• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
سلام. دوستان سایت serial dl.org................چی شده؟......................
ادرس جدیدش چیه؟........کسی خبر داره؟
منم دنبالشم.دوتا دامین بعدیشم گرفتن.معلوم نیس میخواد چیکار کنه

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
دوسِتان و وبمستران عزیز ، میخوایم یِ سایت خبری IT مثل زومیت ، دیجیاتو ، ترنجی و ... بِزَنیم ولی باحال تر ، برای مثال اخبارا یا تصویری باشن یا صوتی ! بنظرتون کدوم باحال تر میشه و از لحاظ کاربری و مخاطبین بهتره؟ (موارد مربوط به سرمایه و ... رو هم در نظر بگیرید)

{ داستان این سایت }

پریروز رفتیم تلگرام دیدیم عموم ک تو آلمانه و عاشق تکنولوژی و IT هم هس زنگ زد و بعد احوال پرسی و اینا گفتش کِ یکی از رفیقاش ک آلمیرانیه(2 رگَ س بنده خدا) دوس داره یه سایت بزنه تو ایران بیاین باهم همکاری کنین یه سایت بزنین چون هردومون هم عاشق تکنولوژی هستیم قرار شد این سایته اخبار تکنولوژی باشه مثل زومیت و اینا ک گفت چون همچین سایتایی تو ایران هست بیا یه کار باحال بکنیم و یا تصویریشو بسازیم یا صوتیشونو ، قرار سرمایه و یه سری از اخبار ایشون باشه ، کارای سایت و هماهنگی و ... با من | حالا به نظر شما کدوم یکی از موارد بالا باحال تر و فراگیرتر هس ؟

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
به نظرت رو این میشه وردپرس نصب کرد؟؟؟
یا اینه sub20.ir
یا اینه subfarsi.ir
فکر کردم گفت یه ساب دومین یکی از دامنه هام
تنها دومینی هم که ساب داشت همین بود
شرمنده اشتباه از من بود :دی

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,517
دوسِتان و وبمستران عزیز ، میخوایم یِ سایت خبری IT مثل زومیت ، دیجیاتو ، ترنجی و ... بِزَنیم ولی باحال تر ، برای مثال اخبارا یا تصویری باشن یا صوتی ! بنظرتون کدوم باحال تر میشه و از لحاظ کاربری و مخاطبین بهتره؟ (موارد مربوط به سرمایه و ... رو هم در نظر بگیرید)

{ داستان این سایت }

پریروز رفتیم تلگرام دیدیم عموم ک تو آلمانه و عاشق تکنولوژی و IT هم هس زنگ زد و بعد احوال پرسی و اینا گفتش کِ یکی از رفیقاش ک آلمیرانیه(2 رگَ س بنده خدا) دوس داره یه سایت بزنه تو ایران بیاین باهم همکاری کنین یه سایت بزنین چون هردومون هم عاشق تکنولوژی هستیم قرار شد این سایته اخبار تکنولوژی باشه مثل زومیت و اینا ک گفت چون همچین سایتایی تو ایران هست بیا یه کار باحال بکنیم و یا تصویریشو بسازیم یا صوتیشونو ، قرار سرمایه و یه سری از اخبار ایشون باشه ، کارای سایت و هماهنگی و ... با من | حالا به نظر شما کدوم یکی از موارد بالا باحال تر و فراگیرتر هس ؟
معلومه تصویری ! ولی باید حرفه ای باشه . به نظرم خیلی جواب میده . هم تماشای آنلاین هم دانلود . البته برا همه پستا که نمیخواد تصویریشو هم بسازید . مثلن پست هایی که طرفدار زیاد داره..

samidj

Registered User
لایک‌ها
143

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
معلومه تصویری ! ولی باید حرفه ای باشه . به نظرم خیلی جواب میده . هم تماشای آنلاین هم دانلود . البته برا همه پستا که نمیخواد تصویریشو هم بسازید . مثلن پست هایی که طرفدار زیاد داره..
ممنون دادا ، تصویری معلومه خب خیلی خیلی بهتره ولی هزینش هم خیلی بیشتره اگه بخوای کار خوبی و حرفه ای باشه نسبت به صوتیش
از طرف من بهش توصیه کن که تو همون آلمان سایت بزنه از هتزنر هم سرور بگیره + درآمدش یورو باشه بهتره تا ریال :general601:
حالا یکی پیدا شده میخواد یه هزینه ی خوبی بکنه هم دست من جایی بند شه هم خودش بنا به علاقه خودش یه کارایی بکنه من بیام بهش بگم بره تو آلمان بزنه ؟! :general710: البته اولش منم بهش گفتم بره آلمانی بزنه بهتره کِ ، ولی گفتش همین سرمایه ای ک میخواد بزاره برای اینکارو از همون وبسایتای آلمانیش داشته و میخواد یه وب فارسی بزنه;) جدا از کار خودش درآمد یه ماه وبسایتاشو میخواد برای این کار بزاره ضرر نداره کِ:D

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,517
ممنون دادا ، تصویری معلومه خب خیلی خیلی بهتره ولی هزینش هم خیلی بیشتره اگه بخوای کار خوبی و حرفه ای باشه نسبت به صوتیش

حالا یکی پیدا شده میخواد یه هزینه ی خوبی بکنه هم دست من جایی بند شه هم خودش بنا به علاقه خودش یه کارایی بکنه من بیام بهش بگم بره تو آلمان بزنه ؟! :general710: البته اولش منم بهش گفتم بره آلمانی بزنه بهتره کِ ، ولی گفتش همین سرمایه ای ک میخواد بزاره برای اینکارو از همون وبسایتای آلمانیش داشته و میخواد یه وب فارسی بزنه;) جدا از کار خودش درآمد یه ماه وبسایتاشو میخواد برای این کار بزاره ضرر نداره کِ:D
چقد سرمایه میخواد بزاره؟:general705:

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
چقد سرمایه میخواد بزاره؟:general705:
دقیقشو نمیدونم ولی به اندازه کافی هَ چون سایت IT تصویری هم تنها گزینه روی میز نیس 2 گزینه دیگر هم هس ک یکیش اگه خوب و حرفه ای بخوای بدی بنویسنو راه اندازیش کنی و تبلیغات کنی بالا 40 میلیون میخواد ک واس اونم اوکی داده گفته مشکلی نیس

aali361

Registered User
لایک‌ها
42
دوستان میشه رو یه هاست دو تا سایت استفاده کرد؟

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
آقا این بهنام آقاجانی چقدر از php بد میگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(uncocoder)

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
ج
اگه asp کار هم بود خوب بود برنامه نویس اندروید(جاوا) هست یه جوری php رو میکوبید که من هنگ کردم.
جدیدا یه پک پی اچ پی هم داده بیرون خب
کجا میکوبه تو کدوم اموزش؟

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
پشتیبانی فنی خواستی منم هستم :general707:
درباره فیلتر چیزی میدونه ؟ سایت نارنجی رو بهش معرفی کردی ؟ :D
اوکی;)
میخواد چیلتر های خنک کننده ی خارجی بهم بده مشکلی نداشته باشم ! :D | قضیه نارنجی رو هم میدونه یعنی همون اول بهش گفتم ک بیخیال موضوع این سایتِ بشه ولی مُسِر(مصر) تر شد :general707: بعدم آخرش منو ک اینجام میگیرن با اون کاری ندارن ک:general705:

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670

%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF-%D9%87%D9%85%D9%87-%DA%86%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D9%86.jpg
استاد همه چی دون ! من اینو 3-4 سال پیش هر روز بعد از ظهر از سر کار که میومدم از شبکه 2 نگاه میکردم :android06:

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
منم میدیدم، فکر کنم دوباره پخش میکنن چند وقت پیش کانال عوض میکردم دیدمش.
منظور من از عکس یه چیز دیگه بود :D
آیا میدانید صدا پیشه ی این عروسک هم محمد بحرانی هست :D
میدونم اون عکسو به کنایه گذاشتی ، اما خوب خواستم یک یاد آوری کرده باشم :android06:

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
این مونوپاد هایی شاتر بلوتوثی بهتره یا اینایی که رو دسته اس ؟

بالا