• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
بعضی از دوستان تا وقتی قوانین برای دیگران هست از رعایت و اعمالش لذت میبرن .. اما به خودشون که میرسه حساب لطفشون شامل حال ما میشه .
انشالله اینجا یه محلی باشه که غیر از تبادل نظر با همدیگه و استفاده از تجربیات دیگران , بتونیم یاد بگیریم که رعایت قوانین و الزامات هر جامعه ای ( community ) برای حضور در اون اجتماع لازم هست .
بخاطر این پستت جوگیر شدم خودمو گزارش تخلف کردم بخاطر اسکرول کردن پیج

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
@خالی بند
upload_2015-5-16_3-49-50.png
upload_2015-5-16_3-36-16.png
upload_2015-5-16_3-48-58.png

مرسی
روبرو قفل و کلید سازی ؟ یعنی از گل یخ میگیری میری بالا بهش میرسی درسته ؟
من میتونم قبل از اینکه نماد رو بگیرم اقدام کنم فعلا درگاه رو بگیرم ؟ چون بدون درگاه نمیتونم عملکرد سایت رو چک کنم.

خالی بند ! :confused:

چقدر مبلغ میگیرن ؟

دقیقا همون سمت گل یخ (200 متر بالاتر)
کلا نماد و درگاه روی هم 15 روز بیشتر نمیشه . خیالت هم راحت ...
هزینه نماد سالی 35 تومن + هزینه دفترخونه (برا تعهدنامه) و ارسال مدارک

Last edited:

مهرداد خان

Registered User
لایک‌ها
2,396
بخاطر این پستت جوگیر شدم خودمو گزارش تخلف کردم بخاطر اسکرول کردن پیج
دلی که بکشنه مث ابیه که ریخته بشه اینطور درست نمیشه
پخ بزن معذرت خواهی کن

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
دلی که بکشنه مث ابیه که ریخته بشه اینطور درست نمیشه
پخ بزن معذرت خواهی کن
فکر خوبیه به خودم پ.خ که نمیتونم بدم ایمیل عذرخواهی میفرستم بدلیل آنتن بازی و ارسال گزارش تخلف. کاربر نمونه ای رو گزارش تخلف کردم دعا کنید از سر تقصیراتم بگذره

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
عجب کاری شد بن نشم حالا؟ میگن اینجا یه مدیر روانی داره جمعه ها تا صب وله تو پی تی گزارش تخلف رو ببینه 100 درصد بن میکنه

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
دوستان عزیز کسی فایل ورد پاسخنامه داره؟
از این پاسخنامه هایی که توی امتحانات میدن باید بین چهار گزینه یکی رو انتخاب کنیم (شبیه پاسخنامه کنکور)
یا اگر ندارید چجوری باید توی ورد چهارتاخونه (الف ب ج د ) رو درست کرد؟
مرسی

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
SjqFGtmOKWOtrF9oZSSc5EtU8dzSaMQSU8qtrB84
دیگه دیدی که چه کلمه ای تو سایتش استفاده کرده همونو سرچ کن غیر ممکنه قابل ادیتش پیدا نشه
کلیت کار اینه

مهرداد خان

Registered User
لایک‌ها
2,396

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
محسن جان حرف شما کاملا صحیح ولی هر قانونی که برای هر جامعه ای وضع میشه باید همه افراد رو در اون جامعه به یه چشم ببینه . من کاری به بحث های دیگه ندارم . ولی چرا منه برنامه نویس حق ندارم تاپیک داشته باشم ولی هر کس دیگه ای که اینجا محصول و خدماتی داره میتونه تاپیک داشته باشه ؟
به چند نفر از مدیر ها گفتم چندین روز پیش قرار شده بود توی جمع مدیران بررسی بشه . شما در جریانی ؟ بررسی شد ؟ نتیجه چی شد ؟
در جریان این موضوعی که گفتین نیستم ولی به طور کلی اگر منظورتون این بخش هست که ما در این بخش کلا تجاری نداریم ( غیر از معرفی سیستم های کسب درآمد ) مگر این که این مورد مربوط به بخش دیگه ای باشه که من اصلا در جریان نیستم .

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
واقعا ، بازی 3-1 برده رو مساوی کردن قهرمان نشدن بعد از سپاهان بیشتر خوشحال بودن:D

به تراکتور گفتند قهرمان شده اید! :general304::D

به گزارش ورزش سه، تراکتوری ها که 3 ـ 1 از نفت جلو بودند، 2 بار با ضربات قربانی و پادووانی مغلوب حملات نفت شدند و با این تیم به تساوی رضایت دادند. نکته عجیب اما این بود که به بازیکنان و کادرفنی گفته شده بود که بازی تراکتور و سایپا با تساوی 2 ـ 2 به پایان رسیده و آنها به طرز عجیبی در دقایق آخر به اداره کردن بازی پرداختند و بعد از سوت پایان هم جشن گرفتند.

این در حالی بود که تراکتور قهرمانی را به سپاهان واگذار کرده بود اما کسی از این موضوع خبر نداشت. این جشن حدود 5 دقیقه طول کشید تا دوباره به تراکتوری ها اعلام شود، سپاهان قهرمان لیگ‌برتر شده است. آنها در اوج شادی جشن شان را قطع کردند و در این لحظه جو ورزشگاه هم تغییر کرد و بارانی از صندلی به سمت زمین پرتاب شد. این عصبانیت البته طبیعی بود چون تراکتورسازی این بار تیم شایسته ای داشت و واقعا فاصله بسیار کمی تا قهرمانی داشت.

در نهایت مرور صحنه اخراج تیموریان نشان خواهد داد که آیا علیرضا فغانی شایسته انتقادهای پس از بازی بوده یا نه. او در پایان غائله یکسره از سوی هواداران تراکتور مورد توهین قرار گرفت.

این ماجرا در نهایت منجر به مصدوم شدن چند تماشاگر شده که امیدواریم با بزرگواری هواداران تراکتور همه چیز به خوبی و خوشی به پایان برسد.

روایت دقیق از ماجراهای دیشب تبریز

منصوریان: کاش آن کار کثیف را نمی‌کردند

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
5 وبمستر برتر بخش کسب درامد از وب به انتخاب شما
آپ دادیم بیاید ببینید :rolleyes:
دوستان چه بحث های قشنگی میشه :D عایا دغدغه وبمستران باید اینتر باشد :general609::cool:

نه دغدغه وبمستران باید حمایت از کلاه برداران باشه :)

جالبتر اینکه حق انتقاد رو هم نداری و سریعا هرچی بگی پاک میشه :)

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
بعضی از دوستان تا وقتی قوانین برای دیگران هست از رعایت و اعمالش لذت میبرن .. اما به خودشون که میرسه حساب لطفشون شامل حال ما میشه .
انشالله اینجا یه محلی باشه که غیر از تبادل نظر با همدیگه و استفاده از تجربیات دیگران , بتونیم یاد بگیریم که رعایت قوانین و الزامات هر جامعه ای ( community ) برای حضور در اون اجتماع لازم هست .
لازم نیست بگی بعضی مستقیم حرفتو بزن

آره لطف میرسه

چون وقتی اجازه داده میشه یکی کلاه برداری کنه و همچنان همین دیشب با یک یوزر دیگه برای کلاه برداری ادامه بده ولی وقتی یکی میخواد جلوشو بگیره سریعا برخورد میشه باید شامل لطف هم بشه

این قوانین هم خیلی جالبه نه ؟

چون کلاه برداری آزاده و هیچ مشکلی نداره ولی رسیدگی به اون باید بیرون از انجمن انجام بشه

خیلی جالبترش اینکه یکی که هیچ چیزی از کدونویسی و مدیریت و ... نمیدونه میاد میشه مدیر قسمت وبمسترها !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

منظورم شما نیستی ها چون شمارو میشناسم منظورم یکی دیگه بود

حالا جالبترش اینکه الآن این 2 تا پست من هم به 1 دقیقه نرسیده حذف میشن :)

بالا