• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
محسن جان حرف شما کاملا صحیح ولی هر قانونی که برای هر جامعه ای وضع میشه باید همه افراد رو در اون جامعه به یه چشم ببینه . من کاری به بحث های دیگه ندارم . ولی چرا منه برنامه نویس حق ندارم تاپیک داشته باشم ولی هر کس دیگه ای که اینجا محصول و خدماتی داره میتونه تاپیک داشته باشه ؟
به چند نفر از مدیر ها گفتم چندین روز پیش قرار شده بود توی جمع مدیران بررسی بشه . شما در جریانی ؟ بررسی شد ؟ نتیجه چی شد ؟
داداش من تو این مدت یه چیزیرو خیلی خوب فهمیدم :

اینکه اگر چیزی براشون نفع داشتهباشه میمونه بالا وگرنه مستقیم حذف

با دفتر پرشین تولز تماس گرفتم میگم قضیه اینه خیلی رک برگشت گفت انجام معامله باعث پیشرفت تالارهای گفتگو میشه اما زدن تاپیک کلاه برداری باعث میشه کاربرها دید منفی نسبت به انجمن پیدا کنن و فعالیتشون کمتر بشه :|

Last edited:

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
بخاطر این پستت جوگیر شدم خودمو گزارش تخلف کردم بخاطر اسکرول کردن پیج
من هم نمیتونم خودمو گزارش بدم تو گزارش بده بگو این تو پستاش برای رفتن به خط بعدی 2 تا اینتر میزنه

البته اینو هم بگو خودش یه دونه اینتر میبینه اما بقیه 2 تا

این بزرگترین جرم تو یه جامعه میتونه باشه سریع بزنید بنش کنید :|

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
یه بحثایی میبینم اینجا که به @javadth و حرفش ایمان میارم.
اینها یک مشت عن با کمبود هستن که فکر میکنن در فضای مجازی میتونن یک گهی بشن اما در اونجا هم به هیج جایی نمیرسن و …

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
ایول

پست های من 5 دقیقه هم تو تاپیک نموند !!!!!!!!!!!

یعنی اونی که پست های منو حذف کرد واقعا شعور نداره که بدونه انتقاد یعنی چی ؟

یعنی گفتن اینکه مدیریتت درست نیشت انقدر سنگینه برات ؟

یعنی گفتن اینکه 2 خط سواد نداری شدی مدیر انقدر سنگینه برات ؟

لازمه بدونی تو همون کتابای در پیت دوران مدرسه و دانشگاه هم میگن که یکی از مهمترین چیزای یک مدیر انتقاد پذیر بودنشه :)

فلک زده

Registered User
لایک‌ها
2,917
@خالی بند
مشاهده پیوست 804465
مشاهده پیوست 804463
مشاهده پیوست 804464

دقیقا همون سمت گل یخ (200 متر بالاتر)
کلا نماد و درگاه روی هم 15 روز بیشتر نمیشه . خیالت هم راحت ...
هزینه نماد سالی 35 تومن + هزینه دفترخونه (برا تعهدنامه) و ارسال مدارک

یا ابلفرض باید سالی 35 تومن هم بدیم ! :eek::D
چه پولی درمیارن اینا ! ده هزارتا سایت ثبت کنن در سال میشه سالی 350 میلیون تومن ! :eek:
نونوایی @مهرداد خان هم چنین درامدی نداره !
@learndl بیا ببین خالی بند عکسارو :p

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
داداش من تو این مدت یه چیزیرو خیلی خوب فهمیدم :

اینکه اگر چیزی براشون نفع داشتهباشه میمونه بالا وگرنه مستقیم حذف

با دفتر پرشین تولز تماس گرفتم میگم قضیه اینه خیلی رک برگشت گفت انجام معامله باعث پیشرفت تالارهای گفتگو میشه اما زدن تاپیک کلاه برداری باعث میشه کاربرها دید منفی نسبت به انجمن پیدا کنن و فعالیتشون کمتر بشه :|

گفتم واقعا ازت ممنونم که رک حرفتو زدی و واقعیت رو گفتی منم یه واقعیت رو بهت بگم که ت..... تو ........ پ...... که این مدلی میخوای فرومت بره بالا :)
این که مدیریت پرشین تولز چه تصمیمی میگیره و چه روشی برای مدیریت انجمن داره نه در حیطه اختیار ما همکاران بخش هست نه مدیران و نه حتی شما .
شما نمیتونی سیاست های این انجمن رو تعیین کنید . بلکه اگر علاقه به فعالیت در این انجمن دارید الزاما باید قوانین رو رعایت کنید و در صورتی که قوانین رعایت نشه 100% برخورد میشه باهاتون . فرقی نداره چه قانونی لغو بشه .
در مورد حرف های دیگه هم خب ممکنه نظر شما باشه و من سعی کردم ولی نتونستم تغییرش بدم . از نظر شما همه منفی هستن و فقط شما درست میگین و بقیه باید هر حرفی شما زدین تایید کنن که اینجا اینجوری نیست . چندبار هم تهدید کردید که شکایت میکنید که ما هم گفتیم مشکلی نیست . نه انجمن مال ماست که بترسیم نه منفعتی داره برای ما .

ایول

پست های من 5 دقیقه هم تو تاپیک نموند !!!!!!!!!!!

یعنی اونی که پست های منو حذف کرد واقعا شعور نداره که بدونه انتقاد یعنی چی ؟

یعنی گفتن اینکه مدیریتت درست نیشت انقدر سنگینه برات ؟

یعنی گفتن اینکه 2 خط سواد نداری شدی مدیر انقدر سنگینه برات ؟

لازمه بدونی تو همون کتابای در پیت دوران مدرسه و دانشگاه هم میگن که یکی از مهمترین چیزای یک مدیر انتقاد پذیر بودنشه :)
الان تو 5 صفحه آخر گشتم هیچ پستی از شما پاک نشده . اگر مطلبی زدید که طبق قوانین رایج بوده و در تاپیک یا هر قسمت دیگری از این بخش بوده و حذف شده پی ام کنید تا برگشت داده بشه . اگر نه لازم نیست هی اعلامیه بدین که این پاک شد و اون پاک شد .
قوانین رو رعایت کنید تا پاک نشه .

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
یا ابلفرض باید سالی 35 تومن هم بدیم ! :eek::D
چه پولی درمیارن اینا ! ده هزارتا سایت ثبت کنن در سال میشه سالی 350 میلیون تومن ! :eek:
نونوایی @مهرداد خان هم چنین درامدی نداره !

خب یکی از راه های کسب درآمد دولت همینه دیگه ( مثل همون قضیه کارمزد کارت خوان ها که میلیاردی براش سود داره )

راسی سایت جدیدمو دیدی ؟

برای هر قسمتی یه چیزی گذاشتم که خودش یه نوع کسب درآمد میشه یعنی حتی کوچیکترین چیز :D

راستی سایت چطور بود ؟ تست کردی همه جاشو ؟

چند تا از این عکسا میخوای بهت بدم ؟

من خودم در جریان هستی که برای تعویض دامین سایت الآن 16 روزه درخواست دادم هنوز در حال رسیدگیه :))

بعد تو خودت پیش خودت فکر کن ببین 9 روزه اصلا شدنیه ؟

تو امروز درخواست کن برو گواهی امضا بگیر بفرست واسه اونا

حالا بعد 2 روز به دست اونا برسه 2 روز دیگه بیاد دست تو بعد دوباره واریز اون هزینه و یه چی میفرستن خونتون واس تایید آدرس و .... حالا بعدش مشکلا و تست کردن سایت و ....

الآن فک کنم رسید به 30 روز :D

آیدین تو خودت برو اقدام کن اگر تونستی 9 روزه که هیچی 20 روزه تونستی بگیری من مردونه قسم میخورم تا آخر عمرم رایگان پشتیبانی و همه کارای سایتتو انجام بدم :)

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
لازم نیست بگی بعضی مستقیم حرفتو بزن

آره لطف میرسه

چون وقتی اجازه داده میشه یکی کلاه برداری کنه و همچنان همین دیشب با یک یوزر دیگه برای کلاه برداری ادامه بده ولی وقتی یکی میخواد جلوشو بگیره سریعا برخورد میشه باید شامل لطف هم بشه

این قوانین هم خیلی جالبه نه ؟

چون کلاه برداری آزاده و هیچ مشکلی نداره ولی رسیدگی به اون باید بیرون از انجمن انجام بشه

خیلی جالبترش اینکه یکی که هیچ چیزی از کدونویسی و مدیریت و ... نمیدونه میاد میشه مدیر قسمت وبمسترها !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

منظورم شما نیستی ها چون شمارو میشناسم منظورم یکی دیگه بود

حالا جالبترش اینکه الآن این 2 تا پست من هم به 1 دقیقه نرسیده حذف میشن :)

این آخرین پاسخ من به مطالب شماست . اگر موضوع یا خصومت شخصی با من دارید در پیام شخصی بفرمایید تا حلش کنیم .
به طور کلی اینجا ما سعی کردیم قانون بزاریم . اینجا هیچ موضوع تجاری نیست .
این که شما بدون هیچی پول دادین و محصول رو نگرفتین که دیگه دست ما نبوده . نباید این کارو میکردین . مرجع پیگیری شما هم قانون هست . لطفا از طریق قوانین پیگیری کنید تا نتیجه داشته باشه .

اگه یکی فردا بیاد تاپیک بزنه که شما فلان مبلغ ازش گرفتی و سیستم رو تحویل ندادی و همه اطلاعات تماس و شخصیت رو بزاره تو تاپیک , آیا مشکلی پیش نمیاد ؟ در مورد دیگر کاربران چطور ؟ اگه کسی بیاد اطلاعات و شماره های تک تک یوزرای اینجا رو بزاره تو تاپیک های مختلف مشکلی نیست ؟

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
این که مدیریت پرشین تولز چه تصمیمی میگیره و چه روشی برای مدیریت انجمن داره نه در حیطه اختیار ما همکاران بخش هست نه مدیران و نه حتی شما .
شما نمیتونی سیاست های این انجمن رو تعیین کنید . بلکه اگر علاقه به فعالیت در این انجمن دارید الزاما باید قوانین رو رعایت کنید و در صورتی که قوانین رعایت نشه 100% برخورد میشه باهاتون . فرقی نداره چه قانونی لغو بشه .
در مورد حرف های دیگه هم خب ممکنه نظر شما باشه و من سعی کردم ولی نتونستم تغییرش بدم . از نظر شما همه منفی هستن و فقط شما درست میگین و بقیه باید هر حرفی شما زدین تایید کنن که اینجا اینجوری نیست . چندبار هم تهدید کردید که شکایت میکنید که ما هم گفتیم مشکلی نیست . نه انجمن مال ماست که بترسیم نه منفعتی داره برای ما .

الان تو 5 صفحه آخر گشتم هیچ پستی از شما پاک نشده . اگر مطلبی زدید که طبق قوانین رایج بوده و در تاپیک یا هر قسمت دیگری از این بخش بوده و حذف شده پی ام کنید تا برگشت داده بشه . اگر نه لازم نیست هی اعلامیه بدین که این پاک شد و اون پاک شد .
قوانین رو رعایت کنید تا پاک نشه .

آقا محسن وجدانن مرد باش جواب یه سوالو بده :

من حرف نادرستی میزنم ؟

بله قبول دارم در حیطه منو شما نیست دلیلش رو هم گفتم که زنگ زدم به دفتر که چی جوابمو دادن

وقتی خودشون میگن ایرادی نداره هر اتفاقی بیفته اما عنوان کردن اون باعث میشه اسم انجمن بد باشه بازم شما داری میگی ... ؟

برای شکایت هم بله اقدام کردم اما متاسفانه چون انجمن هست و اینکه فعالیت در اون منوط به تایید همه جور ( خودشون گفتن همه جور ) دخالت در فعالیت کاربر هست شکایت نمیشه کرد مگه اینکه از سمتا خود انجمن ضرری رسیده باشه

برارد من نمیدونم یا متوجه نمیشید یا خودتونو زدید به اون راه ولی وقتی یک اتفاقی در انجمن افتاده باید در همونجا هم رسیدگی بشه البته من بازم میگم مشکل شما یا میلاد یا ... نیستید که پست رو حذف میکنید مشکل اون مدیر اصلی هست که .....

در هر صورت بحث رو ادامه ندیم بهتره خودتون بهتر از من میدونید چی شده ;)

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
این آخرین پاسخ من به مطالب شماست . اگر موضوع یا خصومت شخصی با من دارید در پیام شخصی بفرمایید تا حلش کنیم .
به طور کلی اینجا ما سعی کردیم قانون بزاریم . اینجا هیچ موضوع تجاری نیست .
این که شما بدون هیچی پول دادین و محصول رو نگرفتین که دیگه دست ما نبوده . نباید این کارو میکردین . مرجع پیگیری شما هم قانون هست . لطفا از طریق قوانین پیگیری کنید تا نتیجه داشته باشه .

اگه یکی فردا بیاد تاپیک بزنه که شما فلان مبلغ ازش گرفتی و سیستم رو تحویل ندادی و همه اطلاعات تماس و شخصیت رو بزاره تو تاپیک , آیا مشکلی پیش نمیاد ؟ در مورد دیگر کاربران چطور ؟ اگه کسی بیاد اطلاعات و شماره های تک تک یوزرای اینجا رو بزاره تو تاپیک های مختلف مشکلی نیست ؟

برادر من با تو مشکلی دارم ؟

بعد خودت این حرفی که زدی رو قبول داری ؟

طرف کلا برداری کرده و همین الآن هم داره تو انجمن ادامه میده اونوقت نباید تو خود انجمن مطرح بشه ؟

خوبه همه دیدن چندین نفر ازش شاکی بودذن

این کار حذف کردن از نظر همه فقط حمایت از اون فرد رو میرسونه

اون کلاه بردار زنگ زده به یکی از شاکیا که پولتو پس میدم وبلاگتو که گفتی من کلاه برداری کردم حذف کن

هدف من از زدن اون تاپیک چی بود ؟

که چند نفر دیگه گیر این آدم نیفتن

اما متاسفانه حس مدیریت لامصب درک میکنم یعنی چی ....

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
برادر من با تو مشکلی دارم ؟

بعد خودت این حرفی که زدی رو قبول داری ؟

طرف کلا برداری کرده و همین الآن هم داره تو انجمن ادامه میده اونوقت نباید تو خود انجمن مطرح بشه ؟

خوبه همه دیدن چندین نفر ازش شاکی بودذن

این کار حذف کردن از نظر همه فقط حمایت از اون فرد رو میرسونه

اون کلاه بردار زنگ زده به یکی از شاکیا که پولتو پس میدم وبلاگتو که گفتی من کلاه برداری کردم حذف کن

هدف من از زدن اون تاپیک چی بود ؟

که چند نفر دیگه گیر این آدم نیفتن

اما متاسفانه حس مدیریت لامصب درک میکنم یعنی چی ....
پی ام رو بخون .
مساله اینه مدیریت هم دست ما نیست آخه ! ما حداکثر امکاناتی که داریم حذف و انتقال تاپیک هست . چیزی دیگه نداره . حذف هم اگر دلیل صحیح نداشته باشیم اخطار میگیریم .

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
پی ام رو بخون .
مساله اینه مدیریت هم دست ما نیست آخه ! ما حداکثر امکاناتی که داریم حذف و انتقال تاپیک هست . چیزی دیگه نداره . حذف هم اگر دلیل صحیح نداشته باشیم اخطار میگیریم .
بله آقا محسن دقیقا مشکل اینجاست

همونطور که گفتم مشکل شما یا میلاد عزیز نیست مشکل اون آقا احسان هستن که به راحتی به من میگه کلاه برداری شده که شده اما مطرح کردنش تو انجمن باعث بدنامی انجمن میشه :|

ولی تاپیک من نباید حذف میشد

اگر اسمش مشکل داشت اسم طرف رو ویرایش میکردید اینطور نیست ؟

مهرداد خان

Registered User
لایک‌ها
2,396
ولی خب حق دارن
معامله اینترنتی همیشه یک ریسکی توش هست از اول باید انقدر مطمئن بشید یا اینکه پی اینکه 1درصد طرف کلاه بردار باشه رو به تنتون بمالید :D
تاپیک معرفی کلاه بردار زدن هم مثل اون انجمن شکایت که نمیتونم الانم فعاله یا نه خیلی نمای بدی داشت در صورتی که همیشه سادگی از یک طرف معامله بود و کلی هم بح ث جدل در موردش بود -
حالا شما طرفو کاری کردی؟
منم قبلا تاپیک زدم معرفی هاستینگ فلان چندنفر هم شاکی بودن باز پاک شد نوشت مشکلات شخصی رو بیرون از انجمن حل کنید :D

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
بازدید این ۳ روز کم شده ؟
فوق العاده کم شده :(

فروشم از روزی 200 تا رسیده به 100 یا نهایت 110 تا ...

بازدید سایت های دیگه هم کاملا نصف شده :(

نمیدونم یعنی نصف ملت بچه مدسه ای هستن که الآن نمیان نت دارن درس میخونن ؟

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
ولی خب حق دارن
معامله اینترنتی همیشه یک ریسکی توش هست از اول باید انقدر مطمئن بشید یا اینکه پی اینکه 1درصد طرف کلاه بردار باشه رو به تنتون بمالید :D
تاپیک معرفی کلاه بردار زدن هم مثل اون انجمن شکایت که نمیتونم الانم فعاله یا نه خیلی نمای بدی داشت در صورتی که همیشه سادگی از یک طرف معامله بود و کلی هم بح ث جدل در موردش بود -
حالا شما طرفو کاری کردی؟
منم قبلا تاپیک زدم معرفی هاستینگ فلان چندنفر هم شاکی بودن باز پاک شد نوشت مشکلات شخصی رو بیرون از انجمن حل کنید :D

آره برادر گفتم که ولش نمیکنم فعلا حکم دادن برای ارومیه که آدرس و شماره و ... رو بفرستن و بعدم هم احظار برای دفاعیه

من گفتم که قید پولو زدم ایشاالله هم فقط اگه دیدمش میخوام شخصی باهاش حلش کنم جوری که تا آخر عمرش اسم کسری شنید بره تا 1 ماه گریه کنه :x

Dex

Registered User
لایک‌ها
314
فوق العاده کم شده :(

فروشم از روزی 200 تا رسیده به 100 یا نهایت 110 تا ...

بازدید سایت های دیگه هم کاملا نصف شده :(

نمیدونم یعنی نصف ملت بچه مدسه ای هستن که الآن نمیان نت دارن درس میخونن ؟
بچه مدرسه ای چیه آخه؟ :D
بازدیدکننده های من اکثر دانشجو و پزشک هستن
کلا از بیخ زدن بیرون :oops:

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
بچه مدرسه ای چیه آخه؟ :D
بازدیدکننده های من اکثر دانشجو و پزشک هستن
کلا از بیخ زدن بیرون :oops:
اوه اوه واسه توکه باید پس به یک دهم رسیده باشه
واسه من که خیلی کم نشده ولی خوب کم شده :)

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
آره برادر گفتم که ولش نمیکنم فعلا حکم دادن برای ارومیه که آدرس و شماره و ... رو بفرستن و بعدم هم احظار برای دفاعیه

من گفتم که قید پولو زدم ایشاالله هم فقط اگه دیدمش میخوام شخصی باهاش حلش کنم جوری که تا آخر عمرش اسم کسری شنید بره تا 1 ماه گریه کنه :x

اون 80 نفر هم تا همین مرحله اومدن ولی اینجا به غول بزرگ برخوردن و game over شدن
برای شکایت وقتی دادخواست رو ثبت کردی اکثرا میفرستن بخش شورای حل اختلاف و اگه نشد سه بار به طرف اخطار میدن که بیاد و اگه نیاد فکر کنم خودت باید با حکم بری شهر طرف

بالا