• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
عجب سایتیه :D خوشمان آمد، @ufont رقیبت پیدا شد :general707::general601:
با تشکر از @rezatak6 بابت معرفی سایت.
http://www.designmantic.com/

عکس رو open in new tab بزنید با کیفیت بالا ببینید اینجا خوب نشون نمیده :general601:
مشاهده پیوست 852512
فدااااات ستاره بچینی آخر پست رو هم بخونی به اشتراک بزارییییی بوس بوس.
@ufont کاراش یه چیز دیگست :D

e30_007

Registered User
لایک‌ها
37
اون کاربر تازه وارد هست ؟ قبلا دامنه انتقال داده ؟
شاید به جای آپلود مدارک رو با ایمیل میفرسته!
نه دوست عزیز 4ساله توی پی تی عضون.من میدونم ایشون انلاین میشن ولی جواب نمیدن اصلا.انتقال سایت کمتر از 1ساعت زمان میبره ما از اول شهریور منتظریم

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
تبلیغات تو ربات های تلگرام اصن ارزش نداره .

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
بچه ها کسی هست اینجا بانک شماره موبایل 100% درست داشته باشه؟
به نظرتون کسی هست هزینه بگیره و شماره موبایل از سایت های دیگه جمع کنه؟ مثلا سایت دیوار یا سایت های دیگه
up

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
سلام به کاربران پی تی
دوستان من 8 روز پیش یک سایت رو توی بخش خرید و فروش دامین و وبسایت خریدم و پول رو بحساب شخص مورد نظر واریز کردم تا قبل از اینکه بنده پول رو واریز کنم به حسابشون ایشون سریع جواب میدادن تا اینکه پول رو واریز کردم 2 روز غیبشون زد و بعد از 2 روز با گفتن معزرت خواهی و اینا که در حال انجام کارهای انتقال دامنه در نیک هستن و ..
تا اینکه بنده دیدم دامین چرا بعد چند روز انتقال داده نمیشه بعد از نیک که پرسیدم گفتن ایشون اصلا مدارکی ارسال نکردن در صورتی که به بنده گفته بودن که اسکن مدارک رو ارسال کردن و ...
خلاصه الان قصد شکایت دارم از دوستان کسی هست راهنمایی کنه برای شکایت. و وی قوانین جرایم رایانه ای این کدام بند از تخلفات محسوب میشه؟
مستقیم باید برم پلیس فتا یا اول برم دادسرا برای شکایت؟ کسی اگه تجربه ای داره راهنمایی کنه تا بتونم سریع تر موضوع رو پیگیری کنم

دوست عزیز اینکه تعجبی نداره، منم اینجا سه تا سایت خریدم ولی هیچ کدوم دامنه رو منتقل نکردن. خوب شاید لازم دارن، کمی هم به فروشنده حق بدید :دی
سایت های ufont.ir, pixday.ir و gamerfa.ir
گیمرفا نه هاست و نه دامنه رو انتقال داد.
پیکس دی فایل هارو منتقل کرد اما دامنه رو انتقال نداد.
دقیقاً سر خرید همین یوفونت هم فروشنده که ذکر خیرشون چند تا پست بالاتر شد می گفت مدارکو ارسال کرده در حالی که نیک می گفت مدارک ارسال نشده. من 6 ماه بابت انتقال دامنه سر کار بودم! که در نهایت متوجه شدم فروشنده راضی نمی شه سایتو بفروشه، فروش کنسل شد. خدا بهش خیر بده مثل دو مورد قبلی نشد. مبلغ خرید رو عودت دادن و خسارتش هم درآمد 6 ماهی شد که سایت رو مدیریت می کردم.

e30_007

Registered User
لایک‌ها
37
دوست عزیز اینکه تعجبی نداره، منم اینجا سه تا سایت خریدم ولی هیچ کدوم دامنه رو منتقل نکردن. خوب شاید لازم دارن، کمی هم به فروشنده حق بدید :دی
سایت های ufont.ir, pixday.ir و gamerfa.ir
گیمرفا نه هاست و نه دامنه رو انتقال داد.
پیکس دی فایل هارو منتقل کرد اما دامنه رو انتقال نداد.
دقیقاً سر خرید همین یوفونت هم فروشنده که ذکر خیرشون چند تا پست بالاتر شد می گفت مدارکو ارسال کرده در حالی که نیک می گفت مدارک ارسال نشده. من 6 ماه بابت انتقال دامنه سر کار بودم! که در نهایت متوجه شدم فروشنده راضی نمی شه سایتو بفروشه، فروش کنسل شد. خدا بهش خیر بده مثل دو مورد قبلی نشد. مبلغ خرید رو عودت دادن و خسارتش هم درآمد 6 ماهی شد که سایت رو مدیریت می کردم.
شما دیگه خیلی بد شانسی فکر کنم :) چندتا سایت خوب دارم نمیخری؟ :))
مدارک و جمع کردم عصر یا فردا میرم برای شکایت . شما هم باید پیگیری میکردی چند روزی بیشتر کار نداره تا بعد که بیاد دادگاه.
من چند تا ازدوستان هم این جوری شدن که شایت کردن و حال یارو رو گرفتن. حالا مام بریم ببینیم چی پیش میاد :)

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
بهترین افزونه موزیلا برای دانلود یکجای تصاویر چی هستش ؟

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
سلام به کاربران پی تی
دوستان من 8 روز پیش یک سایت رو توی بخش خرید و فروش دامین و وبسایت خریدم و پول رو بحساب شخص مورد نظر واریز کردم تا قبل از اینکه بنده پول رو واریز کنم به حسابشون ایشون سریع جواب میدادن تا اینکه پول رو واریز کردم 2 روز غیبشون زد و بعد از 2 روز با گفتن معزرت خواهی و اینا که در حال انجام کارهای انتقال دامنه در نیک هستن و ..
تا اینکه بنده دیدم دامین چرا بعد چند روز انتقال داده نمیشه بعد از نیک که پرسیدم گفتن ایشون اصلا مدارکی ارسال نکردن در صورتی که به بنده گفته بودن که اسکن مدارک رو ارسال کردن و ...
خلاصه الان قصد شکایت دارم از دوستان کسی هست راهنمایی کنه برای شکایت. و وی قوانین جرایم رایانه ای این کدام بند از تخلفات محسوب میشه؟
مستقیم باید برم پلیس فتا یا اول برم دادسرا برای شکایت؟ کسی اگه تجربه ای داره راهنمایی کنه تا بتونم سریع تر موضوع رو پیگیری کنم
صادقانه بهت بگم کسی سایت "خوب" رو نمی فروشه (حداقل اینجوری توی بازارچه های اینترنتی نمی فروشه)
99% سایت هایی که توی pt برای فروش گذاشته میشن سایت های تابستونی هستن
سایت رو 1 هفته پیش زدم به دلیل مشغله کاری!!! نیاز به سرمایه گذاری!!! سایت رو می فروشم وگرنه خیلییییییییم یـــــــــــــــــــکه!
وقت با ارزش رو برای این چیزا هدر نده، از صفر شروع کردن خیلی بهتره حداقل می دونی داری چیکار می کنی

e30_007

Registered User
لایک‌ها
37
صادقانه بهت بگم کسی سایت "خوب" رو نمی فروشه (حداقل اینجوری توی بازارچه های اینترنتی نمی فروشه)
سایت رو 1 هفته پیش زدم به دلیل مشغله کاری!!! نیاز به سرمایه گذاری!!! سایت رو می فروشم وگرنه خیلییییییییم یـــــــــــــــــــکه!
وقت با ارزش رو برای این چیزا هدر نده، از صفر شروع کردن خیلی بهتره حداقل می دونی داری چیکار می کنی
نه دوست عزیز 100% اینطور نیست ما وی این انجن سایت های خوبی خریدیم بستگی به خود طرف داره.
سایت چند سال قدمت داشت و کاربر هم متاسفانه 4سال سابقه کار توی پی تی!

• Like
Reactions: mg6

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,517
جالبه همه سایتا هم آینده دار ان:general710: دلیل فروش هم اینه که مشکل مالی دارن یا اینکه سربازن و جالب تر بعضیاشونه که تو همون انجمن دنبال خرید سایت هستنo_O:general304:

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
تندیس + لوح امتیاز شغلی + یک هدیه ی مالی
اون هدیه مالیش چقده ؟ ارزش داره شرکت کنیم ؟ هنو فرصتش هس یا تموم شده ؟
بهترین افزونه موزیلا برای دانلود یکجای تصاویر چی هستش ؟
اینا هس :
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/save-images/
https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/image-picker/
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/downthemall/

دوستان کدوم ترجمه برای "آموزش آنلاین" بهتره؟ آموزش ها همگی کاربردی و عملی هستن. جزوه نداریم :D میتونه از برنامه نویسی باشه تا خیاطی و آشپزی :general707:
مشاهده پیوست 852480
online tutorials هم هست که توی عکس نیاوردمش.
Online tutorials
Online Learning

Last edited:

ArAsH.DMA

Registered User
لایک‌ها
431
سلام کسی مدیر سایت http://www.shikahang.ir رو نمیشناسه ؟
اگر هستش تگ کنید. ( توی انجمن هستشون اما نام کاربریشون رو یادم رفته )

بالا