• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
رشد و پیشرفت کاربردی جاوااسکریپت نمیتونه مانع از معایب غیرقابل کنترلی که داره بشه به همین دلیل در آینده بمرور حذف خواهد شد
میشه چند از این معایت غیر قابل کنترل رو بگید ، ما هم بدونیم.

gem-music.com

Registered User
لایک‌ها
499
چرا اسپم میکنی؟ ربطی به دامنه نداره نهایت باید اینترنتشو عوض کنه بره یه isp دیگه خدمات بگیره

قبلا نصب کرده بودم امروز حواسم نبود زدم پاک کردم انجمن رو :/
میشه نسخه 5 رو کسی بهم بده گیر نیوردم

• Like
Reactions: cms

مهرداد خان

Registered User
لایک‌ها
2,396

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,782
@AbolTheRocker ایشان متخصص در این ضمینه هستن
جهت مشاوره وقت قبلی بگیرین :D
شرمنده می کنی مهردادخان :D
پ.ن:
0e9.jpg
:p
پ.ن2: Three Doors Down - When You're Young

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
مقاله رو خوندم ، این مطلب امده در مورد اینکه فایل های جاوا اسکریپت بدون هیچگونه لایسنس رایگانی روی مرورگرها اجرا میشه ، این مطلب هیچ ربطی به عملکرد زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت نداره (در ضمن جاوا اسکریپت تنها روی مرورگر اجرا نمیشه).

در مورد خود مطلب ، به طور قطع یکی از احمقانه ترین مطالبی بود که خونده بودم ، این مطلب امده گفته ما مالک کامپیوتر خودمون هستیم و نباید اجازه اجرای نرم افزارهای غیر رایگان رو روی سیستممون (مرورگر) بدیم ، اگر از نقطه نظر فلسفی بخواهید به این قضیه نگاه کنید ، همین وضعیت در مورد سایت هایی که روی سرور های با کد غیر متن باز هستن هم صدق میکنه ، نباید اون سایت ها رو باز کرد ، یا اکثر کدهای که روی سرور نوشته شده ، هیچ کدوم تحت لایسنس رایگان نیست ، اینطور بخواهید حساب کنید دیگه کلا نباید اینترنت بیایید.
جدای از همه اینها جاوا اسگریپت بستری هست که کدهای شما رو اجرا میکنه ، و بر خلاف نرم افزارهای غیر رایگان که حالا بر خلاف حقوق کاربرها هستن ، از طریق API که مرورگر در اختیارش میزاره برای انجام هر کاری اجازه دسترسی از کار میخواهد (مواردی مثل وبکم ، میکروفون ، مکان و..) کاربر اختیار این رو داره که اجازه اون دسترسی رو بده یا نه .

• Like
Reactions: cms

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670

behnamy

Registered User
لایک‌ها
463
مقاله رو خوندم ، این مطلب امده در مورد اینکه فایل های جاوا اسکریپت بدون هیچگونه لایسنس رایگانی روی مرورگرها اجرا میشه ، این مطلب هیچ ربطی به عملکرد زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت نداره (در ضمن جاوا اسکریپت تنها روی مرورگر اجرا نمیشه).

در مورد خود مطلب ، به طور قطع یکی از احمقانه ترین مطالبی بود که خونده بودم ، این مطلب امده گفته ما مالک کامپیوتر خودمون هستیم و نباید اجازه اجرای نرم افزارهای غیر رایگان رو روی سیستممون (مرورگر) بدیم ، اگر از نقطه نظر فلسفی بخواهید به این قضیه نگاه کنید ، همین وضعیت در مورد سایت هایی که روی سرور های با کد غیر متن باز هستن هم صدق میکنه ، نباید اون سایت ها رو باز کرد ، یا اکثر کدهای که روی سرور نوشته شده ، هیچ کدوم تحت لایسنس رایگان نیست ، اینطور بخواهید حساب کنید دیگه کلا نباید اینترنت بیایید.
جدای از همه اینها جاوا اسگریپت بستری هست که کدهای شما رو اجرا میکنه ، و بر خلاف نرم افزارهای غیر رایگان که حالا بر خلاف حقوق کاربرها هستن ، از طریق API که مرورگر در اختیارش میزاره برای انجام هر کاری اجازه دسترسی از کار میخواهد (مواردی مثل وبکم ، میکروفون ، مکان و..) کاربر اختیار این رو داره که اجازه اون دسترسی رو بده یا نه .

این استالمن به نظر من کلا دیوانه اس! به طرز غیر منطقی ای روی متن باز کردن همه چی پافشاری میکنه! ولی این اصلا امکانپذیر نیست، به قول یکی از دوستان پول قدرت رو به مایکروسافت و امثال اون میده تا بتونن یک محصول با کیفیت واسه ما کاربرا درست کنن، ولی استالمن میخواد همه چی رایگان و واسه رضای خدا پیش بره جلو! هر چند کارهایی که این مرد کرده واقعا قابل ستایشه و پیشرفت دنیای برنامه نویسی و اینترنت رو مدیونش هستیم!

پ.ن: یاد این کتاب افتادم الان، اینم بخونید بد نیست: linuxstory.ir

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
این استالمن به نظر من کلا دیوانه اس! به طرز غیر منطقی ای روی متن باز کردن همه چی پافشاری میکنه! ولی این اصلا امکانپذیر نیست، به قول یکی از دوستان پول قدرت رو به مایکروسافت و امثال اون میده تا بتونن یک محصول با کیفیت واسه ما کاربرا درست کنن، ولی استالمن میخواد همه چی رایگان و واسه رضای خدا پیش بره جلو! هر چند کارهایی که این مرد کرده واقعا قابل ستایشه و پیشرفت دنیای برنامه نویسی و اینترنت رو مدیونش هستیم!

پ.ن: یاد این کتاب افتادم الان، اینم بخونید بد نیست: linuxstory.ir
من خودم مشکلی با متن باز ندارم ، در واقع از طرفدارهای متن باز هستم ، سیستم عامل محبوب ام لینوکسه و بیشترین استفاده روازنه ام رو تشکیل میده ، در عین حال از نرم افزارهای رایگان (freeware) هم استفاده میکنم ، خوب یک شرکت دوست نداره کد سورس نرم افزارشو منتشر کنه ، نمی خواهد که رقباش از نحوه کار نرم افزارش با خبر بشن. صرفا اینکه بخواهیم همه چیز بر پایه متن باز باشه غیر ممکنه.

تازه بخواهی حساب کنی ، پروژه های متن باز هم هدف شون محض رضای خدا نیست و انها هم اهداف تجاری دارن ، برای مثال من یک تیم تشکیل میدم و یک نرم افزار متن باز در یک زمینه خاص توسعه میدم (مثلا تحلیل داده های عظیم) ، حالا یکسری افراد و شرکت های ترجیح میدن خودشون به طور مستقل از اون نرم افزار استفاده کنن و یکسری هم ترجیج میدن ، کار رو بسپرن به خود تیم توسعه دهنده اش ، هر چی باشه خود توسعه دهنده هاش از زیر بم اش آگاه هستن ، به طور خلاصه من با توسعه اون نرم افزار امدم توان فنی تیم ام رو به نمایش گذاشتم و به رایگان هم برام تبلیغ شده.

مهرداد خان

Registered User
لایک‌ها
2,396
شرمنده می کنی مهردادخان :D
پ.ن:
0e9.jpg
:p
پ.ن2: Three Doors Down - When You're Young
شکسته نفسی میکنی استاد ابول :D
بخوام کلی دانلود کنی سایتی هست ؟
مثلا مجموعه هزار تایی 10 هزارتایی از یه سبک :p
این سایتای تورنت همه پوکیدن

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
چرا کفر میگید :android06: ، طراوت موسیقی رو میتونید تو موزیک های الکترونیک به خصوص داپ استپ ببینید.
:general601:نشاط..
در حدی که من از صبح تا شب رفتم تو کار هنوزم صادق + اپیکور :general107:

دوستان یه برنامه سبکی بود نصب میکردی برای محافظت از چشم رنگ صفحه رو عوض میکرد در طول شبانه روز..

فک کنم تو همین تاپیکم گذاشته بودن.. ممنون میشم معرف یکنید

Last edited:

فلک زده

Registered User
لایک‌ها
2,917
@مهرداد خان : دلم میخواد بیام تو سایتت یه چرخی بزنم بشم کاربر فعال . :general504::general707:

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
sabavision سی پی ام هستش یا فقط به کلیک پول میده ؟

بالا