• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
ممنونم از جوابت دوست عزیزم
یعنی مثلاً من اگه یه عکس از اینترنت بردارم، روی شاسی چاپ کنم و اینترنتی بفروشم، و یهو عکاس اون عکسی که در حال فروشش هستم پیدا بشه، کاری نمیتونه بکنه؟
دیگه از هک کردن سایت های مهم و دولتی کشور های مختلف توسط هکر های ایرانی که بدتر نیس :D
اصولا شکایت از خارج به داخل هیچ مشکلی برای شخص شما به وجود نمیاره. نهایت مشکلی که داره همونه که راه حلشم گفتم

mcsaturday

Registered User
لایک‌ها
1,331
دیگه از هک کردن سایت های مهم و دولتی کشور های مختلف توسط هکر های ایرانی که بدتر نیس :D
اصولا شکایت از خارج به داخل هیچ مشکلی برای شخص شما به وجود نمیاره. نهایت مشکلی که داره همونه که راه حلشم گفتم
مشکل اینجاست که شاکی ها داخلی هستن!!!
مثلاً ما عکس زیر رو بعنوان یکی از محصولات فروشگاه عرضه میکنیم
Shajarian-Sham-o-Parvaneh.jpg

بعد عکاس یهو پیداش میشه میگه من گرفتم این عکسو! چه باس کرد؟! میتونه شکایت کنه؟

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
اقا جریان این سایت های با https:// چیه فیل تر نمی شن ایا؟(سایت های موزیک و فیلم استفاده می کنن جدیدا)
اگر فیل تر نمی شن پس چرا فیزبوک بستس؟
در رتبه ی سایت تاثیری داره ؟(نمی دونم کی بود چند وقت پیش گفت بعد از https کردن سایت رتبه کاملا داغون شده )

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
اقا جریان این سایت های با https:// چیه فیل تر نمی شن ایا؟(سایت های موزیک و فیلم استفاده می کنن جدیدا)
اگر فیل تر نمی شن پس چرا فیزبوک بستس؟
در رتبه ی سایت تاثیری داره ؟(نمی دونم کی بود چند وقت پیش گفت بعد از https کردن سایت رتبه کاملا داغون شده )
ssl برای سایت های عادی خوبه و باعث بالا اومدن سایت میشه چون گوگل میبینه این سایت به فکر امنیتشه ولی در مورد سایت های موزیک برای فیلتر نشدن استفاده میکنن که البته اگه ساماندهی گیر بده میزنه ایپی سرورشو فیلتر میکنه که البته کم پیش میاد .
ولی تا بخاد طرف دوباره ایپی عوض کنه چند روز سایتش میخابه .
برای سایت های کمتر معروف مناسبه .
چرا سرویس انتی فیلتر نمیگیری شما ؟

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
ssl برای سایت های عادی خوبه و باعث بالا اومدن سایت میشه چون گوگل میبینه این سایت به فکر امنیتشه ولی در مورد سایت های موزیک برای فیلتر نشدن استفاده میکنن که البته اگه ساماندهی گیر بده میزنه ایپی سرورشو فیلتر میکنه که البته کم پیش میاد .
ولی تا بخاد طرف دوباره ایپی عوض کنه چند روز سایتش میخابه .
برای سایت های کمتر معروف مناسبه .
چرا سرویس انتی فیلتر نمیگیری شما ؟
سرویس انتی فیلتر چی دیگه؟
افر جدید ساماندهی است ایا؟(نمایندگی شون بودید اگر اشتباه نکنم نه؟:D:general710::eek:)

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
سرویس انتی فیلتر چی دیگه؟
افر جدید ساماندهی است ایا؟(نمایندگی شون بودید اگر اشتباه نکنم نه؟:D:general710::eek:)
خخخخخخخخخ
یه زمانی نمایندگیشو داشتم تا قبل اینکه قانون شامل حال خودم بشه :cool::cool:
انتی فیلترم که شوما بهتر میدونی چیه من سایت غیرمجاز رو گذاشتم کنار :D:p

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
خخخخخخخخخ
یه زمانی نمایندگیشو داشتم تا قبل اینکه قانون شامل حال خودم بشه :cool::cool:
انتی فیلترم که شوما بهتر میدونی چیه من سایت غیرمجاز رو گذاشتم کنار :D:p
والا من نمی دونم چیه :|
یه جوری می گه غیر مجاز انگار فیلم ... با لینک مستقیم گذاشتم :|
وجدانن اگر چیزی سراغ داری دریغ نکن راهی روشی بالاخره شما یه زمانی با اونا دستت تو یه کاسه بوده خبر داری :D:D:general304:
:general404:

پ.ن: ناراحت نشی یوقت هی می گم فلان دارم بات شوخی می کنم :|

Last edited:

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
والا من نمی دونم چیه :|
یه جوری می گه غیر مجاز انگار فیلم ... با لینک مستقیم گذاشتم :|
وجدانن اگر چیزی سراغ داری دریغ نکن راهی روشی بالاخره شما یه زمانی با اونا دستت تو یه کاسه بوده خبر داری :D:D:general304:
:general404:

پ.ن: ناراحت نشی یوقت هی می گم فلان دارم بات شوخی می کنم :|

اوکی اطلاعتشو برات پ.خ میزنم .

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام
بعد مشکل بلاگفا واسه کسی وبلاگش حذف شده یا نه؟
من الان خواستم برم پنلم دیدم وبلاگم نیست اصن :general207:

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
رفقا ارادت (عکس آواتارم هم داره میگه غلامم! :D)
آقا ما داریم یه فروشگاه اینترنتی میزنیم که یکی از محصولاتمون تابلوشاسیه. یه سری عکس باکیفیت از اینترنت گیر اوردم و بعنوان طرح ازشون استفاده کردم. میخوام بدونم اگر عکاس این عکس ها پیدا بشن، میتونن ازمون شکایت کنن؟ کاری که میکنم خطرناکه آیا؟ نمیشناسم عکاسا رو...
نیستی کم پیدایی دادا ؟
اگه تصاویر کپی رایت داشته باشن و عکاسش بخواد بله میتونه شکایت کنه و مسلماً پیگیر باشه شما باید جریمه اش رو پرداخت کنید ،
بهتره این مورد رو از یه وکیل مجرب سوال کنید نه اینجا از من بچه 2 ساله ;) که بر اساس توهمات که نترس چیزی نمیشه و کسی چیزی گفت بفرست پیش خودم و ..... جواب میدم ;)
درسته الان خیلی ها این کار رو میکنن و اینجوری پوستر و تابلو میفروشن اما این کار دلالت بر درست بودن کار نداره

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
مشکل اینجاست که شاکی ها داخلی هستن!!!
مثلاً ما عکس زیر رو بعنوان یکی از محصولات فروشگاه عرضه میکنیم

بعد عکاس یهو پیداش میشه میگه من گرفتم این عکسو! چه باس کرد؟! میتونه شکایت کنه؟
آهان
من فک کردم تصاویر سایت های خارجی رو میگی
بله تو ایران اگه باشه و شکایت کنه به مشکل میخوری و باید جریمه بدی
شما بهتره هر عکسی رو میخوای بذاری با عکاسش هماهنگ کنی و یه مبلغ توافقی بابت استفاده بهش بدی

نیستی کم پیدایی دادا ؟
اگه تصاویر کپی رایت داشته باشن و عکاسش بخواد بله میتونه شکایت کنه و مسلماً پیگیر باشه شما باید جریمه اش رو پرداخت کنید ،
بهتره این مورد رو از یه وکیل مجرب سوال کنید نه اینجا از من بچه 2 ساله ;) که بر اساس توهمات که نترس چیزی نمیشه و کسی چیزی گفت بفرست پیش خودم و ..... جواب میدم ;)
درسته الان خیلی ها این کار رو میکنن و اینجوری پوستر و تابلو میفروشن اما این کار دلالت بر درست بودن کار نداره
اگه منظورت از 2 ساله من بودم باید بهت بگم آره من دو سالمه. دیگه چی؟

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
کسی می دونه ایا این صفحه لودینگ اول این سایت http://www.my2film . com/ باعث جلوگیری از فیلتر شدن می شه یا نه اگر نه چرا سایت با رتبه 400 ایران اونم در این موضوع فیلتر نیست؟

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
آهان
من فک کردم تصاویر سایت های خارجی رو میگی
بله تو ایران اگه باشه و شکایت کنه به مشکل میخوری و باید جریمه بدی
شما بهتره هر عکسی رو میخوای بذاری با عکاسش هماهنگ کنی و یه مبلغ توافقی بابت استفاده بهش بدی

اروم باش عزیز ایشون اصلا چنین منظوری نداشتند.
منظورشون این بود که من(خودشون نه شما) زیاد در مباحث حقوقی واردم نیستم بهتره با یه وکیل مشورت کنید.
پ.ن: حالا ایشون با درخواست @miladgraph برگشتن فروم و تاپیک حالا شما یه کاری کنید بره:eek::D

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425

آقای محترم ، سوال دوست عزیزم فکر کنم یه 3-4 صفحه قبل تر از پاسخ های شما بود که من بهش پاسخ دادم و یادم نمیاد پاسخ های شما رو نقل و قول کرده باشم

و میخواستم بدونم احتمالاً من شما رو میشناسم که بدونم 2 سالتونه یا 200 ؟

تجربه شخصی من تو این بخش نشون داده که پاسخ ها اغلب در چه سطحی هستن و احتمالاً کاربران قدیمی این بخش هم این مورد رو مشاهده کردن و تو این مورد با من موافق هستن .

signul

Registered User
لایک‌ها
938

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
اروم باش عزیز ایشون اصلا چنین منظوری نداشتند.
منظورشون این بود که من(خودشون نه شما) زیاد در مباحث حقوقی واردم نیستم بهتره با یه وکیل مشورت کنید.
پ.ن: حالا ایشون با درخواست @miladgraph برگشتن فروم و تاپیک حالا شما یه کاری کنید بره:eek::D
:general711:

پ.ن : نه دادا به خاطر همچین حرفایی نمیرم ، اون موردش فرق داشت . الان دیگه نمیام سایت هام رو تو فروم معرفی کنم ;)

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
صلوات بفرستید
همدیگرم ببوسید که کش پیدا نکنه
شما هیزم زیر آتیش نزارن و الکی بحث رو مورد دار نکنید مشکلی پیش نمیاد یه سوالی پرسدن که آیا من منظورم ایشون بوده و منم پاسخشون رو دادم و تموم شد رفت همین

signul

Registered User
لایک‌ها
938
شما هیزم زیر آتیش نزارن و الکی بحث رو مورد دار نکنید مشکلی پیش نمیاد یه سوالی پرسدن که آیا من منظورم ایشون بوده و منم پاسخشون رو دادم و تموم شد رفت همین
بچه زدن نداره
کلیه پست های بنده پاک شد
موفق باشید

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,789
دوستان برای سیستم 64 بیتی کدوم بهتره ؟ cyberfox یا waterfox ؟
cyberfox به نظر بیشتر روش کار شده، برای سی پی یو های intel و amd ورژن های جدا داره.
http://soft98.ir/internet/web-browser/16744-Cyberfox.html
cyberfox خیلی کمتر از waterfox هنگ میکنه
کلا جفتشونم از firefox سریعترن (تیم برنامه نویسیشونم فرق داره ، فقط از هسته فایرفاکس استفاده می کنند)

بالا