• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

drweb

Registered User
لایک‌ها
144
بچه ها چکار میکنید اینجا چت میکنید؟:D

ch6

Registered User
لایک‌ها
80
بلاگفا واسه دو روز تعطیل شد!

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
عجقم شما یه نگاه به سورس کد های پی تی بنداز همشون کد شدن یه نگاه هم به سورس کد های سایت هایی که از onarcade استفاده می کنن بنداز، آدرس ها کد نشدن. هر چند هر دو در نهایت توی آدرس بار به یک صورت نمایش داده می شن اما توی وبمستر تولز از جهاتی تفاوت دارن.
ببخشید ظاهراً اینجا بخش جوکه : |
%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B3%D8%A7%D8%9F-%D8%A8%DB%8C%D8%A7-%D9%BE%D8%A7%D8%A8%D9%88%D8%B3%D9%85.jpg
2

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
این ایده صد تومنی شما چقدر در ماه درامد میتونه بده نازنین ؟
یک تومن تا بی نهایت مونده به مردم اراک که اهل خرج کردن باشن (البته نهایتا سه ساعت کار میخواد). ( البته یه سری پیش نیاز ها هم میخواد )؛ موفقیت در هرکاری کاملا بستگی به خودتون داره

آیدین الدوله

Registered User
لایک‌ها
663
یک تومن تا بی نهایت مونده به مردم اراک که اهل خرج کردن باشن (البته نهایتا سه ساعت کار میخواد). ( البته یه سری پیش نیاز ها هم میخواد )؛ موفقیت در هرکاری کاملا بستگی به خودتون داره

عزیزم من در خدمتم اگه واقعا در این حد نون میده .

ببین حدث من درسته :
یا چیزی مثل نتبرگ و خرید گروهیه
یا بازاریابی و از این دسته

sun-graphic

Registered User
لایک‌ها
161
اساتید عزیز من یه سایت تفریحی تقریبا یکماهه زدم اینم آدرسش
http://kalepook.ir
میخواستم راهنمایی کنید چکار کنم بازدید سایت بره بالا؟ بک لینک بخرم؟ دیگه چی پیشنهاد میدید؟ ممنون

sun-graphic

Registered User
لایک‌ها
161
اگه کاری چیزی هم توو نت سراغ دارید که درامد مناسبی داشته باشه ممنون میشم یهم معرفی کنید، به پولش خیلی نیاز دارم
وقت کافی فعلا دارم به انگلیسی هم تسلط داارم

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
Interstellar بین فیلم های مورد علاقه من در تمام تاریخ با فاصله زیادی جایگاه اول رو گرفت .
شاهکاری بود این فیلم . اگر بخواهید ازش کامل لذت ببرید باید با یه سری مسائل فیزیک آشنا باشید . ( با فیزیک آشنا نباشید مثل این میمونه که The Sting یا کازینو رویال رو بدون بلد بودن پوکر نگاه کنید )
باید عاشق فیلم + موسیقی + فیزیک + فضا باشید تا لذت این فیلم رو درک کنید .

از سال 2014 ، Whiplash هم خیلی خوب بود .

یعنی من شدیدا با نظرت موافقما..شدیدا..interstellar بهترین فیلمیه که دیدم

این حرفم که گفتی راسته من پوکر بلد نیستم و کلا از کازینو رویال چیزی نفهمیدم هی زدم جلو

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
چرا باهمون ایدی learndl نمیای؟
اون که از بن درومده دیگه.

سیستم مردمو که میپیچونی میفروشی
پشت سر مردم که حرف در میاری
سایت مردمو که میری به فیلترینگ و وبمستر گزارش میدی
تهمت که میزنی
و ...
خداوکیلی نمیخوای درست بشی ؟

تا همین دیروز میگفتی مولتی یوزر اون دختره oiu هستم الآن هم شد این ؟
مولتی یوزر من doweb بود که خیلی سریع بن شد
نمیدونم کی میان بعضی ها درست بشن ...

هه واست دعا میکنم نگران نباش :x

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
باید کاری که انجام میدی خودش سرگزمی و لذت و تفریحت هم باشه . اشتباه آدم ها اینه که به جای اینکه برن دنبال کاری که ازش لذت میبرن ، میرن دنبال کاری که ازش پول در بیاد . نه پول رو در میارن نه لذت رو دارن.
دقیقا

طرف میاد میگه مشاوره بده تو که تجربه داری

من میگم خو میخوای چیکار کنی هدفت چیه ؟

میگه میخوام مثلا تو 2 ماه به درآمد 1 میلیون در ماه برسم

میگم شرمنده پاشو برو تو به جایی نمیرسی

یه استادی بود دمش گرم منم همینطوریبودم اوایل همش به فکر پول از کار بودم اما بهم یاد داد که تو کارتو درست انجام بده پول خودشمیاد

همه کسایی که از نت مینالن که پول توش نیست به خاطر اینه که از همون روز اول انتظار دارن درآمد داشته باشن !!!

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
افشین، مشکل ما اینه که میخوایم ره صدساله را یک شبه بریم و البته هیچ زحمتی هم نکشیم و ریسک هم نکنیم و سر 25 سالگی ماهی 10 میلیون تومن هم درآمد داشته باشیم! من الان با یکی از شرکتهای مشاور اراک دارم کار میکنم ولی با اینکه 5 سال از فارغ التحصیلیم میگذره در آمدم به ماهی 3 تومن نمیرسه، توی این چند سال یک سال کلا درآمدم 4 تومن بود (جمعا)، یک سال صفر بود، اصلا هم بعید نیست ماه دیگه کلا بیکار بشم و درآمدم بشه صفر! و باز هم بعید نیست سال دیگه کلا درآمدی نداشته باشم.
توی بازار کار آزاد هیچ تضمینی برای هیچ کسی وجود نداره، باید کار کرد، ریسک کرد و بعضی وقتها هم با شرایط بد کنار اومد... یکسال خوب کار میکنی پس انداز میکنی! یکسال هم بد، البته کارمندی و حقوق بگیری بحثش جداست: ریسک نمیکنی و درآمد هر ماهت را داری اما پول بزرگ هم دستت نمیاد و همیشه تو سری خور رئیس و بالادستت هستی... 90 درصد جامعه ما همین دومی را می پسندن چون قدرت ریسک ندارن... یک کار کارمندی پیدا کنن دیگه ول کنش نیستن حتی اگه فرصتهای بهتری هم باشه.

پ.ن: البته خیلی هم نباید دنبال پول بود چون سن که بره بالا دیگه پول به درد نمیخوره زیاد

آن یکی خر داشت و پالانش نبود
یافت پالان، گرگ خر را در ربود
کوزه بودش آب می‌نامد بدست
آب را چون یافت خود کوزه شکست
قسمت اول حرفت کاملا درسته اما بعدش رو قبول ندارم چون کارمندی که همونو میپذیره یک نوع بدبختی هست چون اعتقاد دارم قناعت ثروت نیست بلکه بدبختیه

موقعی که درسم تموم شد خوشال بودیم که لیسانس داریم هرجا بریم کار هست هرچند کارم بود مثلا توی کرج چند جا بود که ماهی 2 تومن میدادن یا شرکت اسنوا قبول کردن حتی سایپا هم قبول کرد اما هیچ کدوم ارزش نداشتن

یه مدت بیکار میچرخیدم بابام شاکی شده بود اما تو کتم نمیرفت که برم یه ماه زیر دست یکی کار کنم اونم واس 2 تومن که خرج یه هفته منم نیست خودشم با کلی اعصاب خوردی

اما اگر آدم یه کوچولو به خودش بیاد و زرنگ باشه خیلی کارا میتونه کنه

من حاظرم درامد ماهیانم 2 تومن باشه اما کار برای خودم باشه چون زیر دست کسی کار کنی و هزار جور حرف شنوی ازش با 20 تومنم نمی ارزه

در ضمن چرا نباید کسی تو 25 سالگی درآمد خوب داشته باشه ؟

یکی که بهش php یاد میدادم بخدا قسم 13 سالش بود تو یه سال منو گذاشت تو جیبش الآن تمام زبانارو فوله که 15 سالشه برای خودش شرکت زده تنها ناراحتیشم اینه که شرکت به اسم خو.دش نیست چون زیر 18 هست :|

بدبختی ایران اینه که چون راه 100 سالرو تو یه شب رفتن راحته همه دوست دارن برن سمتش ...

sadraddin

Registered User
لایک‌ها
63
از دوستان عزیز کسی تبلیغات پاپ آپ ، که محصولات سک س ی و زناشویی تبلیغ نداشته باشد ، سراغ ندارد ؟! :general105:

megalomaniac

Registered User
لایک‌ها
75
چرا هزینه ثبت دامنه آی آر در ایرنیک دو برابر نمایندگی‌هاست؟؟!!!

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
باور کن اینا انقد 6 میزنن خودشونو هم فیل میکنن :|
از هیچ پروتکل امنی هم استفاده نکردن اینا کین دیگه

چرا هزینه ثبت دامنه آی آر در ایرنیک دو برابر نمایندگی‌هاست؟؟!!!
سه برابره. سیاست کاری برای اینکه بتونن فله ای تو پاچه ی خارجیا کنن

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
حدود 45 دقیقه میرم دسشویی فرنگی بشینم فکر کنم ببینم چی شد که اینجوری شد
فی لآ

بالا