• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
بلی
اینجانب بزرگترین گروه دانشجویان ایران را مدیریت میکنم.
برای ورود نیاز به اجازه کتبی از اولیا و نامه با مهر رسمی دانشگاه دارید.
این ها را برای من ارسال کنید در کمتر از یک سال کاری شما نیز به جمع نخبگان ایران راه پیدا خواهید کرد.
با تشکر
علی عاقا از خود است ادشان کنید

signul

Registered User
لایک‌ها
938
ریاضی یک و ریاضی دو را پاس کردیم مهندس
فعلا داریم ترم سوم معادلات می خونیم.
اینو برای یکی از دوستان هست.
اگر کسی انجمنی می شناسد لطفا بگویید تا بریم سوال را ان جا مطرح کنیم
بله مشخص است که چه طور پاس شده است که انتگرال را نمی توانید حل کنید
بعله برای یکی از دوستان می خواهید می دانم شما کارتان 20 است

aliffvfhfhk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,924
دوستان یک سایت حل انلاین انتگرال گیری پیدا کردم
نحوه ی کار باهاش را بلد نیستم.
اگر کسی بلده. لطفا اون دو تا سوال ما را بگذاره. و لینکشو بده همین الان
بعدم مهندس عزیز . رشته ی بنده معدنه
باید سنگ و کانی و اینا را خوب بشناسم و کار بکنم .
فعلا زیاد کاری با ریاضی یک و دو و معادلات ندارم.
و در حد 12 تا 14 بگیرم . بسمه.
اره هم یکو و هم دو را پاس کردم. شب امتحانی.
ادرس سایت اینه
http://integrals.wolfram.com

majids5

Registered User
لایک‌ها
517
دوستان لطفا نظرات و پیشنهاداتتون رو در مورد
سیستم همکاری در فروش حراجی ها بگید...
با تشکر

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
اقا کسی موارد مورد نیاز برا ثبت تو ساماندهی جدید رو می دونه؟(منظورم اینه چه اطلاعاتی می خواد ، شماره شناسنامه رو که دیگه نمی خوان :| ؟ )
جریان این تایید که زنگ می زنن رو تلفن خونه چیه؟همون لحظه زنگ می زنن یا مثلا باید منتظر بمونیم چند روز؟
ادمیزاد زنگ می زنه یا پیشرفت کردن ؟ :|

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
اقا کسی موارد مورد نیاز برا ثبت تو ساماندهی جدید رو می دونه؟(منظورم اینه چه اطلاعاتی می خواد ، شماره شناسنامه رو که دیگه نمی خوان :| ؟ )
جریان این تایید که زنگ می زنن رو تلفن خونه چیه؟همون لحظه زنگ می زنن یا مثلا باید منتظر بمونیم چند روز؟
ادمیزاد زنگ می زنه یا پیشرفت کردن ؟ :|
کد ملی رو میخوان
تو سایت یه کدی بهت میده زنگ میزنی تلفن گویا کد رو میزنی تایید میشه یا اس ام اس میدی شایدم هر دوی این ها دقیق یادم نی

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
کد ملی رو میخوان
تو سایت یه کدی بهت میده زنگ میزنی تلفن گویا کد رو میزنی تایید میشه یا اس ام اس میدی شایدم هر دوی این ها دقیق یادم نی
احیانا با enamad اشتباه نگرفتی ؟‌ :D
البته درستش اینه
تلفن گویا کد رو میزنی تایید میشه و اس ام اس میدی
حالا یه سوال میشه مثلا نام و نام خانوادگی با کد ملی رو یه چیز الکی زد؟
هرچند می دونم اخر سر وقتی شماره خونه رو دارن پیدا کردن سخت نیست و قصد هم ندارم سایتی که می خوام بزنم غیرمجاز باشه ولی دوست ندارم اطلاعاتی ازم اونجا باشه :|
ایا امکان این کار هست؟

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
حالا یه سوال میشه مثلا نام و نام خانوادگی با کد ملی رو یه چیز الکی زد؟
هرچند می دونم اخر سر وقتی شماره خونه رو دارن پیدا کردن سخت نیست و قصد هم ندارم سایتی که می خوام بزنم غیرمجاز باشه ولی دوست ندارم اطلاعاتی ازم اونجا باشه :|
ایا امکان این کار هست؟
تا اونجایی که من یادمه نمیشه کد ملی و اسم و اینا رو مطابقت میدن فک کنم
ولی رو آدرس و کد پستی خیلی حساسیت نشون نمیدن البته تلفن رو دارن ...

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
تا اونجایی که من یادمه نمیشه کد ملی و اسم و اینا رو مطابقت میدن فک کنم
ولی رو آدرس و کد پستی خیلی حساسیت نشون نمیدن البته تلفن رو دارن ...
enamad که اسکن شناسنامه میخواد برای تایید مشخصات٫ ساماندهی رو اطلاع ندارم.
یعنی دسترسی تا این حد؟ :|
حالا خداوکیلی فایده هم داره؟یعنی سایت رو ثبت کنیم پس فردا هی بیشتر گیر ندن :|
--------------------------------------------------------------------------------------
@EmpireWorld مهدی تو که متخصص اینا هستی ، ایا میشه اطلاعات فیک وارد کرد؟بغیر از اونایی که باید حتما تایید شه؟
4 خط هم مشخصات کم تر بدیم دستشون بازم بهتره

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
سیستمشون به سیستم ثبت احوال متصله پس نمیشه اسم و فامیل رو الکی زد

samandehi.jpg

تو این PDF نوشته شده samandehi.ir/Help.pdf

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
یعنی دسترسی تا این حد؟ :|
حالا خداوکیلی فایده هم داره؟یعنی سایت رو ثبت کنیم پس فردا هی بیشتر گیر ندن :|
--------------------------------------------------------------------------------------
@EmpireWorld مهدی تو که متخصص اینا هستی ، ایا میشه اطلاعات فیک وارد کرد؟بغیر از اونایی که باید حتما تایید شه؟
4 خط هم مشخصات کم تر بدیم دستشون بازم بهتره
ساماندهی جدید دو تا تایید داره و تا این دو تا رو انجام ندی نمیتونی به قسمت ثبت سایت بری و سایت ثبت کنی. یعنی هر دو تاش باید تایید شه
یکی ش تایید با تلفن خونه ست که زنگ میزنی به یه شماره که تو پنل هست و کد خودت رو وارد میکنی و تایید میشه
اون یکی هم باید یه اس ام اس بدی به شماره ای که توی پنل هست و بازم کدی که ماله خودته رو بفرستی تا تایید بشه
در مورد اینکه میتونی اطلاعات غلط بهشون بدی هم شدنش که میشه ولی چرا عاقل کند کاری که بار آید پشیمانی؟
گیر دادنشونم به دو روشه. یا کلا یه مطلب مورد دار منتشر میشه و خودشون به هر روشی (گزارش مردمی یا روش های دیگه) میفهمن و فیلتر میکنن
یا اینکه سایتتو همون مردم گزارش میکنن مطالبشو و اینا هم بعد از بررسی اخطار پاک کردن رو برات میفرستن. اینم بگم که ظاهرا تو نسخه جدید باید کلا مطلب رو پاک کنی
اینطور نیس که مثلا لینک دانلود رو برداری و از اینجور کارا. ایمیل رو که برات میفرسته 2 3 روز وقت داری پاک کنی. بعدشم اون صفحه از سایتت فیلتر میشه. اگه هم پاک نکنی ایمیل و اس ام اس میاد که به چه دلیل تا حالا پاک نکردی و توضیح مربوطه رو باید بهشون بدی. اینو دیدیم که میگما. یه مطلبی رو سایت دوستم بود به دلیل اینکه تو خود ساماندهی مشکل داشت ایمیلش رفته بود برا یه بنده خدا دیگه ما هم نمیدونستیم که برامون اخطار اومده فلان مطلب رو پاک کنید. بعدش ایمیل داده بود که چرا پاک نکردی و باید دلیلشو به ما بگی !
ولی در کل الان دیگه بیشتر رو گزارش های مردمی کار میکنن چون حجم مطالب خیلی خیلی بالاست و مردم مثه ربات هوشمند براشون عمل میکنن و به همین دلیل هم اگه گزارش بدن احتمال فیلتر نشدن اون مطلب نزدیک به صفره

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
سیستمشون به سیستم ثبت احوال متصله پس نمیشه اسم و فامیل رو الکی زد

مشاهده پیوست 879497

تو این PDF نوشته شده samandehi.ir/Help.pdf
خوب اینم هم به جهنم :|
حالا مثلا من برم یه سایت فیلم بزنم بعدش ثبتش هم کنم ( یه سری اوصول اسلامی هم توش رعایت کنم ) فیلتر نمی کنن؟
یا نه این فیلتر نشدن ها فقط برا یه عده خاصه؟

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
خوب اینم هم به جهنم :|
حالا مثلا من برم یه سایت فیلم بزنم بعدش ثبتش هم کنم ( یه سری اوصول اسلامی هم توش رعایت کنم ) فیلتر نمی کنن؟
یا نه این فیلتر نشدن ها فقط برا یه عده خاصه؟
والا من تا بحال سایت فیلم نداشتم و اطلاع دقیقی ندارم
ولی تا اونجایی که میدونم سایت هایی که فیلم خارجی رو میزارن درجا فیلتر میکنن
اونایی که فیلم ایرانی فقط میزارن روشون کمتر حساس هستن البته به دلیل کپی رایت و ... اونا رو هم کم و بیش فیلتر میکنن ولی نسبت به سایت هایی که فیلم خارجی میزارن کمتر
در کل به نظر من بهتره که اگه سایتت فیلم هست یا ... ثبت نکنی ...

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
ساماندهی جدید دو تا تایید داره و تا این دو تا رو انجام ندی نمیتونی به قسمت ثبت سایت بری و سایت ثبت کنی. یعنی هر دو تاش باید تایید شه
یکی ش تایید با تلفن خونه ست که زنگ میزنی به یه شماره که تو پنل هست و کد خودت رو وارد میکنی و تایید میشه
اون یکی هم باید یه اس ام اس بدی به شماره ای که توی پنل هست و بازم کدی که ماله خودته رو بفرستی تا تایید بشه
در مورد اینکه میتونی اطلاعات غلط بهشون بدی هم شدنش که میشه ولی چرا عاقل کند کاری که بار آید پشیمانی؟
گیر دادنشونم به دو روشه. یا کلا یه مطلب مورد دار منتشر میشه و خودشون به هر روشی (گزارش مردمی یا روش های دیگه) میفهمن و فیلتر میکنن
یا اینکه سایتتو همون مردم گزارش میکنن مطالبشو و اینا هم بعد از بررسی اخطار پاک کردن رو برات میفرستن. اینم بگم که ظاهرا تو نسخه جدید باید کلا مطلب رو پاک کنی
اینطور نیس که مثلا لینک دانلود رو برداری و از اینجور کارا. ایمیل رو که برات میفرسته 2 3 روز وقت داری پاک کنی. بعدشم اون صفحه از سایتت فیلتر میشه. اگه هم پاک نکنی ایمیل و اس ام اس میاد که به چه دلیل تا حالا پاک نکردی و توضیح مربوطه رو باید بهشون بدی. اینو دیدیم که میگما. یه مطلبی رو سایت دوستم بود به دلیل اینکه تو خود ساماندهی مشکل داشت ایمیلش رفته بود برا یه بنده خدا دیگه ما هم نمیدونستیم که برامون اخطار اومده فلان مطلب رو پاک کنید. بعدش ایمیل داده بود که چرا پاک نکردی و باید دلیلشو به ما بگی !
ولی در کل الان دیگه بیشتر رو گزارش های مردمی کار میکنن چون حجم مطالب خیلی خیلی بالاست و مردم مثه ربات هوشمند براشون عمل میکنن و به همین دلیل هم اگه گزارش بدن احتمال فیلتر نشدن اون مطلب نزدیک به صفره
والا من تا بحال سایت فیلم نداشتم و اطلاع دقیقی ندارم
ولی تا اونجایی که میدونم سایت هایی که فیلم خارجی رو میزارن درجا فیلتر میکنن
اونایی که فیلم ایرانی فقط میزارن روشون کمتر حساس هستن البته به دلیل کپی رایت و ... اونا رو هم کم و بیش فیلتر میکنن ولی نسبت به سایت هایی که فیلم خارجی میزارن کمتر
در کل به نظر من بهتره که اگه سایتت فیلم هست یا ... ثبت نکنی ...
یعنی واقعا به گزارش های مردمی اینقدر سریع عمل می کنن؟بدون بررسی؟
کلا بنظرت اصولی داره؟یعنی مثلا عکس مطلب خوب باشه از کلمات درست استفاده کنیم کاری ندارن؟
اخه مثلا یه سری سایت ها مثل bia4music .com یا hastidownload. net اینا خیلی راحت همه فیلم ها رو می زارن کسی هم کاری شون نداره ، البته یکی دو بار فیلتر شدن ولی خوب سریع برگشتن

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
کلا بنظرت اصولی داره؟یعنی مثلا عکس مطلب خوب باشه از کلمات درست استفاده کنیم کاری ندارن؟
اخه مثلا یه سری سایت ها مثل bia4music .com یا hastidownload. net اینا خیلی راحت همه فیلم ها رو می زارن کسی هم کاری شون نداره ، البته یکی دو بار فیلتر شدن ولی خوب سریع برگشتن
به نظر من سلیقه ای فیلتر میکنن ...

ozil20

Registered User
لایک‌ها
565
سلام دوستان
اگه با سایتی آشنا هستید (خارجی هم باشه فرقی نمی کنه) که از پایه آموزش برنامه نویسی اندروید رو داره معرفی کنید .
ممنون

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
آره خیلی سریع گزارش ها رو پیگیری میکنن
در حد که امروز که گزارش بدی فردا یا پس فرداش اخطاریه میاد
این سایت هایی هم که گفتی کل دامنه شون فیلتر شده که دلیلش هم مشخص نیست.
ولی چیزی که من میگم یه مطلب از مطالب سایته. حالا تو از کجا میدونی که برای همین سایت ها اخطار نمیاد؟
یه مورد دیگه هم اینه که عکس خیلی خیلی تاثیر داره. یعنی تو اگه بتونی تا حد ممکن عکس های کوچیک تری بذاری امکان فیلتر شدن مطالبت میاد پایین

بالا