• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
من که متن رو خوندم اینجا لرزیدم
عموما ما آدمای ساده اینقدر از این دردسرا ترس داریم که حتی خوندن این متن هم لرزه انداخت تو بدنمون
ایشالله قضیه ختم به خیر بشه و هر دو طرف بدون مشکل اوکی کنن مشکلشون رو
-------
ولی بنده یکبار با یک سیستم کسب درآمد کار میکردم یهو یه روز اومدم دیدم ای دل غافل کلا سیستمه به دک واصل شده
منو بگو یه مدت مدید واریز نزدم که مثلا خیلی زیاد بشه که طرف نگه مثلا کم بوده (نزدیک 200)
بعدشم اصلا پیگیر نشدم چون میدونم طرف چند برابرش رو آخر سر پس خواهد داد و خداوند می فرماید :
ذلِکَ بِما قَدَّمَتْ أَیْدیکُمْ وَ أَنَّ اللَّهَ لَیْسَ بِظَلاَّمٍ لِلْعَبید
این عقوبت به خاطر کار و کردار پیشین شما است ، و گرنه خداوند هرگز نسبت به بندگان خود بیدادگر نیست(یعنی به عدالت رفتار می کند)
ولی من سرم درد میکنه واس این چیزا

در مورد حرفتم داداش تو الآن عدالتی تو این مملکت میبینی که این حرفوزدی ؟
کجا دیدی کسی بدی کنه و چوبشو بخوره ؟
دل خوش کردیم به اون دنیا و قیامت و چوب خدا و ... هر روزم وضعمون بدتر میشه ...

ولی اونایی که برعکس عمل میکنن هر روز پیشرفت ...

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
تو همین انجمن نسخه کامل 61 گیگ رو 15 میدن

نسخه نصبیش هم اومده 31 که ارزونتر هم میشه پیداش کرد
نمیشه اعتماد کرد اگه خرابی چیزی داشت چیکار کنم..
وبگذر دیشب خواب موند ساعت 12 ریست نشد . همون ادامه بازدید دیروز رو داره میشمره

آپدیت : دارن درستش میکنن انگار . فعلا قاطی پاتیه

امروز پربازدیدترین روز بوده انگار
واسه من که اینطوری زده
ولی نمیدونم چرا درآمد مثل هر روزه بلکه کمتر :)))

بازدیده چند برابر شده من شد تقسیم بر چند برابر +1

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
یه بلاگ بیان با 1000 ورودی خریدار داره ؟

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دوستان یه سوال الان سایت من از هر 10 پستی که که قرار می دم 4 تاش پیج یک می مونه 6 تای دیگش یه ساعت پیج یک هستن و بازدید میاره بعدش می ره پیج 4-5
الان حدود 20 روز هست سایت شروع به کار کرده بنظرتون باید چی کار کنم؟سرعت ایندکس هم زیر 1 دقیقه هستش حدود 600 ای پی هم میاد برم بک لینک بگیرم؟
http://livesong.ir/

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
ببین مدیرن میفهمی مدیـــــــــــــــــر :)))

بلاخره باید ثابت کنن یه جوری یا نه ؟

اینجا هم اومدم پشت دادم که کلاه برداری کرده یکی اونم حذف کردن

البته 99% اینا برمیگرده به مشکلات شخصی که حالا نمیدونم مشکلشون چیه

مگه نمیگن تاپیک بحث و گفتگو بین وبمسرتا ؟
خب من با شما دارم صحبت میکنم مشکلی داره ؟

خب اینجاست که رگ مدیثر بودن اود میکنه که نشون بدن مدیرن :))

البته روی صحبتم با انجمنای دیگستا وگرنه مدیرای پی تی که ماشاالله زحمت میکشن ما نوکرشونم هستیم :-j

دستگیر شد طرف ؟

اون 80 نفر هم اگر مثل شما پارتی تو بخش نظامی داشتم همون اول کار یقه طرف رو گرفته بودن

انجمن موبایل و کامپیوتر پره از تاپیک کلاه برداری که هیچ کدوم از بخش قضایی به جایی نرسیدن

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044
دوستان یه سوال الان سایت من از هر 10 پستی که که قرار می دم 4 تاش پیج یک می مونه 6 تای دیگش یه ساعت پیج یک هستن و بازدید میاره بعدش می ره پیج 4-5
الان حدود 20 روز هست سایت شروع به کار کرده بنظرتون باید چی کار کنم؟سرعت ایندکس هم زیر 1 دقیقه هستش حدود 600 ای پی هم میاد برم بک لینک بگیرم؟
http://livesong.ir/

برای اینکه هر ایرانی یک سایت موزیک داره :D

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
دستگیر شد طرف ؟

اون 80 نفر هم اگر مثل شما پارتی تو بخش نظامی داشتم همون اول کار یقه طرف رو گرفته بودن

انجمن موبایل و کامپیوتر پره از تاپیک کلاه برداری که هیچ کدوم از بخش قضایی به جایی نرسیدن
میدونی چرا این کلاه بردارا هیچوقت چیشزیشون نمیشه و ادامه میدن ؟

چون طرف که شاکی میشه پا میشه میره شکایت کنه خب شکایت کردن و .... خرج داره وقتی طرف مثلا 2 تومن ازشکلاه برداری شده میبینه برای شکایت و .... هم همین قدر باید خرج کنه و از کارو زندگی بیفته منصرف میشه و قید پولشو میزنه ( نمونش مردم ایران که در مقابل این همه مشکلات فقد بلدن تو تاکسی وختی سوار میشن جرف بزنن و در برابر همه چجی سکوت میکنن بعد از اونور مینالن که وضع فلانه )

99% همینن یعنی من وقتی میبینم طرف میگه من شکایت کردم اما دیدم همون اولش 100 تومن خرج کردم فقط بره شکایت دیگه منصرف شدم

اما اینجا طرف گیر من افتاده یعنی منی که هم بیکارم هم 100 برابر پولی که خوردرو خرج میکنم چون پولش واسم مهم نیس مهم اینه طرف با این کارش یه نوع توهین به شعور و ... آدم میکنه که مثلا آره ازش شکایت کردم و هیچ کاری نتونست کنه

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
مصاحبه عرفان با MTV
youtube.com/watch?v=u7TfAhfgQ3w
ااا اومد!! مصاحبه کامله ؟! یا یه بخشیش؟!
به خاظر پول + تیپش معروف شده :/ استعداد صفر
شما یه سر به صفحه ویکیپدیای عرفان بزن و کاراشو ببین

امام با این همه از بعضی از رپر های دیگه پایینتره..و حقش نیست یه همچین چیزی

مهرداد خان

Registered User
لایک‌ها
2,396
@l3est
حاجی کوجی بیا کمک :D
این مرحله دزدیدن طلا دوتا س
یکی نوشته دریل و قطار و اینحرفا اونیکی باید 3تا ماشین دزدید و یه سری قضایا دیگه
من میخواستم دریل رو بزنم ولی برعکس شد :/
کدوم بهتره به نظرت ؟ :D
http://guides.gamepressure.com/gtav/guide.asp?ID=21998

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
سلام دوستان ببخشید این صفحه ها رو چجور درست کردن؟
که آلبوم به صورت تک تک اینجور دان میشه مثل این
http://dl.nex1music.com/index.php?d=1394/02/24/TM+Bax+-+Donya+Kafi+Nist+[Album]/TM+Bax+-+Donya+Kafi+Nist+[128]/
آیا این اسکریپت هست؟
چجور باید درست کرد
اسکریپت دایرکتوری سرچ کنید
http://codecanyon.net/item/php-directory-explorer/full_screen_preview/441782
نمونه مشابه زیاده

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
سلام دوستان
این سایت منه aksoo. ir
الان یه مشکلی داره .
قالب رو تغییر دادم. اما وقتی میرید صفحه دوم با قالب قبلی بالا میاد صفحه دو!!!

چشه؟؟؟

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803

چون طرف که شاکی میشه پا میشه میره شکایت کنه خب شکایت کردن و .... خرج داره وقتی طرف مثلا 2 تومن ازشکلاه برداری شده میبینه برای شکایت و .... هم همین قدر باید خرج کنه و از کارو زندگی بیفته منصرف میشه و قید پولشو میزنه ( نمونش مردم ایران که در مقابل این همه مشکلات فقد بلدن تو تاکسی وختی سوار میشن جرف بزنن و در برابر همه چجی سکوت میکنن بعد از اونور مینالن که وضع فلانه )

99% همینن یعنی من وقتی میبینم طرف میگه من شکایت کردم اما دیدم همون اولش 100 تومن خرج کردم فقط بره شکایت دیگه منصرف شدم

اما اینجا طرف گیر من افتاده یعنی منی که هم بیکارم هم 100 برابر پولی که خوردرو خرج میکنم چون پولش واسم مهم نیس مهم اینه طرف با این کارش یه نوع توهین به شعور و ... آدم میکنه که مثلا آره ازش شکایت کردم و هیچ کاری نتونست کنه
تا جای که اطلاع دارم شاکی میتونه در درخواستش بخواد که هزینه های دادرسی و وکیل رو بعد از تعیین رای، متهم بده (درصورتی که رای به نفعش باشه )
برای منم همچین مشکلی پیش اومد (چند سال پیش ) ولی من با رابطی که داشتم ادرس خونه و شماره خونه رو پیدا کردم زنگ زدم بهش و پسره از ترسش پول رو همون لحظه واریز کرد.

فلک زده

Registered User
لایک‌ها
2,917
ای دوستان

میخوام درگاه بانک ملت بگیرم.
شرایطش به چه صورته ؟ سند خونه و چیزی که نمیخواد ؟

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
برای اینکه هر ایرانی یک سایت موزیک داره :D
حتی بعضی هاشون 4-5تا دارن ، نمونش رو هم نمیگم ریا نشه:D

کجایی عامو ، من به خاطر 200ت داشتم میرفتم اصفهان ، منتها قبلش از طریق دیتابی3 ایران3ل و نت مشخصات جد و آباد طرف رو دراوردم گرخید خودش پولمو داد:D

بالا