• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
والا من تنها استفادم از یوتیوب دیدن سخنرانی های آغا با کیفیت 4K هست .

من چند هفته دیگه سرم خلوت تر شد ، این Sails.js و Meteor.js رو تست میکنم ، ببینم کدومشون بهترن .
الان هنوز داری روی همون پروژه فروشگاهی دانشگاه ات کار میکنی ؟

صددرصد meteor بهتره. ولی چون پشتیبانی از دیتابیس MySQL و SQL Server نداشت با sails.js پروژمو کار کردم.
برای یه کار sails خیلی میتونه کاربرد داشته باشه. اونم RESTful api هست.
توی command line مینویسی
کد:
sails generate api users
api رو میسازه (البته بدون فیلد هست)

بعد مدل + فیلد ها رو جنریت میکنی :
کد:
sails generate model users id:integer username:string password:string ....

RESTful api آماده شد :D فقط باید validation فیلد ها + policy + کد های سمت کاربر رو بنویسی.
پروژم املاک هست فردا تحویل میدم خلاص :general707: تو این پروژه فقط قسمت جستجو رو api زدم.
مشاهده پیوست 812667
Meteor یه ابزار هایی داره ببینی کلا PHP هم ول میکنی !
ببخشید وسط بحثتون میپرم
ولی خواهشا چیزایی بگین ما هم سر دربیاریم:D:D:D:D
این پستای شما رو میخونم همش علامت سوال میشم:general509::general307:

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
دوستان اینکه به 500 مطلب اختصاصی داشته باشه یک سایت و فقط 2000 ورودی گوگل داشته مناسبه؟
در ضمن سایت یک دونه ورودی هم از یاهو و ... نداره
فقط گوگل
مشکل چیه؟

Poets Of Fall

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
486
این اسپمرها چقدر زیاد شده
یه سایت دارم مطلب که میزارم میرم عنوان رو سرچ میکنم
خدا شاهده خدا شاهده تا صفحه ده گوگل 20 تا سایت رو میبینم که از روش کپی کردن و اومدن بالا (ما هم که طبق معمول هیچ جایی نداریم در موتورها)
ناجور بدم میاد از این اسپمرها
هر روز هم عین قارچ رشد میکنن :|
اون اسپمرها کم بود اینا هم اضافه شدن
دوست عزیزم منظورم شما نیست کلی میگم . اگر کسی رو مخاطب قرار میدم منظورم تمام ایرانی ها هستش .

از قدیم گفتن کسی که باد میکاره طوفان درو میکنه

اون زمانی که هر برنامه ای رو کرک شده میگرفتید ، اون زمانی که میگفتید خارجی ها ویندوز رو میخرن 500 هزار تومان ، ما میخریم 500 تومان ... کسی نمیگفت بابا یه برنامه نویس یه گوشه دنیا برای نوشتن این وقت گذاشته ! یکی عمرش رو گذاشته این نرم افزار رو تولید کرده ... اون زمانی که مجموعه های نرم افزاری قفل پشت قفل روشون میومد و کسی نمیگفت مگه تو این رو نوشتی که روش قفل هم میذاری ...همون زمانی که اسکریپت های نال شده از اسکریپت اصلی بازار خرید و فروشش داغ تر بود و... اون زمان یه کم دورتر رو میدیدن ایرانی ها ، الان رو دیده بودن .

اون برنامه نویس هایی که اون زمان 17 18 سالشون بود اینها رو خوب میدیدن و میدونستن فردا روزی اگر بخوان واسه این جامعه برنامه تولید کنن ، بدختیش مال اوناست ، پولش رو سیدی رایت کن سر کوچه یا سایت های دانلود میخورن ...

اگر امروز برنامه نویس های ایرانی به جای تولید نرم افزار و محتوا دنبال نوشتن اسپمر و غیره هستن ، دنبال مشکل توی خودتون بگردید .

روزایی رو یادتون بیاد که همه با خوشحالی از هم کپی میکردید و کسی براش مهم نبود یه نفر زحمت کشیده برای این عکس ها و مطالبی که دارید کپی میکنید . سایت هایی رو یادتون بیاد که با مطلب بقیه و عکس های بقیه و اسکریپت های نال شده ی بقیه آوردید بالا و هیچکس توی این همه وبمستر نمیگفت چرا ؟ چرا این کار رو میکنید ؟

توی یه جامعه متمدن برای یه آیکون معمولی 32 پیکسلی پول میدن برای استفاده تو سایتشون . حتی اگه مجانیش هم باشه نمیرن بگردن پیداش کنن . انتظار نداشته باشید مثل اونها زندگی کنیم وقتی هیچیمون مثل اونها نیست .

خود کرده را تدبیر نیست .

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
ببخشید وسط بحثتون میپرم
ولی خواهشا چیزایی بگین ما هم سر دربیاریم:D:D:D:D
این پستای شما رو میخونم همش علامت سوال میشم:general509::general307:
اینها یکسری فریمورک هایی سمت سرور و سمت کاربر بر پایه جاوا اسکریپت هستن ، که کارایی فوق العاده دارن و سرعت توسعه وب رو برای توسعه دهنگان تحت وب به طرز قابل توجی افزایش میدن.

دقیقا منم به خاطر زمان محدود MySQL رو انتخاب کردم. هنوز تو همین MySQL ایراد دارم بخوام NoSQL بزنم که کل سایت میشه باگ :D
loopback رو شاید باورت نشه، رو سه تا سیستم عامل مختلف، حداقل 10 بار امتحان کردم نتونستم پکیجش رو دانلود کنم. ubuntu , windows 8.1 , windows 7
دستور نصبش رو زدم، 5-6 ساعت بعد دیدم هنوز تموم نشده. درصدی چیزی هم نمیزنه امیدوار بشیم بهش :D
اگر از فیلتر شکن استفاده کنی مشکلی نداری ، برای من هم پیش امده ، گاهی اوقات همونطوری رو نصب میمونه ، همین الان من رو سرور loopback رو نصب کردم ، کمتر از چند ثانیه نصب شد.

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
تورنت ، مخصوصا http://kat.cr
+ لیست

دقیقا منم به خاطر زمان محدود MySQL رو انتخاب کردم. هنوز تو همین MySQL ایراد دارم بخوام NoSQL بزنم که کل سایت میشه باگ :D
loopback رو شاید باورت نشه، رو سه تا سیستم عامل مختلف، حداقل 10 بار امتحان کردم نتونستم پکیجش رو دانلود کنم. ubuntu , windows 8.1 , windows 7
دستور نصبش رو زدم، 5-6 ساعت بعد دیدم هنوز تموم نشده. درصدی چیزی هم نمیزنه امیدوار بشیم بهش :D

لازم نیست خودت سردربیاری به گوگل بگو خودش سردرمیاره. :general601:

تورنت و... نمیتونم دانلود کنم :l سرعت دانلودش روی 15 تا 46 میچرخه :l
این لیسته خیلی تپل بود دمت گرم

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
بحث تورنت شد ، اگر قصد دانلود از سایت های تورنت رو دارید نرم افزار Deluge پیشنهاد میشه. (از اون Utorrent مسخره خیلی بهتره)

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
الان دو هفته است روزای دوشنبه ورودی گوگل یک سوم روزای قبلش میشه:|
واسه شما هم همچین چیزی شده یا گوگل باز با من شوخیش گرفته میخواد سایت رو به کل از نتایج محو کنه
دو ماه پیش یکی از سایت هام به این صورت بود بدون هیچ اخطاری تو وب مستر و فیلترینگ و... ، روز شنبه و یکشنبه امار یک پنجم میشد بعد دو هفته روزای یکشنبه تقریبا به حالت عادی برگشت

بعد یک ماه بازدید از 18 هزار کم کم رسید به 3 هزار و داره افت میکنه

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
چه خبر اساتید ؟

کیا تو این دو سه سال خیر از 2012 به کسب درامد وبمستری رسیدن؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,765
دوست عزیزم منظورم شما نیست کلی میگم . اگر کسی رو مخاطب قرار میدم منظورم تمام ایرانی ها هستش .

اون زمانی که هر برنامه ای رو کرک شده میگرفتید ، اون زمانی که میگفتید خارجی ها ویندوز رو میخرن 500 هزار تومان ، ما میخریم 500 تومان ... کسی نمیگفت بابا یه برنامه نویس یه گوشه دنیا برای نوشتن این وقت گذاشته ! یکی عمرش رو گذاشته این نرم افزار رو تولید کرده ... اون زمانی که مجموعه های نرم افزاری قفل پشت قفل روشون میومد و کسی نمیگفت مگه تو این رو نوشتی که روش قفل هم میذاری ...همون زمانی که اسکریپت های نال شده از اسکریپت اصلی بازار خرید و فروشش داغ تر بود و... اون زمان یه کم دورتر رو میدیدن ایرانی ها ، الان رو دیده بودن .

اون برنامه نویس هایی که اون زمان 17 18 سالشون بود اینها رو خوب میدیدن و میدونستن فردا روزی اگر بخوان واسه این جامعه برنامه تولید کنن ، بدختیش مال اوناست ، پولش رو سیدی رایت کن سر کوچه یا سایت های دانلود میخورن ...

اگر امروز برنامه نویس های ایرانی به جای تولید نرم افزار و محتوا دنبال نوشتن اسپمر و غیره هستن ، دنبال مشکل توی خودتون بگردید .

روزایی رو یادتون بیاد که همه با خوشحالی از هم کپی میکردید و کسی براش مهم نبود یه نفر زحمت کشیده برای این عکس ها و مطالبی که دارید کپی میکنید . سایت هایی رو یادتون بیاد که با مطلب بقیه و عکس های بقیه و اسکریپت های نال شده ی بقیه آوردید بالا و هیچکس توی این همه وبمستر نمیگفت چرا ؟ چرا این کار رو میکنید ؟

توی یه جامعه متمدن برای یه آیکون معمولی 32 پیکسلی پول میدن برای استفاده تو سایتشون . حتی اگه مجانیش هم باشه نمیرن بگردن پیداش کنن . انتظار نداشته باشید مثل اونها زندگی کنیم وقتی هیچیمون مثل اونها نیست .

خود کرده را تدبیر نیست .
مث این سایتای ایرانی که اسکریپت نال شده استفاده میکنن فوتر سایت میزنن در صورت ریپ قالب پرچمتان را در وایتکش فرو میکنیم :D

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
@aalireza439 , @l3est میشه یکم در مورد api توضیح بدید؟
و یک سوال دیگه یادگرفتن انگولار یا ری اکت چه فایده ای ملموسی میتونه داشته باشه؟

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202

خود کرده را تدبیر نیست .
البته دوست عزیز توجه کنید اون زمانی که ویندوز کپی میخریدیم میرفتیم جایی که میفروختن دیگه
سی دی فروشی بود پولشو میگرفت و با پاکت شیک میداد (اون زمان باید میدونستم کپیه؟) 90% آدما هنوزم نمیدونن ویندوز کپی و اورجینال چیه
بعدشم من بخوام بخرم هم جای زیادی نیستش که ویندوز و نرم افزار اصل رو بفروشه

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
حالا فقط کافیه یه ریال بره روی قیمت هر پاپ اپ
زمین و زمان رو به هم میدوزن
خود فیسنما زده هر آی پی 1.5
بعد یک سایت ثبت کردم پاپ اپ باز شده و شمارش هم شده 1 تومن داده
=======
یه سیستم دیگه هم امروز رفتم دیدم زمان شمارش رو زده 3 ثانیه پاپ باکسش رو هم غیر فعال کرده :|
یعنی چی الان اینکار؟

signul

Registered User
لایک‌ها
938
اساتید وب مستر :D
ببینید چقدر بردمتون بالا :D
کسی پروژه ای چیزی در مورد پایگاه داده داره به ما بده ؟؟؟
یعنی یه پایگاه داده طراحی کرده باشه برای درس پایگاه داده می خوام

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
اساتید وب مستر :D
ببینید چقدر بردمتون بالا :D
کسی پروژه ای چیزی در مورد پایگاه داده داره به ما بده ؟؟؟
یعنی یه پایگاه داده طراحی کرده باشه برای درس پایگاه داده می خوام
دانشگاه ما سطحش بالاست از این پروژه ها نمیدن :general304:
پروژه در حد نمودار EER بخوای دارم :D

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,765

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
دوستان زمان انتقال پول با شبا معمولا چقدره؟

signul

Registered User
لایک‌ها
938
دانشگاه ما سطحش بالاست از این پروژه ها نمیدن :general304:
پروژه در حد نمودار EER بخوای دارم :D
اون که برای ما تمرین بود اونم اول ترم :D
حالا یه پروژه می خواد که یک پایگاه داده طراحی کنیم براش

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509