• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
قسمت فروشگاه آموزش های خارجی و نرم افزار هست. احتمالا با دوبرابر قیمت DVD خام (هر دیسک 1000) فروخته میشه.
یعنی شریکی خریدن جواب نمیده :android34:
خب هارد به هارد میکنیم یا با فلش :D
Everythings is Possible

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
مشکل نداره. من خودمم pirate ـم :general601:
اونایی که بخوان بخرن میخرن، اونایی هم که نمیخوان کپی میکنن کسی نمیتونه جلوشونو بگیره. + قسمت فروشگاه آموزشای خارجیه منم صاحبش نیستم :D
زیرنویس mr robot s01e09 نیومده ؟
چند دقیقه آخر قسمت 8 واقعا سکته آور بود :general707: خودتو یه لحظه بزار جای Elliot
راههای ارتباطی با شما ؟

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
مشکل نداره. من خودمم pirate ـم :general601:
اونایی که بخوان بخرن میخرن، اونایی هم که نمیخوان کپی میکنن کسی نمیتونه جلوشونو بگیره. + قسمت فروشگاه آموزشای خارجیه منم صاحبش نیستم :D
چند دقیقه آخر قسمت 8 واقعا سکته آور بود :general707: خودتو یه لحظه بزار جای Elliot
:D
چرا اومد، یه ربعی هست که تو سایت گذاشتم
----
دوستان یه چیز جالب
تموم اینایی که رو سایت هاشون https گذاشته بودن دارن بر میدارن
حالا علتشو نمیدونم ولی چیزی که هست ظاهرا دیگه مثه قبل جواب نمیده
یه چیز دیگه هم اینکه جدیدا سایت های خارجی رو که میخوام با نت معمولی باز کنم یا لود نمیشه و هی ارور سرور میده
یا وقتی لود میشه اینقدر داغونه و مطالبش قاطی شده که اصن نمیشه چیزی خوند و باید به چیلتر های خنک کننده باز بشه
برای شما هم همینطوره؟ البته نت من از مخابراته و همیشه تو این موارد پیشرو بوده :|

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
----
دوستان یه چیز جالب
یه چیز دیگه هم اینکه جدیدا سایت های خارجی رو که میخوام با نت معمولی باز کنم یا لود نمیشه و هی ارور سرور میده
یا وقتی لود میشه اینقدر داغونه و مطالبش قاطی شده که اصن نمیشه چیزی خوند و باید به چیلتر های خنک کننده باز بشه
برای شما هم همینطوره؟ البته نت من از مخابراته و همیشه تو این موارد پیشرو بوده :|
منم مخابراتم
چند روزه که تا ظهر گوگل پلاس به راحتی باز میشه
ولی از ظهر به بعد ارور میده:|

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
http://www.flynet.ir/
حدودا دو سال پیش با ارائه و اجرای ایده های جدید در زمینه پرداخت موبایلی، توانستیم برای اولین بار در ایران سرویس هایی را جهت استفاده تجاری در وب ایجاد نماییم که تا به امروز هیچکدام از بانک های کشور قادر به ارائه این سرویس ها نبوده اند.
در شرایطی که موسسات مالی و بانکی برای استفاده تجاری از USSD غیر از فروش شارژ و دریافت موجودی حساب بانکی، ایده ای نداشته و ندارند، توانستیم با ارائه راهکارهای جدید و سرمایه ای اندک در مدت حدودا دو ساله فعالیت این برند، پاسخگوی بیش از 20.000 کاربر باشیم.
در شرایطی که کشور نیاز به توسعه خدمات غیرحضوری و الکترونیک دارد، به دلیل عدم وجود ساختار مدیریتی مناسب و قوانین شفاف در زمینه پرداخت موبایلی و برخوردهای قهری سازمان های مختلف، ترجیح میدهیم از این پس بجای ارائه خدمات به ایرانیان بزرگوار و صبور، و بجای اتلاف سرمایه و انرژی در ایران، این تکنولوژی را در کشوری که دارای زیرساخت های مخابراتی مناسب، قوانین شفاف و مدون در زمینه پرداخت الکترونیک ، با وجود نهادهای نظارتی استاندارد و همگام با قوانین روز دنیا در بانکداری الکترونیک و مخابرات باشد ادامه و توسعه دهیم.
بدون وجود شرایط مذکور در کشور، ارائه هرگونه خدمات بدون کیفیت که شامل اختلالات تحمیلی مخابراتی و مشکلات محیر العقول اپراتورهای تلفن همراه می باشد را به کاربران فهیم ایرانی، توهین به شعور و اتلاف وقت و سرمایه این عزیزان می دانیم و از ادامه فعالیت تجاری این برند خودداری می نماییم.
امیدواریم شرایطی ایجاد گردد که بجای نابود سازی برندها، شاهد تولد شرکت های Start Up جدید و به ثمر نشستن ایده های آنها باشیم.
از تمامی کاربران گرامی برای همراهی با فلای نت تشکر می کنیم و به چیزی که در سالهای قبل ساخته ایم افتخار می کنیم.
همچنین کاربران تا یک ماه از صدور این اطلاعیه می توانند نسبت به تسویه حساب و دریافت موجودی حساب فلای نت خود اقدام نمایند.
با احترام، تیم فلای نت

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
http://www.flynet.ir/
حدودا دو سال پیش با ارائه و اجرای ایده های جدید در زمینه پرداخت موبایلی، توانستیم برای اولین بار در ایران سرویس هایی را جهت استفاده تجاری در وب ایجاد نماییم که تا به امروز هیچکدام از بانک های کشور قادر به ارائه این سرویس ها نبوده اند.
در شرایطی که موسسات مالی و بانکی برای استفاده تجاری از USSD غیر از فروش شارژ و دریافت موجودی حساب بانکی، ایده ای نداشته و ندارند، توانستیم با ارائه راهکارهای جدید و سرمایه ای اندک در مدت حدودا دو ساله فعالیت این برند، پاسخگوی بیش از 20.000 کاربر باشیم.
در شرایطی که کشور نیاز به توسعه خدمات غیرحضوری و الکترونیک دارد، به دلیل عدم وجود ساختار مدیریتی مناسب و قوانین شفاف در زمینه پرداخت موبایلی و برخوردهای قهری سازمان های مختلف، ترجیح میدهیم از این پس بجای ارائه خدمات به ایرانیان بزرگوار و صبور، و بجای اتلاف سرمایه و انرژی در ایران، این تکنولوژی را در کشوری که دارای زیرساخت های مخابراتی مناسب، قوانین شفاف و مدون در زمینه پرداخت الکترونیک ، با وجود نهادهای نظارتی استاندارد و همگام با قوانین روز دنیا در بانکداری الکترونیک و مخابرات باشد ادامه و توسعه دهیم.
بدون وجود شرایط مذکور در کشور، ارائه هرگونه خدمات بدون کیفیت که شامل اختلالات تحمیلی مخابراتی و مشکلات محیر العقول اپراتورهای تلفن همراه می باشد را به کاربران فهیم ایرانی، توهین به شعور و اتلاف وقت و سرمایه این عزیزان می دانیم و از ادامه فعالیت تجاری این برند خودداری می نماییم.
امیدواریم شرایطی ایجاد گردد که بجای نابود سازی برندها، شاهد تولد شرکت های Start Up جدید و به ثمر نشستن ایده های آنها باشیم.
از تمامی کاربران گرامی برای همراهی با فلای نت تشکر می کنیم و به چیزی که در سالهای قبل ساخته ایم افتخار می کنیم.
همچنین کاربران تا یک ماه از صدور این اطلاعیه می توانند نسبت به تسویه حساب و دریافت موجودی حساب فلای نت خود اقدام نمایند.
با احترام، تیم فلای نت
اخِـــــــــــــــــی ، میخواستم واسه سایت جدیدم از این امکانش استفاده کنما !

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
یه سئوال اگه دامنه ای که میخوایم ثبت کنیم توش کلمه وارز باشه .
خوبه از نظر سئو یا بد ؟
مثلا warez-tt
warez-pp
warez-gg

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,789
منم مخابراتم
این مخابرات کلا خیلی بازی داره
گوگل پلاس رو موبایل خیلی راحت باز میشه ولی با کامپیوتر بگیر، نگیر داره

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
سلام بر بروبچ وبمسترز:D
آقا یه فیلم خیلی ترسناک که نیمه باشه معرفی میکنید؟:D
:Dزیرنویسش هم پیدا بشه

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
منم از ظهره چک میکنم هی ، الان چک کردم اومده
http://tinysub.in/subtitles/mr-robot
من مخابرات نیستم، اما 3 یا 4 روزی میشه گوگل پلاس بازه برام
نمیدونم داستان چیه

hassanmaleki

Registered User
لایک‌ها
12
کلا اینترنت و کسب درامد راحته اگر که بشناسید و علمی کار کنید

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
آیا هزینه کردن برای خرید فونت های فارسی وب کار درستیست ؟

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
خب حالا ک ج میدین یه چند تا سوال دیگر داشتم :
1-برای ثبت دامنه ای مثل نردبان ، ترجیح میدیم از nardeban استفاده کنیم ولی آیا nardebaan غلطه ؟
2-کدوم انسان عاقلی(غیر از خفن مایه دارش) برای دامنه سایت خود از پسوند luxury استفاده میکنه ؟ (قیمت ثبت این دامنه 1700 ئه :general611:)
مگه فونت هم میفروشن؟o_O
آره ، یه سری فونت خوشگل دیدم برای وب بود فروشی ، انصافا هم خیلی فونتای خوبی بودند

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
----
دوستان یه چیز جالب
بخاطر این که موج عظیمی از تاپیک هایی با عنوان خطر دستگیری توسط ا ط لا ع ا ت زده شد و اکثرا ترسیدن و برداشتن
نمونه بارزش خودم:D
وگرنه هیچ مشکلی نداشت

بالا