• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

iwpanel

Registered User
لایک‌ها
45
من که نفهمیدم شما چی نوشتی
خواهشا پست هاتو خوانا تر و با دقت بیشتر بنویس که آدم بفهمه
6 دفعه این پستتو خوندم ولی منظورتو نفهمیدم :|
گفتم که اس اس ال کارش که رفع فیلتر سایت که نیست فقط چون مخابرات port https نبسته مود شده همه دارن استفاده میکنند اس اس ال کارش امنیت سایت هست یه کار دیگشم یه پله روی seo سایت تاثییر داره

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
علی بابا سکته کرد
به گزارش از وایو موزیک : طی اخباری که به دستمون رسید با خبر شدیم علی ولی پور معروف به عـلـی بـابـا خواننده محبوب دیس لاو امشب “۳۰ شهریور ۹۴” دچار سکته خفیف شد . به دلیل مشغله های زیاد و کار کردن بیش از حد عـلـی بـابـا دچار سکته شده است . به گفته دکتران علــی دچار حمله ی عصبی وخیمی شده است که رفته رفته حالش رو به بهبوی می باشد و به زودی مرخص خواهد شد . از کلیه دوستان خواهش میکنم برای علی دعا کنید زودتر خوب بشه .

ضمنا در رابطه با دوستانی که شایعه کردن عـلـی بـابـا فوت کرده است . دوستان گول این شایعه ها را نخورید یک سری افراد سود جو دارن از این مسئله سئو استفاده میکنن .

“با تشکر مدیریت وایو موزیک “

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
علی بابا سکته کرد
به گزارش از وایو موزیک : طی اخباری که به دستمون رسید با خبر شدیم علی ولی پور معروف به عـلـی بـابـا خواننده محبوب دیس لاو امشب “۳۰ شهریور ۹۴” دچار سکته خفیف شد . به دلیل مشغله های زیاد و کار کردن بیش از حد عـلـی بـابـا دچار سکته شده است . به گفته دکتران علــی دچار حمله ی عصبی وخیمی شده است که رفته رفته حالش رو به بهبوی می باشد و به زودی مرخص خواهد شد . از کلیه دوستان خواهش میکنم برای علی دعا کنید زودتر خوب بشه .

ضمنا در رابطه با دوستانی که شایعه کردن عـلـی بـابـا فوت کرده است . دوستان گول این شایعه ها را نخورید یک سری افراد سود جو دارن از این مسئله سئو استفاده میکنن .

ملت عقده معروف شدن دارن : ))

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
ای کاش من چند میلون داشتم از این وب می کشیدم بیرون :|
همین وب رو بچسب که وضع کار بیرون واقعا افتضاحه، شما بورس را نگاه کن توی این چندماه اخیر به چه فلاکتی افتادن. خب بورس هم نشون دهنده وضع اقتصاد مملکت هست (حالا یکیش!) من این چند وقت کلی تبلیغات و فعالیت کردم بتونم کار بگیرم ولی کو کار و پروژه؟ اقتصاد واقعا امسال پوکیده !! باز پارسال وضع بهتر بود لاقل دوتا کار زپرتی به آدم میخورد ولی امسال برهوته...

هیچ سالی وضع اقتصاد به بدی امسال نبوده حالا خودتون برید توی بازار (حالا هر بازار و صنفی) سوال کنید تا عمق فاجعه را درک کنید!

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
علی بابا سکته کرد

درمانگاه سر کوچه ما از این مجهز تره ...
بیشتر میخوره پا گرد ساختمان باشه تا بیمارستان ... :D

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
علی بابا سکته کرد

به شخمم :D

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
این رمان فوق العاده ست .:general601: البته من چندسال پیش نسخه کاغذیش رو خوندم . از این رمان الکی ا نیست حتمن بخونید;)

-----------------------------------

درحال حاضر برا خرید پکیج آندروید 6 نفریم . به یک فرد مجرب دیگه نیازمندیم:general606: سهم هر نفر 13ت میشه . پ.خ دهید.

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
این رمان فوق العاده ست .:general601: البته من چندسال پیش نسخه کاغذیش رو خوندم . از این رمان الکی ا نیست حتمن بخونید;)

-----------------------------------

درحال حاضر برا خرید پکیج آندروید 6 نفریم . به یک فرد مجرب دیگه نیازمندیم:general606: سهم هر نفر 13ت میشه .
دادا قضیه پکیج اندروید چیه!؟

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
چند وقتی بود یه فیلم سینمایی درست حسابی ندیده بودم.:)
پ.ن : قشنگ بود:D
پ.ن 2 : Jupiter Ascending.
اگه این تیپ هارو دوست داری
فیلم جدید tomorrow land هم ببین شاید خوشت بیاد جرج کلونی هم توش بازی کرده

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,725
ینی یکی پیدا نمیشه پیج اینستاگرام منو بخره با سه هزارو هشتصد فالور , حداقل در حد قیمت...:'(

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164
forum.persiantools.com/threads/مقاله-آموزشی-ایمیل-مارکتینگ-عنوان-ایمیل-چقدر-باید-باشد-؟.730267

بالا