• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

bats

Registered User
لایک‌ها
28
به هر حال بنده ک بازدید کننده ی سایت دیجیانو شم رفت :دی
اینکه فقط تیترو میذاره و موضوع بندی خیلی خوبه!
آدم دوست داره تیترارو بخونه و هرکدومشو دوست داره روش کلیک کنه
خوبیش اینه که امتیاز ناشرو رعایت کرده و مطلب دزدی نکرده و منبع لینک داده از اینکارش خوشم اومده برای همون حرفشونو درمورد نشناختن دیجیاتو قبول کردم!

اما ایکاش این جریان تشابه اسمی بین این همه سایت تو اینترنت نبود ولی به هر حال هر سایتی که بهتر عمل کنه باقی میمونه (قانون بقای وبسایت)

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
چرا لزومی نداره؟؟ هرچی جاوا قویتر باشه بهتر نیست؟
شما آندروید مینوسی؟
یه مدت مینوشتم پارسال ، این ک فقط یه عالمه جاوا یاد بگیری ولی مثلا نتونی یه برنامه آندروید بنویسی بنظر من جالب نیست ولی اگه هماهنگ یاد بگیری ، مثلا فلان قسمتو یاد بگیری بعد توی اپت بنویسیو اجراش کنی و پیشرفتتو ببینی خیلی جالب تره روند یادگیریت کلا بهتر میشه و مشتاق تر میشی برا ادامه کار حتی ممکنه بتونی چند اپ باحال بنویسی بدون این ک نیازی به این ک مثلا مباحث پیشرفته جاوا رو بلد باشی داشته باشی ، در صورتی ک وقتی میری تا مباحث پیشرفته جاوا ولی یه دونه برنامه آندروید نتونی بنویسی باهاش بعد تازه بخوای یاد بگیری چجوری آندروید بنویسی به نظر من خیلی سخت تر میشه یادگیریت یه نکته دیگه هم هس اینِ ک صض

Last edited:

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
خوبیش اینه که امتیاز ناشرو رعایت کرده و مطلب دزدی نکرده و منبع لینک داده از اینکارش خوشم اومده برای همون حرفشونو درمورد نشناختن دیجیاتو قبول کردم!

اما ایکاش این جریان تشابه اسمی بین این همه سایت تو اینترنت نبود ولی به هر حال هر سایتی که بهتر عمل کنه باقی میمونه (قانون بقای وبسایت)
طوری کردی که فکر می کنیم طوری شده

bats

Registered User
لایک‌ها
28
عزیزم بنده جانبداری نکردم و طوری هم نشده :)
فقط یه خورده دیر اعصابم خورد میشه و در کل راحتم برای همین میخواستم بگم دوستان اگه به سایت هایی که اسمشون به قول شما طوریه حساسن بنده به عنوان وبمستر زیاد دیدم پس اولین نفرم خودم جوو میشکونم و از سایت استفاده میکنم پس زیاد حساس نشن اصل مطلبه
اگه کار زشتی کردم عذر میخوام:general708:
(مثالش مناسی نیست ولی وقتی اولین گوسقند از جوب رد میشه ....... ):D

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
دوستان واسه شما هم هات اسپات شیلد کار نمیکنه؟ o_O

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627

اگر قصد حمایت از ناشر رو داشت دلیلی نداشت که مطالب رو توی iframe لود کنه ;) اینم مثل 10000000 سایت دیگه خبرخوان که یه دوره دارن و میرن پی کارشون

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
خارجی ها قبل انجام کار 3 روز فکر میکنن
ما برای انجام ندادن کاری 3 ماه بحث و دلیل

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
با کمال احترام کاملا مخالفم!
1)1 نقطه میتونه (خدا) رو (جدا) کنه زمین تا آسمون فرق داره
2)به گفته خودشون از دیجیاتو خبری نداشته (اگه راست گفته باشه)
3)دیجیاتو معنی خاصی نداره که دیجیانو برداشت از اون باشه !

اما من با اسپمینگ ایشون مشکل دارم کلا از اسپمرا بدم میاد

ولی بر اساس تجربه شخصی تو این چندین سال وبمستری این سایت یکی از سایت های بزرگ ایران میشه پس اگه واقعا با سایت و ظاهر سایت مشکلی ندارین از همین حالا از سایت استفاده کنین اگه به خاطر اسمشه ک باهاش مشکل دارین اگه بخوایم بدون هیچ تعصبی نگاه کنیم سایت بدرد بخوری هم زده ایشون ک خیلی عالیه و به پیشرفت وب ایران کمک میکنه

پ.ن: اما من هنوز با اسپمسنگ مشکل دارم اساسیییییی ......
چیزی که هست اسم این کار برند دزدیه و اگه تا 10 سال دیگه هم بگه من به جد میتونم بگم دروغه
چون نمیشه که مثلا بری یه دامنه بخری به اسم gaagol.com و روی اون هم موتور جستجو بزنی و بعدم بگی من از وجود گوگل خبر نداشتم
این اتفاق برای سایت خودمم افتاد ولی خب خدا رو شکر نتونستن کل برند رو بدزدن
نه موضوع سایت اونجوری نیست...
@EmpireWorld اون سایت لیریک فارسی فیلتر شد :|
به نظرت دامنه جدید بگیرم یا منتظر رفع فیلتر احتمالی باشم؟؟
اگه حوصله داری رفع کن خیلی بهتره.
یه تجربه ای که من دارم اینه که دامنه ی جدید دیگه هیچ وقت مثه دامنه قبلی نمیشه :(
نه دوست عزیز ، منم ناراحت نشدم ، فقط خواستم موضوع روشن شه

بالا هم گفتم تشابه اسمی ، امتیازی نداره بر خلاف تصورات دوستان دیگه ،
اگه سایت که اسم سایتتون رو شبیه اش کردید رتبه اش بیشتر باشه، کار سخت تر هم میشه ، و تو سرچ گوگل ، سایتی رو که رتبه بالاتری داره رو پیشنهاد میکنه
و مشکلات دیگه که بدتر هم میتونه باشه
برای فروشگاه ورودی گوگل به اون صورت مهم نیس. چیزی که مهمه بازدیدکننده ی ثابته و تبلیغات دهن به دهن ملت. چون طرف وقتی یه جنسی رو خریده و به دوستشم میگه که از کجا خریده خیلی توی اعتماد کردن تاثیر داره تا اینکه حتی فروشگاه توی نتایج گوگل جز اولین ها باشه.
من نمیدونم شما و رقیبت کی سایت هاتونو زدید و دنبالشم نیستم که بفهمم. ولی چیزی که میدونم اینه که هرچی بامیلو بیشتر تبلیغ کنه سهم شما هم از تبلیغات اون بیشتر میشه
چون توی این کشوری که مردم هنوز به زور فارسی رو حرف میزنن و یه متن ساده رو با هزار تا تپق میخونن معلومه خیلی ها هم به جای "بامیلو" کلمه "نامیلو" رو سرچ میکنن

اما در آخر هم بگم که اینقدر امروز در مورد این سایته صحبت شد که فک کنم ادمینش به هدفش کاملا رسیده
بابا ول کنید این سایت های دوزاری رو

bats

Registered User
لایک‌ها
28
بحث بامیلو و نامیلو ک کاری نداره !
https://web.archive.org/web/*/namilo.com
https://web.archive.org/web/*/bamilo.com

نامیلو اولین بار 2013 کارشو شروع کرده!

برای همین میگم اسم و شهرت اهمیتی نداره و رقابت اصله ! بامیلو با پولی که خرج کرده جلو افتاده و حتی شاید از همون اول از نامیلو تقلب کرده حالا شما ها هی باور نکنین!

bats

Registered User
لایک‌ها
28

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
قالبی با این امکانات معرفی کنید
کد:
http://themeforest.net/item/15zine-hd-magazine-newspaper-wordpress-theme/10802918
http://demos.cubellthemes.com/?product=wp15zine

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
پنج تا راه اصلی برای اندروید هست به نظر من:
۱. Java کانفیگ ساده - کد نویسی پیچیده - پرفورمنس خوب
۲. Qt کانفیگ متوسط - کد نویسی متوسط - پرفورمنس خوب
۳. Basic 4 android کانفیگ سخت - کد نویسی ساده - پرفورمنس میگن خوبه من اطلاع ندارم
۴. جاوا اسکریپت Cordova کانفیگ متوسط - کد نویسی بسیار ساده - پرفورمنس متوسط
۵. Xamarin کانفیگ #*$$*#+ _¢•__£*&#* - کد نویسی ساده - پرفورمنس خوب

من از qt بیشتر خوشم میاد اما از یه طرف به اندروید استودیو‌ که مخصوص برنامه نویسی اندروید با جاوا ساخته شده٬ نمیرسه.
یادگیری هم مقدمات فیلم بعد اون تمرین تمرین تمرین.
eclipce جزو شماره یکه درسته؟

من از اول تابستون هی میخوام یاد بگیرمش میندازمش عقب :) قصدم هم ساختن یه کتابه فقط :)

اگه خدا بخواد از امروز میشینم آموزش هایی که دارم رو کامل میبینم

بنظرتون الان کتاب فروش میره تو بازار؟ در مورد همین سایت ساختن و ...

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
هاستینگ مطمئن بعد از نت افراز آبتین و هاست دی ال معرفی کنید:rolleyes:

بالا