• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667

آیدین الدوله

Registered User
لایک‌ها
663
حالا تو چرا گیر دادی به اینترنت!؟ توی همین شهر خراب شده اراک دستفروشی کنی دم غروب 30-40 تومن برات می مونه! اصلا برو دنبال یک کار خارج از نت... به هیچ وجه هم به پرستیژ فکر نکن! همین فلافل فروشی ها اراک ماهی 5 تومن کاسبن و از دکتر مهندسش هم بیشتر پول درمیارن...

دستفروشی های معمولی که با چرخ تافی بخوای کاسبی بکنی چیزی در نیاره با دردسر بدجور. همشون توسط شهرداری حروم خور ساماندهی میشن و پول زور ازشون میگیرن.
من نیمچه درامدی که دارم هم الان خارج از نت هست ولی اصلا کفاف نمیده. چون کار بیرون هم دقیقا ضرورت هایی نیاز داره.
مثلا همین فلافل فروش های بغل کوچه مرغیا اجاره سنگینی میدن که کار یه نفر نیست.
چند روز بود کارم پیش روسری و شال فروشا بود شدیدا مینالیدن هم دست فروشا هم مغازه دارا.
یه نکته حیاتی رو بهت بگم فرقی نمیکنه بیرون نت کار کنی دنیای واقعی کار کنی مجازی باشی هرجا. برای اینکه از خاک به جایی برسی نیازه یه چیز خاص و مخصوص داشته باشی. یا بابای پولدار یا یه دهنه مغازه توی یه جای توپ یا تحصیلات خیلی تک و نایاب یا فک و فامیل (پارتی) گردن کلفت یا یه ایده خیلی خوب .
که من میبینم آخری رو دارم فقط.

ایده تو بگو اگه خوب باشه خودم پولشو میدم :p
میدونم که همه ش حرفای تو خالیه و ایده ایده میکنی

پرینت حسابت رو برام بفرست از سگ نازل تر بهت بگم و تو خوشت نیاد. منتظرم

ای بابا این اینترنت هم کشت مارو.:mad:
لطفا اگه میشه یکی از دوستان این فایل رو اینجا آپلود کنه:)

فایل وجود نداشت آدرس رو چک کن.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
دستفروشی های معمولی که با چرخ تافی بخوای کاسبی بکنی چیزی در نیاره با دردسر بدجور. همشون توسط شهرداری حروم خور ساماندهی میشن و پول زور ازشون میگیرن.
من نیمچه درامدی که دارم هم الان خارج از نت هست ولی اصلا کفاف نمیده. چون کار بیرون هم دقیقا ضرورت هایی نیاز داره.
مثلا همین فلافل فروش های بغل کوچه مرغیا اجاره سنگینی میدن که کار یه نفر نیست.
چند روز بود کارم پیش روسری و شال فروشا بود شدیدا مینالیدن هم دست فروشا هم مغازه دارا.
یه نکته حیاتی رو بهت بگم فرقی نمیکنه بیرون نت کار کنی دنیای واقعی کار کنی مجازی باشی هرجا. برای اینکه از خاک به جایی برسی نیازه یه چیز خاص و مخصوص داشته باشی. یا بابای پولدار یا یه دهنه مغازه توی یه جای توپ یا تحصیلات خیلی تک و نایاب یا فک و فامیل (پارتی) گردن کلفت یا یه ایده خیلی خوب .

پرینت حسابت رو برام بفرست از سگ نازل تر بهت بگم و تو خوشت نیاد. منتظرم

فایل وجود نداشت آدرس رو چک کن.

تو ایران پول فقط تو غذاس چون میلت از شیکمشون نمیتونن بگذرن

تو عراق که بودیم یه فلافل فروشی کوچیک روزی 4 میل درامدش بود به پول ما

آیدین الدوله

Registered User
لایک‌ها
663
تو ایران پول فقط تو غذاس چون میلت از شیکمشون نمیتونن بگذرن

تو عراق که بودیم یه فلافل فروشی کوچیک روزی 4 میل درامدش بود به پول ما

غذا هم همه جا نه.
فاکتورهای ویژه ای میخواد.
1. باید مردم شناس باشی تو یه شهر میری پیتزا ومرغ کنتاکی میزنی ورشکست میشی چون مردمش فقط آبگوشت و نهایت کباب کوبیده میخورن . باید به شناخت صحیح مردم برسی
2. صد در صد مکان حرف اصلی رو میزنی . مشکل بزرگ اینه جاهای خوب الان تو اجاره هست. کسی که هست بلند نمیشه و اگه بخاطر افزایش اجاره بلند شه حتما از پس هزینه برنمیومده که برات ریسکه بالایی داره.
از طرفی جای دیگه بزنی باید ریسک بالایی کنی تا خودت رو معرفی کنی که اون هم ممکنه بخوری زمین.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
غذا هم همه جا نه.
فاکتورهای ویژه ای میخواد.
1. باید مردم شناس باشی تو یه شهر میری پیتزا ومرغ کنتاکی میزنی ورشکست میشی چون مردمش فقط آبگوشت و نهایت کباب کوبیده میخورن . باید به شناخت صحیح مردم برسی
2. صد در صد مکان حرف اصلی رو میزنی . مشکل بزرگ اینه جاهای خوب الان تو اجاره هست. کسی که هست بلند نمیشه و اگه بخاطر افزایش اجاره بلند شه حتما از پس هزینه برنمیومده که برات ریسکه بالایی داره.
از طرفی جای دیگه بزنی باید ریسک بالایی کنی تا خودت رو معرفی کنی که اون هم ممکنه بخوری زمین.

اینا که پایه کار هستش بیای بغل حوزه علمیه قم پیتزا بزنی که معلومه دو روزه باید جم کنی بری

اما عموما نزدیک بازار یا نزدیک یه مکان مذهبی مثل امام زاده و زیارتگاه یه مغازه فلف یا ساندویچ سلف سرویس داشته باشی میفروشه

آیدین الدوله

Registered User
لایک‌ها
663
اینا که پایه کار هستش بیای بغل حوزه علمیه قم پیتزا بزنی که معلومه دو روزه باید جم کنی بری

اما عموما نزدیک بازار یا نزدیک یه مکان مذهبی مثل امام زاده و زیارتگاه یه مغازه فلف یا ساندویچ سلف سرویس داشته باشی میفروشه

خیلی ها پایه کار رو حفظ نمیکنن !

نزدیک امامزاده و بازار واینکه نبش خیابون باشه صد در صد هزینه اجاره میلیونی داره

مثلا من چند مدت پیش تو یه خیابونی داشتم میرفتم نبش خیابون اصلی از این تک لقمه ای ها مشتری داشتن رفتن تو کوچه دیدم یه تک لقمه ای زده مشتری یه دونه هم نداشته. اصل مکان رو رعایت نمیکنن بعضیا

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
خیلی ها پایه کار رو حفظ نمیکنن !

نزدیک امامزاده و بازار واینکه نبش خیابون باشه صد در صد هزینه اجاره میلیونی داره

مثلا من چند مدت پیش تو یه خیابونی داشتم میرفتم نبش خیابون اصلی از این تک لقمه ای ها مشتری داشتن رفتن تو کوچه دیدم یه تک لقمه ای زده مشتری یه دونه هم نداشته. اصل مکان رو رعایت نمیکنن بعضیا
بله اجاره ش از 9 میلیون شروع میشه تا 20 میلیون ولی درامدش تا 30 الی 50 میل میره

آیدین الدوله

Registered User
لایک‌ها
663
بله اجاره ش از 9 میلیون شروع میشه تا 20 میلیون ولی درامدش تا 30 الی 50 میل میره

خوب حالا پول پیش که یقینا 100 تومن هست به کنار . 3-4 هم علل الحساب اجاره رو پیش پیش کنار بزاری برای ریسکش میشه درحدود 9*4=36 میلیون.
چنین پولی هم پول کمی نیست برای شروع اجاره فقط .

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
از دوستان کی میتونه یه لطفی بکنه یه فایل 700 مگی (فرمت ویدئو) رو تو vps ش آپلود کنه لینک بده(مال خودم امروز تموم شد)

ممنون میشم

ویدئو هم کاملا اسلامیه یه مراسمه
AVN 2014 :D

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044

در خدمتم :D

آیدین الدوله

Registered User
لایک‌ها
663
از دوستان کی میتونه یه لطفی بکنه یه فایل 700 مگی (فرمت ویدئو) رو تو vps ش آپلود کنه لینک بده(مال خودم امروز تموم شد)

ممنون میشم

ویدئو هم کاملا اسلامیه یه مراسمه
AVN 2014 :D

AVN 2014
سلام بر اکسیس درود بر تارا وایت :D

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
یه پولی برسون من یه 206 اس دی بخرم :D

کتاب بابای پولدار بابای بی پول رابرت کیوساکی را بخون، (اگه نخوندی) به قول خود رابرت کیوساکی تنها چیزی که به بچه هامون یاد نمیدیم کارکرد پول در اجتماع هست! شما بخون کلا این افکارت عوض میشه، برا من که تاثیر داشت بدجور:D

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044
کتاب بابای پولدار بابای بی پول رابرت کیوساکی را بخون، (اگه نخوندی) به قول خود رابرت کیوساکی تنها چیزی که به بچه هامون یاد نمیدیم کارکرد پول در اجتماع هست! شما بخون کلا این افکارت عوض میشه، برا من که تاثیر داشت بدجور

بدور از شوخی کتاب فوق العاده ای هست من هر دو تاش رو تا حالا 100 بار خوندم واقعا زندگیمو متحول کرده حتما بخرید بخونید عالیه

• Like
Reactions: cms
بالا