• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
یه توضیح کلی در مورد این که چه جوری باید از به پرداخت درگاه بگیری میدی ؟
وجود نماد الزامیه ؟
زمانی که من درگاه میگرفتم نماد الزامی نبود ، اما بعداً اطلاعیه دادن که کسانی که نماد ندارن و تا تاریخ های اعلامی نماد نگیرن درگاهشون غیر فعال میشه .
باید تو بانک ملت حساب داشته باشین و یه استعلام چک برگشتی میگیرن و 1-2 تا مدارک جهت احراز هویت ،
اولش تو سایت به پرداخت اطلاعات رو وارد میکنید و مدارک رو میبرین میدن به مسئول شعبه و مراحل رو خودشون انجام میدن و در نهایت اطلاعات درگاه براتون ایمیل میشه
و وضعیت و مراحل رو میتونید از سایت به پرداخت ، بخش پیگیریش دنبال کنید که در کدوم مرحله هستش و اگه در مرحله ای درخواستتون رد شد علتش رو میزنن

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
اینو گفتی منم یاد یه خاطره ای افتادم :D یه دفعه یک فیلم آموزش نصب یک نرم افزاری توی لینوکس رو داشتم میدیدم، یارو از این هندیا بود که با لهجه داغونشون انگلیسی حرف میزنن، بعدش یک هو وسط فیلم صدای واق واق سگ اومد :D منم نضف شب بود داشتم فیلم میدیدم یک هو ترسیدم از بس صداش بلند بود:general304: بعدش یارو وسط فیلم، آموزشو ول کرد هی با سگش حرف میزد میگفت برو بیرون لعنتی، یک فحش هایی میداد که بیا و ببین :general304::general304:
آخرش هم مثل همین یکی تو میگفت sorry for my puppy :D:general710:
این هندیا آموزشاشون خیلی کمدیه بعضی اوقات :D و اصن کلاسشون خشک نیست :p:D، جدا از لهجه شون و بعضیا ک داغون انگلیسی بلغور میکنن یه یارو بود من یه دوره دیدم از دستش دیوونه شدم یه بار تلفنش زنگ زد وسط آموزش داد و هوار راه انداخت اگه اشتب نکنم هم همین یارو یه بار این دفعه فقط از دسکتاپ فیلم نبود یارو خودش و اتاقشم هم تو فیلم بودن وسطاش داشت توضیح میداد ک یه یارو گنده بکی اومد تو یه چیزایی بهش گفتم اونم گفت چشم و اینا آخرم عذر خواهی کرد و گفت این رئیسم بود :general304::general304::general304: .

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
به نظر من شما خودتو زیاد درگیر کار و اینجور چیزا کردی
البته نمیگم بده ها ولی آدم دو روز تو این دنیاست که لذتشو ببره و بره
شایدم شما تفریحات دیگه ای داری ولی کلا یه کاری کن که کار فدای تو بشه نه تو فدای کار
کی از تفریج بدش میاد ، اما به نظرم آدم اگر چند سال به خودش سختی بده ، یک عمر راخت باشه ارزششو داره.

اینو گفتی منم یاد یه خاطره ای افتادم :D یه دفعه یک فیلم آموزش نصب یک نرم افزاری توی لینوکس رو داشتم میدیدم، یارو از این هندیا بود که با لهجه داغونشون انگلیسی حرف میزنن، بعدش یک هو وسط فیلم صدای واق واق سگ اومد :D منم نضف شب بود داشتم فیلم میدیدم یک هو ترسیدم از بس صداش بلند بود:general304: بعدش یارو وسط فیلم، آموزشو ول کرد هی با سگش حرف میزد میگفت برو بیرون لعنتی، یک فحش هایی میداد که بیا و ببین :general304::general304:
آخرش هم مثل همین یکی تو میگفت sorry for my puppy :D:general710:
این هندیا آموزشاشون خیلی کمدیه بعضی اوقات :D و اصن کلاسشون خشک نیست :p:D، جدا از لهجه شون و بعضیا ک داغون انگلیسی بلغور میکنن یه یارو بود من یه دوره دیدم از دستش دیوونه شدم یه بار تلفنش زنگ زد وسط آموزش داد و هوار راه انداخت اگه اشتب نکنم هم همین یارو یه بار این دفعه فقط از دسکتاپ فیلم نبود یارو خودش و اتاقشم هم تو فیلم بودن وسطاش داشت توضیح میداد ک یه یارو گنده بکی اومد تو یه چیزایی بهش گفتم اونم گفت چشم و اینا آخرم عذر خواهی کرد و گفت این رئیسم بود :general304::general304::general304: .
خداییش این هندی ها رو من راضی ام به جای این انگلیسی هندی حرف بزنن ، خیلی کند حرف میزن و از لغات درستی هم استفاده نمیکنن .

به نظر شما بهترین لهجه انگلیسی کدومه ؟ من لهجه British رو خیلی خوشم میاد .

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
چند تا سوال داشتم دوستان لطفا ج بدن :
1- یه دستور CSS بود وقتی height یه عنصری از صفحه رو اون مقدار قرار میدادی اندازشو مثلا برابر 90% پنجره ی مرورگر میکرد و برای طراحی صفحات full screen استفاده میشد ک اونو یادم رفته یادمه h داشت توش یه چیزی مثل ch بود
2- قضیه مدیریت محتوای صفحات ایستا چیه یه بنده خدایی بهم گفت ؟ مگه میشه مگه داریم ؟!

nasser_a

Registered User
لایک‌ها
4,425
حرفا شما درست ولی حرف اصلی من این بود که طرز برخورد پشتیبانیشون اصلا در حد به پرداخت نبود
خودمم یکی درگاه دارم ازشون یکی دیگه خواستم بگیرم

میری تو سایت به پرداخت درخواست رو ثبت می کنی منتظر می مونی یه ایمیل بهت می دن یه فرم داره می گن پر کن و یه کپی از اجاره نامه یا سند مالکیت با کپی کارت ملی و شناسنامه برامون ایمیل کن بعد باس منتظر بمونی تا تایید کنن و بعد مستندات لازم برای درگاه رو می فرستند
وجود نماد برای هر درگاه از هر بانکی بخوای بگیری الزامیه
در مورد برخوردشون با شما نمیتونم نظری بدم

اما در مورد فرایند گرفتن درگاه که توضیح دادین ، شما اونجوری درگاه گرفتین و مدارک ایمیل کردین ؟ اون بخشی که گفتین براتون فرم ارسال میشه و ایمیل میکنید رو تازه اضافه شده اون بخش ؟ منظورتون شرکت به پرداخت ملت هستش یا شرکت دیگه ای ؟

الان یه سر به سایتشون زدم ، بخش درخواست رو که قبلاً جور دیگه ای بود عوضش کردن !
اما فرایند رو همه قبلی هست که نوشتن
فرایند دقیق تهیه درگاه اینترنتی رو اینجا توضیح دادن http://www.behpardakht.com/Help_payments.html
من چند سالی هست درگاه دارم و هر دو درگاه هم دقیقاً با فرایندی که توضیح داده شده برام فعال شد
فقط اون بخشی که زده قرارداد پست میشه و بعد اطلاعات درگاه رو میفرستن ، 2 تا درگاههی که ازشون دارم تو درخواست هر دوتاش اونا جا بجا بودن ، یعنی اولش اطلاعات درگاه رو فرستادن و درگاه فعال شده و قرارداد چند روز بعد دستم رسید .

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
اینجوریشو دیگه ندیده بودم! سایت رو باز می کنی popup اشم آدرس خود سایت رو باز می کنه باز :general410:
upir.عای آر

ch6

Registered User
لایک‌ها
80
الان واقعا مشکل ما اون یک یا دو درصد بود یا 40 درصد ؟:p:D
خب برای برنامه های پرفروش همین یکی دو درصدم ..... برای برنامه ای مثه این که پایین لینکشو گذاشتم ! یک درصد یعنی 1,600,000 تومن و دو درصدش میشه 3,200,000 تومن
البته ممکنه برای شما یکی دو میلیون پولی نباشه
https://cafebazaar.ir/app/com.hrmmrh.ghanoon/?l=fa

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
1- یه دستور CSS بود وقتی height یه عنصری از صفحه رو اون مقدار قرار میدادی اندازشو مثلا برابر 90% پنجره ی مرورگر میکرد و برای طراحی صفحات full screen استفاده میشد ک اونو یادم رفته یادمه h داشت توش یه چیزی مثل ch بود
2- قضیه مدیریت محتوای صفحات ایستا چیه یه بنده خدایی بهم گفت ؟ مگه میشه مگه داریم ؟!
1ـو خودم یافتم 2 رو بگید

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
دوستان نظرتون در مورد این لپ تاپ چیه؟چند وقتیه به سرم زده یه لپ تاپ بگیرم ولی ...
ی مقدار بیشتر خرج کن، اینو بیگیر:
http://www.digikala.com/Product/DKP-68547/Lenovo-Y5070-E/لپ-تاپ-لنوو-Y5070
چند روزه قالب یه مشکلی پیدا کرده ، یعنی بخش مطالب محبوب قالب از دست رفته
مورد دیگه این که شمارنده ی پست ها هم غیرفعال شده یعنی هرچندتا از یه مطلب بازدید کنیم بازم شمارنده رو همون یک ثابت می مونه که فک می کنم مرتبط باشن با هم
http://livesong.ir/
چیرو جدیدا بروز کردی؟ افزونه های یا خود وردپرس؟

neo.blak

Registered User
لایک‌ها
54
بعد از مدت ها سایت ساماندهی و رفع فیلتر درست شد...

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
هیچ موقع از لپ تاپ خوشم نیومده
ولی لپ تاپ خوبیه
بیشتر برا چه کاری میخوایی؟
90 درصد برای کدنویسی + بدمم نمیاد لپ تاپم بتونه بازی های جدید رو هم خوب اجرا کنه.
مک که خوبی های هر دو دنیا رو داره ، به این خاطر لینوکس رو مثال زدم که در دسترس هست و روی هر سیستمی میشه نصب کرد.
در مورد لینوکس و دانلودهاش ، من تابحال مشکلی نداشتم ، یک فیلترشکن درست حسابی داشته باشه کاره راه میوفته و اگر هم سورس برات در دسترس نبود میتونی عوض اش کنی ، همیشه از خود مخزن ها سازنده های نرم افزارها میدن استفاده کن.
بعدش اینکه خیالت راحت که همه چی نصب میشه و کم کسری نداری ، مثل ویندوز نیست که هر کدوم رو دونه دونه دانلود و نصب کنی.

تو این فیلم آموزشی یکبار یک ویدیویی بود میدیدم ، یارو داشت چندتا نرم افزار از ترمینال نصب میکرد ، سرعت دانلودش حدود 500 بود ، هی میگفت Sorry for my internet connection :android06:

از ما به شما نصیحت دنبال لپ تاپی باشه که وزن اش کم باشه ، باطری اش هم حداقل 7-8 ساعت نگه داره ، ترجیحا مک بوک باشه :android06:
اگر لپ برای بازی میخواهی برو یک سیستم بازی بگیر ، هم پولی که میدی قدرت بیشتری گیرت میاد ، هم راحت تر میتونی ارتفا بدی
بعدش بازی دیگه چیه ، منو باورتون میشه تو این 3-4 سال تنها بازی رو لپ تاپم نصب بود بازی Virtual Tennis بود ، هر از گاهی با ماریا شاراپووا یک گرنداسلم میزدم (الان همون هم نصب نیست :()
مک بوک گرون است + من هم بدم نمیاد بتونم بازی کنم.
به نظر من شما خودتو زیاد درگیر کار و اینجور چیزا کردی
البته نمیگم بده ها ولی آدم دو روز تو این دنیاست که لذتشو ببره و بره
شایدم شما تفریحات دیگه ای داری ولی کلا یه کاری کن که کار فدای تو بشه نه تو فدای کار
کی از تفریج بدش میاد ، اما به نظرم آدم اگر چند سال به خودش سختی بده ، یک عمر راخت باشه ارزششو داره.

خداییش این هندی ها رو من راضی ام به جای این انگلیسی هندی حرف بزنن ، خیلی کند حرف میزن و از لغات درستی هم استفاده نمیکنن .

به نظر شما بهترین لهجه انگلیسی کدومه ؟ من لهجه British رو خیلی خوشم میاد .
با تصوری که من از شما داشتم انتظار همچین جوابی رو نداشتم منتظر بودم ما رو لینک ارجاع بدی به این دو تا جمله:D :
من در زندگيم حتي يك روز هم كار نكرده ام. آنچه انجام داده ام، تفريح بوده است.توماس ادیسون
بزرگترين تفريح كار است.امام علی(ع)
اینم خدمت شما:
http://hive.ir/آشنایی-با-سیستم-مدیریت-محتوای-jekyll/
ی مقدار بیشتر خرج کن، اینو بیگیر:
http://www.digikala.com/Product/DKP-68547/Lenovo-Y5070-E/لپ-تاپ-لنوو-Y5070

چیرو جدیدا بروز کردی؟ افزونه های یا خود وردپرس؟
از این لپ تاپ بد زیاد گفتند + اون لپ تاپ msi قیمتش فروردین 3.5 بود الان همراه با کیف و موس نمایندگی ماتریکس میده 2720 من شنیدم تو بازار 2.5 هم پیدا میشه.

Last edited:

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
سلام برای اینکه فایل های خودمو حفاظت کنم میخوام هر بار لینکی برای یوزر ایجاد بشه و محدودیت زمانی داشته باشه و مخصوص ای پی اون باشه چیکار باید بکنم ؟

ch6

Registered User
لایک‌ها
80
دوستان برای ثبت سایت در سیستم جدید ساماندهی مرحله چهارم که اعطای لوگو هست ضروریه ؟
تلفن ثابت چطوری تایید میشه ؟
کسی تا الان ثبت نام در سامانه جدید رو انجام داده ؟
توی جدول تعریف انواع رسانه برخط در مورد صفحات شبکه اجتماعی هم نوشته که نیاز به تایید داره ؟ کسی از دوستان انجام داده ؟ تفاوتی با ثبت سایت داره ؟

neo.blak

Registered User
لایک‌ها
54
دوستان برای ثبت سایت در سیستم جدید ساماندهی مرحله چهارم که اعطای لوگو هست ضروریه ؟
توی جدول تعریف انواع رسانه برخط در مورد صفحات شبکه اجتماعی هم نوشته که نیاز به تایید داره ؟ کسی از دوستان انجام داده ؟ تفاوتی با ثبت سایت داره ؟
لوگو ضروری نیست و به هر کسی هم به این راحتیا نمیدن!
زنگ میزنی به شماره ای که دادند و یه کد رو وارد میکنی.

• Like
Reactions: ch6

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
لوگو رو خودشون بهت میدن و به پاس اینکه توی ساماندهی ثبت کردی :D

git

Registered User
لایک‌ها
39
دوستان تلفن ثابت برای ساماندهی اجباریه؟

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202

007saeed