• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

aali361

Registered User
لایک‌ها
42
راستش یه سایت در مورد یه محصول صنعتی زدم دوهفته هست تقریبا . هر روز دارم از سایت خارجی متن ترجمه می کنم میزارم اما انگار گیر کرده لامصب . توی صحفه دوازدهم . از وردپرس هم استفاده میکنم پلاگین یوست هم نصب کردم اون نکاتی رو هم که گفته رعایت میکنم اما هیچی خبری نیس . چرا بالا نمیاد

Sent from my HTC One using Tapatalk

نگا شما اگر سایتت تازه تاسیس هست بیا یه مدت حداقل دو سه هفته هر مطلبی رو که زدی از طریق Fetch google داخل وبمستر تولز واردش کن بعد یه مدت خود گوگل مطالب رو سریع بر میداره من از همین روش استفاده می کردم بعد دو هفته ایندکس هام به زیر 30 ثانیه رسید یعنی وقتی انتشار مطلب رو می زدم عنوان رو که سرچ می کردم ایندکس شده بود.

@EmpireWorld
مهدی بیا برو یه تیم ترجمه تشکیل بده این فیلم و سریال های بی زیرنویس رو تکمیل کنید خیلی از فیلم ها با وجود محبوبیت ولی زیرنویس منتشر نشده براش
نصف هارد من فیلم بدون زیرنویسه :D هنوز چشم به راه زیرنویس شون هستم:general304:
اقا من نمیدونستم سایت مپ رو باید تو وبمستر تولز سابمیت کرد . بعد سابمیت کردن و چیزی که شما گفتید سایتم از صحفه 12 رفت 6 . به نظرتون چه کارهای دیگه ایی میشه کرد ? من حدود 6 7 تا مطلب دارم که یوست همه رو سبز نشون میده . الان برای بالا بردن سایتم به نظرتون دنبال مطالب اختصاصی بیشتر بزارم یا دنبال نکته هایی مثل لینک های داخلی و ... که من زیاد نمیدونم برم . سایتمون در مورد یک محصول صنعتی هست که پتروشیمی ها مصرف میکنند و شرکت هایی که اون محصول رو عرضه میکنن کم هستن و سالی یه بار مطلب جدید میزارن ( زیاد رقابت نیست )
راستی میشه به طور خلاصه یکی بگه ایندکس و کرول یعنی چی ?!

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
اقا من نمیدونستم سایت مپ رو باید تو وبمستر تولز سابمیت کرد . بعد سابمیت کردن و چیزی که شما گفتید سایتم از صحفه 12 رفت 6 . به نظرتون چه کارهای دیگه ایی میشه کرد ? من حدود 6 7 تا مطلب دارم که یوست همه رو سبز نشون میده . الان برای بالا بردن سایتم به نظرتون دنبال مطالب اختصاصی بیشتر بزارم یا دنبال نکته هایی مثل لینک های داخلی و ... که من زیاد نمیدونم برم . سایتمون در مورد یک محصول صنعتی هست که پتروشیمی ها مصرف میکنند و شرکت هایی که اون محصول رو عرضه میکنن کم هستن و سالی یه بار مطلب جدید میزارن ( زیاد رقابت نیست )
راستی میشه به طور خلاصه یکی بگه ایندکس و کرول یعنی چی ?!

سایت مپ که اصل کاری هستش باید همون اول وارد می کردی فایل robot.txt هم مهمه
شما باید مطالبت چون تخصصی هستش باید یه مقدار طولانی باشه و از کلمات کلیدی مورد نظرت به شکل صحیح استفاده کنی جوری که چگالی کلمات حفظ بشه ( همون تناسب خودمون ) لینک داخلی خیلی مهمه + استفاده از تگ h2 و تگ alt برا عکس ها
محصول صنعتی رو فک کنم رقابت باید راحت باشه و با یه سری بک لینک خوب سریع میاد بالا
کرول ( crawl ) اگر اشتباه نکنم به همون سرچ کردن روبات های گوگل در سایت می گن حالا اگر اشتباه هست دوستان تصحیح کنن
ایندکس هم وقتی گوگل میاد صفحات سایت شما رو تو سرور هاش ذخیره می کنه و توی نتایج میاره می گن ایندکس شده

aali361

Registered User
لایک‌ها
42
سایت مپ که اصل کاری هستش باید همون اول وارد می کردی فایل robot.txt هم مهمه
شما باید مطالبت چون تخصصی هستش باید یه مقدار طولانی باشه و از کلمات کلیدی مورد نظرت به شکل صحیح استفاده کنی جوری که چگالی کلمات حفظ بشه ( همون تناسب خودمون ) لینک داخلی خیلی مهمه + استفاده از تگ h2 و تگ alt برا عکس ها
محصول صنعتی رو فک کنم رقابت باید راحت باشه و با یه سری بک لینک خوب سریع میاد بالا
کرول ( crawl ) اگر اشتباه نکنم به همون سرچ کردن روبات های گوگل در سایت می گن حالا اگر اشتباه هست دوستان تصحیح کنن
ایندکس هم وقتی گوگل میاد صفحات سایت شما رو تو سرور هاش ذخیره می کنه و توی نتایج میاره می گن ایندکس شده
چطور باید بک لینک بگیرم ?

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
چطور باید بک لینک بگیرم ?

همین جا تو بخش بازارچه / خدمات وبمستری
یه تاپیک بزن برا بک لینک فقط حواست باشه بک لینک سایت بگیر از این سایت های دامین حذف شده و ... هم نگیر ( از سایت درست و حسابی بگیر )

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
جایی رو برای ثبت دامنه با پسوند های جدید سراغ دارید ، خودم نمایندگی ثبت دامنه ریسلو رو دارم اما اجازه ثبت اون یدونه پسوند رو نمیده ، یه جای مطعمن معرفی کنید که تنوع ثبت پسوند هاش هم زیاد باشه و صد البته ارزون :D

@M+J

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
آقا میخوام 15 دلار(چقد بیت کوین میشه ) بیت کوین واریز کنم به حساب یه بابای کسی رو میشناسید انجام بده

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
جایی رو برای ثبت دامنه با پسوند های جدید سراغ دارید ، خودم نمایندگی ثبت دامنه ریسلو رو دارم اما اجازه ثبت اون یدونه پسوند رو نمیده ، یه جای مطعمن معرفی کنید که تنوع ثبت پسوند هاش هم زیاد باشه و صد البته ارزون :D

@M+J
فعلا آفاق هاستینگ از نظر تنوع ثبت پسوند و آفر های سریع بد نیست . مثلا آفر .top تا اومد 1-2 ساعت بعدش هم اینا آفر گذاشتن
یا الان .xyz داره ثبت میکنه .

آقا میخوام 15 دلار(چقد بیت کوین میشه ) بیت کوین واریز کنم به حساب یه بابای کسی رو میشناسید انجام بده
اگه فروشنده بیت کوین درست حسابی پیدا کردی به منم خبر بده .

aali361

Registered User
لایک‌ها
42
همین جا تو بخش بازارچه / خدمات وبمستری
یه تاپیک بزن برا بک لینک فقط حواست باشه بک لینک سایت بگیر از این سایت های دامین حذف شده و ... هم نگیر ( از سایت درست و حسابی بگیر )

حالا یه سوال پیش میاد من که سایتم در باره ی یک محصول صنعتی هست از سایت هایی که در باره مسائل غیر مرتبط هستند مثل دانلود این چیزا بک لینک بگیرم اشکالی نداره ؟

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565

iranvisacart
با این آیدی قبلا خرید و فروش دلار پیزا و بیت کوین انجام می دادم
کارش خوبه و معتبر هم هست
فقط اون موقعه حداقل مبلغ برای خرید و فروش بیت کوین باید 20 دلار می شد الان دیگه نمیدونم

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
حالا یه سوال پیش میاد من که سایتم در باره ی یک محصول صنعتی هست از سایت هایی که در باره مسائل غیر مرتبط هستند مثل دانلود این چیزا بک لینک بگیرم اشکالی نداره ؟
خوب بعید هست سایت های مشابه خودتون بهتون لینک بدن که طبیعی هم هست پس زیاد به موضوع سایت اهمیت ندید فقط مطمئن باشید رتبه هاش واقعی هست و فیک نباشه و سایت فعال باشه یعنی مطلب خوب بره رو سایتشون
در ضمن سعی کنید بک لینک های 3 ماه بگیرید

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
سلام دوستان یه سوال
من بخوام بک لینک بخرمم بهتره اول کار بخرم؟؟؟ با چند ماه بعد از راه اندازی شدن سایت؟؟؟
موضوع سایت فیلم هستش (یه هفته هست راه اندازی شده)

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
سلام دوستان یه سوال
من بخوام بک لینک بخرمم بهتره اول کار بخرم؟؟؟ با چند ماه بعد از راه اندازی شدن سایت؟؟؟
وقتی پستات همه ایتدکس شدن و گوگل کلا سایتو شناخت بک لینک بگیر.
یدفعه هم زیاد نگیر.آهسته و پیوسته

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
سلام دوستان یه سوال
شما ابتدای کار باید در عنوان سایت خودتون اول بشید اون موقع خود به خود ایندکس سایتتون می ره بالا ولی باید مطلب به اندازه کافی بزنید در روز تا برای شروع تعداد صفحات و ایندکس هاتون زیاد شه بعدش که سایت گرفت می تونید مطلب کم تر بزنید
ولی اول کار شما تو خود عنوان سایتتون بک لینک بگیرید

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
شما ابتدای کار باید در عنوان سایت خودتون اول بشید اون موقع خود به خود ایندکس سایتتون می ره بالا ولی باید مطلب به اندازه کافی بزنید در روز تا برای شروع تعداد صفحات و ایندکس هاتون زیاد شه بعدش که سایت گرفت می تونید مطلب کم تر بزنید
ولی اول کار شما تو خود عنوان سایتتون بک لینک بگیرید
ممنون @afshin313 , @AhangCity.CoM
ولی عنوان سایتم دانلود فیلم هستش :D ادرس دامنه downloadfilms هست :p
اینجوری نمیتونم با عنوان سایت بیام بالا :)
(فعلا روزانه 50 تا حداقل دارم پست میزارم تو سایت تا وقتی آرشیو پر بشه همین جوری ادامه میدم)

مطالب رو بصورت دستی فتچ میکنم تو گوگل موردی نداره؟

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
(فعلا روزانه 50 تا حداقل دارم پست میزارم تو سایت تا وقتی آرشیو پر بشه همین جوری ادامه میدم)

نگاه کن تو باید عنوان سایتت رو برند سازی کنی تا اسم سایت تو خاطر کاربر بمونه و همیشه به شما سر بزنه مثلا عنوان سایت هست : دانلود فیلم | فلان ( اسم خود سایت )
بعدش برو و برای همون کلمه ی سایتت ( همون بخش که بولد کردم ) بک لینک بگیر تا داخل اون کلمه اول باشی تو گوگل یعنی زمانی که سرچش کردی اولین لینک خودت باشی اون موقع می تونی بری رو کلمات دیگه کار کنی ولی اینطوری نباشه که یهو تمام لینک هات رو کنسل کنی
در مورد مطلب هم سعی کن اول ارشیو سریال هات رو تا فصل اخرشون برسون که کاربر حس کنه سایت بروزه و بنظر من شما بیا برو تمام سریال های که پخششون امروز هست رو کامل بزار رو سایتت ( اگر کارت خوب باشه یک ساعته تمامه )
فردا هم همینطور و ... هفته ی اینده ارشیو بخش سریال سایتت کامل شده دیگه در کنارش فیلم های روز رو هم قرار بده
مطالب رو سعی کن اول به صورت دستی وارد کنی داخل گوگل بعد یه مدت خود گوگل سریع ایندکس می کنه می تونی ریت کرول گوگل رو هم بیشتر کنی در صورت نیازت

پ.ن : در مورد اون برند سازی که گفتم شما می تونی خودت فیلم ها رو انکود کنی (بعدا ) الان مثلا شما ماهواره نگا کنی یهو وسط فیلم می گه ایران فیلم :|

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
نگاه کن تو باید عنوان سایتت رو برند سازی کنی تا اسم سایت تو خاطر کاربر بمونه و همیشه به شما سر بزنه مثلا عنوان سایت هست : دانلود فیلم | فلان ( اسم خود سایت )
بعدش برو و برای همون کلمه ی سایتت ( همون بخش که بولد کردم ) بک لینک بگیر تا داخل اون کلمه اول باشی تو گوگل یعنی زمانی که سرچش کردی اولین لینک خودت باشی اون موقع می تونی بری رو کلمات دیگه کار کنی ولی اینطوری نباشه که یهو تمام لینک هات رو کنسل کنی
در مورد مطلب هم سعی کن اول ارشیو سریال هات رو تا فصل اخرشون برسون که کاربر حس کنه سایت بروزه و بنظر من شما بیا برو تمام سریال های که پخششون امروز هست رو کامل بزار رو سایتت ( اگر کارت خوب باشه یک ساعته تمامه )
فردا هم همینطور و ... هفته ی اینده ارشیو بخش سریال سایتت کامل شده دیگه در کنارش فیلم های روز رو هم قرار بده
مطالب رو سعی کن اول به صورت دستی وارد کنی داخل گوگل بعد یه مدت خود گوگل سریع ایندکس می کنه می تونی ریت کرول گوگل رو هم بیشتر کنی در صورت نیازت
ممنون
فعلا سریال ها رو قرار ندادم فکر نمیکردم زیاد تاثیر داشته باشه
پس اول سریال هارو ردیف میکنم
در مورد قسمتی که بولد کردی :p ادرس سایتم اینه باز کن متوجه میشی که نام سایت دانلود فیلم هستش (فلان ( اسم خود سایت ) = دانلود فیلم :p)
downloadfilms . ir

در مورد ریت کرول »» یادمه دوستان میگفتن که بهتره بزاریم رو پیش فرض بمونه و تغییر دادنش زیاد خوب نیست , درسته؟

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
ممنون
فعلا سریال ها رو قرار ندادم فکر نمیکردم زیاد تاثیر داشته باشه
پس اول سریال هارو ردیف میکنم
در مورد قسمتی که بولد کردی :p ادرس سایتم اینه باز کن متوجه میشی که نام سایت دانلود فیلم هستش (فلان ( اسم خود سایت ) = دانلود فیلم :p)
downloadfilms . ir

در مورد ریت کرول »» یادمه دوستان میگفتن که بهتره بزاریم رو پیش فرض بمونه و تغییر دادنش زیاد خوب نیست , درسته؟
اتفاقا دامین خوبی داری واسه سایت فیلم چون الان هم کلمه ی دانلود توش هست و هم فیلم
نگا کن هر روز که فیلم شاخ نمی یاد که اونقدر بازدید داشته باشه ولی سریال ها اکثرا پرطرفدار هستن و کاربرا دنبال می کنن
در مورد کرول هم من سایتم ارشیو زیادی رو وارد کردم ( یعنی دامین عوض کردم ) خیلی خوب جواب داده برام البته همین امروز فردا می زارمش رو حالت نرمال

پ.ن : دوستانی که با گوگل انالیز کار می کنن یه سوال ، گوگل تمامی بازدید ها رو می شماره یا نه چون ایران تحریم هست ای پی ایران شمارش نمی کنه؟

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
سلام دوستان یه سوال
شما یه سری پست بزن و اول ببین سرعت ایندکس خود دامنه ت بدون بک لینک چطوره
پست هات که به یه تعداد قابل قبولی رسید اونوقت بک لینک بخر

وقتی پستات همه ایتدکس شدن و گوگل کلا سایتو شناخت بک لینک بگیر.
یدفعه هم زیاد نگیر.آهسته و پیوسته
اگه بک لینک درست و حسابی نداشته باشه که به این زودیا پست هاش ایندکس نمیشه
به جز اینکه دامنه ش قدیمی باشه و بک لینک روی دامنه ش از قبل وجود داشته باشه

آره همینطوری پست بزن به 300 400 تا که رسید بک لینک بخر
در ضمن توی هر عنوانی اگه بخوای میتونی بیای بالا

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
فعلا آفاق هاستینگ از نظر تنوع ثبت پسوند و آفر های سریع بد نیست . مثلا آفر .top تا اومد 1-2 ساعت بعدش هم اینا آفر گذاشتن
یا الان .xyz داره ثبت میکنه .

آفر های خوبی داره ، اما اون پسوندی که من میخوام رو نداره ، راستی مطمعن هستش !؟ چرا برخی پسوند ها رو جلو تمدیدش نوشته هیچکدام ، تمدید نمیکنهo_O یا تمدیدش رایگانه :general711:

بالا