• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
اون هدیه مالیش چقده ؟ ارزش داره شرکت کنیم ؟ هنو فرصتش هس یا تموم شده ؟

اینا هس :
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/save-images/
https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/image-picker/
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/downthemall/

Online tutorials
Online Learning
برای فقط کسانی هستش که به نوعی با دانشگاه فرهنگیان مرتبط هستن و کس دیگه ای از بیرون نمیتونه شرکت کنه
نه هدیه ی مالی ش در حدوده 500 تومنه ولی امتیاز شغلی ش مهمه

signul

Registered User
لایک‌ها
938
مزخرفت تر از این پشتیبان به پرداخت ندیدم
قبل از اینکه درخواست درگاه بدم با پشتیبانی آنلاین صحبت کردم گفت حد اکثر یک هفته طول می کشه تا درگاه کاملا آماده بشه
الان بعد از 10 روز رفتم دوباره با پشتیبانی آنلاین صحبت کردم گفتم شما قول دادید یه هفته ای درگاه راه اندازی بشه گفت کی گفته ؟ گفتم خودتون
گفت دقیق کدوم پشتیبانی چه شماره ای می گم من یادم نیست شماره پشتیبانی که 10 روز پیش چت کردم چی بوده گفت به من ربطی نداره
برید از همون کسی که بهتون قول داده یک هفته ای راه اندازی می کنه از همون درگاهتونو بگیرید خدافظ

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
قبل از اینکه درخواست درگاه بدم با پشتیبانی آنلاین صحبت کردم گفت حد اکثر یک هفته طول می کشه تا درگاه کاملا آماده بشه
الان بعد از 10 روز رفتم دوباره با پشتیبانی آنلاین صحبت کردم گفتم شما قول دادید یه هفته ای درگاه راه اندازی بشه گفت کی گفته ؟ گفتم خودتون
گفت دقیق کدوم پشتیبانی چه شماره ای می گم من یادم نیست شماره پشتیبانی که 10 روز پیش چت کردم چی بوده گفت به من ربطی نداره
برید از همون کسی که بهتون قول داده یک هفته ای راه اندازی می کنه از همون درگاهتونو بگیرید خدافظ
در اعتراض به این موضوع تمام پسته هاتو ببر جلوی بانک ملت به آتیش بکش.

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
دوستان برنامه نویس یه سوالی ذهنمو مشغول کرده ، الان من از طریق یِ اسکریپت توی وی پی اسم آیا میتوانم به دیتابیس یِ سایت دیگم دسترسی داشته باشمُ تغییرات بدم ؟ هرچی میتفکرم میبینم میشه ولی چجوریشو نمیدونم
برای فقط کسانی هستش که به نوعی با دانشگاه فرهنگیان مرتبط هستن و کس دیگه ای از بیرون نمیتونه شرکت کنه
نه هدیه ی مالی ش در حدوده 500 تومنه ولی امتیاز شغلی ش مهمه
اخیِـــــــــــــــــــــــــــــــــ چی میشد میذاشتن همه شرکت کنن !:general705: ، امتیاز شغلیش ک 100% مهمه ولی هدیه مالی هم خوبه:D

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
دوستان برنامه نویس یه سوالی ذهنمو مشغول کرده ، الان من از طریق یِ اسکریپت توی وی پی اسم آیا میتوانم به دیتابیس یِ سایت دیگم دسترسی داشته باشمُ تغییرات بدم ؟ هرچی میتفکرم میبینم میشه ولی چجوریشو نمیدونم
شدنش ک میشه، اما اکثرا هاستینگ ها قابلیت ریموت mysql + پورت ریموتش رو میبندن
البته اصلا روش خوبی نیست

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

upload7

Registered User
لایک‌ها
64

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
نه بیخیال پسته هاش بسوزه کی جواب میده؟

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
شدنش ک میشه، اما اکثرا هاستینگ ها قابلیت ریموت mysql + پورت ریموتش رو میبندن
البته اصلا روش خوبی نیست
بهشون بگیم باز میکننش آیا ؟ حالا بازش کردن یا حالتی ک هاستینگ کلا واس ماس چجوری بهش ریموت کنیم خب ؟ یه سوال دیگه هم هس این روش ریموت خوب نیس روش خوبَش چیه ؟

signul

Registered User
لایک‌ها
938
با این کار یه جای دیگه تو هم آتیش می گیره ها هنوز تو آرزو ها داری مرررررررد قانون

all of

Registered User
لایک‌ها
416
بچه ها کسی هست اینجا بانک شماره موبایل 100% درست داشته باشه؟
به نظرتون کسی هست هزینه بگیره و شماره موبایل از سایت های دیگه جمع کنه؟ مثلا سایت دیوار یا سایت های دیگه
ایشون @piishii

Last edited:

hossein454545

Registered User
لایک‌ها
142
دوستان بهترین راه کسب درامد برای سایتی با 4000آی پی روزانه چی هست؟
همکاری در فروش گذاشتم جواب نداد.پاپ اپ هم تقریبا خوبه

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
با توجه به شناختی که از شما دارم همون پاپ آپ بهترین گزینه هست ، برای سایتهای اسپم منظورم هست:D

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
همونطور که محمد هم گفت یکی از روش ها استفاده از دسترسی ریموت به دیتابس هست ، این روش پیشنهاد نمیشه و ریسک امنیتی بالایی داره (کافیه کسی به شبکه که سرورتون هست دسترسی داشته باشه ، به راحتی میتونه داده های ارسال شده و دریافت شده رو ببینه یا حتی تغییرشون بده)

حالا راه حل ایمن و انعطاف پذیر چیه ؟ استفاده از REST API هست ، حالا REST API چی هست ، تو همین تاپیک چندبار توضیح دادم بگرد پیداش کن :general306:
نحوه کار به چه صورت هست ؟ شما میاد تو سایت اصلی برای کارهایی که مد نظرت هست مثل ایجاد پست جدید یا یک کوئری ، حذف یا بروزرسانی یک API تعریف میکنی (برای امنیت هم یک سیستم اهراز هویت بر پایه Token ایجاد میکنی).
حالا بعد ایجاد اون REST API از هر جایی که بخواهی میتونی دستورهایی که تعریف کردی رو ارسال کنی.(این دستور ها GET, POST, PUT, DELETE )

hossein454545

Registered User
لایک‌ها
142
با توجه به شناختی که از شما دارم همون پاپ آپ بهترین گزینه هست ، برای سایتهای اسپم منظورم هست:D
درسته اسپم هست ولی سعی کردم کاربر پشیمون از سایتم بیرون نیاد یعین مطالب رو کامل گذاشتم.

all of

Registered User
لایک‌ها
416
تبلیغات کلیکی صباویژن بدک نیست
تبلیغت پست ثابت مثلا آی آر پاپ آپ
پاپ باکس هم بد نیست
پاپ آپ هم که خودت میدونی
گرفتن تبلیغات مستقیم از مشتری

hossein454545

Registered User
لایک‌ها
142
تبلیغات کلیکی صباویژن بدک نیست
تبلیغت پست ثابت مثلا آی آر پاپ آپ
پاپ باکس هم بد نیست
پاپ آپ هم که خودت میدونی
گرفتن تبلیغات مستقیم از مشتری
دیگه فکر نکنم به سمت سیستم های کلیکی برم چون دیروز ای نتورک سایت من رو با این که خلاف قوانین عمل نکردم مسدود کردند.
محتوای پیام ارسال شده از ای نتورک برای بنده
وب سایت شما به آدرس**** متاسفانه به صورت اتوماتیک توسط سیستم مسدود شده است.
در صورتی که احتمال می دهید که این یک اشتباه فنی است لطفا از طریق ارسال تیکت به بخش فنی از داخل حساب کاربری خود در شبکه تبلیغات اقدام کنید:

بالا