• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
درست شد یادم رفته بود یوزر دیتابیس بسازم :D
اینم از اون پیام بازرگانیا بودا :general404:
@l3est و سایر دوستان.
چجوری میشه دو تا سایدبار داشت که یکی سمت راست باشه و یکی دیگه سمت چپ و یه قسمت مطالب داشت که وسط این دو تا باشه.
ولی تو کد ها قسمت مطالب بالاتر از همه باشه یعنی اینجوری باشه :
HTML:
<div class="content"></div>
<div class="right-side"></div>
<div class="left-side"></div>
این کارو اگه انجام ندادی برو انجام بده. اگه هم انجام دادی بگو تا ببینم یه روش دیگه برات پیدا کنم :
به content استایل float:left بده
به right-side استایل float:right بده
به left-side استایل float:left بده

داداش پول می خواد
شرافتن ایده دارم ، اصلا رقیبی نداره ولی خوب پول می خواد بالا اوردنش :|

دوستان نیازمند راهنمایی شما هستیم !
برای سوال دومت باید بگم که هیچی برای گوگل مهم تر از یه سایتی که نیس که یه روند خوب و مطمئن رو طی میکنه

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
بحث در مورد قالب هست و همچنین حرف از مجله دیجی کالا بود و هنوز هم هست! لازم دیدم مقداری این موضوع رو زیر تیغ جراحی ببرم! قبلا میخواستم ببرم ولی خب نبردم ولی باز دیدم اسمش اومد وسط گفتم ببرم! (چقدر ببر نبر شد! حالا ببرم یا نبرم؟!:general609:)
اول از همه قالب goodnewsش من رو برده تو کما! حالا بماند که سیستمش وردپرسه ! (البته نمی شود کتمان کرد که بازگشت همه به سوی اوست! همان وردپرس را می گویم)
من فکر کنم blog.bamilo.com باعث شده اینا هم همچین کاری کنن! که اتفاقا اون هم وردپرسه! فقط موندم چرا دیجیکالا میاد هم تو قسمت news که ساب دایرکتوری هست اخبارش رو منتشر میکنه و هم تو مجلش که رو ساب دامین هست! از اینا بعیده! البته از نظر من دیجیکالا کلا از نظر سئو خیلی سطحش پایینه (البته نسبت به چیزی که باید با توجه به سرمایه ای که دارن باشه!) و دلیل بالا بودنش تو گوگل اینه که برند هست (برند بودن در سطح دیجیکالا بحثیه که میشه مقاله ها در موردش نوشت تا متوجه شید چرا رو سئو تاثیر داره! البته باز هم روش های سئو می تونن فراتز از برند برن اما نه در مورد دیجیکالایی که تو ایران هست با رقبایی که اکثرا به نسبت ضعیف هستند!) وگرنه وضعش فکر کنم خیلی خراب می شد! ولی برعکس mobile.ir از سئو فوق العاده ای برخورداره البته این سایت هم برنده هم سئوش خوبه!
و در نهایت اینکه واقعا تو ایران فرهنگ درستی وجود نداره و همه دوست دارن تو هرکاری میتونن دست ببرن! دیجیکالا اول اومد قسمت اخبار تکنولوژی راه انداخت که این بر عهده سایت هایی مثل زومیته! حالا هم مجله! چهار روز دیگه میترسم قسمت فال و تعبیر خواب و آموزش آشپزی و عکس بازیگران هم راه بندازه که دیگه کلا بیتوته رو هم مورد هدف قرار بده! آخه یکی نیست بگه اصلا در تفکر سایتی مثل سایت دیجیکالا نباید همچین چیزی جای داشته باشه! حالا چرا اینکارو میکنن دلیلش میتونه زیاده خواهی و توسعه طلبی غیر اصولی باشه که طبق متدهای جهانی نیست! مثلا فکر کنید آمازون بیاد مجله اینترنتی راه بنداره!!! مسخرس! مطمئنن اگر این کار خوب بود آمازون این کارو میکرد! البته این جا جهان سومه (حالا بعضیا میگن در حال توسعه!:general707: البته الکی مثلا)
حالا جالبتر این جاست که اول شعارشون خرید کالای دیجیتال بوده و حالا شعارشون خرید کالا بصورت دیجیتال هست! در حالت اول منظور فقط کالاهایی مثل گوشی و تبلت و لپتاپ و تلویزیون و پرینتر و ... میشه و در حالت دوم میشه هر نوع کالایی! این باز هم به همون زیاده خواهی ها و توسعه طلبی های غیر اصولی و حد و حدود رو رعایت نکردن بر میگرده! حالا هم که دیگه دیدن نمیشه تعبیر جدیدی برای نام دیجیکالا پیدا کرد که مجله اینترنتی ازش دراد رفتن سراغ ساب دامین!

پ.ن: این دیجیکالا اگر زرنگ بود من رو مدیر برنامه هاش و سیاست های راهبردی در توسعه و تحول بنیادین میکرد! زرنگ نیستن دیگه! تو سئو هم کمکشون میکردم :D یه قالب زیبا و حرفه ای و اختصاصی طبق متدهای روز هم برای وردپرسشون میزدم:general304: دیگه چی میخوان؟ آقا یکی نیست منو به دیجیکالا معرفی کنه؟!:( (البته به عنوان مدیر همونجایی که تو خط بالا BOLD کردما وگرنه ارزششو نداره! الکی اصرار نکنن!:cool:)
با تشکر از وقت گران بهایی که گذاشتید یا شایدم نذاشتید!

Last edited:

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
برای سوال دومت باید بگم که هیچی برای گوگل مهم تر از یه سایتی که نیس که یه روند خوب و مطمئن رو طی میکنه
مرسی
پس با این اوصاف یا شروع نکنیم یا مثل ادم شروع کنیم:rolleyes:

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
اینستاگرام گیر داده باید شماره موبایلتو فعال کنی .
ولی کدش دریافت نمیشه در صورتی که قبلا دریافت میشد .
اساتید ترفندی سراغ دارین ؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
یارو ویندوزش خراب بوده فایل سیستم روزی 18 گیگ از ترافیک ماهانه vps منو استفاده میکرده
تیکت زدم میگه فایل مخرب نصب کردی

الان باید این عکس شهاب حسینی رو بزارم
اخه مدرک من اگه اینترنت داشتم که فایل مخرب نصب کنم چرا vps میگرفتم

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
بحث در مورد قالب هست و همچنین حرف از مجله دیجی کالا بود و هنوز هم هست! لازم دیدم مقداری این موضوع رو زیر تیغ جراحی ببرم! قبلا میخواستم ببرم ولی خب نبردم ولی باز دیدم اسمش اومد وسط گفتم ببرم! (چقدر ببر نبر شد! حالا ببرم یا نبرم؟!:general609:)
اول از همه قالب goodnewsش من رو برده تو کما! حالا بماند که سیستمش وردپرسه ! (البته نمی شود کتمان کرد که بازگشت همه به سوی اوست! همان وردپرس را می گویم)
من فکر کنم blog.bamilo.com باعث شده اینا هم همچین کاری کنن! که اتفاقا اون هم وردپرسه! فقط موندم چرا دیجیکالا میاد هم تو قسمت news که ساب دایرکتوری هست اخبارش رو منتشر میکنه و هم تو مجلش که رو ساب دامین هست! از اینا بعیده! البته از نظر من دیجیکالا کلا از نظر سئو خیلی سطحش پایینه (البته نسبت به چیزی که باید با توجه به سرمایه ای که دارن باشه!) و دلیل بالا بودنش تو گوگل اینه که برند هست (برند بودن در سطح دیجیکالا بحثیه که میشه مقاله ها در موردش نوشت تا متوجه شید چرا رو سئو تاثیر داره! البته باز هم روش های سئو می تونن فراتز از برند برن اما نه در مورد دیجیکالایی که تو ایران هست با رقبایی که اکثرا به نسبت ضعیف هستند!) وگرنه وضعش فکر کنم خیلی خراب می شد! ولی برعکس mobile.ir از سئو فوق العاده ای برخورداره البته این سایت هم برنده هم سئوش خوبه!
و در نهایت اینکه واقعا تو ایران فرهنگ درستی وجود نداره و همه دوست دارن تو هرکاری میتونن دست ببرن! دیجیکالا اول اومد قسمت اخبار تکنولوژی راه انداخت که این بر عهده سایت هایی مثل زومیته! حالا هم مجله! چهار روز دیگه میترسم قسمت فال و تعبیر خواب و آموزش آشپزی و عکس بازیگران هم راه بندازه که دیگه کلا بیتوته رو هم مورد هدف قرار بده! آخه یکی نیست بگه اصلا در تفکر سایتی مثل سایت دیجیکالا نباید همچین چیزی جای داشته باشه! حالا چرا اینکارو میکنن دلیلش میتونه زیاده خواهی و توسعه طلبی غیر اصولی باشه که طبق متدهای جهانی نیست! مثلا فکر کنید آمازون بیاد مجله اینترنتی راه بنداره!!! مسخرس! مطمئنن اگر این کار خوب بود آمازون این کارو میکرد! البته این جا جهان سومه (حالا بعضیا میگن در حال توسعه!:general707: البته الکی مثلا)
حالا جالبتر این جاست که اول شعارشون خرید کالای دیجیتال بوده و حالا شعارشون خرید کالا بصورت دیجیتال هست! در حالت اول منظور فقط کالاهایی مثل گوشی و تبلت و لپتاپ و تلویزیون و پرینتر و ... میشه و در حالت دوم میشه هر نوع کالایی! این باز هم به همون زیاده خواهی ها و توسعه طلبی های غیر اصولی و حد و حدود رو رعایت نکردن بر میگرده! حالا هم که دیگه دیدن نمیشه تعبیر جدیدی برای نام دیجیکالا پیدا کرد که مجله اینترنتی ازش دراد رفتن سراغ ساب دامین!

پ.ن: این دیجیکالا اگر زرنگ بود من رو مدیر برنامه هاش و سیاست های راهبردی در توسعه و تحول بنیادین میکرد! زرنگ نیستن دیگه! تو سئو هم کمکشون میکردم :D یه قالب زیبا و حرفه ای و اختصاصی طبق متدهای روز هم برای وردپرسشون میزدم:general304: دیگه چی میخوان؟ آقا یکی نیست منو به دیجیکالا معرفی کنه؟!:( (البته به عنوان مدیر همونجایی که تو خط بالا BOLD کردما وگرنه ارزششو نداره! الکی اصرار نکنن!:cool:)
خیلی ممنون از نوشتتون من همیشه پست های شمارو میخونم..و سمت مدیریت دیجیکالا رو حق مسلث شما میدونم..

نمیدونم اینی که میگم با اون چیزی که شما گفتی یچیزین یا کلا فرق دارن اما

سایت آمازون درسته اینکارارو نکرده اما بازم :

این وبسایت از چند سال پیش همچنین وارد عرصه تولید اسمارت فون، تبلت، کتابخوان دیجیتال، تلفن و تلویزیون دیجیتال هم شده است.[۸]
(ویکیپدیا،اون لینکم حذف نکردم لینک بشه)

*الکسا اینترنت (به انگلیسی: Alexa Internet) یکی از زیرمجموعه‌های شرکت بزرگ آمازون می‌باشد

*دیجیتال فتوگرافی رویو (به انگلیسی: Digital Photography Review) (تأسیس‌شده در نوامبر ۱۹۹۸ میلادی) وب‌گاهی دربارهٔ دوربین‌های دیجیتال و عکاسی دیجیتال است که به بررسی این موضوعات می‌پردازد.

*بانک اطلاعات اینترنتی فیلم‌ها (به انگلیسی: Internet Movie Database) (مخفف انگلیسی: IMDb) بانک اطلاعاتی برخطی است که شامل اطلاعات بازیگران، فیلم‌ها، بازی‌های ویدئویی، مجموعه‌های تلویزیونی و... می‌باشد.

*گودریدز (به انگلیسی: Goodreads) یک شبکه اجتماعی کتاب است، که کاربران در آن کتاب‌هایی که خوانده‌اند را پیدا می‌کنند.

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
اینم از اون پیام بازرگانیا بودا :general404:

این کارو اگه انجام ندادی برو انجام بده. اگه هم انجام دادی بگو تا ببینم یه روش دیگه برات پیدا کنم :
به content استایل float:left بده
به right-side استایل float:right بده
به left-side استایل float:left بده

کد:
.container
{
width:960px;
margin:0 auto;
direction:rtl;
}
.clear{
clear:both;
}
.right {
float:right;
}

.wrapper{
float:right;
}
.left{
float:left;
}
اینا CSS برای HTML هم اول یه div با کلاس container بساز بعد داخلش به ترتیب div با کلاس های :
right
wrapper
left
clear
با گوشیم نمیتونم اچ تی ام ال بنویسم.
برای مطالب هم داخل wrapper هرچند تا خواستی div.content بزار خودشون میرن زیرهم.

پ.ن : دوستان یه بازی اندرویدی جالب معرفی کنید مثل cut the rope یا angry birds مرحله زیاد داشته باشه و جدید باشه!
@EmpireWorld کدی که گفتی رو نوشتم content میاد سمت چپ.
@l3est ممنون :) الان از این روشی که شما گفتید استفاده میکنم.ولی میخوام این wrapper از لحاظ کدی بالا تر سایدبار ها باشه یعنی اینجوری :
.content
.left
.right
HTML:
<!DOCTYPE html>
<html lang="en">
<head>
    <meta charset="UTF-8">
    <title>Test Title</title>
    <style>
        .container {
            width: 960px;
            margin: 0 auto;
            direction: rtl;
        }
        .content {
            background-color: #ccc;
            float: left;
            width: 500px;
            min-height: 400px;
            text-align: center;
            margin-right: 1px;
        }
        .right-side {
            float: right;
            width: 229px;
        }
        .left-side {
            float: left;
            width: 229px;
        }
    </style>
</head>
<body>
    <div class="container">
        <div class="content">Test content</div>
        <div class="right-side">Test Sidbar</div>
        <div class="left-side">Test Sidebar</div>
    </div>
</body>
</html>

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
دوستان vps ایران ویندوز میخوام
کسی سراغ داره ؟
شرکت درست و حسابی با دانش فنی بالا و بدون دزدی و دوز و کلک باشه

@MOHAMMAD026_1

جایی سراغ داری ؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
دوستان vps ایران ویندوز میخوام
کسی سراغ داره ؟
شرکت درست و حسابی با دانش فنی بالا و بدون دزدی و دوز و کلک باشه

@MOHAMMAD026_1

جایی سراغ داری ؟
روبینا سرور، پارس پک
تو وب هاست تالک میتونی قیمت خوب و معتبر پیدا کنی

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
مرسی
پس با این اوصاف یا شروع نکنیم یا مثل ادم شروع کنیم:rolleyes:
آره دقیقا
منم یه سایته چند وقته میخوام بزنم ولی هی فرصت نمیشه
گذاشتم این دانشگا که تموم شد بزنم تو کارش (یه ترم دیگه :general503:)
چی شده آتیش زدی به مالت؟ :)
اگه خبریه بگو ما هم بزنیم :D

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770

فایل های ضمیمه

• html.zip
    282 بایت · نمایش ها: 8

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
@ALIREZA567
https://jsfiddle.net/y38y9q86/
خوابم میاد ولی هویجوری برات زدم;) :general304:
داداش درستش کردم واسه ت
فقط چیزی که هست استایل رو به خود دایو دادم. دیگه خودت طبق همون کد بده به کلاسی که میخوای
دستتون درد نکنه:)ولی راه @EmpireWorld به نظر بهتر میاد:general601:

محمد هستم

Registered User
لایک‌ها
1,067
خیلی ممنون از نوشتتون من همیشه پست های شمارو میخونم..و سمت مدیریت دیجیکالا رو حق مسلث شما میدونم..

نمیدونم اینی که میگم با اون چیزی که شما گفتی یچیزین یا کلا فرق دارن اما

سایت آمازون درسته اینکارارو نکرده اما بازم :

این وبسایت از چند سال پیش همچنین وارد عرصه تولید اسمارت فون، تبلت، کتابخوان دیجیتال، تلفن و تلویزیون دیجیتال هم شده است.[۸]
(ویکیپدیا،اون لینکم حذف نکردم لینک بشه)

*الکسا اینترنت (به انگلیسی: Alexa Internet) یکی از زیرمجموعه‌های شرکت بزرگ آمازون می‌باشد

*دیجیتال فتوگرافی رویو (به انگلیسی: Digital Photography Review) (تأسیس‌شده در نوامبر ۱۹۹۸ میلادی) وب‌گاهی دربارهٔ دوربین‌های دیجیتال و عکاسی دیجیتال است که به بررسی این موضوعات می‌پردازد.

*بانک اطلاعات اینترنتی فیلم‌ها (به انگلیسی: Internet Movie Database) (مخفف انگلیسی: IMDb) بانک اطلاعاتی برخطی است که شامل اطلاعات بازیگران، فیلم‌ها، بازی‌های ویدئویی، مجموعه‌های تلویزیونی و... می‌باشد.

*گودریدز (به انگلیسی: Goodreads) یک شبکه اجتماعی کتاب است، که کاربران در آن کتاب‌هایی که خوانده‌اند را پیدا می‌کنند.
لطف داری عزیز :) خوشحالم از وجود کاربران فهیمی چون شما در pt که از درک بالایی برخوردار هستید و میدونید چی حق کیه و چی حق کی نیست!!! ;) بله یه اشتباهی در روند دنیا پیش اومد به جای اینکه ما مدیرش باشم اون دوتا برادر مدیرش شدن! بالاخره همیشه عدالت به درستی رعایت نمیشه!:general509:
جدا از شوخی اینارو میدونستم و قصد داشتم اشاره کنم اما به این دلیل اشاره نکردم که اصلا این سرویس هارو نمیشه با یک مجله اینترنتی آن هم در ساب دامنه مقایسه کرد!
آمازون حتی تو حوزه سرویس های تحت وب و کلود یکی از پیشروها هست که تحت عنوان Amazon Web Services یا به اختصار AWS شناخته می شه (تحت ساب دامین https://aws.amazon.com/) و سود سرشاری برای این شرکت داره!
این نظر شخصی من هست که حالا برای اینکه دقیق متوجه بشی قسمتی از همون متن بالارو از دوباره قرار میدم:
حالا چرا اینکارو میکنن دلیلش میتونه زیاده خواهی و توسعه طلبی غیر اصولی باشه که طبق متدهای جهانی نیست!
این یعنی اگر ما قصدمون این باشه که تو حوزه های دیگه هم وارد بشیم باید بر اساس معیارهای درست باشه و از اونجا که دیجیکالا از شرکت هایی هست که از لحاظ سطح کاری بسیار پیشرفته تر از سایرین تو ایران هست و خیلی به شرکت های پیشرفته نزدیک هست باید این رو رعایت کنه! وگرنه اگر یه سایتی مثل مثلا 5040 اینکارو میکرد اصلا ارزش نقد کردن نداشت!
حالا دیجیکالا برای چی اومده مجله اینترنتی زده؟! خب مشخصا برای جذب بازدیدکننده و کار کردن رو تفکراتش! و در کل تو ایران همه ما دوست داریم یک سایت مطلب محور داشته باشیم! اصلا جذابه برامون! نمیدونم چرا! در صورتی که اصلا نیاز به این انرژی گذاشتن ها نیست و اصلا مجله اینترنتی هیچ ربطی به دیجیکالا نداره! از اونطرف سایت هایی که حرفه ای دارن تو این حوزه کار می کنن هستن و دیجیکالا فقط باید به دنبال تبلیغات و ارائه فرصت های جدید برای کاربران باشه! حالا خیلی دوست داره بره تو فضاهای دیگه خب بره تو حوزه دیتاسنتر و یا اجرای سیستم های مبتنی بر وب که تو ایران جا نیفتادن یا به خوبی اجرا نشدن و یا جای کار دارن! مثلا سرویسی مثل کافه بازار رو می تونست دیجیکالا داشته باشه ولی خب واردش نشد! البته اون زمانی که کافه بازار اومد، دیجیکالا به بزرگی زمان حال و این 3-4 سال اخیر نبود! در کل منظور اینه که نه مجله اینترنتی سنخیتی با فروشگاه اینترنتی داره و نه سایتی در جایگاه دیجی کالا برای این کار مناسب هست!
باز هم میگم این صرفا نظر شخصی من بود! :general601:

Last edited:

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202

من یکی فقط به خاطر تو میام پی تی :دی
به نظرم دیجی کالا حق داره اینکار رو بکنه چرا؟ چون وقتی ما داریم هر روزه با انواع و اقسام سایت ها مواجه میشیم که مثلا موضوعش در رابطه با الکترونیکه ولی میزنه خبر از توافق هسته ای رو هم نشر میده این هم حق داره.
اینجا مثل مثلا امازون نیست که مثلا رویکردش یه چیزه ولی در کنارش مثلا میره چند تا سایت در موضوعات دیگه رو هم برای گسترش خودش خریداری میکنه و روش کار میکنه.
اینجا ما یک سایت داریم و برای پیشرفت همون یک سایت هم تلاش فوق العاده بالایی رو صرف میکنیم و یک روزی که اون سایت از بین بره دیگه کار ما هم تمومه.
اگه توجه کنید فیسبوک رو با اینکه یه شبکه اجتماعی هستش اومد اینستاگرام که اونم یه شبکه اجتماعی در حوزه عکس هست رو با رویکرد به آینده (یعنی پیش بینی اینکه این سرویس خواهد گرفت) خریداری کرد و روش کار کرد.
آمازون یکسری سایت که واقعا نیاز هست رو زیر مجموعه اش کرد.
یکم تو ایران بخواییم این تفکر رو ببینیم میتونم آپارات و مجموعه های کناریش رو مثال بزنم (مثل میهن بلاگ و ...) یا از اون طرف پیکو فایل (نماشا و بلاگ اسکای و ...)
یه خورده به نظرم جای کار داره که این رویه توی ایران جا بیافته ولی خوب وقتی یه برنامه و سیاست های راهبردی در توسعه و تحول بنیادین مثل تو نداشته باشن اینطوری میشن دیگه
لطف داری عزیز :) خوشحالم از وجود کاربران فهیمی چون شما در pt که از درک بالایی برخوردار هستید و میدونید چی حق کیه و چی حق کی نیست!!! ;) بله یه اشتباهی در روند دنیا پیش اومد به جای اینکه ما مدیرش باشم اون دوتا برادر مدیرش شدن! بالاخره همیشه عدالت به درستی رعایت نمیشه!:general509:
جدا از شوخی اینارو میدونستم و قصد داشتم اشاره کنم اما به این دلیل اشاره نکردم که اصلا این سرویس هارو نمیشه با یک مجله اینترنتی آن هم در ساب دامنه مقایسه کرد!
آمازون حتی تو حوزه سرویس های تحت وب و کلود یکی از پیشروها هست که تحت عنوان Amazon Web Services یا به اختصار AWS شناخته می شه (تحت ساب دامین https://aws.amazon.com/) و سود سرشاری برای این شرکت داره!
این نظر شخصی من هست که حالا برای اینکه دقیق متوجه بشی قسمتی از همون متن بالارو از دوباره قرار میدم:

این یعنی اگر ما قصدمون این باشه که تو حوزه های دیگه هم وارد بشیم باید بر اساس معیارهای درست باشه و از اونجا که دیجیکالا از شرکت هایی هست که از لحاظ سطح کاری بسیار پیشرفته تر از سایرین تو ایران هست و خیلی به شرکت های پیشرفته نزدیک هست باید این رو رعایت کنه! وگرنه اگر یه سایتی مثل مثلا 5040 اینکارو میکرد اصلا ارزش نقد کردن نداشت!
حالا دیجیکالا برای چی اومده مجله اینترنتی زده؟! خب مشخصا برای جذب بازدیدکننده و کار کردن رو تفکراتش! و در کل تو ایران همه ما دوست داریم یک سایت مطلب محور داشته باشیم! اصلا جذابه برامون! نمیدونم چرا! در صورتی که اصلا نیاز به این انرژی گذاشتن ها نیست و اصلا مجله اینترنتی هیچ ربطی به دیجیکالا نداره! از اونطرف سایت هایی که حرفه ای دارن تو این حوزه کار می کنن هستن و دیجیکالا فقط باید به دنبال تبلیغات و ارائه فرصت های جدید برای کاربران باشه! حالا خیلی دوست داره بره تو فضاهای دیگه خب بره تو حوزه دیتاسنتر و یا اجرای سیستم های مبتنی بر وب که تو ایران جا نیفتادن یا به خوبی اجرا نشدن و یا جای کار دارن! مثلا سرویسی مثل کافه بازار رو می تونست دیجیکالا داشته باشه ولی خب واردش نشد! البته اون زمانی که کافه بازار اومد، دیجیکالا به بزرگی زمان حال و این 3-4 سال اخیر نبود! در کل منظور اینه که نه مجله اینترنتی سنخیتی با فروشگاه اینترنتی داره و نه سایتی در جایگاه دیجی کالا برای این کار مناسب هست!
باز هم میگم این صرفا نظر شخصی من بود! :general601:

دیجی کالا به نظرم رویه ی خیلی ضعیفی رو دنبال نمیکنه ها چرا که با زدن بخش نقد و بررسی ویدیویی اطلاعاتی در رابطه با خرید هایی که از سایتش قراره بشه و ... میده
از اون طرف با دنیای دیجیتالی و ... مردم رو آشنا میکنه با دیجی مگ

neo.blak

Registered User
لایک‌ها
54
دوستان بک لینک های معتبر و موثر سراغ دارید؟؟

بالا