید کنی :D

تازه عوض کردم ولی بسته بریم ناهار :D

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
اینکه بدونی داری چیکار میکنی باعث میشه انرژی که روی یک کار میزاری تو یک مسیر درست باشه.
الان خیلی ها هستن که خودشون رو عنوان یک وبمستر در نظر میگیرند و سعی دارن کاری رو شروع کنن ، اما هیچ ایده ای ندارن که چیکاری انجام بدن ، اکثرشون هم به پیروی نمونه های موفق یک کار رو شروع میکنن ، یک مدتی رو درگیر کار هستن ، بعد از اینکه نتیجه نگرفتن کار رو رها میکنن ، حالا دلیلش نداشتن برنامه و هدف درست هست (توجه کنید ، فرقی نمیکنه شما ایده تون تکراری باشه ، اگر از مهارت های درست اجرای یک پروژه بهره مند باشی ، شانس این رو داری بتونی اون کار رو به موفقیت برسونی)

یک خوبی که افرادی که مثل همین دوستمون که سوال پرسید ، اینکه این افراد به طبع سنشون ، هیچ دقدقه خاصی ندارن ، هیچ کس از شون توقع خاصی نداره (ول معطلن :android06: ، فقط جیب بابابه ها رو خالی میکنن) ، خیلی راحت (اگر جدیت داشته باشن) میتونن تو همین چند سال قبل از دانشگاه ، تو هر زمینه ای که بخوان مهارت کسب کنن.

همه که امکانات اسپمر رو ندارن :android06:

مهرداد خان

Registered User
لایک‌ها
2,396
@مهرداد خان
GTA V نصب کردم با آپدیت 2 ، کرک 3
بازی رو با playgtav.exe باز میکنم صفحه social club میاد. چه کنم ؟
با لانچر.exe اجرا کنش اینترنت هم قطع کن
اپدیت 3 رو نریزی برای من که داستان شد :دی
وقتی سوشیال کلاب میاد خودش باید با 3dm لاگین کنه خودکار

Abool7

Registered User
لایک‌ها
36
یه کد تخفیف واسه نت افزار بدید لازم دارم

دمتون گرم

آیدین الدوله

Registered User
لایک‌ها
663

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767

Poets Of Fall

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
486
انقدر از این اسپمر ها بد نگید . انقدری که این اسپمر ها برای نوشتن اسپمر خرج کردن ، اگه وبمسترا خرج میکردن الان انقدر سایت خوب داشتیم کلا اسپمر ها محو شده بودن .
:D

یه عده یه سایت وردپرس آوردن بالا کلا 50 هزار تومن خرج هاست و دامین دادن
تند تند مطلب کپی میکنن از این ور و اون ور بعد میان میگن این اسپمر ها نمیذارن ما پول در بیارم . اسپمر هم همین کار رو میکنه فقط به جای اینکه مثل شما با گاری بره مطلب جمع کنه ، یه لامبورگینی انداخته زیر پاش مثل باد داره مطلب جمع میکنه . این به ظاهر وبمستر های 50 هزار تومنی از این شاکی هستن که چرا مطالبی که خودشون مثلا تو 2 سال با دست گذاشتن ، یکی دیگه با یه برنامه تو 2 ساعت همه رو میذاره . گوگل هم که براش فرقی نمیکنه شما با دست مطلب کپی کردی یا اسکریپت !هر دو رو به یه چشم میبینه .
من برنامه نویسم . طرف برای نوشتن اسپمر پی ام میده میگه پولش مهم نیست تو بنویس بقیش با من . خودشم صبح تا شب بالا سر اون سایت اسپمرشه . چند برابر وبمسترها براش وقت میذاره .
یه وبمستر بیاد اینجا این جمله رو بگه ببینه چه سایت هایی میشه بالا آورد . طرف میخواد یه سایت بزنه در حد جهانی ، قیمت میره رو میلیون میخواد بگیره بزنتت .:eek:

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
انقدر از این اسپمر ها بد نگید . انقدری که این اسپمر ها برای نوشتن اسپمر خرج کردن ، اگه وبمسترا خرج میکردن الان انقدر سایت خوب داشتیم کلا اسپمر ها محو شده بودن .
:D

.:eek:

دقیقا همینه

خیلی ها فک میکنن مشکل از نوع سایته اما باید بدونن روی هرچی وقت بزاریو روش کار کنی موفق میشه !

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
با هیچ فیلترشکنی نمیتونم وصل بشم ، کمک! o_O
ke Rio - Ine-t - PM-9 - open-V-P-V - و...
چیکار کنم راه حلی هست؟
#فیلترچی

مهرداد خان

Registered User
لایک‌ها
2,396

Dex

Registered User
لایک‌ها
314
بعضی وقتا گشادی مفرط میگیری حال نداری دیگه
چند مقاله فوق تخصصی و کاملا اختصاصی با کلی زحمت و تایپ و ترجمه و ... توی چند روز نوشتم٬ اونوقت حال ندارم بزارمش تو سایت o_O
خدا یا مارو به راه راست هدایت کن :general712:

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
با هیچ فیلترشکنی نمیتونم وصل بشم ، کمک! o_O
ke Rio - Ine-t - PM-9 - open-V-P-V - و...
چیکار کنم راه حلی هست؟
#فیلترچی
منم بعضی وقتها با این مشکل روبرو میشم همیشه فری/gate راهگشابوده.

بالا