• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
میشه یه سایت معرفی کنید به جز گوگل که بشه تعداد ایندکس سایت در موتورهای جستجو رو دونست؟

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
میشه یه سایت معرفی کنید به جز گوگل که بشه تعداد ایندکس سایت در موتورهای جستجو رو دونست؟
همه آخر به خود همون سایت ها میرسند دیگه.
همه سایت هایی که تعداد ایندکس سایت رو مشخص میکنند از گوگل و یاهو و بینگ و ... استفاده میکنند.

Dex

Registered User
لایک‌ها
314
بچه ها
کسی میدونه چطور میتونه یه حرف رو در تمامی مطالبم ریپلیس کنم؟
مطالب قدیمیم٬ کیبوردم عربی بوده حرف "ی" رو "ي" رو میزده و حرف "ه" "ة" رو میزده

+ چطور میشه روی یه کتگوری در وردپرس٬ جوری تنظیم کرد که اتوماتیک تصویر شاخص رو بزنه (یه تصویر بهش میدم که فقط توی مطالب جدیدی که ارسال میکنم٬ فقط همین یک تصویر رو برای تصویر شاخص استفاده کنه)

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
سایتای موزیکی که با تغییر دامنه سریع میان بالا هم همینو میزنن؟
بک لینکای خریداری شده هم دیگه بی تاثیر میشن٬ درسته ؟

_ دوستان کسی اکانت شاتر استاک داره چندتا ID بدم برام دانلود کنه ؟ (هزینشم میدم)

دامنه رو عوض کنید بین 3 تا 15 روز طول میکشه حدودا تا لینک ها توی گوگل تغییر کنه
البته شما چون از لحاظ دامنه مشکلی ندارید (یعنی فیلتر نشدید) فرقی تو بازدیدکننده ها نمیکنه
بک لینک ها هم تا حدود زیادی بی تاثیر میشن ولی خب بازم یه تاثیراتی میذارن رو دامنه جدید

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
دوستان اینکه پاپ اپ و پاپ باکس بذاریم رو یه سایتی که داره تازه رشد میکنه تاثیری داره روی ورودیش؟
اصلا استفاده از پاپ اپ تاثیر گذار هست روی ورودی؟
اگه بهش آی پی با پاپ آپ بدی تاثیر داره
ولی اگه پاپ آپ بذاری تو سایتت نه هیچ تاثیری توی گوگل نداره

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
لایک‌ها
4,947
من قرمه سبزی هم بلدم درست کنم نمیخوای ؟ :p

5 روزه گیر یه ایراد کوچیکم هیچ احدی نیست برطرفش کنه! هزینم خواستم بکنم بازم کسی نمیتونه رفعش کنه
d184.gif

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
نمیدونم گوگل اصلا متوجه میشه شما پاپ آپ میزارید یا خیر

اما به نظر خودم اگه پاپ آپ بزاریم٬ در رده اول برای سایتی که پاپ آپ رو خریداری کرده مضره ---» چون بازدید کننده سریعا صفحه رو می‌بنده و از نظر گوگل اون سایت محتوای مفیدی برای کاربر نداره که زود صفحه رو می‌بنده
برای وبسایت فروشنده پاپ آپ هم مضره ولی نه به اندازه خریدار٬ مثلا سایت ویستا هربار که پاپ آپ رو ببندی زود متوجه میشه و با یک کلیک دوباره پاپ آپ ظاهر میشه که به همین خاطر اعصابی برای بازدید کننده نمیمونه و حاظر نمیشه برای بار دوم به سایت سر بزنه
اولا که گوگل اصن متوجه نمیشه
چون کد جاوا رو روبات های گوگل نمیخونن
دوما بقیه شم اصن قبول ندارم و پاپ آپ هیچ تاثیر مخربی توی سئو و سایت نداره

دامنه که اصلا ربطی به سئو نداره
اما به نظر نمیاد آمارش درست باشه
فقط ۳۳۰۰ تا ایندکس توی گوگل داره
اکانت الکسا هم دارن مثه اینکه٬ چون لوگوشون رو قرار دادن تو الکسا

ویرایش: فقط ۵۰۶ نتیجه داره و مابقی رو گوگل به عنوان پست تکراری میشناسه
دامنه تاثیر نداره؟
حیف که نمیخوام یه سری چیزا رو پابلیک کنم (نون یه سریا آجر میشه) :rolleyes:
ولی شما همینو بدون که دامنه خیلی تاثیر داره :general503:

Last edited:

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
اولا که گوگل اصن متوجه نمیشه
چون کد جاوا رو روبات های گوگل نمیخونن
دوما بقیه شم اصن قبول ندارم و پاپ آپ هیچ تاثیر مخربی توی سئو و سایت نداره

دامنه تاثیر نداره؟
حیف که نمیخوام یه سری چیزا رو پابلیک کنم (نون یه سریا آجر میشه) :rolleyes:
ولی شما همینو بدون که دامنه خیلی تاثیر داره :general503:
این درسته که دامنه اصلا رو سئو سایت تاثیر نداره.
و به احتمال بالا این هم درسته که پاپ آپ اثر مخرب بر روی سئو سایت نداره(حداقل فعلا)
ولی پاپ آپ چه فایده ای برای سایت داره؟به جز بازدید موقت!

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
این درسته که دامنه اصلا رو سئو سایت تاثیر نداره.
و به احتمال بالا این هم درسته که پاپ آپ اثر مخرب بر روی سئو سایت نداره(حداقل فعلا)
ولی پاپ آپ چه فایده ای برای سایت داره؟به جز بازدید موقت!
یه نمونه شو میگم بقیه ش با خودت
مثلا وقتی توی گوگل سرچ میکنی "دانلود آهنگ فلانی" (همینو سرچ کن و به نتایج گوگل دقت کن)
اگه دقت کنی توی نتایج گوگل سایت هایی که توی اسم دامنشون موزیک هست کلمه موزیک رو خود گوگل بولد میکنه
یعنی حتی میفهمه که آهنگ هنوز معنی موزیک رو میده و معادل سازی میکنه توی دامنه
حالا نکته جالب ترش اینه که مثلا یه آهنگ رو دو تا سایت قوی گذاشتن. یکیشون توی اسم دامنه ش موزیک داره (مثه nex1music) یکیشون آهنگ داره (مثه ahangestan)
وقتی اون متن رو سرچ میکنی گوگل معادل فارسی آهنگ که میشه Music رو بولد میکنه نه نوشته فینگلیش Ahang رو
به همین دلیلم هست که الان 99% دامنه هایی که توشون موزیک هست گرفته شده ولی دامنه هایی که آهنگ هست هنوزم موجوده

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
مثلا وقتی توی گوگل سرچ میکنی "دانلود آهنگ فلانی" (همینو سرچ کن و به نتایج گوگل دقت کن)
اگه دقت کنی توی نتایج گوگل سایت هایی که توی اسم دامنشون موزیک هست کلمه موزیک رو خود گوگل بولد میکنه
حالا نکته جالب ترش اینه که مثلا یه آهنگ رو دو تا سایت قوی گذاشتن. یکیشون توی اسم دامنه ش موزیک داره (مثه nex1music) یکیشون آهنگ داره (مثه ahangestan)
وقتی اون متن رو سرچ میکنی گوگل معادل فارسی آهنگ که میشه Music رو بولد میکنه نه نوشته فینگلیش Ahang رو
منظور دوزتان بالا پسوند دامنه هست اگه اشتباه نکنم :general601:

aalirezaa1376

Registered User
لایک‌ها
455
به همین دلیلم هست که الان 99% دامنه هایی که توشون موزیک هست گرفته شده ولی دامنه هایی که آهنگ هست هنوزم موجوده
کاملا درسته
الان شما مثلا به جای دانلود آهنگ جدید علیرضا بزنی download alireza's new music گوگل شاید رتبه بهتری هم بده و خود نکس وان هم تگ انگلیسی زیاد میزنه

اینکه کلمه کلیدی تو اولین کلمه دامین باشهه م تاثیر داره
تو اون 200 فاکتور گوگل در مورد دامین خیلی هستش ...

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
منظور ما پسوند دامین بود نه خود دامین.
برای این اشتباه ازتون عذر میخوام.
منظور دوزتان بالا پسوند دامنه هست اگه اشتباه نکنم :general601:

Dex

Registered User
لایک‌ها
314
فایرفاکس صبح تا الان سایتمو نمیاره
ولی کروم و ie میارن
چیکار کنم ؟

بچه ها
کسی میدونه چطور میتونه یه حرف رو در تمامی مطالبم ریپلیس کنم؟
مطالب قدیمیم٬ کیبوردم عربی بوده حرف "ی" رو "ي" رو میزده و حرف "ه" "ة" رو میزده

+ چطور میشه روی یه کتگوری در وردپرس٬ جوری تنظیم کرد که اتوماتیک تصویر شاخص رو بزنه (یه تصویر بهش میدم که فقط توی مطالب جدیدی که ارسال میکنم٬ فقط همین یک تصویر رو برای تصویر شاخص استفاده کنه)

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
منظور ما پسوند دامین بود نه خود دامین.
برای این اشتباه ازتون عذر میخوام.

خواهش میکنم دوست عزیز
آخه جالب اینجاست که پسوند دامنه هم تاثیر داره توی گوگل :general408:
برای مثال هم میتونم همون مقایسه سایت نکس وان و آهنگستان رو بهتون بگم :general503:
سایت آهنگستان با سابقه بیشتری نسبت به نکس وان داره فعالیت میکنه ولی همونطور که میدونید آمار نکس وان بیشتره :general712:
تنها علتی هم که آهنگستان تونسته توی رقابت بمونه همون سابقه شه و قوانین نا نوشته گوگل :eek:
در ضمن یکم دیگه پیش بریم دوستان سئو کار دیگه نمیتونن کتاب بفروشنا :D:general607:

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
خواهش میکنم دوست عزیز
برای مثال هم میتونم همون مقایسه سایت نکس وان و آهنگستان رو بهتون بگم :general503:
سایت آهنگستان با سابقه بیشتری نسبت به نکس وان داره فعالیت میکنه ولی همونطور که میدونید آمار نکس وان بیشتره :general712:
تنها علتی هم که آهنگستان تونسته توی رقابت بمونه همون سابقه شه و قوانین نا نوشته گوگل :eek:
در ضمن یکم دیگه پیش بریم دوستان سئو کار دیگه نمیتونن کتاب بفروشنا :D:general607:
پسوند دامنه معمولا تو سرچ محلی تاثیر داره (اونم ن ب اون صورت، سایت .ir داشتم 90% بازدید آمریکا بود :eek:)

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
خواهش میکنم دوست عزیز
این دیگه زیاد به پسوند دامین مربوط نیست و به قدرت بک لینک و قالب و کلی ویژگی دیگه مربوط میشه.
تا جایی که من خوندم و شنیدم و تجربه کردم پسوند دامین برای گوگل فرقی نمیکنه.(یه زمانی انگار گوگل با .cc مشکل داشته که اونم احتمالا برای مسائلی خارج از نت بوده)

بالا