• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
عجب
چیز خاصی هم نیس آخه که مشکوک باشه یا بشه ازش سوء استفاده کرد
ولی بازم به نظر من آی آر بگیری بهتره حتی اگه دوباره اسم سایتو تغییر بدی

سایت ایشون غیرمجازه ای ار بگیره ممکنه بهش گیر بدن حسابی .

kaveh91

Registered User
لایک‌ها
34
اقا این تبلیغات چطوری اومده تو سیستمم ؟؟
چن ثانیه بعد ازینکه یه سایتو لود میشه این لینکه باز میشه
powered by buy theapp
چیکار کنم اینو ؟ راه رهایی ؟؟

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
سایت ایشون غیرمجازه ای ار بگیره ممکنه بهش گیر بدن حسابی .
اگه با مشخصات فیک بگیره که دیگه هویت خودش لو نمیره
گرچه طرف دومین دات کام هم اگه داشته باشه و بخوان بگیرنش به راحتی از چندین روش میتونن پیداش کنن
راحت ترین ش هم بررسی لاگ آی پی های توی هاسته که به هر هاستینگی دستورشو بدن رو چشمش میذاره و تقدیم میکنه
همونطور که الان بسیاری از همین سایت های V.P.N فروشی دارن لاگ هاشونو به پلیس تحویل فتا میدن

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
خودشون تحویل می دن یا تحویلشون می دن ؟:|
بهشون گفته میشه که شما باید تحویل بدید و اونا هم با کمال میل قبول میکنن :D
بعضا به اداره پلیس فتای توی شهر هم دعوت میشن و ازشون با روی خوش پذیرایی میشه
البته با این کار جریمه شون هم نمیکنن و مشکلات قضایی هم براشون درست نمیشه
در صورتی که ندن جز مصادیق مجرمانه حساب میشن و به جز جریمه و زندان توی جرم کسی که از V.P.N استفاده میکنه هم شریک میشن

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
اگه با مشخصات فیک بگیره که دیگه هویت خودش لو نمیره
گرچه طرف دومین دات کام هم اگه داشته باشه و بخوان بگیرنش به راحتی از چندین روش میتونن پیداش کنن
راحت ترین ش هم بررسی لاگ آی پی های توی هاسته که به هر هاستینگی دستورشو بدن رو چشمش میذاره و تقدیم میکنه
همونطور که الان بسیاری از همین سایت های V.P.N فروشی دارن لاگ هاشونو به پلیس تحویل فتا میدن

با مشخصات فیکم بگیره میتونن با یه استعلام از ثبت کننده دامنه بگیرنش .

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
با مشخصات فیکم بگیره میتونن با یه استعلام از ثبت کننده دامنه بگیرنش .
بهشون گفته میشه که شما باید تحویل بدید و اونا هم با کمال میل قبول میکنن :D
بعضا به اداره پلیس فتای توی شهر هم دعوت میشن و ازشون با روی خوش پذیرایی میشه
البته با این کار جریمه شون هم نمیکنن و مشکلات قضایی هم براشون درست نمیشه
در صورتی که ندن جز مصادیق مجرمانه حساب میشن و به جز جریمه و زندان توی جرم کسی که از V.P.N استفاده میکنه هم شریک میشن
اقا خودتون رو اذیت نکنیم من نمی گیرم دامین ای ار :|
چه چالشی شدم من برای وب ایران خخخخ

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
اقا خودتون رو اذیت نکنیم من نمی گیرم دامین ای ار :|
چه چالشی شدم من برای وب ایران خخخخ
من اینایی که میگم رو که فقط واسه شما نمیگم
وقتی اینجا یه چیزی نوشته میشه ممکنه بعدا که یه نفر مشکل شما رو داره سرچ کنه و اینا رو بخونه
حالا شما میخوای آی آر بخری یا نخری دیگه به خودت مربوطه
مهم بحث و گفتگویی که در مورد یه مسئله صورت میگیره و جواب هایی که بهش داده میشه

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
من اینایی که میگم رو که فقط واسه شما نمیگم
وقتی اینجا یه چیزی نوشته میشه ممکنه بعدا که یه نفر مشکل شما رو داره سرچ کنه و اینا رو بخونه
حالا شما میخوای آی آر بخری یا نخری دیگه به خودت مربوطه
مهم بحث و گفتگویی که در مورد یه مسئله صورت میگیره و جواب هایی که بهش داده میشه
حاج مهدی خودم می دونم دستت تو کار خیره :general711:
ای ار رو هم می ترسم شر شه اینا به دات کامش رحم نمی کنن دات ای ار که ماله خودشون :general507:
راستی مهدی من الان دامین 1 رو پارک کردم ریدایرکت کردم به 2 با اون کدی که گفتی الان بخوام این دو تا رو ریدایرکت کنم روی 3 باید دوباره همون کد رو وارد کنم در کنار قبلی یا قبلی رو پاک کنم؟
راستی اون ورژن جدیدش رو بده(همون که صفحات هم ریدایرکت میشه به ادرس جدید) اینا که فیلتر می کنن دیگه حداقل فوش کاربرا رو الکی برا خودم درست نکنم ریدایرکت میشه رو صفحه اصلی

پ.ن : ولی کاربرا خیلی با شعور هستن می بینن فیلتر شده با فیلتر شکن میان امارم تغییری نکرده نسبت به چند روز پیش خخخخ

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
ای ار رو هم می ترسم شر شه اینا به دات کامش رحم نمی کنن دات ای ار که ماله خودشون :general507:
راستی مهدی من الان دامین 1 رو پارک کردم ریدایرکت کردم به 2 با اون کدی که گفتی الان بخوام این دو تا رو ریدایرکت کنم روی 3 باید دوباره همون کد رو وارد کنم در کنار قبلی یا قبلی رو پاک کنم؟
راستی اون ورژن جدیدش رو بده(همون که صفحات هم ریدایرکت میشه به ادرس جدید) اینا که فیلتر می کنن دیگه حداقل فوش کاربرا رو الکی برا خودم درست نکنم ریدایرکت میشه رو صفحه اصلی

پ.ن : ولی کاربرا خیلی با شعور هستن می بینن فیلتر شده با فیلتر شکن میان امارم تغییری نکرده نسبت به چند روز پیش خخخخ
.pw

5 تا ثبت کن تا گرون نشده
آفاق هاستینگ

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770

آره باید یه کد دیگه کنار کد قبلی اضافه کنی
اون دفعه گفتم برای اون کار باید کد رو کجا بذاری
توی فایل Htaccess کد های خود ورپرس رو که نگا کنی بعد این خط باید اون کد هایی که دادم رو اضافه کنی
RewriteRule ^index\.php$ - [L]

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
دوستان فرض کنید یه cms نوشته شده.
راهی به جز آپلود روی هاست وجود داره برای تست کاراییش ؟ یه جور دیگه سوالمو بگم، تست پرفورمنس روی لوکال هاست امکان پذیره ؟ برای php و node.js
مثلا 1000 نفر آنلاین رو به صورت مجازی تست کنیم و ببینیم که چقدر رم و سی پی یو اشغال میکنه.
@aalireza439
@mohsenshahbazi
@MihanV
@MOHAMMAD026_1
و بقیه دوستان.

به این عمل میگن Load Testing ، هدف از این عمل هم این هست که شما می خواهید بدونید سایت تون تو محیط اجرایی نهایی (production) با چندین هزار بازدید و بازدید کننده چطور عمل میکنه.
در کل می خواهید بدونید بدترین سناریویی که ممکنه برای اون اپلیکیشنی که نوشتید چی هست.
برای این کار نرم افزارهای مختلفی وجود داره ، از معروف ترین هاش دو مورد Apache Bench و Siege هست .
نحوه عمل این نرم افزارها به این صورت هست که یکسری بازدید خودتون مشخص میکنید رو روی یک وب سرور سایت تون میفرسته و نتایجی مثل تعداد درخواست های موفق ، زمان درخواست ها ، زمان کل ، درخواست ها به ازای ثانیه و... رو بهت میده.
در مورد این دو تا نرم افزارهایی که معرفی کردم ، هر دو جزو معرف ترین ها هستن ، امکانات خوبی دارن ، فرق شون هم اینکه Siege یکسری امکانات اضافی داری که برای گرفتن تست های واقعی بیشتر بدرد میخوره ، برای مثال تو Siege شما می تونید به صورت رندوم توی یک بازه زمانی مشخص یک تعداد بازدید رو بفرستید ، یا مثلا تو Siege می تونید چند آدرس مختلف رو توی یک تست بهش بدید (آپاچی هر بار تست فقط یک آدرس میشه بهش داد)
این هم یک نمونه از تست با Apache Bench
کد:
ab -n 100 -c 10 http://yoursite.com/
تو این خط دستور بالا n تعداد درخواست هاست ، c تعداد درخواست های همزمان هست. برای دیدن لیست کامل متغیرهاش میتوی این آدرس بری http://httpd.apache.org/docs/2.2/programs/ab.html

این هم یک نمونه تست با Siege
کد:
siege -r 10 -c 10 http://yoursite.com/
اینجا هم r تعداد درخواست هست که ضربدر c تعداد درخواست همزمان میشه .

این هم یک نمونه از Siege تو یک بازه زمانی مشخص
کد:
siege -c 10 -t 60s http://yoursite.com/

پ.ن: این دستورها از خط فرمان اجرا میشه.
پ.ن: یک نکته ای که باید بهش توجه کنی ، محیط ای هست که تست رو انجام میدی ، این تست ها تو شرایط مختلف نتایج متفاوتی داره ، برای مثال ممکنه توی محیط توسعه یک نتیجه بگیری اما تو محیط اجرا نتایج خیلی فرق داشته باشه.

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
دوستان فرض کنید یه cms نوشته شده.
راهی به جز آپلود روی هاست وجود داره برای تست کاراییش ؟ یه جور دیگه سوالمو بگم، تست پرفورمنس روی لوکال هاست امکان پذیره ؟ برای php و node.js
مثلا 1000 نفر آنلاین رو به صورت مجازی تست کنیم و ببینیم که چقدر رم و سی پی یو اشغال میکنه.
@aalireza439
@mohsenshahbazi
@MihanV
@MOHAMMAD026_1
و بقیه دوستان.

همینی که علیرضا گفت رو تست کن . یکی از بهترین stress test های لوکال همین ab هست . از httperf هم میتونی استفاده کنی ولی باید میزبان تست لینوکس باشه . فرقش اینه که روی httperf میتونی حجم پکت رو هم کم و زیاد کنی که ببینی مثلا 1000 نفر بیان یه فایل 10 مگی آپلود کنن همزمان , چیکار میکنه اون cms .

.pw

5 تا ثبت کن تا گرون نشده
آفاق هاستینگ
اصلا به کسی توصیه نکن .
به طور کلی گوگل به دلیل این که میزان اسپم ها در سال 2013 برروی دومین های .pw به شدت زیاد بود , این دامنه ها رو تقریبا ایندکس نمیکنه یا ایندکس بسیار کند در حد 1-2 آدرس در 3 هفته داره .

hamedesf

Registered User
لایک‌ها
117
دوستان این پاپ آپ های خارجی چی هستن یه سری سایتا پر بازدید گذاشتن
؟
مثلا یکیشون
apktops
دا آی آر ،

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
همینی که علیرضا گفت رو تست کن . یکی از بهترین stress test های لوکال همین ab هست . از httperf هم میتونی استفاده کنی ولی باید میزبان تست لینوکس باشه . فرقش اینه که روی httperf میتونی حجم پکت رو هم کم و زیاد کنی که ببینی مثلا 1000 نفر بیان یه فایل 10 مگی آپلود کنن همزمان , چیکار میکنه اون cms .

اصلا به کسی توصیه نکن .
به طور کلی گوگل به دلیل این که میزان اسپم ها در سال 2013 برروی دومین های .pw به شدت زیاد بود , این دامنه ها رو تقریبا ایندکس نمیکنه یا ایندکس بسیار کند در حد 1-2 آدرس در 3 هفته داره .
عه نمیدونستم.:general509:
ممنون که از ظلالت نجاتم دادین :general504:

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
بالا