• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
ممنون @afshin313 , @AhangCity.CoM
ولی عنوان سایتم دانلود فیلم هستش :D ادرس دامنه downloadfilms هست [emoji14]
اینجوری نمیتونم با عنوان سایت بیام بالا :)
(فعلا روزانه 50 تا حداقل دارم پست میزارم تو سایت تا وقتی آرشیو پر بشه همین جوری ادامه میدم)

مطالب رو بصورت دستی فتچ میکنم تو گوگل موردی نداره؟
تو وقتی تو کلمه دانلود فیلم بک لینک بگیری شاید نیای صفحه اول تو "دانلود فیلم"ولی وقتی فیلم الکسیس رو میزاری تو سایتت.یکی سرچ کنه دانلود فیلم الکسیس تو میای بالا.

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
سلام
دوستان یه هاست رایگان خوب میشناسید بهم پیشنهاد بدید؟
من مدتی بود روی هاستی بودم به مشکل برخورد کرده از تعویض nameserver ها 24 ساعت گذشته ولی هنوز روی قبلیه :(
ممنون

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
آفر های خوبی داره ، اما اون پسوندی که من میخوام رو نداره ، راستی مطمعن هستش !؟ چرا برخی پسوند ها رو جلو تمدیدش نوشته هیچکدام ، تمدید نمیکنهo_O یا تمدیدش رایگانه :general711:
من که نمیدونم چه پسوندی میخوای ولی خب این خوبه .
آره . من دومین زیاد پیشش دارم . تا حالا هم مشکلی نداشته .

اینا که زده هیچکدام یعنی خودش تمدید نمیکنه فعلا . البته از بخش دامنه اش هم بپرس

aali361

Registered User
لایک‌ها
42
خوب بعید هست سایت های مشابه خودتون بهتون لینک بدن که طبیعی هم هست پس زیاد به موضوع سایت اهمیت ندید فقط مطمئن باشید رتبه هاش واقعی هست و فیک نباشه و سایت فعال باشه یعنی مطلب خوب بره رو سایتشون
در ضمن سعی کنید بک لینک های 3 ماه بگیرید

دلیل خاصی داره که میگید سه ماهه بگیر ؟

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دلیل خاصی داره که میگید سه ماهه بگیر ؟
دلیل سه ماهه برا این که خود گوگل یه مدت طول می کشه تا لینک های که به شما داده شده رو تشخیص بده و اگر شما بعدش تمدید نکنی و لینک هات حذف شه برای سایت مضر هست و احتمال بن شدن داخل گوگل زیاده ( همون پنالتی شدن )
بعضی مواقع هم ممکنه یه سایت مشخص نیست لینک ش تاثیر داره یا نه و هزینه برای خرید 6 ماه ریسک باشه به خاطر همین شما 3 ماهه بگیر اگر خوب بودن تمدید کن

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
فلش بک :D
رفقای وبمستر یک سوال فنی :D

من یک بخشی در سایتم دارم که اعضای VIP می تونن در اونجا یک سری فایل ها رو با لینک مستقیم دانلود کنن
همه فایل ها هم مثلا در ساب دامینی به نام vip آپلود شدن
من برای اینکه فایل ها لیچ نشن تنظیم کردم که حتما باید از طریق یک دامین خاص (دامین اصلی سایت) روی لینکها کلیک بشه تا دانلود امکانپذیر باشه
این کار دسترسی مستقیم از طریق سایتهای دیگه یا دانلودمنجرهارو گرفته امااااااااا اگر کسی توی دانلود منیجر دامین اصلی رو به عنوان ریفر تعریف کنه براحتی می تونه فایل هارو دوباره دانلود کنه
حالا من می خوام کاری کنم که فایل ها با هربار لود صفحه یه ID یونیک بگیرن و تا زمان مشخصی مثلا 2 ساعت اون id فعال باشه و اجازه بده دانلود ادامه داشته باشه
مثلا vip.site.com/file-khoob.rar?id=18234765
بعد از گذشت 2 ساعت اگر کاربر بخواد ادامه بده باید بگرده به سایت و id جدید بگیره
دقیقا چنین کاری رو سایت های پخش آنلاین ویدئو مثل vimeo انجام میدن

خلاصه کنم آیا اسکریپتی برای این داستانی که عرض کردم موجوده است؟ :D

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
فلش بک :D
رفقای وبمستر یک سوال فنی :D

من یک بخشی در سایتم دارم که اعضای VIP می تونن در اونجا یک سری فایل ها رو با لینک مستقیم دانلود کنن
همه فایل ها هم مثلا در ساب دامینی به نام vip آپلود شدن
من برای اینکه فایل ها لیچ نشن تنظیم کردم که حتما باید از طریق یک دامین خاص (دامین اصلی سایت) روی لینکها کلیک بشه تا دانلود امکانپذیر باشه
این کار دسترسی مستقیم از طریق سایتهای دیگه یا دانلودمنجرهارو گرفته امااااااااا اگر کسی توی دانلود منیجر دامین اصلی رو به عنوان ریفر تعریف کنه براحتی می تونه فایل هارو دوباره دانلود کنه
حالا من می خوام کاری کنم که فایل ها با هربار لود صفحه یه ID یونیک بگیرن و تا زمان مشخصی مثلا 2 ساعت اون id فعال باشه و اجازه بده دانلود ادامه داشته باشه
مثلا vip.site.com/file-khoob.rar?id=18234765
بعد از گذشت 2 ساعت اگر کاربر بخواد ادامه بده باید بگرده به سایت و id جدید بگیره
دقیقا چنین کاری رو سایت های پخش آنلاین ویدئو مثل vimeo انجام میدن

خلاصه کنم آیا اسکریپتی برای این داستانی که عرض کردم موجوده است؟ :D
یا خدا ! بابا ول کن دیگه اینقدر هم ملت رو اذیت نکن :D خب اینجوری یکی نتش سرعتش پایین باشه هی باید بیاد آیدی بگیره دوباره ادامه بده .
گرچه این امکان در افزونه vip وردپرس فارسی جدید اضافه شده و هست که لینک ها محدودیت زمانی داشته باشن .
اما خب شما میخوای تو ریلود صفحه باشه که باید کد سیستمی که استفاده میکنی تغییر پیدا کنه .

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
سلام
دوستان یه هاست رایگان خوب میشناسید بهم پیشنهاد بدید؟
من مدتی بود روی هاستی بودم به مشکل برخورد کرده از تعویض nameserver ها 24 ساعت گذشته ولی هنوز روی قبلیه :(
ممنون
دوستان راهنمایی کنید

aali361

Registered User
لایک‌ها
42
دوستان چطوری این دوتا ارور رو رفع کنم ؟ وردپرس استفاده میکنم .
sza9_untitled.png

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
یا خدا ! بابا ول کن دیگه اینقدر هم ملت رو اذیت نکن :D خب اینجوری یکی نتش سرعتش پایین باشه هی باید بیاد آیدی بگیره دوباره ادامه بده .
گرچه این امکان در افزونه vip وردپرس فارسی جدید اضافه شده و هست که لینک ها محدودیت زمانی داشته باشن .
اما خب شما میخوای تو ریلود صفحه باشه که باید کد سیستمی که استفاده میکنی تغییر پیدا کنه .
زحمت زیادی برای تولید این فایل ها می کشیم (تخصصی و کاملا بومی هستن) خیلی مهمه که زحمت اساتید هدر نره ( نامردا میان یه اکانت می خرن میرن برای همه شر می کنن :general208:) بعد میگن چرا وب فارسی شده پاپ آپ و فروش محصولات جنسیتی! یکیم که کار تخصصی می کنه اینجوریه اوضاعش! همون کلاس های فیزیکی برگزار کنیم بهتره انگار :general508:

البته حالا اون 2 ساعت مثال بود :D مثلا بشه فایل با کد خاصی Generate بشه مثلا اینجوری sub.sitekhoob.any/1278963987465/filekhoob.zip
این کد برای هر IP یونیک باشه کسی لینک رو شر نکنه مثل آپلودسنتر ها، ولی مشکل اینجاست که لینکها دایرکت هستن حجمشون هم بیشتر از 2 ترابایت هست سخته بخوام یکی یکی ببرم رو یه سیستم دیگه
صفحات سایت به این صورت هستن که یه دکمه تو صفحه هست می خوام هرکسی که روی این دکمه کلیک می کنه جای لینک مستقیم لینک یونیک خودش رو بگیره
هدفم اینه نشه از فایل ها سواستفاده کرد قطعا اونی که هزینه کرده رو نمی خوام اذیت کنم من وبمستر خوبیم :general205:
سیستم هم وردپرس نیست زنفوره و فایل ها هم توی یه ساب دامین هستن

-------------------------------------------------------------------
اگر کسی از دوستان برنامه نویس آشنا با زنفور هست هم پیام بده بی زحمت

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
زحمت زیادی برای تولید این فایل ها می کشیم (تخصصی و کاملا بومی هستن) خیلی مهمه که زحمت اساتید هدر نره ( نامردا میان یه اکانت می خرن میرن برای همه شر می کنن :general208:) بعد میگن چرا وب فارسی شده پاپ آپ و فروش محصولات جنسیتی! یکیم که کار تخصصی می کنه اینجوریه اوضاعش! همون کلاس های فیزیکی برگزار کنیم بهتره انگار :general508:

البته حالا اون 2 ساعت مثال بود :D مثلا بشه فایل با کد خاصی Generate بشه مثلا اینجوری sub.sitekhoob.any/1278963987465/filekhoob.zip
این کد برای هر IP یونیک باشه کسی لینک رو شر نکنه مثل آپلودسنتر ها، ولی مشکل اینجاست که لینکها دایرکت هستن حجمشون هم بیشتر از 2 ترابایت هست سخته بخوام یکی یکی ببرم رو یه سیستم دیگه
صفحات سایت به این صورت هستن که یه دکمه تو صفحه هست می خوام هرکسی که روی این دکمه کلیک می کنه جای لینک مستقیم لینک یونیک خودش رو بگیره
هدفم اینه نشه از فایل ها سواستفاده کرد قطعا اونی که هزینه کرده رو نمی خوام اذیت کنم من وبمستر خوبیم :general205:
سیستم هم وردپرس نیست زنفوره و فایل ها هم توی یه ساب دامین هستن

-------------------------------------------------------------------
اگر کسی از دوستان برنامه نویس آشنا با زنفور هست هم پیام بده بی زحمت

زنفورو مگه انجمن ساز نیست ؟

خب 2تا سوال اول این که الان آدرس فایلها مستقیمه ؟ یعنی میشه اینا رو فرستاد تو یه صفحه و بعد از اونجا گرفت فایل رو . یا نه الان فایلها با generator لینک هاشون ایجاد میشه .

اگه مستقیمه میشه مثلا یه سیستم نوشت که تو یه پوشه دیگه باشه و با htaccess بفرستین تو اون و اون آی پی رو با checksum یا hash درخواست کننده چک کنه . اگه یکی نبود رد کنه و اگه یکی بود فایل رو تو هدر بفرسته بره .
خیلی ساده و خوب و سبک

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
من که نمیدونم چه پسوندی میخوای ولی خب این خوبه .
آره . من دومین زیاد پیشش دارم . تا حالا هم مشکلی نداشته .

اینا که زده هیچکدام یعنی خودش تمدید نمیکنه فعلا . البته از بخش دامنه اش هم بپرس
:general601: بهشون در مورد پسوند تیکت دادم اما هنوز پاسخ ندادن
اگه تمدید نمیکنن پس باید امکان انتقال باشه ، نمیشه که اینجوری آخه .

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
زنفورو مگه انجمن ساز نیست ؟

خب 2تا سوال اول این که الان آدرس فایلها مستقیمه ؟ یعنی میشه اینا رو فرستاد تو یه صفحه و بعد از اونجا گرفت فایل رو . یا نه الان فایلها با generator لینک هاشون ایجاد میشه .

اگه مستقیمه میشه مثلا یه سیستم نوشت که تو یه پوشه دیگه باشه و با htaccess بفرستین تو اون و اون آی پی رو با checksum یا hash درخواست کننده چک کنه . اگه یکی نبود رد کنه و اگه یکی بود فایل رو تو هدر بفرسته بره .
خیلی ساده و خوب و سبک
زنفورو فراتر از یک انجمن ساز :general707:
پلاگینی داره به نام مدیریت منابع که توی همین pt هم نصب شده
http://forum.persiantools.com/resources
سیستم این پلاگین جوریه که هم میشه فایل رو داخل خودش آپلود کرد که در اون صورت هیچ مشکلی نیست و کاملا کنترل داره روی فایل ها
اما بدیش اینه که برای فایل های حجیم چند گیگابایتی مناسب نیست
چون برای کاربر سخته بخواید یه تک فایل مثلا 8 گیگی رو دانلود کنه ما 8 گیگ رو حداکثر به فایل های 1 گیگی تقسیم می کنیم که کاربر راحت تر دانلود کنه و اگه پارتی مشکل داشته باشه نخواه از اول همه رو دانلود کنه
الان فایل ها ما کاملا مستقیم هستن در یک ساب دامین
این موردی که نوشتی خیلی خوبه اگر بشه برای همین پلاگین زنفور اعمال کرد عالی میشه
چون ما مرتب دروس رو آپدیت می کنیم کاربری که درس مورد نظر رو می خره از طریق این پلاگین با هر آپدیت اتوماتیک بهش اطلاع رسانی میشه
الان همه کارهارو دستی انجام میدیم که هم وقت گیره هم واقعا نمی تونه جلوی شر شدن رو بگیره

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
بعد از مدتی مجدد سلام
دوستان با تجربه لطفا نظرخودتون بگید نظر شما مهمه که اینجا میپرسم ;)
دوستان به نظرتون سایت عکس (به جز عکس بازیگرا) چقدر میتونه بازدید کسب کنه ؟
آیا سرمایه گذاری بلند مدت روی همچین سایتی میتونه به منابع پولی قابل قبولی برسه ؟
و به جز عکس و مطالب زرد بخواهید یه سایت مفید بزنید چه موضوعی رو انتخاب می کنید ؟

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
زنفورو فراتر از یک انجمن ساز :general707:
پلاگینی داره به نام مدیریت منابع که توی همین pt هم نصب شده
http://forum.persiantools.com/resources
سیستم این پلاگین جوریه که هم میشه فایل رو داخل خودش آپلود کرد که در اون صورت هیچ مشکلی نیست و کاملا کنترل داره روی فایل ها
اما بدیش اینه که برای فایل های حجیم چند گیگابایتی مناسب نیست
چون برای کاربر سخته بخواید یه تک فایل مثلا 8 گیگی رو دانلود کنه ما 8 گیگ رو حداکثر به فایل های 1 گیگی تقسیم می کنیم که کاربر راحت تر دانلود کنه و اگه پارتی مشکل داشته باشه نخواه از اول همه رو دانلود کنه
الان فایل ها ما کاملا مستقیم هستن در یک ساب دامین
این موردی که نوشتی خیلی خوبه اگر بشه برای همین پلاگین زنفور اعمال کرد عالی میشه
چون ما مرتب دروس رو آپدیت می کنیم کاربری که درس مورد نظر رو می خره از طریق این پلاگین با هر آپدیت اتوماتیک بهش اطلاع رسانی میشه
الان همه کارهارو دستی انجام میدیم که هم وقت گیره هم واقعا نمی تونه جلوی شر شدن رو بگیره
:general505::general506:میشه ادرس سایتتو واسه من بفرستی؟:general510:

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
:general505::general506:میشه ادرس سایتتو واسه من بفرستی؟:general510:
فرستادم
یکی از رفقا بود هرکسی میگفت آدرس سایتت رو بده می گفت هکش نکنیا ما با هم دوستیم :general707:

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
اییییییییییییی باباااااااااااااااااااااااااااا
نشد ما یه فایل آپلود کنیم توی هاست و کلا محتوای public_html پاک نشه :|
@EmpireWorld اون روز بهت گفتم محتواش پاک شده؟ امروز دوباره همون مشکل ایجاد شد
دیگه خجالت میکشم به پشتیبانی بگم آقا بک آپ برگردون :|

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
فرستادم
یکی از رفقا بود هرکسی میگفت آدرس سایتت رو بده می گفت هکش نکنیا ما با هم دوستیم :general707:
ممنونم بابت پ خ:general510:
اینسری حالا هک نمیکنم تا بعد ببینیم چی پیش میاد:general506:

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
ممنونم بابت پ خ:general510:
اینسری حالا هک نمیکنم تا بعد ببینیم چی پیش میاد:general506:
بچه خوبی نبود هک کن بره بی کارش
وب فارسی رو همینا خراب کردن :)))
همینایی که به مبارزه با اسپمر ها برخواسته اند.

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
اییییییییییییی باباااااااااااااااااااااااااااا
نشد ما یه فایل آپلود کنیم توی هاست و کلا محتوای public_html پاک نشه :|
@EmpireWorld اون روز بهت گفتم محتواش پاک شده؟ امروز دوباره همون مشکل ایجاد شد
دیگه خجالت میکشم به پشتیبانی بگم آقا بک آپ برگردون :|
یعنی چی؟
اگه اینطوری باشه که یه مشکلی یا توی هاست یا توی فایل هست
پوشه پابلیک نباید به این راحتیا چیزای توش پاک بشه ها

بالا