• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
دوستان خطای "to many accounts on device" (متن دقیقش یادم نیست ولی مفهوم کلی ارور همینه) رو چطور میشه رفع کرد ؟
من یه بار فیسبوکم رو وصل کردم به اینستاگرام. یه بار هم اکانتم بسته شد با gmail یه اکانت دیگه ساختم. دو تا اکانت یعنی زیاده ؟‌
Device ID گوشی رو باس تغییر بدی :دی

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
دوستان یک سایت حل انلاین انتگرال گیری پیدا کردم
نحوه ی کار باهاش را بلد نیستم.
اگر کسی بلده. لطفا اون دو تا سوال ما را بگذاره. و لینکشو بده همین الان
بعدم مهندس عزیز . رشته ی بنده معدنه
باید سنگ و کانی و اینا را خوب بشناسم و کار بکنم .
فعلا زیاد کاری با ریاضی یک و دو و معادلات ندارم.
و در حد 12 تا 14 بگیرم . بسمه.
اره هم یکو و هم دو را پاس کردم. شب امتحانی.
ادرس سایت اینه
http://integrals.wolfram.com
اولی
دومی
ارادات :general510:

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
ساماندهی جدید دو تا تایید داره و تا این دو تا رو انجام ندی نمیتونی به قسمت ثبت سایت بری و سایت ثبت کنی. یعنی هر دو تاش باید تایید شه
یکی ش تایید با تلفن خونه ست که زنگ میزنی به یه شماره که تو پنل هست و کد خودت رو وارد میکنی و تایید میشه
اون یکی هم باید یه اس ام اس بدی به شماره ای که توی پنل هست و بازم کدی که ماله خودته رو بفرستی تا تایید بشه
در مورد اینکه میتونی اطلاعات غلط بهشون بدی هم شدنش که میشه ولی چرا عاقل کند کاری که بار آید پشیمانی؟
گیر دادنشونم به دو روشه. یا کلا یه مطلب مورد دار منتشر میشه و خودشون به هر روشی (گزارش مردمی یا روش های دیگه) میفهمن و فیلتر میکنن
یا اینکه سایتتو همون مردم گزارش میکنن مطالبشو و اینا هم بعد از بررسی اخطار پاک کردن رو برات میفرستن. اینم بگم که ظاهرا تو نسخه جدید باید کلا مطلب رو پاک کنی
اینطور نیس که مثلا لینک دانلود رو برداری و از اینجور کارا. ایمیل رو که برات میفرسته 2 3 روز وقت داری پاک کنی. بعدشم اون صفحه از سایتت فیلتر میشه. اگه هم پاک نکنی ایمیل و اس ام اس میاد که به چه دلیل تا حالا پاک نکردی و توضیح مربوطه رو باید بهشون بدی. اینو دیدیم که میگما. یه مطلبی رو سایت دوستم بود به دلیل اینکه تو خود ساماندهی مشکل داشت ایمیلش رفته بود برا یه بنده خدا دیگه ما هم نمیدونستیم که برامون اخطار اومده فلان مطلب رو پاک کنید. بعدش ایمیل داده بود که چرا پاک نکردی و باید دلیلشو به ما بگی !
ولی در کل الان دیگه بیشتر رو گزارش های مردمی کار میکنن چون حجم مطالب خیلی خیلی بالاست و مردم مثه ربات هوشمند براشون عمل میکنن و به همین دلیل هم اگه گزارش بدن احتمال فیلتر نشدن اون مطلب نزدیک به صفره
خیلی وقتها هم شده اول اون صفحه یا مطلب رو قیلتر میکنند بعد از چند روز تازه ایمیل میدن که پاکش کن!

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
خیلی ممنون زندگیمو نجات دادی :D
فکر میکردم باید mac address رو تغییر بدم هرچی سرچ میکردم چیزی پیدا نمیشد. با این برنامه دیوایس آیدی رو عوض کردم اکانتم درست شد.
http://androidgozar.com/13120/root-android-id-changer.html
خاهش میکنم
سه تومن میشه
حالا میتونستی با Xprivacy که از فریمورک Xposed استفاده میکنه استفاده منی و device id منحصرا برای اینستا تغییر بدی که بقیه برنامه دچار مشکل نشن اما خوب همینم بد نیست :دی

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
xposed رو ترجیح میدم تا جایی که ممکنه کمتر استفاده کنم. یه ماژول نصب کردم برای تغییر رنگ آیکن های استاتوس ازون موقع روی صفحه گوشی تبلیغات نشون میده. تو هربرنامه ای باشی فرق نمیکنه یه بنر وسط صفحه ظاهر میشه. روزی 20-30 بار میاد.

والا من که تبلیغات ندیدیم تو xposed
اگرم هنوز هست با برنامه ای مثل titanium backup میتونی freeze کنی
برنامه AdAway رو‌هم نصب کن کلا هرچی تبلیغات تو برنامه ها هست مخصوصا مال گوگل‌رو ادد میکنه به فایل hosts تا بلاک شن

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
سلام. طراح بنرهای gif جذاب می خوام با گرافیک جذاب و تحویل فوری
yahoo:tinavps

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
xposed رو ترجیح میدم تا جایی که ممکنه کمتر استفاده کنم. یه ماژول نصب کردم برای تغییر رنگ آیکن های استاتوس ازون موقع روی صفحه گوشی تبلیغات نشون میده. تو هربرنامه ای باشی فرق نمیکنه یه بنر وسط صفحه ظاهر میشه. روزی 20-30 بار میاد.
اونی که تو نصب کردی از این بیخودیاش بوده
ببین ملت الکی ایراد بنی اسرائیلی میگیرنا :D

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
ماژول زیاد نصب کردم نمیگم که xposed بده :D
این یکی رو نصب کردم گوشی رو خراب کرده. چیزی سراغ داری آیکن های استاتوس بار اندروید 4.2 رو سفید کنه ؟
صدتا هم برنامه adware remover , antivirus, malware remover نصب کردم یه دونه ویروس پیدا نکردن.
تا دو روز پیش گوگل کروم گوشیم هم مشکل داشت ریدایرکت میشد به سایت های دیگه. (از همین پرشین تولز هم ریدایرکت میشد) کلا با root uninstaller کروم رو پاک کردم دوباره نصب کردم درست شد.
من یبار گیر یه مالور افتادم تو آندروید
نموده شدم تا حلش کنم
مالوره خودشو به عنوان system app تعریف کرده بود
با Root uninstallerهم پاک نمیشد
اگرم میشد برمیگشت
تنها راه اش این بود که freeze کنی برنامه رو
البته راه بهتر هم که به شمام توصیه میکنم اینه یه full wipe بری رام رو از اول بریزی...

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
من یبار گیر یه مالور افتادم تو آندروید
نموده شدم تا حلش کنم
مالوره خودشو به عنوان system app تعریف کرده بود
با Root uninstallerهم پاک نمیشد
اگرم میشد برمیگشت
تنها راه اش این بود که freeze کنی برنامه رو
البته راه بهتر هم که به شمام توصیه میکنم اینه یه full wipe بری رام رو از اول بریزی...

منم درگیرش شدم.
گوشیمو فروختم :D

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
کامپیوترهای مکانیکی نیوزلند برای محاسبه احتمالات اسب‌دوانی در ۱۹۱۳
nz2.jpg
عکس بالا کامپیوتری در نیوزلند است که کارش محاسبه احتمالات شرط‌بندی و نتایج مالی شرط بندی در میدان‌‌های اسب‌دوانی نیوزلند بود. این کامپیوتر رو جرج جولیوس در ۱۹۱۳ در آوکلند نصب کرد. اندازه این کامپیوتر اندازه یک سالن بزرگه و وزنه‌های آهنی که به پایین فشار می‌یارن نیروی کارش رو تامین می‌کنن. هر فروشنده بلیت شرط بندی که در اتاقکش نشسته به ازای هر اسب یک اهرم داره که سیمی اون رو به سیلندر مرتبط در این اتاق می‌کنه و در نهایت وقتی بعد از هر شرط در هر باجه هر نفر اهرم مربوط به هر اسب رو فشار بده، این ماشین با استفاده از این ۹۰۰ کابل و استوانه‌هاش و وزنه‌ها می‌تونه بدونه روی هر اسب دقیقا چند بار شرط بسته شده و به این طریق نسبت برد و باخت و میزان برد و باخت هر نفر به ازای هر اسب رو حساب کنه و نمایش بده.
nz_2.jpg
سازنده این دستگاه یعنی جولیوس یک مهندس مکانیک بود که توی راه‌آهن کار می‌کرد و با مرسوم‌شدن این شکل از محاسبه شرط بندی روی اسب مبتنی بر میزان شرط بندی روی هر اسب، شروع به طراحی و ساخت این ماشین کرد تا کارمندهای قبلی که شغلشون انجام این محاسبات بود رو از میدون به در کنه. این دستگاه پنج سال کار کرد و بعد توسط یک دستگاه ماشین حساب بهینه‌تر (و حوصله سربرتر) الکترومکانیکی جایگزین شد. اون ماشین‌حساب الکترومکانیکی بعد از تست در نیوزلند به میدون‌های اسب‌دوانی بسیاری فروخته شد و تا پنجاه سال شرکتش رو چرخوند.
منبع

ashkanshirani

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,102
مدیریت سایت بلاگفا علاقه خوبی به پاریس دارن ! و این فاجعه هم باعث شد ! بهانه ای بشه که تحولی در صفحه اول بلاگفا انجام بده ...
http://blogfa.com/ :D

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
سلام
میشه یک هاستینگ به غیر از نت افراز و میهن وب هاست معرفی کنید که محدودیت نداشته باشن؟
قیمت هاشم مناسب باشه

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
سلام
میشه یک هاستینگ به غیر از نت افراز و میهن وب هاست معرفی کنید که محدودیت نداشته باشن؟
قیمت هاشم مناسب باشه
هاستهای اشتراکی اکثرا محدودیت دارند. منظوزتون چه محدودیتی هست؟

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
هاستهای اشتراکی اکثرا محدودیت دارند. منظوزتون چه محدودیتی هست؟
میهن وب هاست که امروز تیکت میدی ماه دیگه همین موقع جواب میدن برای همین انتقال دادم به نت افراز
همه چیش خوبه به جز همین محدودیت هاش همش ایمیل میده از منابع و cpu بیشتر استفاده میکنی
همشم که مدیریت وردپرس رو تغییر میده میگه حمله شده
حجم دیتابیسم بالاست حدود 900 مگ میگه زیاده
یه جا میخوام این دردسرارو نداشته باشه

بالا