• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
من این قضیه ارون رو نمیدونم .
هر چی ام تو ویکی پدیا میزارن دلیل نمیشه درست باشه .
مثلا این سایت یه برداشت دیگه داره :
http://www.gerdab.ir/fa/news/12612/مدرکی-که-جنایت-آمریکا-و-بی‌گناهی-آرون-سوارتز-را-رو-کرد

فقط قضیه کیم دات کام رو میدونم ولی اون کپی رایت ها کجا واین کپی رایت ها کجا :rolleyes:
جالبه خود صدا و سیمای ایران یکی از ناقصان کپی رایته .
ولی در کل منظورم این بود دلیلی وجود نداره شما بری تو گوگل جستجو کنی .
میتونی بری تو یوز جستجو انجام بدی هرچی باشه ملیه و 70 میلیارد میگن خرجش شده :)
من کاری ندارم ، شما چی رو قبول دارید یا نه ، هدف من از گفتن قضیه ارون این بود که بگم ، تو امریکا قانون کپی رایت وجود داره ، شما همینطوری نمیتونی مطالب یک سایت رو کپی کنی ، مثلا اگر بری مطالب یک سایتی مثل CNN رو کپی کنی ، اون سایت به راحتی میتونه ازتون شکایت کنه و به دادگاه بکشونتون ، حالا نکنه همین که کپی کنی اونها میان ازت شکایت میکنن ، اما خوب این حق رو دارن.

این فضیه گوگل و یوز هم نمیدنم چه ربطی به موضوع داشت که گفتی.

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335
نمیگیرن؟ :D
یه فیلم یا بازی غیر مجاز (از نظر اینکه رایگان دانلود کرده باشی) ازت بگیرن دهنت سرویسه
فک کردی اگه سخت نمیگرفتن آمریکا (و بقیه کشور های پیشرفته) به اینجایی که هست میرسید؟
اتفاقا همین چند وقت پیش بود علیرضا (@aalireza439) یه پستی در مورد پخش آهنگ های غیر مجاز توی آلمان گذاشت
اینکه خیلی تابلوعه و باید رعایت بشه ولی اینم تو ایران رعایت نمیشه :(
ولی در عوضش گیر دادن به این بیچاره ها که دو روز دیگه خودشون بلاک میشن .

من کاری ندارم ، شما چی رو قبول دارید یا نه ، هدف من از گفتن قضیه ارون این بود که بگم ، تو امریکا قانون کپی رایت وجود داره ، شما همینطوری نمیتونی مطالب یک سایت رو کپی کنی ، مثلا اگر بری مطالب یک سایتی مثل CNN رو کپی کنی ، اون سایت به راحتی میتونه ازتون شکایت کنه و به دادگاه بکشونتون ، حالا نکنه همین که کپی کنی اونها میان ازت شکایت میکنن ، اما خوب این حق رو دارن.

این فضیه گوگل و یوز هم نمیدنم چه ربطی به موضوع داشت که گفتی.

تونستن که میتونه ولی نه تو ایران :D
این قضیه گوگلم گفتم که گوگل این سایت ها رو میاره بالا تا هر زمانیکه که خودشم بخاد هم بالان .
شما اگه دوس نداری این سایت ها رو ببینی موتور جستجوت رو عوض کن .
کلا منظورم این بود که اجرای قانون خوبه در صورتیکه برای همه باشه وگرنه بی عدالتی بجود میاد .

شما خودتم الان با این عکس پروفایل مرتکب جرم شدی :D
این خانوما چه نسبتی با هم دارن ؟

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
نمیگیرن ! آرون سوارتز سال 2011 بود به جرم کپی مقالات علمی از سایت http://www.jstor.org/ اون هم برای استفاده رایگان دستگیر شد ، چند سال محاکمه اش طول کشید ، آرون سوارتز سال 2013 یک ماه قبل از محاکمه آخرش (که در صورت اثبات شدن جرم اش به 1 میلیون دلار جریمه نقدی و 35 سال زندان محکوم میشد) دست به خودکشی زد و خودشو حلق آویز کرد :android09: مرگش خیلی ناراحت کننده بود.
آرون سوارتز یکی از موسسان Reddit بود ، شب مرگش سایت Reddit غوغا بود.
خدارو شکر اینجا قوانین نوشته شده هم به خوبی اجرا نمیشه:android22: یعنی عمریکا فیلم نمیشه دانلود کرد؟پس اون سرعت اینترنت به چه دردشون میخورهo_O. دلم براشون میسوزه:android19:

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
بازم این دلیل نمیشه برخورد قضایی کنن چون اینترنت یه محیط ازاده و هرکس میتونه به انتخاب خودش ازادانه استفاده کنه از این محیط ولی تو ایران به دلایل مختلف این ازادی سلب میشه .
اگه میبینی این سایت های خبرخوان میان بالا ضعف الگوریتم های گوگله که باعث میشه این سایت ها بیان بالا .
و گوگل باید مشکل رو رفع کنه نه دادستانی .
خیلی دوست میداشتم ایکان دامنه های ادارات دولتی رو به یه بهانه ای مسدود کنه :D
ببینم چیکار میکنن .
احتمال میدم صاحب یکی از همین خبرخوانا باشی
بله تو اون کشورا قانون هزاره دیجیتال وجود داره ولی اینطور نیس بیان بریزن بخاطر یه سایت خبرخوان بلاگ طرفو بگیرن .
چون این سایت ها نمیتونن بالا بیان تو وب انگلیسی ولی تو ایران کسایی که این قانون رو تصویب میکنن .
فکر کنم برای ورود به سایت خودشونم میرن تو گوگل میزنن سایت ساماندهی بعد واردش میشن .
ولی چقدر مطالب وب فارسی متعلق به خودشونه بغیر از چند تا سایت برند در هر موضوع ایا میتونن ثابت کنن خودشون این مطالب رو تولید کردن ؟
بعضی از همین سایتای برند مطالب رو از سایتای کوچیک کش میرن:|

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
خدارو شکر اینجا قوانین نوشته شده هم به خوبی اجرا نمیشه:android22: یعنی عمریکا فیلم نمیشه دانلود کرد؟پس اون سرعت اینترنت به چه دردشون میخورهo_O. دلم براشون میسوزه:android19:
تحقیق پژوهش:general705:
دیدن فیلمای یوتیوب با کیفیت بالا:general711:

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
وقتی میتونی با کمترین هزینه بهترین و جدیدترین فیلم ها رو با آخرین تکنولوژی روز دنیا ببینی و به همراه دوستات نهایت لذت رو ببری به نظر من که کار احمقانه ایه اگه فیلمو دانلود کنی

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
وقتی میتونی با کمترین هزینه بهترین و جدیدترین فیلم ها رو با آخرین تکنولوژی روز دنیا ببینی و به همراه دوستات نهایت لذت رو ببری به نظر من که کار احمقانه ایه اگه فیلمو دانلود کنی
رایگان؟:general711:

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
دوستان من یک مشکل با مرورگر هام پیدا کردم می خوام به آدرس google.com برم اما همش به ادرس google.ru انتقال پیدا می کنم دوستان راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
بله ، چند روز پیش یک ویدیو بود تو یوتیوب ، پسره 14 ساله رو به خاطر دانلود فیلم جریمه اش کرده بود ، میگفت هفته ای 100 گیگ فیلم دانلود میکردم و ISP اش لوش داده بود.
الان سایت هایی مثل نت فلیکس با هزینه ماهیانه 10 دلاری یک آرشیو کامل به روز با کیفیت بهت میدن ، بدون دردسری میتونی فیلم و سریال ببینی ، هارد کامپیوترت هم الکی پر نمیکنی.

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دوستان من یک مشکل با مرورگر هام پیدا کردم می خوام به آدرس google.com برم اما همش به ادرس google.ru انتقال پیدا می کنم دوستان راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟
فیلتر شکنghost رو پی سی نصب نیست؟
من به غیر از این یه مشکل دیگه هم داشتم که کروم ویروسی شده بود تو هر سایت موزیکی می رفتم لینک دانلود تغییر کرده بود و به یه سایت خارجی می رفت

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
فیلتر شکنghost رو پی سی نصب نیست؟
من به غیر از این یه مشکل دیگه هم داشتم که کروم ویروسی شده بود تو هر سایت موزیکی می رفتم لینک دانلود تغییر کرده بود و به یه سایت خارجی می رفت
نه نصب نیست دیوونم کرده فقط روی گوگل انتقال پیدا می کنه با سه مرورگر فایرفاکس ,کروم و اینترنت اکسپلور امتحان می کنم همین اتفاق می افته همش میره روی گوگل روسیه

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
نه نصب نیست دیوونم کرده فقط روی گوگل انتقال پیدا می کنه با سه مرورگر فایرفاکس ,کروم و اینترنت اکسپلور امتحان می کنم همین اتفاق می افته همش میره روی گوگل روسیه
ماله من بخاطر این برنامه بود دیگه می خواستم گریه کنم
رفتم داخل کنترل پنل نصف بیشتر برنامه ها رو پاک کردم خودش درست شد

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
رایگان؟:general711:
اون قسمت آخرش که با دوستات میتونی بری و بدون هیچ بگیر و ببندی :D به نظر من به همه چی میرزه
توی تنظیمات فایرفاکس نتورک رو بذار روی No Proxy بعد برو توی گوگل سرچ کن "what is my ip" ببین آی پی ت ماله کدوم کشوره
رو این حالت فایرفاکس از هیچ جایی غیر از نت اصلی آی پی نمیگیره. اگه آی پی ت بازم از روسیه بود یا یه افزونه و برنامه رو فایرفاکس تاثیر میذاره یا اینکه مشکل از ISP هستش

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
از اینجا https://www.google.com/preferences#languages چک کن زبان انگلیسی باشه
از ادرس https://www.google.com/ncr استفاده کن
داخل فایل c:\windows\system32\drivers\etc\hosts این خط را اضافه کن
کد:
74.125.206.139 www.google.com

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
thov_iconbug.jpg

امروز که پی سی رو روشن کردم رفتم تو فولدره که ببینم دیدم فایل های mp4 ام آیکوناشون اینجوری شده بعد رفتم دانلودامم دیدم که فایل های rar هم آیکوناشون اینجوری شده ویندوز 10 چه مرگشه ؟

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565

choshop

Registered User
لایک‌ها
127
ولی چقدر مطالب وب فارسی متعلق به خودشونه بغیر از چند تا سایت برند در هر موضوع ایا میتونن ثابت کنن خودشون این مطالب رو تولید کردن ؟
افراد بسیاری هستن که تولید محتوا می کنن و به قول شما برند هم نیستن!
بله ، چند روز پیش یک ویدیو بود تو یوتیوب ، پسره 14 ساله رو به خاطر دانلود فیلم جریمه اش کرده بود ، میگفت هفته ای 100 گیگ فیلم دانلود میکردم و ISP اش لوش داده بود.
الان سایت هایی مثل نت فلیکس با هزینه ماهیانه 10 دلاری یک آرشیو کامل به روز با کیفیت بهت میدن ، بدون دردسری میتونی فیلم و سریال ببینی ، هارد کامپیوترت هم الکی پر نمیکنی.
آدرس اون ویدئو رو دارین؟
الان منم هفته ای بالای 100 گیگ دانلود می کنم! از سایت هایی مثل پی سی دانلود و فیلم های هالیوود!
دقیقا ایشون چی دانلود کرده بود که گرفتن؟

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
thov_iconbug.jpg

امروز که پی سی رو روشن کردم رفتم تو فولدره که ببینم دیدم فایل های mp4 ام آیکوناشون اینجوری شده بعد رفتم دانلودامم دیدم که فایل های rar هم آیکوناشون اینجوری شده ویندوز 10 چه مرگشه ؟
اگر پلیر kmplayer هستش f2 را بزن بعد association همه را select all بزن
تنظیمات winrar تب integration بعد select all را بزن
یا داخل ویندوز از قسمت default app تنظیم کن

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
افراد بسیاری هستن که تولید محتوا می کنن و به قول شما برند هم نیستن!

آدرس اون ویدئو رو دارین؟
الان منم هفته ای بالای 100 گیگ دانلود می کنم! از سایت هایی مثل پی سی دانلود و فیلم های هالیوود!
دقیقا ایشون چی دانلود کرده بود که گرفتن؟
ایرانو که نمیگه
یه کشور دیگه ست
تو ایران که من ماهی 300 400 گیگ دانلود میکنم و هیچ مشکلی هم نداره

بالا