• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
نفست از جای گرم بلند میشه

درسته آیدین واقعا زیادی ناامیده ولی حرف تورم قبول ندارم

بری جون بکنی برای 10 تومن روزی که چی بشه ؟

100 سالم کار کنی نمیتونی یه پراید آشغال بگیری

تو این مملکت فقط باید اختلاس کنی همین
چرا باهمون ایدی learndl نمیای؟
اون که از بن درومده دیگه.

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
توام تو نا امیدی غوطه وری :/
یه وام بگیر واسه ایدت.حالا با هر سودی.بعد برو کارگری کن پول وامو بده.
فوقش شکست میخوری ۵ ماه کاگریت فنا‌میره.یا موفق میشیو یه عمر حال میکنی.
الان این حرکتو نزنی ۲سال دیگه پشیمون میشی.
به جای اینکه بقیه رو متقاعد کنی که بدبختیو اینا از همه کمک بگیر واسه جمو جور کردن این ۱۰ت که لازم داری.
نیمه وقت که سرکاری.اون نیمه وقته دیگه هم برو سیگار بفروش .با این‌جماعت معتاد اراک حد اقل روزی ۱۵ ۲۰ ت میمونه برات.

افشین، مشکل ما اینه که میخوایم ره صدساله را یک شبه بریم و البته هیچ زحمتی هم نکشیم و ریسک هم نکنیم و سر 25 سالگی ماهی 10 میلیون تومن هم درآمد داشته باشیم! من الان با یکی از شرکتهای مشاور اراک دارم کار میکنم ولی با اینکه 5 سال از فارغ التحصیلیم میگذره در آمدم به ماهی 3 تومن نمیرسه، توی این چند سال یک سال کلا درآمدم 4 تومن بود (جمعا)، یک سال صفر بود، اصلا هم بعید نیست ماه دیگه کلا بیکار بشم و درآمدم بشه صفر! و باز هم بعید نیست سال دیگه کلا درآمدی نداشته باشم.
توی بازار کار آزاد هیچ تضمینی برای هیچ کسی وجود نداره، باید کار کرد، ریسک کرد و بعضی وقتها هم با شرایط بد کنار اومد... یکسال خوب کار میکنی پس انداز میکنی! یکسال هم بد، البته کارمندی و حقوق بگیری بحثش جداست: ریسک نمیکنی و درآمد هر ماهت را داری اما پول بزرگ هم دستت نمیاد و همیشه تو سری خور رئیس و بالادستت هستی... 90 درصد جامعه ما همین دومی را می پسندن چون قدرت ریسک ندارن... یک کار کارمندی پیدا کنن دیگه ول کنش نیستن حتی اگه فرصتهای بهتری هم باشه.

پ.ن: البته خیلی هم نباید دنبال پول بود چون سن که بره بالا دیگه پول به درد نمیخوره زیاد

آن یکی خر داشت و پالانش نبود
یافت پالان، گرگ خر را در ربود
کوزه بودش آب می‌نامد بدست
آب را چون یافت خود کوزه شکست

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
افشین، مشکل ما اینه که میخوایم ره صدساله را یک شبه بریم و البته هیچ زحمتی هم نکشیم و ریسک هم نکنیم و سر 25 سالگی ماهی 10 میلیون تومن هم درآمد داشته باشیم! من الان با یکی از شرکتهای مشاور اراک دارم کار میکنم ولی با اینکه 5 سال از فارغ التحصیلیم میگذره در آمدم به ماهی 3 تومن نمیرسه، توی این چند سال یک سال کلا درآمدم 4 تومن بود (جمعا)، یک سال صفر بود، اصلا هم بعید نیست ماه دیگه کلا بیکار بشم و درآمدم بشه صفر! و باز هم بعید نیست سال دیگه کلا درآمدی نداشته باشم.
توی بازار کار آزاد هیچ تضمینی برای هیچ کسی وجود نداره، باید کار کرد، ریسک کرد و بعضی وقتها هم با شرایط بد کنار اومد... یکسال خوب کار میکنی پس انداز میکنی! یکسال هم بد، البته کارمندی و حقوق بگیری بحثش جداست: ریسک نمیکنی و درآمد هر ماهت را داری اما پول بزرگ هم دستت نمیاد و همیشه تو سری خور رئیس و بالادستت هستی... 90 درصد جامعه ما همین دومی را می پسندن چون قدرت ریسک ندارن... یک کار کارمندی پیدا کنن دیگه ول کنش نیستن حتی اگه فرصتهای بهتری هم باشه.

پ.ن: البته خیلی هم نباید دنبال پول بود چون سن که بره بالا دیگه پول به درد نمیخوره زیاد

یه کارمندی معمولی تا ساعت ۲.
بقیش یه بیزینس شخصی تا ساعت ۸
یه ترکیب خوبیه که رسیدن بش سخته.
با این روش پیش بری هیچوقت شکست سنگین نداری.۲تا نمونه داریم تو فامیل وضعشون توپه :D

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
با این روش پیش بری هیچوقت شکست سنگین نداری.۲تا نمونه داریم تو فامیل وضعشون توپه :D

آره حرفت از لحاظ منطق اقتصادی کاملا درسته ولی به شرط اینکه بتونی دوتا کار انجام بدی! با این شرایط نه می تونی تفریح کنی و نه کتاب بخونی و نه فیلم ببینی و نه با رفیقات بری بگردی... فقط باید کار کنی. اگه قرار باشه همونجوری که به دنیا اومدیم همونجور از دنیا بریم پس ارزش زندگیمون چی میشه؟
کلا توان کار مفید آدمیزاد بیشتر از 8 ساعت نیست، بیشترش روح و روان آدمو داغون میکنه. من میگم آدم کمتر پول دربیاره بیشتر تفریح کنه و آسایش داشته باشه، حالا خونه مون قدیمی باشه و ماشین نداشته باشیم و غذای آنچنانی نخوریم چه مشکلی پیش میاد؟ (طرف یون خودشو پاره میکنه یکی دوسال کار میکنه که پراید بخره!) نظرت چیه؟

Poets Of Fall

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
486
باید کاری که انجام میدی خودش سرگزمی و لذت و تفریحت هم باشه . اشتباه آدم ها اینه که به جای اینکه برن دنبال کاری که ازش لذت میبرن ، میرن دنبال کاری که ازش پول در بیاد . نه پول رو در میارن نه لذت رو دارن.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
:general205::general205:

که دل عشق نداری سفر شیر مرو

وبمستران عزیز

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
یه ضرب المثل هست که میگه

work-smart-not-hard.jpg

البته به این سادگیا که تو عکس نشون داده نیست ولی مفهوم کلیش همینه :general609:

تو همون 8 ساعت میشه اندازه 100 ساعت یه آدم معمولی کار کرد. من برای کد نویسی ازین برنامه ها دارم، میخوام روبات کد ساز بنویسم، برای قسمت هایی که تو همه نوع سایت هست. (مثل پنل ادمین) یکی از پروژه های مهم آیندم هست. :D

پنل ادمین واقعا ایده خوبیه. کارو راحت میکنه

ho3ein-7

Registered User
لایک‌ها
25
کسی با Simple Proxy کار کرده؟
چطور میشه کد های سایتی که باهاش بالا میاد ویرایش کرد؟

آیدین الدوله

Registered User
لایک‌ها
663

واقعیت رو باید بپذیریم جامعه ما به شدت منفعت گرا شده. زندگی همه اش پول دراوردن نیست ولی شده قسمت اصلی زندگانی ما.
اینم از عجایب زندگی در یک کشور جهان سومیه پرپوله دیگه . وقتی تضاد طبقاتی به واسطه مدیریت غلط جامعه کشور رو به این سمت ببره هیچ تعجبی نداره مردم بابت بدست آوردن پول از سلامتی و هستی خودشون بگذرن.

یه مثال نقض خوشگل بگم که زیاد شنیدی تو همین شهرخودمون:
طرف کارمنده میره ناهار میخخوره بع از ظهر میزنه بیرون مسافرکشی بخاطر اینکه فقط زندگیش لنگ نزنه به هیچ جا هم نمیرسه ! این که بگی بیزینس شخصی خیلی رویاییه که کمتر کسی هردو رو میرسه !
طرف مغازه داره تو یه جای خوب به فکر اینه ببنده بزاره بانک و اجاره بده ! اقتصاد ویران اینچیزا سرش نمیشه همه شدن مسافرکش و آژانسی

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
برای عوض شدن حال و هوای مایوسانه تاپیک:D دوستانی که دنبال بهترین فیلمهای سال 2014 میگردن:
به ترتیب و به نظر من:
1- خواب زمستانی / جیلان
2- پسربچگی / لینک لیتر
3- آقای ترنر / مایک لی (بیوگرافی هست)

peymanfm7

Registered User
لایک‌ها
94
دوستان به نظرتون بعد یه ماه یه سایت فعال که با بک لینک بالا اومده چقدر درآمد داره؟ موضوع تفریحی

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
دوستان به نظرتون بعد یه ماه یه سایت فعال که با بک لینک بالا اومده چقدر درآمد داره؟ موضوع تفریحی
از صفر تومان تا
d245777abca64ece2d5d7ca0d19fddb6.png
تومان
هستن دوستانی که از هزار بازدید یه تومن در امد دارن و هستن دوستانی که از ده هزار بازدید یه تومن هم در امد ندارن
فعلا باید تجربه کسب کنید . مگه اینکه از یه فردی کمک بگرید راه های اشتباهی که اون رفته رو شما نرید.
اینم بگم هر کسی تو یه کاری استعداد داره شما هنوز وقتشو دارید پس سعی کنید درست انتخاب کنید ؛ عمر بر نمیگرده.
یه مثال نقض خوشگل بگم که زیاد شنیدی تو همین شهرخودمون:
طرف کارمنده میره ناهار میخخوره بع از ظهر میزنه بیرون مسافرکشی بخاطر اینکه فقط زندگیش لنگ نزنه به هیچ جا هم نمیرسه ! این که بگی بیزینس شخصی خیلی رویاییه که کمتر کسی هردو رو میرسه !
طرف مغازه داره تو یه جای خوب به فکر اینه ببنده بزاره بانک و اجاره بده ! اقتصاد ویران اینچیزا سرش نمیشه همه شدن مسافرکش و آژانسی
من ایده شما که ده تومن سرمایه میخواد رو میگرم و به جاش ایده ای میدم که نهایتا با صد هزار تومن شروع به کار کنید .
دنبال ایده های باشید که سرمایه کم بخواد. وقتی هم سرمایه جمع کردید ایده های دیگه رو اجرایی کنید.

آیدین الدوله

Registered User
لایک‌ها
663
من ایده شما که ده تومن سرمایه میخواد رو میگرم و به جاش ایده ای میدم که نهایتا با صد هزار تومن شروع به کار کنید .
دنبال ایده های باشید که سرمایه کم بخواد. وقتی هم سرمایه جمع کردید ایده های دیگه رو اجرایی کنید.

این ایده صد تومنی شما چقدر در ماه درامد میتونه بده نازنین ؟

Poets Of Fall

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
486
برای عوض شدن حال و هوای مایوسانه تاپیک:D دوستانی که دنبال بهترین فیلمهای سال 2014 میگردن:
به ترتیب و به نظر من:
1- خواب زمستانی / جیلان
2- پسربچگی / لینک لیتر
3- آقای ترنر / مایک لی (بیوگرافی هست)
Interstellar بین فیلم های مورد علاقه من در تمام تاریخ با فاصله زیادی جایگاه اول رو گرفت .
شاهکاری بود این فیلم . اگر بخواهید ازش کامل لذت ببرید باید با یه سری مسائل فیزیک آشنا باشید . ( با فیزیک آشنا نباشید مثل این میمونه که The Sting یا کازینو رویال رو بدون بلد بودن پوکر نگاه کنید )
باید عاشق فیلم + موسیقی + فیزیک + فضا باشید تا لذت این فیلم رو درک کنید .

از سال 2014 ، Whiplash هم خیلی خوب بود .

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
دورد
می دونستید لینک های با کلمات فارسی رو می تونید هم به صورت کد شده و هم کد نشده روی سایتتون قرار بدید؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
دورد
می دونستید لینک های با کلمات فارسی رو می تونید هم به صورت کد شده و هم کد نشده روی سایتتون قرار بدید؟
عجیجم مرورگر ترجمه میکنه (تبدیل) :|
سورس رو نگا کنی همون کد شده هست (UTF8)

@afshin313 me to :D

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
عجیجم مرورگر ترجمه میکنه (تبدیل) :|
سورس رو نگا کنی همون کد شده هست (UTF8)

@afshin313 me to :D

عجقم شما یه نگاه به سورس کد های پی تی بنداز همشون کد شدن یه نگاه هم به سورس کد های سایت هایی که از onarcade استفاده می کنن بنداز، آدرس ها کد نشدن. هر چند هر دو در نهایت توی آدرس بار به یک صورت نمایش داده می شن اما توی وبمستر تولز از جهاتی تفاوت دارن.
ببخشید ظاهراً اینجا بخش جوکه : |

• Like
Reactions: Dex

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,539
Interstellar بین فیلم های مورد علاقه من در تمام تاریخ با فاصله زیادی جایگاه اول رو گرفت .
شاهکاری بود این فیلم . اگر بخواهید ازش کامل لذت ببرید باید با یه سری مسائل فیزیک آشنا باشید . ( با فیزیک آشنا نباشید مثل این میمونه که The Sting یا کازینو رویال رو بدون بلد بودن پوکر نگاه کنید )
باید عاشق فیلم + موسیقی + فیزیک + فضا باشید تا لذت این فیلم رو درک کنید .

از سال 2014 ، Whiplash هم خیلی خوب بود .

من چون نسبیت و قوانین مورفی رو میدونستم خیلی خیلی خیلی بهم چسبید ، یه حالت ذوق زدگی عجیبی داشتم وقتی فیلمو میدیدم .
تو ژانر خودش بهترین فیلمی بود که دیدم .

بالا