• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
دوستان کسی لایسنس kaspersky total security 2016 با قیمت 26500 میخواد پ.خ بده. دو کاربره هست یه نفر میخوام باهم بگیریم.
360 روزه هست.
@MR-S
@miladgraph
@EmpireWorld
@Ehsan_king99
و بقیه دوستان.
پ.ن : تک کاربره موجود نداشت
8 ساله اسمارت سیکوریتی دارم با یوزر و پسورد از تو نت آپدیتش میکنم و هیچ مشکلی هم نداشتم تا حالا
مجانی.

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
اقا این افزونه سئو وردپرس که اپدیت شده انگار قابلیت تعریف چند کلید واژه اصلی رو می ده ، درسته؟ ( برا نسخه پولی )

یه سوال مبتدی هم می پرسم :دی
دلیل تغیین کلید واژه کانونی یا همون اصلی چیه؟

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
ای کسانی که بوت استرپ کار کردین:general510:
این فاصله ها رو چطوری از بین ببرم:D
1-2.PNG
1-3.PNG

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
اقا این افزونه سئو وردپرس که اپدیت شده انگار قابلیت تعریف چند کلید واژه اصلی رو می ده ، درسته؟ ( برا نسخه پولی )

یه سوال مبتدی هم می پرسم :دی
دلیل تغیین کلید واژه کانونی یا همون اصلی چیه؟
focus keyword
دیگه از اسمش معلومه کارش چیه
یعنی کلمه یا کلمه هایی که گوگل باید روی اونا دقت کنه. یه جورایی میشه مهمترین چیزی که توی میخوای گوگل از اون مطلبت بفهمه

بیت دیفندر بگیر
من یه 6 ماه خریدم 15 تومن
نمیدونم مشکل چیه شاید به سایت هایی که من سر میزنم سر نمیزنی ویروس هامون باهم فرق داره :D
سیستمم عجیب شده چند وقته دو سه روز پیش رفتم لینوکس بازم دیدم نصف کارام با لینوکس لنگ میمونه برگشتم ویندوز.
virus , malware , adware , xware, yware همه چی هست :D
با انواع malware scanner اسکن کردم +‌ eset + یه سری ابزار های اضافه که آنتی ویروس ها دارن هنوزم ویروس هست تو سیستم.

متوجه عرض من نشدی.
Kaspersky Total Security یک ساله 26500 :)

بیت دیفندر فقط یه اسمه :D

آره اینو قبول دارم
بهترین آنتی ویروسی که تا حالا دیدم همین کسپرسکی هستش
دیتابیس و قدرت و هوش مصنوعی که داره رو هیچ آنتی ویروسی نداره
منم همیشه رو سیستم یا کلا آنتی ویروس نبوده و یا اگه بوده فقط کسپر

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
نمیدونم مشکل چیه شاید به سایت هایی که من سر میزنم سر نمیزنی ویروس هامون باهم فرق داره :D
سیستمم عجیب شده چند وقته دو سه روز پیش رفتم لینوکس بازم دیدم نصف کارام با لینوکس لنگ میمونه برگشتم ویندوز.
virus , malware , adware , xware, yware همه چی هست :D
با انواع malware scanner اسکن کردم +‌ eset + یه سری ابزار های اضافه که آنتی ویروس ها دارن هنوزم ویروس هست تو سیستم.

متوجه عرض من نشدی.

بیت دیفندر فقط یه اسمه :D
چندتا از اون سایت های ویروس دار رو بگو سر بزنم ببینم چطوره :D شاید طرز فکرم نسبت به اسمارت سیکوریتی عوض شد :D
ولی وجدانن این همه مدت هیچ مشکلی نداشتم.
---------------
ویندوز 10 بیلد 1151 چقدر بهتر شده نسبت به قبل. سرعتش عالیه.

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
آره اینو قبول دارم
بهترین آنتی ویروسی که تا حالا دیدم همین کسپرسکی هستش
دیتابیس و قدرت و هوش مصنوعی که داره رو هیچ آنتی ویروسی نداره
منم همیشه رو سیستم یا کلا آنتی ویروس نبوده و یا اگه بوده فقط کسپر
متوجه عرض من نشدی.

بیت دیفندر فقط یه اسمه
یه زمانی من هم فقط کسپر نصب می کردم انوقت که نود 32 خیلی رو دور بود ولی از وقتی بیت دیفندر نصب کردم کاملا نظرم عوض شده ، نتایج تست ها رو هم نگاه کنید می بینید که کارایی بیت دیفندر در خیلی از موارد از کسپر بهتره

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
focus keyword
دیگه از اسمش معلومه کارش چیه
یعنی کلمه یا کلمه هایی که گوگل باید روی اونا دقت کنه. یه جورایی میشه مهمترین چیزی که توی میخوای گوگل از اون مطلبت بفهمه
پس با این شرایط این قابلیت جدید youst seo خیلی مفیده درسته؟ بنظرت ارزش خرید نسخه پولی رو داره؟

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
پس با این شرایط این قابلیت جدید youst seo خیلی مفیده درسته؟ بنظرت ارزش خرید نسخه پولی رو داره؟
این فوکاس کیورد که توی نسخه معمولی هم هست
ولی اگه میخوای چند تا کیورد برای مطلبت تنظیم کنی یا باید بخری یا نسخه نال شده ش رو استفاده کنی
ارزش خریدش رو دیگه خودت باید بسنجی ولی خب در حالت کلی ویژگی جالب و خوبیه و به نظر من هر چیزی که بتونه به پیشرفت سایت کمک کنه ارزش هزینه کردن رو داره
چون در نهایت هزینه و سودش به خودت برمیگرده

PrMaster

Registered User
لایک‌ها
401
ولی اگه میخوای چند تا کیورد برای مطلبت تنظیم کنی یا باید بخری یا نسخه نال شده ش رو استفاده کنی
ارزش خریدش رو دیگه خودت باید بسنجی ولی خب در حالت کلی ویژگی جالب و خوبیه و به نظر من هر چیزی که بتونه به پیشرفت سایت کمک کنه ارزش هزینه کردن رو داره
برای این کار هزینه نکنید ... بلکه از افزونه های مشابه کمکی استفاده کنید .

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
از طریق این آموزش میشه لینک و عنوان آخرین مطالب رو از طریق rss در سایت دیگه ای نمایش داد
http://www.7learn.com/code/get-last-post-from-rss-feed-atom-files

حالا من میخوام در کنار این ، تصویر بند انگشتی (سایت وردپرسی) یا خود عکسی که در داخل مطلب هست رو در سایت دیگه نمایش بدم ، میشه ؟

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
رفتم تو سایتش نگا کردم برا تک سایت 70 دلاره :|
نمی صرفه این طوری
برای این کار هزینه نکنید ... بلکه از افزونه های مشابه کمکی استفاده کنید .
افزونه خاصی سراغ دارید؟

فایل های ضمیمه

• 1.JPG
    1.JPG
    170.7 KB · نمایش ها: 19
  • 2.JPG
    2.JPG
    259.9 KB · نمایش ها: 17
  • 3.JPG
    3.JPG
    214 KB · نمایش ها: 19
  • 2.JPG
    2.JPG
    259.9 KB · نمایش ها: 16
Last edited:

black_ice

Registered User
لایک‌ها
41
سلام دوستان
افزونه میشناسید که بر اساس تایتل یه پست براش اون عکسی که ما تعریف کردیم رو بزاره تو پست؟
@MihanV

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
دوستان داخل پست بالایی یه سری عکس ضمیمه کردم کسی می دونه اون تگ هایی که علامت زدم چه طوری میشه برا سایت قرار داد؟
احیانا متا تگ نیستن اینا؟

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
دوستان داخل پست بالایی یه سری عکس ضمیمه کردم کسی می دونه اون تگ هایی که علامت زدم چه طوری میشه برا سایت قرار داد؟
احیانا متا تگ نیستن اینا؟
اونی که نوشته article tag همون برچسب هایی هستن که برای مطلب میزنیم
اونی هم که نوشته meta name="keyword" همون کلمات کلیدی متا هستن که باید دستی فعال بشن

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651

به هیچ عنوان ارزش نداره. متاسفانه این قابلیت yoast برای خیلی کاربرای ایرانی روشن نیست، خیلی روش حساب باز میکنن.

ببینید شما برای هر صفحه کلمات کلیدی تعیین میکنید. خودِ این کلمات کلیدی چندان چیز موثری در سئو نیست، حداقل چند سالیه که اینطوریه.

شما وقتی میخوای برای سایتت محتوا ایجاد کنی و یک مطلبی بنویسی معمولا اون مطلب حول یک موضوع خاصه. و احتمالا شما چند کلمه کلیدی برای مطلبت داری که میخوای تو اونها تو گوگل بیای بالا. برای اینکه سئو اون مطلب ( و اون صفحه ) برای اون کلمات کلیدی خوب باشه باید یک سری فاکتورها رو رعایت بکنی. مثلا تو عنوان صفحه بیاری / تو متن چند بار تکرارش کنی ( چگالی بالا ) / تو تگ های H از اون کلمه استفاده کنی / کلمه تو URL صفحه باشه / و فاکتور های دیگه.

حالا این قابلیت Yoast که تو فارسی بهش میگن " کلید واژه کانونی " در واقع یه چیزیه بین شما و Yoast . ربطی به گوگل نداره. شما به Yoast میگی این مطلب من موضوع اصلیش این واژه است. و Yoast هم براساس فاکتورهای سئو به شما پیشنهادهایی میده. نه گوگل از کلید واژه کانونی شما مطلع میشه و تعیین کردنش به خودیِ خود تاثیری در سئو داره. در واقع ممکنه یک نفر از این قابلیت Yoast هیچ استفاده ای نکنه چون خودش این فاکتورها رو بلده و در متنش لحاظ میکنه.

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
به هیچ عنوان ارزش نداره. متاسفانه این قابلیت yoast برای خیلی کاربرای ایرانی روشن نیست، خیلی روش حساب باز میکنن.

ببینید شما برای هر صفحه کلمات کلیدی تعیین میکنید. خودِ این کلمات کلیدی چندان چیز موثری در سئو نیست، حداقل چند سالیه که اینطوریه.

شما وقتی میخوای برای سایتت محتوا ایجاد کنی و یک مطلبی بنویسی معمولا اون مطلب حول یک موضوع خاصه. و احتمالا شما چند کلمه کلیدی برای مطلبت داری که میخوای تو اونها تو گوگل بیای بالا. برای اینکه سئو اون مطلب ( و اون صفحه ) برای اون کلمات کلیدی خوب باشه باید یک سری فاکتورها رو رعایت بکنی. مثلا تو عنوان صفحه بیاری / تو متن چند بار تکرارش کنی ( چگالی بالا ) / تو تگ های H از اون کلمه استفاده کنی / کلمه تو URL صفحه باشه / و فاکتور های دیگه.

حالا این قابلیت Yoast که تو فارسی بهش میگن " کلید واژه کانونی " در واقع یه چیزیه بین شما و Yoast . ربطی به گوگل نداره. شما به Yoast میگی این مطلب من موضوع اصلیش این واژه است. و Yoast هم براساس فاکتورهای سئو به شما پیشنهادهایی میده. نه گوگل از کلید واژه کانونی شما مطلع میشه و تعیین کردنش به خودیِ خود تاثیری در سئو داره. در واقع ممکنه یک نفر از این قابلیت Yoast هیچ استفاده ای نکنه چون خودش این فاکتورها رو بلده و در متنش لحاظ میکنه.
اول بگم که منظورت از اون تیکه ای که نوشتی "کلمات کلیدی موثر نیستند" رو نفهمیدم. چون کلمات کلیدی مهم ترین فاکتور سئو هستش. شاید شما منظورت متا کیورد باشه که اونم خیلی جای بحث داره
در مورد این قابلیت جدید افزونه Yoast هم باید بگم که کارش اینه که مطلب رو با کلمات کلیدی مهمی که شما میخوای گوگل اونها رو بفهمه بهینه میکنه
این که طرف خودش بلد باشه این کار رو بکنه خب معلومه دیگه اصن نیازی به افزونه سئو هم نداره
این مورد بیشتر برای افرادی کاربرد داره که میخوان به وسیله یه راهنما که همون Yoast باشه بفهمن مطلبشون در چه حد کیفیت داره و به چه شکلی اون رو با انواع کلمات بهینه کنن

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
اول بگم که منظورت از اون تیکه ای که نوشتی "کلمات کلیدی موثر نیستند" رو نفهمیدم. چون کلمات کلیدی مهم ترین فاکتور سئو هستش. شاید شما منظورت متا کیورد باشه که اونم خیلی جای بحث داره
در مورد این قابلیت جدید افزونه Yoast هم باید بگم که کارش اینه که مطلب رو با کلمات کلیدی مهمی که شما میخوای گوگل اونها رو بفهمه بهینه میکنه
این که طرف خودش بلد باشه این کار رو بکنه خب معلومه دیگه اصن نیازی به افزونه سئو هم نداره
این مورد بیشتر برای افرادی کاربرد داره که میخوان به وسیله یه راهنما که همون Yoast باشه بفهمن مطلبشون در چه حد کیفیت داره و به چه شکلی اون رو با انواع کلمات بهینه کنن

منظورم همون متا کی ورده. این مطلب Matt Cutts رو بخونید :

https://www.mattcutts.com/blog/keywords-meta-tag-in-web-search/

خیلی واضح گفته :

Google uses over two hundred signals in our web search rankings, but the keywords meta tag is not currently one of them

بالا