• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
ی فایل .htaccess تو public_html بساز و اینو بزار توش:
کد:
Options Indexes FollowSymLinks
محمد جان دمت گرم!
درست شد.
جالبه این پشتیبانی نت افراز فقط گفت دایرکتوریت و دامینت ایندکس نداره ارور می ده! جالبیش اینه داخل پابلیک اچ تی ام ال ایندکس وجود داره htaccess وجود نداره! یعنی من کشته جوابشونم! .
باز به معرفت و علم و دانش بچه‌های اینجا.

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
ویدیو های بهترین سایت ایرانی رو base64 کنی بازم اندازه حجم کد های مفید گوگل نمیشه :D

پ.ن : توجه کردین بعد آپدیت کلش تا چند ساعت اکثرا کسایی رو میاره که منابع زیاد دارن ؟ :D
طبیعی هستش
چرا که مدتی هستش که کسی تو بازی نبوده و عموما اینجوری میشه
نزدیک یه میلیون بعد از یه آپدیت اتک زدم
یه اتک نزدیک یه میلیون :دی

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
اطلاعات جالبی بود! و البته پاسخی بود برای یکی از سوالاتم!:general601:
اونم این بود که همیشه با خودم فکر میکرد چند ده هزار مهندس که تو گوگل کار می کنن و از درآمد و مزایای خوبی هم برخوردارن دقیقا در طول روز چه کاری انجام میدن! این چند ده هزار که نمیشه هر روز کدنویسی کنن و همشون به توسعه بخش های جدید بپردازن! که حالا با توضیحات شما این موضوع رو متوجه شدم که دقیقا چیکار میکنن! فقط چندتا سوال!
1. 2 میلیارد کد منظور 2 میلیارد خط کد هست؟! در حقیقت منظورم اینه که شما تو این آمار به چه چیزی میگی کد؟!
2. بعد این که این همه مهندس که این همه تغییر هم میدن رو چجوری میشه ساماندهی کرد که درست کارشون رو انجام بدن و یا خراب کاری نکنن؟!
3. و اینکه این همه تغییر اصولا برای چه چیزی هست؟! اصلا چرا گوگل سیستمش رو طوری طراحی نمیکنه که این همه تغییر نیاز نباشه؟!
----------
یه سوال پیرامون همین موضوع هم اینکه تو ایران شرکت هایی که بر پایه نرم افزار هستن، برنامه نویساشون دقیقا چیکار میکنن هر روز؟! مثلا یه شرکت مثل صبا و یا ای نتورک و یا کافه بازار و یا شرکت های دیگر که هر روز نیاز به تغییر و یا توسعه ندارن! خب در این حالت برنامه نویساشون چی کار میکنن؟!
نه منظورم 2 میلیارد لیتر کد بود :دی کد به مجموعه از دستورالعمل ها که بر پایه یک زبان برنامه نویسی نوشته شده باشه میگن و اغلب هم خط به خط اندازه گیری میشه.
این دیگه بر میگرده به معماری سیستم کنترل نسخه ای که مهندس های گوگل طراحی کردن ، نمونه مشابه بخواهی البته فقط از نطر تئوری میشه Github رو مثال زد.
در مورد اینکه چرا نیاز به تغییر وجود داره ، توی بخش مهندسی نرم افزار ما مبحثی داریم به اسم چرخه حیات توسعه سیستمی ،برنامه ریزی ، آنالیز ، طراحی ، توسعه ، اجرا ، نگهداری ، اینها تو یک چرخه تکرار میشن .(تو دانشگاه چی بهتون یاد میدن :دی)
توسعه نرم افزارها هیچ وقت متوقف نمیشه ، همیشه سیستم ها در حال توسعه هستن ، حالا این میتونه رفع یک مشکل باشه یا اضافه شدن یک امکان جدید.
به علاوه سرویس های گوگل توسط میلیون ها نفر در روز استفاده میشه و هر روز برای هر سرویس باگ های زیادی گزارش میشه و که باید بررسی بشن و بخش تحقیق و توسعه گوگل هم که نیازی به تعریف نداره!(در کل مهندس های گوگل همیشه سرشون شلوغه).

در مورد شرکت های ایرانی ، خوب طبعا اونها هم باید از همین الگو پیروی کنن ، رفع مشکل های موجود ، توسعه امکانات جدید ، حالا اینکه چقدر تو اینکار مستمر هستن باید از اونهایی که از سرویس هاشون استفاده میکنن پرسید.

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
یعنی اون 312 اگزابایت که گفتی چند تا کپی هم ازش هست + هر ویدیو که آپلود میشه به صورت خودکار رزولیشن های پایین ترش هم کانورت میشه. (یعنی 1080 آپلود کنی 720 / 480 / 360 و... با فرمت های مختلف کانورت میشه رو سرور :general609: )
@MR-S
من هستم. البته همه چی 50-50
نویسندگی
هزینه سرور برای encode
هزینه اکانت 4upld ( فضای 500 گیگ لینک مستقیم 90 روزه 120ت هست)
اگه خواستی پ.خ بده.
نویسندگی ، وی پی اس دانلود و آپلود با من (انکود لازم نیست ، منبع خارجی دارم سریع ریلیز میکنه) و اکانت مستقیم کننده لینک با من.
هزینه های باقی مونده با طرف مقابل.
اگه خودت یا کس دیگه ای خواست پ.خ بده:D

پ.ن : سریال فرندز چقد خوبه!

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
منظورم اینه نمیخام title و artist ها بطور کامل پاک بشه .
فقط میخوام ادرس سایت ها رو عوض کنم .
میخوای اختصاصی واست بنویسم؟:D
خیلی وقته تو فکرشم این mp3tag رو با filezilla ترکیب کنم ، تغییر تگ و آپلود تو 1 نرم افزار باشه.

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
خیلی وقته تو فکرشم این mp3tag رو با filezilla ترکیب کنم ، تغییر تگ و آپلود تو 1 نرم افزار باشه.
بعید میدونم همچین نرم افزاری نباشه .
ولی اگه علاقه داری بنویس :D
من با tag scanner عوض میکنم ولی کشش پوشه رو نداره.

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
نویسندگی ، وی پی اس دانلود و آپلود با من (انکود لازم نیست ، منبع خارجی دارم سریع ریلیز میکنه) و اکانت مستقیم کننده لینک با من.
هزینه های باقی مونده رو پ.خ کن
سایت وی ای پی میشه یا فری؟

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
کلش باز ها امضامو حتما بینید. تو حدود 10 ساعت +12 میلیون گلد و اکسیر (هر کدوم 12 میلیون نه باهم) زدم :D
چجوریاست این بات ها ؟! خودش نیرو میزنه اتک میزنه آپگرید میکنه ؟ بعد هر ماه باید بدیم یا lifetime هست ؟ اگه خراب بشه آپدیت ماپدیت خبری هس ؟ بِن چی میکنن ؟ یه بلواستک میخواد دیگه فقط ؟
اوه چقدر سوال پرسیدم ;) تا چن وقت پیش فقط کلش بازی میکردم الان بوم بیچو هم بازی میکنم وقتم تقسیم میشه :D

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
هر کاری میکنید به منم خبر بدید :|

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
چجوریاست این بات ها ؟! خودش نیرو میزنه اتک میزنه آپگرید میکنه ؟ بعد هر ماه باید بدیم یا lifetime هست ؟ اگه خراب بشه آپدیت ماپدیت خبری هس ؟ بِن چی میکنن ؟ یه بلواستک میخواد دیگه فقط ؟
اوه چقدر سوال پرسیدم ;) تا چن وقت پیش فقط کلش بازی میکردم الان بوم بیچو هم بازی میکنم وقتم تقسیم میشه :D
خودش نیرو دونیت میکنه
اتک میزنه (به صورت خطی نیرو میریزه یا به صورت های مختلف)
نیرو براش اصول میزنه بر طبق اون نیرو میسازه
فکر کنم بعد از هر بار آپدیت بازی نیاز باشه که آپدیت بشه
بن فکر نکنم الان کاری داشته باشن و بن کنن
تقریبا یه بلو استک میخواد مگر اینکه بلواستکت چیزی نیاز داشته باشه :دی

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
منظورم اینه نمیخام title و artist ها بطور کامل پاک بشه .
فقط میخوام ادرس سایت ها رو عوض کنم .
اگه اهنگ ها مال ی نفر باشه و تگ اهنگها مشابه هم باشن کاری نداره..remove tags رو نزن Edit بزن هر بخشی رو که میخوای فعال کنی و جایگزین کن..
وگرنه فقط برای جایگزین کردن یه ادرس برای اهنگ ها با تگ های مختلف راهی بلد نیستم یاد گرفتی بمنم یاد بدی 3>

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335

پ.ن : سریال فرندز چقد خوبه!
Pekh دادم ج ندادی کِ ! :D
یکی منو بگیره یه ایده به ذهنم خورد:android35::D
آیا ایده به ذهن میخورد ؟ :D
راستی :android01: یاد گرفتی یه کتاب هس مطالبشو من میدم اپشو بنویس بزاریم تو بازار ;)
حالا که یادم اومد کسی اینجا هس برنامه ای گذاشته باشه بازار ؟ اگه هس میدونید بازار اپ های هیبریدی رو قبول میکنه آیا ؟

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
Pekh دادم ج ندادی کِ ! :D

آیا ایده به ذهن میخورد ؟ :D
راستی :android01: یاد گرفتی یه کتاب هس مطالبشو من میدم اپشو بنویس بزاریم تو بازار ;)
حالا که یادم اومد کسی اینجا هس برنامه ای گذاشته باشه بازار ؟ اگه هس میدونید بازار اپ های هیبریدی رو قبول میکنه آیا ؟
برا من که به ذهن میخورد برا بقیه شاید جایی دیگشون بخوره:android30:
هنوز نه زیاد . خبرت میدم:D
هیبریدی منظورت چیه ؟
این آموزشای آندروید لیندا به درد میخوره ؟

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
@007saeed توضیح داد. فقط یه نکته این که کسایی که از من بخرن بهشون میگم با چه تنظیماتی میتونن بیشتر منابع بزنن :D
آپدیت بیاد با همون آدرس میتونی دوباره دانلود کنی. lifetime هست و بن هم فکر نکنم بشه. فقط برای طبیعی بودنش بهتره هر دو سه ساعت که اتک میدی چند دقیقه بت رو خاموش کنی از بازی بیای بیرون.
امروز از ساعت 11 تا الان 7-8 تا دیوار رو از level 8 رسوندم به 10 :general707:
دیروز هم سه تا archer tower آپ کردم دارن میشه level 11 (هر کدوم 4.5 میلیون گلد :D )

میشه بگی چه چیزهایی لازم داره؟ (کامل )
این بلواستیک کدوم نسخشو باید دانلود کنیم؟ http://soft98.ir/mobile/13897-bluestacks.html
بدون این نمیشه؟
فقط اندروید میشه؟ ویندوزفون نمیشه؟

بالا