• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Poets Of Fall

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
486
فدات حالا اگر بخواهی همین سوال را به زبان برنامه نویسی c++ بنویسی چگونه می نویسی این گونه
من c++ بلد نیستم خیلی ولی از اونجایی که شباهت زیادی به PHP داره
یه اینطور چیزایی باید بشه

PHP:
int voroodi;
cin>>voroodi;
int tedad=0;
while(voroodi)
{    
voroodi=voroodi/10;
tedad++;
}
cout<<tedad;

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
فدات حالا اگر بخواهی همین سوال را به زبان برنامه نویسی c++ بنویسی چگونه می نویسی این گونه
اینگونه
کد:
#include <iostream.h>
int main()
{
long int x;
int count=0;
cin>>x;
while(x>=1)
{
count++;
x/=10;
}
cout<<"Tedade argham: "<<count;
return 0;
}
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
#include <iostream.h>
int main()
{
long int x;
int count=0;
cin>>x;
while(x>=1)
{
count++;
x/=10;
}
cout<<"Tedade argham: "<<count;
return 0;
}

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
والا من هر سورسی دیدم گفتن برا اکلیپس ه . هر آموزشی هم دیدم برا اکلیپس بوده . حالا نمیخواد جوش بیاری :general211: یه لیوان آلورا بخور بگو اکلیپس خوبه:general406: با آندروید استدیو کار کردی که اینقدر از اکلیپس بد میگی ؟؟:mad:
من آرومم :cool: اصرارت رو اکلیپس رو نمیفهمم ، داشتم راه میافتادم باهاش ولی سیستمم پوکید (ربطی به اندروید استدیو نداشت ها:D) پروژه نابود شد بعدم یه مشکل دیگه پیش افتاد فاصله افتاد بیخیال آندروید و اینا شدم الانم یه یکی دو هفته دیگه احتمالا شروع میکنمش ،آموزشای فارسی رو دیدی میگی اخه چون من فارسی آموزش آندروید استدیو ندیدم ولی از یودمی 4-5 تا دان کردم همش آندروید استدیو ئه ، اکلیپسم بد نیست اصن ولی آندروید استدیو بیهتره اون موقع هم با این که آموزش آنکو با اکلیپس بود رفتم پروژه یه یارویی رو از روش یاد بگیرم و یه تیکشو بیارم توی برنامه خودم که دیدم آندروید استدیو لازمه واسه همین نصب کردمش دیدم چقد خوب بید:D:p

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
این الگوریتم که @aliffvfhfhk میخواست رو خودم با اکلیپس برا آندروید نوشتم تنهای تنها هااااا بدون کمک از جایی:general707:
یکی منو بگیره الان از هوش میرم:general711:
@l3est @جناب خان و سایر بستگان :D:general707:

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
این الگوریتم که @aliffvfhfhk میخواست رو خودم با اکلیپس برا آندروید نوشتم تنهای تنها هااااا بدون کمک از جایی:general707:
یکی منو بگیره الان از هوش میرم:general711:
@l3est @جناب خان و سایر بستگان :D:general707:
اپش کنی فورس کلوز میده :general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304:

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
اپش کنی فورس کلوز میده :general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304:
نه والا رو این شبیه سازه که خوب کار میکنه . به نظرت بزارم بازار چقد فروش میکنه ؟:general106:
ولی درکل حس میکنم جواب زحماتمو گرفتم . اینم اشک شوق:general503: :D
اپ مپ نمیخوای برات بزنم ؟:general705:

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
من آرومم :cool: اصرارت رو اکلیپس رو نمیفهمم ، داشتم راه میافتادم باهاش ولی سیستمم پوکید (ربطی به اندروید استدیو نداشت ها:D) پروژه نابود شد بعدم یه مشکل دیگه پیش افتاد فاصله افتاد بیخیال آندروید و اینا شدم الانم یه یکی دو هفته دیگه احتمالا شروع میکنمش ،آموزشای فارسی رو دیدی میگی اخه چون من فارسی آموزش آندروید استدیو ندیدم ولی از یودمی 4-5 تا دان کردم همش آندروید استدیو ئه ، اکلیپسم بد نیست اصن ولی آندروید استدیو بیهتره اون موقع هم با این که آموزش آنکو با اکلیپس بود رفتم پروژه یه یارویی رو از روش یاد بگیرم و یه تیکشو بیارم توی برنامه خودم که دیدم آندروید استدیو لازمه واسه همین نصب کردمش دیدم چقد خوب بید:D:p
نمیخواستم بگم ولی این اکلیپس بعضی وقتا خود به خود بسته میشه:general208: چندبار سیستمو روشن خاموش میکنم درست میشه:general210:

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
نه والا رو این شبیه سازه که خوب کار میکنه . به نظرت بزارم بازار چقد فروش میکنه ؟:general106:
این مدیر بازار که 40 درصد از فروش رو بر میداره ، این همه درامد رو خرج کجاش می کنه؟:D
لامصب باید درامدش رو با دیجی کالا مقایسه کرد:eek:

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
خسته نباشی بزار تو بازار 40% رو بازار ورداره اشکت درمیاد :general304:
نمیخواستم بگم ولی این اکلیپس بعضی وقتا خود به خود بسته میشه:general208: چندبار سیستمو روشن خاموش میکنم درست میشه:general210:
تازه اولشه ;):D
------------------------
اون لینکارم که قرار بود بدم به mul فقط تا فصل5 اش درست شده :general208::general208::general208: | گفتم اینجوری نمیشه زدم دان شه داداشم اومده میگه قطعش کن میخوام اتک بزنم :general705: شانس ندارم آخرش لینکه منقضی میشه سرم بی کلاه میمونه :general503:

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
داغدار ترین استان(گلستان) :(دیشب کاروان 38017 بدون سی نفر برگشت.:(20:30 یه گزارش ازش پخش کرد اگه ندیدین ببینینش(من که اشکم در اومد)
@aalireza439 (صرفا برای اینکه گلستانیه) و بقیه دوستان

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
فدات داش
منظور از این جمله چی هست
نه کاربر کرمکی بود
بعضی کاربرا کرم دارن بهشون میگی عدد مثبت وارد کنید منفی وارد میکنن یا اصن رشته یا کاراکتر وارد میکنن :D واسه اطمینانه ;)
فک نکنم استفاده از این الفاظ توی الگوریتم درست باشه
یهو میبینی استاد خودش کرمکیه بعد اینو که میبینه ردت میکنه :D

اون لینکارم که قرار بود بدم به mul فقط تا فصل5 اش درست شده :general208::general208::general208: | گفتم اینجوری نمیشه زدم دان شه داداشم اومده میگه قطعش کن میخوام اتک بزنم :general705: شانس ندارم آخرش لینکه منقضی میشه سرم بی کلاه میمونه :general503:
داداشت با سیستم خونتون اتک میزنه؟
یا نکنه منظورت اتک توی کلشه؟

Last edited:

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
خسته نباشی بزار تو بازار 40% رو بازار ورداره اشکت درمیاد :general304:

تازه اولشه ;):D
------------------------
این اولشه. دومش چی میشه ؟ :| میگم این آندروید استدیو رو نمیشه تو یه پک دانلود کرد ؟:general708:
نترس نمیذارم سرت بیکلاه بمونه . خودم کلاه سرت میذارم :D

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
فک نکنم استفاده از این الفاظ توی الگوریتم درست باشه
یهو میبینی استاد خودش کرمکیه بعد اینو که میبینه ردت میکنه :D

داداشت با سیستم خونتون اتک میزنه؟
یا نکنه منظورت اتک توی کلشه؟
واس استادم که الگوریتم ننوشتم :D
وار دارن آخه ، دفعه قبل وسط وار اینترنت قطع شد تا 2 روز فحش میکشید به های وب :general404: الان میگه موقع وارم همه باید دیسکانکت کنید :general210:

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
این اولشه. دومش چی میشه ؟ :| میگم این آندروید استدیو رو نمیشه تو یه پک دانلود کرد ؟:general708:
نترس نمیذارم سرت بیکلاه بمونه . خودم کلاه سرت میذارم :D
فک کنم از پی 30 دانلود یا سافت 98 دان کردم راحتم نصب شد

signul

Registered User
لایک‌ها
938
چرا آخه آدم باید اینققدر کلاس الکی بزاره ؟؟؟/
طرف یه برنامه ساده ساده نمی تونه متوجه بشه چی به چیه اون وقت می آد خودشو کسی معرفی می کنه که اینقدر درگیر پروژه های برنامه نویسی هست که سفارش برنامه نویسی اصلا قبول نمی کنه و رد می کنه :|
عجب :|

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
یکی از من دو تا سایت خریده از پنج شنبه هفته قبل وسط کارای انتقال غیبش زد ! من پولمو گرفته بودم
ولی هاستش امروز تموم میشه باید تمدید بشه ، خریدار هم پیداش نیست !

به نظرتون چه کنم ؟ :|

-----

یکی از سایت ها که هاستش منتقل شده بود رو ظاهرا تمدید نکرد ساسپند شده
یکی دیگه هنوز هاستش تو پنل منه و امروز تموم میشه

:|

farbodpoles

Registered User
لایک‌ها
481
سلام

یه لینک که فقط تو بخش نمایش ریسپانسیو هست رو می خوام ویرایش کنم تو کدام فایل های قالب میشه پیداش کرد؟

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
یکی از من دو تا سایت خریده از پنج شنبه هفته قبل وسط کارای انتقال غیبش زد ! من پولمو گرفته بودم
ولی هاستش امروز تموم میشه باید تمدید بشه ، خریدار هم پیداش نیست !

به نظرتون چه کنم ؟ :|

-----

یکی از سایت ها که هاستش منتقل شده بود رو ظاهرا تمدید نکرد ساسپند شده
یکی دیگه هنوز هاستش تو پنل منه و امروز تموم میشه

:|
احتمالا یه مشکل فوری براش پیش اومده
به نظر من 20 30 تومن پول ارزش نداره که بعد طرف ناراحت بشه
و کسی هم که پول سایت رو کامل داده و هیچ مشکلی توی روند خرید نداشته به نظر من اگه پول هاستشو شما بدی بعدا بهت برمیگردونه

سلام

یه لینک که فقط تو بخش نمایش ریسپانسیو هست رو می خوام ویرایش کنم تو کدام فایل های قالب میشه پیداش کرد؟
باید اول ببینی داره از کدوم فایل دستورای CSS رو میخونه
ممکنه برای ریسپانسیو کردن قالب یه فایل جدا به فایل های قالب اضافه شده باشه
و یا ممکنم هست توی همون فایل استایل اصلی کد های ریسپانسیو نوشته شده باشه

farbodpoles

Registered User
لایک‌ها
481
باید اول ببینی داره از کدوم فایل دستورای CSS رو میخونه
ممکنه برای ریسپانسیو کردن قالب یه فایل جدا به فایل های قالب اضافه شده باشه
و یا ممکنم هست توی همون فایل استایل اصلی کد های ریسپانسیو نوشته شده باشه
یعنی اون لینک تو یکی از فایل های سی اس اس هست؟

بالا