• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
بدور از شوخی کتاب فوق العاده ای هست من هر دو تاش رو تا حالا 100 بار خوندم واقعا زندگیمو متحول کرده حتما بخرید بخونید عالیه
کتاب بابا لنگ دراز هم تاثیر خوبی رو آدم میذاره (جِدّی میگم)

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
از دوستان کی میتونه یه لطفی بکنه یه فایل 700 مگی (فرمت ویدئو) رو تو vps ش آپلود کنه لینک بده(مال خودم امروز تموم شد)

ممنون میشم

ویدئو هم کاملا اسلامیه یه مراسمه
AVN 2014 :D
اینا چیه نیگاه میکنید ،(شکلکی که یارو تسبح دستشه)
پ.ن: همین الان تو یوتیوب سرچ کردمش ، دارم همینطوری نگاه میکنمش ، خداییش این پورن استارها چقدر خاکی ان ، اون مجری هاشون عجب سوال ها باحالی میپرسن ، خیلی خنده دارن. :android06:

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
پ.ن: همین الان تو یوتیوب سرچ کردمش ، دارم همینطوری نگاه میکنمش ، خداییش این پورن استارها چقدر خاکی ان ، اون مجری هاشون عجب سوال ها باحالی میپرسن ، خیلی خنده دارن. :android06:
آبلیمو هم میگن بد نیست :D

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
آبلیمو هم میگن بد نیست :D
وقتی استادی مثل شما بگه ، 100 درصد خوبه ، شکی درش نیست :android06:

یک سوال استاد ، ما وضعمون خوب نیست ، میشه به جای آبلیمو از آب نارنج استفاده کنیم :android06:

Last edited:

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
بسی توصیه میشه این تویت رو هم ببینید

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
البته تو اون کتاب به آدمای دلقک هم اشاره هایی شده (جِدّی میگم) :general711:
;10 سال پیش این نوع کتابها مثل حکایت دولت و فرزانگی/ قورباغه را شیاف کن/ بابای پولداربابای بی پول تو جمع های گلدکوئستی باب شده بود هیچ کدوم از خواننده های این کتاب که میشناسم وضع مالیشون تغییر نکرد غیر از 2 نفر که اونم بخاطر ثروت بابای پولدارشون بود همین شما هم اگه این کتاب واقعآ روتون تاثیر میذاشت و زندگیتون رو اندکی متحول میکرد 24 ساعته تو پرشین تولز نمیچرخیدین:general703:

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
وقتی استادی مثل شما بگه ، 100 درصد خوبه ، شکی درش نیست :android06:

یک سوال استاد ، ما وضعمون خوب نیست ، میشه به جای آبلیمو از آب نارنج استفاده کنیم :android06:
خیالت راحت . یه سری بزنی تو پادگانها منبع آبلیمو اضافی هم دارن : ))
آب نارنج که گرون تر در میاد :D

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
خیالت راحت . یه سری بزنی تو پادگانها منبع آبلیمو اضافی هم دارن : ))
آب نارنج که گرون تر در میاد :D
اینجا نارنج فری هست ، (اینجا تو کوچه خیابون ها فقط درخت نارنج میکارن) شهریور بیا برات یک وانت نارنج جم میکنم ، مهمات یک سالت جور میشه :android06:

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
یه پولی برسون من یه 206 اس دی بخرم :D

206 کیلو چنده هدفت رو بزار روی این :

Lotus-Evora-400-3.jpg

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044
;10 سال پیش این نوع کتابها مثل حکایت دولت و فرزانگی/ قورباغه را شیاف کن/ بابای پولداربابای بی پول تو جمع های گلدکوئستی باب شده بود هیچ کدوم از خواننده های این کتاب که میشناسم وضع مالیشون تغییر نکرد غیر از 2 نفر که اونم بخاطر ثروت بابای پولدارشون بود همین شما هم اگه این کتاب واقعآ روتون تاثیر میذاشت و زندگیتون رو اندکی متحول میکرد 24 ساعته تو پرشین تولز نمیچرخیدین

تو فکر کن کارگر بنا شده وبمستر با درآمد 5 تا 7 میلیون در ماه ;)

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
کتاب بابای پولدار بابای بی پول رابرت کیوساکی را بخون، (اگه نخوندی) به قول خود رابرت کیوساکی تنها چیزی که به بچه هامون یاد نمیدیم کارکرد پول در اجتماع هست! شما بخون کلا این افکارت عوض میشه، برا من که تاثیر داشت بدجور:D
عمه پولدار داشته باشی نیازی به این کتابا نیست

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
;10 سال پیش این نوع کتابها مثل حکایت دولت و فرزانگی/ قورباغه را شیاف کن/ بابای پولداربابای بی پول تو جمع های گلدکوئستی باب شده بود هیچ کدوم از خواننده های این کتاب که میشناسم وضع مالیشون تغییر نکرد غیر از 2 نفر که اونم بخاطر ثروت بابای پولدارشون بود همین شما هم اگه این کتاب واقعآ روتون تاثیر میذاشت و زندگیتون رو اندکی متحول میکرد 24 ساعته تو پرشین تولز نمیچرخیدین:general703:
به خدا برا من تاثیر داشته:D خیلی زیاد، اون کتابهایی که نام بردی کلا با کتابهای کیوساکی از زمین تا آسمون فرق میکنه، چند سال پیش توی یک شرکتی کار میکردم یکی از مدیراش که از مدیران سابق شرکتهای خودروسازی با 20 سال سابقه بود این کتاب را بهم معرفی کرد که بخونم. اولین کاری که بعد خوندن کتاب کردم استعفا دادم اومدم بیرون!

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044
به خدا برا من تاثیر داشته:D خیلی زیاد، اون کتابهایی که نام بردی کلا با کتابهای کیوساکی از زمین تا آسمون فرق میکنه، چند سال پیش توی یک شرکتی کار میکردم یکی از مدیراش که از مدیران سابق شرکتهای خودروسازی با 20 سال سابقه بود این کتاب را بهم معرفی کرد که بخونم. اولین کاری که بعد خوندن کتاب کردم استعفا دادم اومدم بیرون!

دقیقا بهترین کارو کردی چون اصل اول پیشرفت تو این کتاب اینه که برای خودت کار کنی

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
دوستان یه سوال
بهترین سیستم های پاپ آپ به صورت ترکیبی چیه الان ؟
تقریبا از هر 1000 Ip چند تا رو میشمره ؟

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
به اکثر مردم میگی میخوام برا خودم کار کنم یه جوری نگاه میکنن انگار خودشون خوبن ما بدیم :general509:
اکثرا طرز فکرا اینجوریه => برم تو یه شرکتی کار کنم هم سابقه میشه برام هم یه حقوقی میگیریم زندگی میکنیم دیگه :general712:

با عرض پوزش که جفت پا پریدم وسط بحث ، تا الان داشتم میخوندم :D

پ.ن : این چی میگه ؟
مشاهده پیوست 799969

خو این به نفع خیلیاست:D یعنی میشه از این فرهنگ استفاده کرد.... فرض کن شما میری یک شرکت میزنی یک لیسانس باسواد را با ماهی یک میلیون می تونی استخدام کنی! تازه طرف از خداش هم هست! تو پیشرفت میکنی و اون نادون هم به همون ماهی یک میلیون دلخوشه:D

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
خو این به نفع خیلیاست:D یعنی میشه از این فرهنگ استفاده کرد.... فرض کن شما میری یک شرکت میزنی یک لیسانس باسواد را با ماهی یک میلیون می تونی استخدام کنی! تازه طرف از خداش هم هست! تو پیشرفت میکنی و اون نادون هم به همون ماهی یک میلیون دلخوشه:D

کتاب بابا لنگ دراز هم تاثیر خوبی رو آدم میذاره (جِدّی میگم)

این کتاب چه مهارتی به ادم میده ؟
http://www.adinehbook.com/gp/product/6001820731/ref=sr_1_1000_1/301-8587093-7328684

• Like
Reactions: cms

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
تو فکر کن کارگر بنا شده وبمستر با درآمد 5 تا 7 میلیون در ماه ;)
این کتاب رو میخونم اگه تاثیر داشت که دیگه منو نمیبینید (میرم آنتالیا یه حرمسرا برای خودم درست میکنم زندگی میکنم) ولی اگه تاثیر نداشت تو پی تی می مونم ولی دیگه راهکارهای مفید به شما 2نفر ارائه نمیدم
از دید تجاری اگه به موضوع نگاه کنی باعث رونق در فروش صابون گلنار میشه یعنی این کتاب رو رایگان چاپ میکنی در اختیار کاربران پی تی میذاری و از یه طرف فروشگاه اینترنتی فروش صابون گلنار با صابون خرچنگ همراه با کد تخفیف راه میندازی به کاربرا معرفی میکنی پولدار میشی

بالا