• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

me-pc

Registered User
لایک‌ها
360
دوستان تگها و کلمات کلیدی رو از همون اول یخورده بد واسه مطالب گذاشتم... الان میخوام از اول اصولی تغییرشون بدم و ویرایششون کنم...

به نظرتون تاثیری داره؟ همین بازدیدی که الان دارم پایینتر که نمیاد؟!

Dex

Registered User
لایک‌ها
314
دوستان تگها و کلمات کلیدی رو از همون اول یخورده بد واسه مطالب گذاشتم... الان میخوام از اول اصولی تغییرشون بدم و ویرایششون کنم...

به نظرتون تاثیری داره؟ همین بازدیدی که الان دارم پایینتر که نمیاد؟!
کیوورد رو نمیدونم
اما تگ ها رو اگه حذف کنی٬ ۴۰۴ میگیری رو واسه گوگل امتیاز منفی به حساب میاد

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
یاد 8 سال پیشافتادم یادشبخیر کافی نت با خدمات کامپیوتر زده بودم

کسایی بودن که میومدن آدم دلش میسوخت ویندوز رایگان نصب میکردم براشون ولی کسایی هم بودن که طرف میومد میگفت این ساعت برو منزل ما اینم 100 تومن برو کامپیوتر فرزندم رو درست کن ...

اون موقع بود که تفاوت طبقاتی بدجور اذیتم میکرد که زد به سرمو رفتم که برسم به جایی که دیگه اذیت نشم ...

منم دارم توی محیطی کار میکنم که اختلاف طبقاتی بیداد میکنه، خیلی هم دلزده شدم.. کارگر را می بینم برای روزی 50 تومن پدر خودشو درمیاره زیر افتاب و خیلی هم نمیشه بهش فشار آورد از اونور ادمهایی که کارخونه دار هستن و توی 5 تا هیئت مدیره دیگه هم عضون و ماهی 10 الی 20 تومن درآمد دارن (به اینا که اصلا زورمون نمیرسه فشار بیاریم:D) البته نوش جونشون! دارندگی و برازندگی، حتما زحمتش را کشیدن.. اما باید قبول کرد خیلی از مردم بینوا، شرایط براشون فراهم نبوده وگرنه می تونستن پیشرفت کنن.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
سوال دوییم

من الان ووکامرس نصب کردم

فرضا برای فروش لایک فیسبوک از خود ووکامرس میشه فیلد تعریف کرد که موقع ثبت ادرس صفحه فیسبوک طرف رو هم بگیره ؟
یعنی یه فیلد بزارم که مشتری همون موقع توش ادرس رو ثبت کنه

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
منم دارم توی محیطی کار میکنم که اختلاف طبقاتی بیداد میکنه، خیلی هم دلزده شدم.. کارگر را می بینم برای روزی 50 تومن پدر خودشو درمیاره زیر افتاب و خیلی هم نمیشه بهش فشار آورد از اونور ادمهایی که کارخونه دار هستن و توی 5 تا هیئت مدیره دیگه هم عضون و ماهی 10 الی 20 تومن درآمد دارن (به اینا که اصلا زورمون نمیرسه فشار بیاریم:D) البته نوش جونشون! دارندگی و برازندگی، حتما زحمتش را کشیدن.. اما باید قبول کرد خیلی از مردم بینوا، شرایط براشون فراهم نبوده وگرنه می تونستن پیشرفت کنن.
همین دیگه
زمینه برای بعضی ها فراهم نیست وگرنه خیلی چیزا درست میشه
خیلی ها رو میشناسم در طول یه دوره ای به هیچ جا نرسیدن یهویی خبرش رسیده یه جا دیگه برا خودش کسی شده(چرا ؟ چون زمینه فراهم بوده)

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
سوال دوییم

من الان ووکامرس نصب کردم

فرضا برای فروش لایک فیسبوک از خود ووکامرس میشه فیلد تعریف کرد که موقع ثبت ادرس صفحه فیسبوک طرف رو هم بگیره ؟

ho3ein-7

Registered User
لایک‌ها
25
جایی هست که بشه ازش به عنوان هاست دانلود استفاده کرد؟
محدودیت زمانی نداشته باشه؟

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
سوال دوییم

من الان ووکامرس نصب کردم

جزئی از ابتدائی ترین چیزهای ووکامرس هست :)

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
نیاز نیست کار کنی کافیه تو این میدونا بری ببینی چقدر آدم نشسته برای روزی 30 تومنم حاضره بره کارگری کنه بنایی اونم تو وسط تابستون آخرشم پولشو با منت میدن :(

تف به این عدالتی که ا.س.ل.ا.م اورد تو ایران که یه پدر واس در آوردن نون سفرش باید سرشو جلوی خیلی ها بندازه پایین ....

همین دیگه
زمینه برای بعضی ها فراهم نیست وگرنه خیلی چیزا درست میشه
خیلی ها رو میشناسم در طول یه دوره ای به هیچ جا نرسیدن یهویی خبرش رسیده یه جا دیگه برا خودش کسی شده(چرا ؟ چون زمینه فراهم بوده)
زمینرو کی باید فراهم کنه ؟
همونایی که 200 میلیارد خرج یوز کردن که 2 تا بچه آقا زاده جیبشون خالی نمونه :)

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
نیاز نیست کار کنی کافیه تو این میدونا بری ببینی چقدر آدم نشسته برای روزی 30 تومنم حاضره بره کارگری کنه بنایی اونم تو وسط تابستون آخرشم پولشو با منت میدن :(

تف به این عدالتی که ا.س.ل.ا.م اورد تو ایران که یه پدر واس در آوردن نون سفرش باید سرشو جلوی خیلی ها بندازه پایین ....

زمینرو کی باید فراهم کنه ؟
همونایی که 200 میلیارد خرج یوز کردن که 2 تا بچه آقا زاده جیبشون خالی نمونه :)
چی بگم والا
صد رحمت به یوز یه پولایی رو دیدم یه جاهایی خرج شده که ببینی شاخ در میاری :))

• Like
Reactions: cms

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
مهندسین عزیز
یه سایت میخوام که یه لوگین داشته باشه بعد یه نام کاربری و رمز وارد کنن
وارد سایت بشن بعد توی سایت یه سری تاریخ برگزاری کلاس رو براشون بزنیم + نمره و ..
یه چیزی شبیه همین سایت های دانشگاهی که تاریخ برگزاری آزمون و نمره و ساعت برگزاری کلاس و ... دارن(خیلی پیچیده نیست)

با وردپرس باید بشه اینکارو کرد. این با وردپرسه و از افزونه theme my login استفاده کرده negastore.ir
نمایش تاریخ برگزاری کلاس بعد از ورود به سایت هم از کاربرای وردپرس کار همینجا سوال کن باید راهی باشه یه کاربر بود به اسم کاربر خرچنگ میتونه راهنماییت کنه

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
با وردپرس باید بشه اینکارو کرد. این با وردپرسه و از افزونه theme my login استفاده کرده negastore.ir
نمایش تاریخ برگزاری کلاس بعد از ورود به سایت هم از کاربرای وردپرس کار همینجا سوال کن باید راهی باشه یه کاربر بود به اسم کاربر خرچنگ میتونه راهنماییت کنه
زیاد نمیخوام حرفه ای باشه
همین که پیج یک یه لوگین داشته باشه و وقتی یوزر و پس میده بره تو پنل و بعدش مثلا روی کلاس کلیک کنه و یه تاریخ کلاس ها رو بیاره
یا مثلا روی کارنامه کلیک کنه و کارنامه شو بیاره
حالا ببینیم دوستان چی میگن و کسی رو پیدا میکنیم یا نه
مرسی

• Like
Reactions: cms

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
زیاد نمیخوام حرفه ای باشه
همین که پیج یک یه لوگین داشته باشه و وقتی یوزر و پس میده بره تو پنل و بعدش مثلا روی کلاس کلیک کنه و یه تاریخ کلاس ها رو بیاره
یا مثلا روی کارنامه کلیک کنه و کارنامه شو بیاره
حالا ببینیم دوستان چی میگن و کسی رو پیدا میکنیم یا نه
مرسی
اینی هم که گفتم سادس دیگه افزونه theme my login روی یه قالب ساده نصب میکنی بعد ور میری ببینی چطوری میشه مطلب رو فقط به اعضایی که ثبت نام میکنن نشون داد. تصمیم دارم برم آنتالیا پناهنده جنسی بشم وگرنه خودم ته توی سیستم رو درمیاوردم برات
از مطلب رمز دار هم میتونی استفاده کنی برای مطلب رمز ورود بذار از سایدبار ادیتور وردپرس بعد برای کاربرا ایمیل کن

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
یاد این تعمیر کارای کامپیوتر افتادم. :D
سیستمو میبری پیشش هی میپرسه فلان کارو کردی ؟ میگی نه. صدبار میپرسه... آخه مگه ازت ترس دارم که نمیگم :|

@aalireza439 یه کم sails.js کار کن سوال بپرسیم ازت :general707:

پ.ن : اینا همش توطئه هندیاست :general405:
حالا این پونیشا بعضی پروژه هاش که مسخره بازیه .
ولی تو سایت های خارجی واقعا دیدم این هندی ها مثل قطحی زده ها میزنن تو سر قیمت .
طرف اومده تنظیم و راه اندازی یه سیستم استریم که فقط نصب و کانفیگ اولیه اش یه 3-4 ساعت ممکنه وقت ببره ( حتی اتوماتیک اگه انجام بدی ) قیمت داده 25 دلار ! ( حالا رنج بقیه بید ها بین 250 تا 300 دلار بود )
بابا آخه این پول اینترنتش هم نمیشه که !

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
ممنون که یاداوری کردی
من همیشه فکر میکردیم راهنمایی ترین چیزهای ووکامرس بود
خواش میکنم قابلی نداشت ابتدائیو راهنماییش مهم نیست مهم نیته که من رسوندم بهت اگرم میبینی بیشتر راهنمایی نمیکنم واس اینه بری خودت اوکی کنی یاد بگیری که دیگه واس یه همچین چیزی الاف نباشی ;)

اون موقعی که برای اولین بار ووکامرس رو تویایران فارسی کردم و منتشر کردم یکی یه حرف خوبی بهم زد که کلا دیگه ادامش ندادم

ولی خیلی خوبه که هنوزم اسم و آدرس ایمیل من توی فایل های زبونش مونده واقعا جای تعجبه که ایرانیا عوض نکردن فقط همین یه دونه چیز بهم خیلی انرژی میده

Poets Of Fall

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
486
حالا این پونیشا بعضی پروژه هاش که مسخره بازیه .
ولی تو سایت های خارجی واقعا دیدم این هندی ها مثل قطحی زده ها میزنن تو سر قیمت .
طرف اومده تنظیم و راه اندازی یه سیستم استریم که فقط نصب و کانفیگ اولیه اش یه 3-4 ساعت ممکنه وقت ببره ( حتی اتوماتیک اگه انجام بدی ) قیمت داده 25 دلار ! ( حالا رنج بقیه بید ها بین 250 تا 300 دلار بود )
بابا آخه این پول اینترنتش هم نمیشه که !
به نظر من یه برنامه نویس یا متخصص توی هر کاری ، باید کلاس کاری خودش رو همیشه حفظ کنه . اون کسی که کار خوب میخواد ، پول خوب هم میده ، بهتر از اون کسی که پول نمیده هم باهات تا میکنه
اینو تجربه به من ثابت کرده کسی که برای یه پروژه بهت میگه 2 م میدم ، خیلی کم دردسر و کم توقع تر از اون کسیه که برای همون پروژه میخواد 200 هزار تومن بده . چون اون 200 تومنیه یه آدمیه که هیچی نداره و میخواد تو همه چیز براش آماده کنی ! ولی اون 2 میلیونیه خودش میدونه چی میخواد و برای چی داره پول میده .

من اگه برم جایی برای پروژه طرف بهم بگه چرا تو میگی 10 میلیون اون یکی میگه 2 میلیون بهش میگم برو از اون بگیر یه کلمه دیگه هم حرف نمیزنم . ولی اگه بهم بگه کاری که برام انجام میدی با 10 میلیون رو توضیح بده تا یه هفته براش هر توضیحی بخواد میدم ...

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
مطالعه ای جدید نشان می دهد که حالت بدن شما می تواند شما را افسرده و عصبی کند. نشریه دیلی میل (Daily Meil) در گزارشی نوشته است، کسانی که راست نمی نشینند خودبین و کم حرف هستند و به استفاده از کلمات منفی بیشتر علاقه دارند. در مقابل آن هایی که موقع نشستن قوز نمی کنند عزت نفس بالاتر، برانگیختگی و کلا حس و حال زندگیشان از دسته اول بهتر است.

ژست مناسب همان قرار دادن بدن در تراز صحیح و حفظ انحنای طبیعی ستون فقرات به هنگام نشستن، ایستادن یا درازکشیدن است. پیش از این در تحقیقات قبلی ثابت شده بود که وقتی راست می نشینیم، مثبت فکر کردن، راحت تر است. این قضیه در مورد دانش آموزان نیز صادق است. دانش آموزانی که خمیده نمی نشینند در مقایسه با کسانی که پشت نیمکت ولو می شوند نمره های بهتری می گیرند.
این مطالعه نشان داده است که بدنشستن، عمل هضم را با مشکل مواجه کرده و احساس سنگینی و تنبلی به همراه می آورد. حالت بدِ بدن، تنفش را سطحی و کم می کند و همین موضوع احساس اضطراب را که موجب کاهش میزان خواب و انرژی می شود، وخیم تر می کند.

در نتیجه قرار دادن بدن به حالت مستقیم و صاف، در زمان استرس می تواند عزت نفس را حفظ کند و حس و حال مثبت را افزایش دهد. همچنین با راست نشستن میزان صحبت کردن هم بیشتر می شود و تمرکز فرد بر خودش پایین می آید. به گفته محققان راست نشستن می تواند یک راه ساده رفتاری برای کمک به ایجاد انعطاف پذیری در برابر استرس باشد.

13/5/2015

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
باریک الله
به نظر من یه برنامه نویس یا متخصص توی هر کاری ، باید کلاس کاری خودش رو همیشه حفظ کنه . اون کسی که کار خوب میخواد ، پول خوب هم میده ، بهتر از اون کسی که پول نمیده هم باهات تا میکنه
اینو تجربه به من ثابت کرده کسی که برای یه پروژه بهت میگه 2 م میدم ، خیلی کم دردسر و کم توقع تر از اون کسیه که برای همون پروژه میخواد 200 هزار تومن بده . چون اون 200 تومنیه یه آدمیه که هیچی نداره و میخواد تو همه چیز براش آماده کنی ! ولی اون 2 میلیونیه خودش میدونه چی میخواد و برای چی داره پول میده .

من اگه برم جایی برای پروژه طرف بهم بگه چرا تو میگی 10 میلیون اون یکی میگه 2 میلیون بهش میگم برو از اون بگیر یه کلمه دیگه هم حرف نمیزنم . ولی اگه بهم بگه کاری که برام انجام میدی با 10 میلیون رو توضیح بده تا یه هفته براش هر توضیحی بخواد میدم ...

بالا