• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
دو سوال!!!
اولی
@MihanV و @M+J و سایر دوستان!
میشه یک دامنه رو طوری ثبت کرد که مثلا چند نفر صاحب اون دامنه باشن؟! منظورم این هست که آیا میشه طوری باشه که هر وقت یکی خواست دامنه رو انتقال بده و یا حتی nameserver ها رو عوض کنه در ابتدا از بقیه افراد که خودمون مشخص کردیم این اجازه گرفته بشه بعد تغییرات اعمال بشن؟! چه ir و چه com
یه جورایی دامنه به نام چند نفر ثبت بشه!
با تشکر

اینکه ریجسترر این امکان رو بده خیر
بیشتر از یک تفر یعنی شراکت . شراکت هم یعنی حقوقی شدن
شرکت که ثبت کنید بسته به اساس نامه هر کاری بخواید می تونید بکنید . دامنه به نام شرکت ثبت میشه و مثلا برای انتقال نیاز به مهر و امضا تمام اعضا باشه و ...

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
بیا باو یکم دعوا کن با بچه ها :p
دعوا خوب نیست!
با هم دوست باشید!
وب ما نیاز به دوستی دارد!!! شرایط جوونای ما تو وب خرابه! با دعوا خراب ترش نکنید! کنار هم باشین بچه های من!:general609:

@محمد هستم
میشه دامنه رو تحت مالکیت شرکت ثبت کرد. طبق این توضیحات. الته با این کار هم مالک واقعی مشخص نیست.
بهتره قرارداد نوشته بشه.
تاپیکشو دیدم! یه جورایی دردسر و سحتی هاش بیشتر از سختی اعتمادسازیه !!! بعضیاشون که کلا میگن راه درستی نداره! بعضیاشون میگن یه شرکت بزنید و به عنوان دارایی شرکت حسابش کنید! بعضیا میگن قرارداد عقد کنید! بعضیا میگن ادمین رو که نامش مشخصه ولی tech contact رو تحت یه شرکت بزنید!
خودم یه ایده ای به سرم زد که البته فقط برای دو نفر جواب میده! البته ایده جالبی نیست ولی برای اعتماد سازی اولیه بد نیست!!! مثلا بنده بیام دامنه رو ثبت کنم ولی با مشخصات پارتنرم (نخواستم از لفظ شریک استفاده کنم وگرنه همون شریک!!!!) اینطوری من به دامنه دسترسی دارم از لحاظ قانونی هم پارتنر دامنه رو در اختیار داره! هرچند از لحاظ قانونی دامنه برای من نیست دیگه!!! ولی تا موقعی که تحت یه شرکت بریم، میشه اینطوری حداقل پیش رفت ولی بازم بدیش اینه که فقط 2 نفر میتونن اینطوری با هم کنار بیان!!!
اینکه ریجسترر این امکان رو بده خیر
بیشتر از یک تفر یعنی شراکت . شراکت هم یعنی حقوقی شدن
شرکت که ثبت کنید بسته به اساس نامه هر کاری بخواید می تونید بکنید . دامنه به نام شرکت ثبت میشه و مثلا برای انتقال نیاز به مهر و امضا تمام اعضا باشه و ...
شرکت زدن دردسر داره! (اینطور نیست؟!) ولی فکر کنم کلا برای اینکه چند نفر با هم مدیریت داشته باشن راه دیگه ای هم نداشته باشه دیگه!!! مگر به هم اعتماد کنن!!! که حداقل من خودم نمیتونم به همین راحتی اعتماد کنم و انتظارم ندارم کسی به من اعتماد کنه چون این اعتماد از طرف خودم هم نسبت به اون شخص نیست که از اون بخوام انتظار داشته باشم! باز از یه طرف بحث دسترسی کامل به هاست و مدیریت میاد وسط که باز مشکل سازه!!! (این بی اعتمادیه خیلی بده!)

سوال 2 ات، من پلن 1 رو دارم. تو ساعت عادی حدودا 450 تا 500 تا سرعت میده
تو ساعات رایگان هم حدود 200 تا 300
من ک هنوز حجم خوری ندیدم ازش، بسته های فشفشه اش هم خیلی بصرفه هست
من پنل دو رو دارم.
سرعتش تقریبا همونیه که محمد گفت ولی اوایل یعنی تقریبا 18-20 روز اول سرعت دانلود شبانه تقریبا 400 هست بعد از اون میاد پایین تر(البته به روز نیست به حجم ولی من بر حسب اینکه هر روز دانلود کنی گفتم)
من بیشتر از 3 گیگ در روز های معمولی و تقریبا 1.5 گیگ در روز های محدود شده دانلود میکنم.
سرعت معمولی(ساعات عادی) هم تقریبا 600 هست.
اگر سرعت رایگانش اینطوریه که پس همین مخابرات بمونم دیگه!!! حداقل دانلود رایگانش وقتش بیشتره!!!! خیلی دوست دارم بیام های وب ولی اینقدر این تخلیه و رانژه اعصاب خورد کنه و منم تجربه خوبی ندارم ازش دیگه جرئت ندارم!!! های وب فقط این بسته هاش خیلی خوبه!!! آدمو وسوسه میکنه!
درکل ممنون از همگی دوستان.

Last edited:

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044
خب رسیدیم به فصل خوب امتحانات از فردا کاهش بازدید خوبی براتون آرزو دارم موفق و پیروز باشید :general705:

stole110

Registered User
لایک‌ها
481
کاردانی کامپیوتر این ترم ۲۴ واحد گرفتم شد حدوده ۱میلیون و ششصد ..

signul

Registered User
لایک‌ها
938
دومی
اما یه سوال از دوستانی که های وب دارن و پلن انتخابیشون یکی از این دوتاست
مشاهده پیوست 807827
میخواستم بدونم سرعتش در ساعات غیر رایگان چنده و در ساعات رایگان چنده؟! و آیا در ساعات رایگان نواسانات هم داره؟ و اینکه حدودا چند گیگ میشه تو ساعات رایگانش دانلود کرد؟!
های وب هم مثل بعضی از این شرکت ها که یدفعه میبینی حجمت تموم شده، خوره حجم داره؟
در کل اونایی که تجربه دارن مخایرات رو پیشنهاد می کنید یا های وب؟!
بنده که های وب دارم ازش خیلی خیلی راضیم
اون ساعات رایگانشم واسه من که سرعتش فرقی نمی کنه و همون سرعته و حدود سه گیگ شبی دانلود می کنه
مخابراتم داشتم که هیچی نگم در موردش بهتره :|

آزد کاردانی نرم افزار یه ترمش حدودا چقدر میشه ؟
ماشالله سایت های ایرانی یه جا درست حسابی ننوشته شهریه ها چقدره.
جوابت رو دوستمون این پایین دادن :D
در صورتی که شبانه فوق فوقش می شه ترمی 400 تومن
کاردانی کامپیوتر این ترم ۲۴ واحد گرفتم شد حدوده ۱میلیون و ششصد ..

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
یه دامین به اسم من ثبت بشه مثلا اسمش یخورده مشکل دار باشه مشکلی پیش میاد ؟ اگه تعهد بخوان چی ایراد نداره ؟:دی

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

signul

Registered User
لایک‌ها
938

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
خب رسیدیم به فصل خوب امتحانات از فردا کاهش بازدید خوبی براتون آرزو دارم موفق و پیروز باشید :general705:
من که تو این چند سال تو این بازه زمانی سایت هام افت بازدید نداشتند! امسال رو هم که سایت ندارم و نمیتونم بررسی کنم :(
در صورتی که شبانه فوق فوقش می شه ترمی 400 تومن
من که فکر میکنم بیشتر از 500 بشه! چیزی بین 600 تا 700 تومن

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
پارس پال درگاه خوبیه به نظرتون ؟

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
دیروز یه کاربر بلاگفا رو دیدم داشت گریه میکرد

signul

Registered User
لایک‌ها
938
من که فکر میکنم بیشتر از 500 بشه! چیزی بین 600 تا 700 تومن
بستگی داره ورودی چه سالی باشی و همچنین چند تا درس کارگاهی داشته باشی اون ترم
ولی ورودی های خودمون از جمله خودم شهریه بیشتر از 400 نمی شه برام با ترمی 20 واحد برداشتن

Poets Of Fall

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
486
@محمد هستم
های وب قطع باشه باز از مخابرات بهتره .
برای من 8 مگه ، دانلود رایگان شبانه نداره ولی اصلا نیازی ندارم بهش ... هر چی بخوام دانلود کنم یه فشفشه میزنم دانلود میکنم . سرعت دانلود روی 1 مگه ؛ دیگه دردسر اینکه تا شب صبر کنی و سیستم روشن بذاری هم نداره .

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044
@محمد هستم
برای من 8 مگه ، دانلود رایگان شبانه نداره ولی اصلا نیازی ندارم بهش ... هر چی بخوام دانلود کنم یه فشفشه میزنم دانلود میکنم . سرعت دانلود روی 1 مگه ؛ دیگه دردسر اینکه تا شب صبر کنی و سیستم روشن بذاری هم نداره .

سعید جان پس خبر نداری من 256 آسیاتک دارم 1.3 مگابایت دانلود دارم :general711: ولی خیلی گرونه آسیاتک :general602:

Poets Of Fall

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
486
سعید جان پس خبر نداری من 256 آسیاتک دارم 1.3 مگابایت دانلود دارم :general711: ولی خیلی گرونه آسیاتک :general602:
محمد جان سرعت اسمی شما 256 هست وگرنه سرعت واقعی شما روی 10 12 مگ بسته شده . دلیل اینکه من hiweb گرفتم فشفشه هاش بود . واقعا عالیه ... هیچوقت لنگ دانلود نیستم . الان تصمیم بگیرم یه فیلم ببینم یه فشفشه یه گیگ میزنم 10 دقیقه بعد فیلم آمادس . سر هر مناسبتی هم فشفشه پخش میکنه میتونی نگه داری هر وقت خواستی استفاده کنی . :D

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
@محمد هستم
دو روز دیگه که همه گیر شد اونوقت باید کیفیت واقعیش رو دید

stole110

Registered User
لایک‌ها
481
محمد جان سرعت اسمی شما 256 هست وگرنه سرعت واقعی شما روی 10 12 مگ بسته شده . دلیل اینکه من hiweb گرفتم فشفشه هاش بود . واقعا عالیه ... هیچوقت لنگ دانلود نیستم . الان تصمیم بگیرم یه فیلم ببینم یه فشفشه یه گیگ میزنم 10 دقیقه بعد فیلم آمادس . سر هر مناسبتی هم فشفشه پخش میکنه میتونی نگه داری هر وقت خواستی استفاده کنی . :D

فشفشه چیه ؟ چنده ؟ چجوریه ؟

بالا