• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
همکاران گرام...
نظرتون در مورد این سایتم چه میباشد؟ http://blurip.tk
نظری،ایده ای، حرفی، سخنی... بگید ایستیفاده کنیم
به نظرم سرعت قالب فوقالعاده عالیست . ولی من لینک مستقیم رو ترجیح میدم . در ضمن ببین نظر فیلترینگ چیه:general609:

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
به نظرم سرعت قالب فوقالعاده عالیست . ولی من لینک مستقیم رو ترجیح میدم . در ضمن ببین نظر فیلترینگ چیه:general609:
اینم لینکاش تقریبا مستقیمه انقد پیچونمدش غیر مستقیم شده
بازدید ایرانی که ندارم انقدر فیلتر کنند تا جانشان در آید[emoji12]

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
اینم لینکاش تقریبا مستقیمه انقد پیچونمدش غیر مستقیم شده
بازدید ایرانی که ندارم انقدر فیلتر کنند تا جانشان در آید[emoji12]
گوگل به دلیل کپی رایت مورد عنایت قرارت نمیده ؟
دامنه tk هم با گوگل رابطه خوبی نداره ...

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
انوقدری که این بهزاد پکس آهنگ میده اگه من تو سایتم پست داده بودم الان کلی ورودی از گوگل داشتم:general408:یکی نیست بگه آخه مرد حسابی من حوصله ندارم روزی یه پست بزارم تو سایتم بعد روزی 6تا آهنگ میدیo_O

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
گوگل به دلیل کپی رایت مورد عنایت قرارت نمیده ؟
دامنه tk هم با گوگل رابطه خوبی نداره ...
گوگل از همون اول سایتو مورد عنایت قرار داد البته فقط روی گوگل دات کام
روی بقیه پسونداش هنوز حرکتی نزده
با اینحال هنوز از امریکا و کانادا ورودی دارم
جوینده یابندست یارو بخواد دانلود کنه بالاخره یه سایتی رو گیر میاره
دوستان از تورنت نمیشه پول دراورد؟
سایت تورنت ایرانی بزنیم عایا!؟

neo.blak

Registered User
لایک‌ها
54
این پلاگین رو تست کن، اگه اوکی نبود بگو کد htaccess بدم
https://wordpress.org/plugins/redirection/

تو phpmyadmin وارد دیتابیس شو و سپس برو تب sql
این تو باکس بزن و go کن:
کد:
SELECT * FROM `wp_usermeta` WHERE meta_value = 10

هر جدولی ک meta_key اش مساوی با wp_user_level باشه، اون جدول مربوط ب دسترسی یوزر هست
تو قسمت umeta_id، آیدی یوزر رو زده ک داخل جدول wp_users هس

در مورد سایت های آنلاین، خب معلومه چیزی پیدا نمیکنن!
شما تو کد های php ات، کد مخرب هست. سایت های آنلاین کد های مخرب جاوا یا ... ک تو سورس html هست رو پیدا میکنن
تشکر تست میکنم.
الان چطور کدهای مخرب php رو پید اکنم.
وردپرس جدیدنصب کنم بعد پوسته ها و افزونه ها رو منتقل کنم راه خوبیه؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
تشکر تست میکنم.
الان چطور کدهای مخرب php رو پید اکنم.
وردپرس جدیدنصب کنم بعد پوسته ها و افزونه ها رو منتقل کنم راه خوبیه؟
هاست آنتی شل یا آنتی ویروس داره، از همین طریق هم فهمیدن کد مخرب هست تو سایتت
از خود هاستینگ بخای، لیست مخرب هارو میده

neo.blak

Registered User
لایک‌ها
54
این پلاگین رو تست کن، اگه اوکی نبود بگو کد htaccess بدم
https://wordpress.org/plugins/redirection/
نشد. تمام لینک های قبلی به صفحه اصلی ریدایرکت میشند.
ممنون میشم کد htaccess رو بدید.
هاست آنتی شل یا آنتی ویروس داره، از همین طریق هم فهمیدن کد مخرب هست تو سایتت
از خود هاستینگ بخای، لیست مخرب هارو میده
فقط گفتند خیلی کد مخرب داره بهتره که فایل های وردپرس رو تعویض کرد

speakenglish

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
دوستان چطور پیوند یکتاها رو بدون دریافت ارور 404 تغییر بدم؟
افزونه ای سراغ دارید؟
اگر میخوای به این صورت بشه »» /%postname%/ و همچنین اگر از افزونه yoast استفاده می کنی به آدرس زیر مراجعه کن و فیلدهارو پر کن و کدش رو تو htaccess بذار. فقط حواست باشه که هر چند وقت یکبار htaccess. رو چک کنی که یه وقتی کدش پاک نشده باشه! البته بسته به سطح دسترسی که دادی داره ولی اگر سطح دسترسیت قابل نوشتنه این مورد رو همیشه پیگیر باشه! برای من اتفاق افتاده که کدش خود به خود پاک شده!
https://yoast.com/wp-content/permalink-helper.php
@محمد هستم
شنیدم Python از نظر پرفورمنس بهتر هست و تو خیلی جاها به جز ایران برای شروع برنامه نویسی از این زبان به جای c# و c++ استفاده میکنن.
ولی اینکه php محبوب تر از پایتون هست شکی نیست. حالا ورژن بعدیش بیاد٬ میگن خیلی بهینه تر شده و امکانات جدید بهش اضافه کردن.
به طور کلی بخواهیم بگیم ، پایتون از php قوی تر هست ، دلیل اش هم اینکه پایتون محدود به یک محیط توسعه نیست ، از پایتون میتونید برای نوشتن نرم افزارهای سیستمی ، تحت وب ، موبایل و... استفاده کرد.
اما اگر بخواهیم تنها در زمینه تحت با php مقایسه اش کنیم ، برتری خاصی به همدیگه ندارن ، بعلاوه اینکه php کتابخانه های بیشتری داره .
این رو هم بگم یاد گیری پایتون خیلی آسونه ، به نظر من بهترین زبان برای شروع یادگیری برنامه نویسی هست.

Ruby On Rails یک فریمورک MVC کامل هست ، جزو اولین هاست ، اولین فریمورکی هم بود که ایده استفاده از Rest Api رو اجرا کرد.
نمیدونم چرا ولی احساس می کنم در زمینه برنامه نویسی تحت وب، PHP مثل یه ماشین فول همچون بنز و BMW میمونه ولی پایتون مثل این ماشین های هیبریدی یا حتی مثل بوگاتی و لامبورگینی میمونه! نمیدونم منظورمو متوجه شدید یا نه! یعنی شاید پایتون خیلی خوب باشه ولی کاربردی که باید داشته باشه رو نداره هر چند خیلی قوی و عالی هست! (البته این صرفا یه احساس هست و شاید اشتباه!) در کل نظرتون چیه در این مورد؟!
حالا تو بازار کار ایران و جهان کدوم بهتره؟!
پ.ن مدیر سایت مجید آنلاین رو که آورده بودن برنامه کافه فناوری شبکه 4 ، میگفت PHP کار هست ولی یه موقعیت شغلی خوب پیش اومده بود براش که نیاز به تسلط بر پایتون داشت! میگفت ظرف 10 روز (اگر اشتباه نکنم) روش مسلط شد!!!

Last edited:

PrMaster

Registered User
لایک‌ها
401
اقا این نمناک چطور به این جا رسیده ؟! :|
namnak.com

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
اقا این نمناک چطور به این جا رسیده ؟! :|
namnak.com
به خوبی:general601:

اگر میخوای به این صورت بشه »» /%postname%/ و همچنین اگر از افزونه yoast استفاده می کنی به آدرس زیر مراجعه کن و فیلدهارو پر کن و کدش رو تو htaccess بذار. فقط حواست باشه که هر چند وقت یکبار htaccess. رو چک کنی که یه وقتی کدش پاک نشده باشه! البته بسته به سطح دسترسی که دادی داره ولی اگر سطح دسترسیت قابل نوشتنه این مورد رو همیشه پیگیر باشه! برای من اتفاق افتاده که کدش خود به خود پاک شده!

نمیدونم چرا ولی احساس می کنم در زمینه برنامه نویسی تحت وب، PHP مثل یه ماشین فول همچون بنز و BMW میمونه ولی پایتون مثل این ماشین های هیبریدی یا حتی مثل بوگاتی و لامبورگینی میمونه! نمیدونم منظورمو متوجه شدید یا نه! یعنی شاید پایتون خیلی خوب باشه ولی کاربردی که باید داشته باشه رو نداره هر چند خیلی قوی و عالی هست! (البته این صرفا یه احساس هست و شاید اشتباه!) در کل نظرتون چیه در این مورد؟!
پ.ن مدیر سایت مجید آنلاین رو که آورده بودن برنامه کافه فناوری شبکه 4 ، میگفت PHP کار هست ولی یه موقعیت شغلی خوب پیش اومده بود براش که نیاز به تسلط بر پایتون داشت! میگفت ظرف 10 روز (اگر اشتباه نکنم) روش مسلط شد!!!
:android30:

neo.blak

Registered User
لایک‌ها
54
تشکر کار کرد.

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
وبمسترهای عزیز
همچین چیزی الان جواب میده؟!
www.zepo.ir.gif

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670

کی گفته موتورهای هیبریدی کاربردی نیست ، الان لافراری با یک موتور 12 سیلندر تنفس طبیعی (از توربو استفاده نمی کنه) ، بهترین کارایی رو داره ، درگش با بوگاتی رو شکست داد .
اینم مثال بود زدی :دی
پایتون یکی از آینده دار ترین زبان های برنامه نویسی هست ، سرعت رشد خیلی خوبی داره ، البته الان زبانی مثل جاوا اسکریپت (Node.js) هم داره با سرعت برق رشد میکنه ، شاید از نظر فنی Node.js هیچ مشکلی نداشته باشه ، اما یک تفاوتی که پایتون با node.js داره اینکه شرکت و صنایع تجاری به پایتون اعتماد کردن و کم کم دارن میرن سمتش برای مثال شرکت های مثل Google, Dropbox, Pinterest, Instagram, Reddit, BitTorrent و... روز به روز بیشتر از پایتون استفاده میکنن .
تو بازار ایران همونطور که مهدی هم گفت ، به نسبت php خیلی کمتر استفاده میشه ، سازمان های دولتی هم علاقه زیادی به Net. دارن !

این هم لیست محبوب ترین زبان ها بر اساس درخواست های شغلی :

job.jpg

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
هر وفت اِما واتسون به من ایمیل داد و گفت بیا سر کوچه منتظرتم ، یکی هم به تو ایمیل میده میگه بیا سایت پربازدیدم رو بردار و ببر !

پ.ن: توجه نکرده بودم ، من و اِما (واتسون) هم سنیم :android06:
یجوری برو تو این هالیوود دیگه :|
منم یکی 2 تا سفارش دارم :general206:

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
دوزتان دمتون گرم

جا افتاد برام

حالا میریم سر بحث اینکه کدوم برای کارهای عمومی راحت تره؟؟؟ و برای من که چیز زیادی از فریم ورک سر در نمیارم کدوم بهتره و پیشنهاد میکنید؟

خودتون از کدوم استفاده میکنید؟
دوستان در مورد بالا یه راهنمایی کنید لطفا میخوام یکی از فریم ورک هارو یاد بگیرم اما نمیدونم کدوم برای من که تازه واردم خوبه (سطحم متوسط میشه گفت)

====================================

یه اکانت کلش دارم کجا بزارمش برای فروش؟؟؟
لول 124 هستش
قیمتش رو چقدر بزارم برای فروش؟؟؟

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
یجوری برو تو این هالیوود دیگه :|
منم یکی 2 تا سفارش دارم :general206:
ما همین شبکه استانی مون رو هم نمیتونیم وارد شیم ، هالیوود که جای خود دارد.

دوستان در مورد بالا یه راهنمایی کنید لطفا میخوام یکی از فریم ورک هارو یاد بگیرم اما نمیدونم کدوم برای من که تازه واردم خوبه (سطحم متوسط میشه گفت)

====================================

یه اکانت کلش دارم کجا بزارمش برای فروش؟؟؟
لول 124 هستش
قیمتش رو چقدر بزارم برای فروش؟؟؟
Laravel خیلی خوبه ، به خصوص نسخه 5 اش.

aalirezaa1376

Registered User
لایک‌ها
455
کسی هست این دوره رو شریکی بگیریم ؟

href.li

حداقل 12 نفر لازم هست، یکیش خودم هر نفر 20,000.
هر کی میخواد همینجا بگه یا پ.خ بده، پکیج دانلودی هم هست مثل دفعه قبل مشکل خراب شدن دی وی دی و... هم نداریم :D
این لینکی که دادم همون محصول صفحه اصلی هست اینجا به صورت دانلودی ارائه میشه.
توضیحاتی چیزی نداره ؟؟؟
پیش نیازش چیه ؟؟ مثلا باید تو زبان در چه سطحی باشیم ؟؟

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
کسی هست این دوره رو شریکی بگیریم ؟

href.li

حداقل 12 نفر لازم هست، یکیش خودم هر نفر 20,000.
هر کی میخواد همینجا بگه یا پ.خ بده، پکیج دانلودی هم هست مثل دفعه قبل مشکل خراب شدن دی وی دی و... هم نداریم :D
این لینکی که دادم همون محصول صفحه اصلی هست اینجا به صورت دانلودی ارائه میشه.
من پایه ام;)

بالا