• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
این نماد اعتماد هم واقعا ما را نمود! هزینه سالانه را 20 روز پیش براشون پرداخت کردیم که سامانه قبلی از کار افتاد و یک سیستم جدید راه انداختن ، حالا کد تایید آدرس اصلا روی سیستم جدید کار نمیکنه هرچی هم زنگ زدیم جواب درست و حسابی ندادن حالا یک تیکت زدم و درخواست کد جدید! بلکه این نماد را بشه تمدید کرد هرچند تاثیر آنچنانی هم نداره ولی خب به هر حال با مجموعه همین نماد و تلگرام و خط ثابت و درگاه بانکی معتبر تا حد زیادی میشه مشتری را ترغیب کرد که برای خرید از نت اعتماد کنه...

به زودی یک دستگاه سونوگرافی آنلاین هم درسایتم راه اندازی می کنم:D

Last edited:

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
@aalireza439 و سایر دوستان
توی خونه 6 تا وسیله (لپ تاپ و کامپیوتر رو میزی و تبلت و موبایل) به یه مودم وصل میشن و بالای 50 درصد سایت ها و صفحاتی که بازدید میشه مشترک هست (و اکثرا حجم زیادی دارن)
من میخوام یه سرور خونگی راه اندازی کنم که سایت اول از طریق سرور بارگذاری بشه ، تصاویر و فایل های کش بشه و بعد به سیستمی که درخواست داده فرستاده بشه اگه یه سیستم دیگه همین درخواست رو داشت به اینترنت وصل نشه و از روی سرور خونگی پاسخ داده بشه یا حداقل کاری شبیه مروگر ها انجام بده ( همه تصاویر رو از اول بارگذاری نکنه تو حافظه موقت داشته باشه )
امکان راه اندازی هست ؟
پ ن : میخوام تا حد امکان هزینه اینترنت رو پایین بیارم

این نماد اعتماد هم واقعا ما را نمود! هزینه سالانه را 20 روز پیش براشون پرداخت کردیم که سامانه قبلی از کار افتاد و یک سیستم جدید راه انداختن ، حالا کد تایید آدرس اصلا روی سیستم جدید کار نمیکنه هرچی هم زنگ زدیم جواب درست و حسابی ندادن حالا یک تیکت زدم و درخواست کد جدید! بلکه این نماد را بشه تمدید کرد هرچند تاثیر آنچنانی هم نداره ولی خب به هر حال با مجموعه همین نماد و تلگرام و خط ثابت و درگاه بانکی معتبر تا حد زیادی میشه مشتری را ترغیب کرد که برای خرید از نت اعتماد کنه...

به زودی یک دستگاه سونوگرافی هم درسایتم راه اندازی می کنم:D
برای شما هر سه ماه یکبار کد تایید ادرس رو میفرستن ؟
من الان نزدیک 10 ماه میشه ثبت نام کردم ولی چیزی ارسال نشده ؟ (فقط موقع تکمیل ثبت نام کد رو به ادرس فرستادن) حتی شماره همراه و ادرس رو هم تایید نکردن

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
توی خونه 6 تا وسیله (لپ تاپ و کامپیوتر رو میزی و تبلت و موبایل) به یه مودم وصل میشن و بالای 50 درصد سایت ها و صفحاتی که بازدید میشه مشترک هست (و اکثرا حجم زیادی دارن)
من میخوام یه سرور خونگی راه اندازی کنم که سایت اول از طریق سرور بارگذاری بشه ، تصاویر و فایل های کش بشه و بعد به سیستمی که درخواست داده فرستاده بشه اگه یه سیستم دیگه همین درخواست رو داشت به اینترنت وصل نشه و از روی سرور خونگی پاسخ داده بشه یا حداقل کاری شبیه مروگر ها انجام بده ( همه تصاویر رو از اول بارگذاری نکنه تو حافظه موقت داشته باشه )
امکان راه اندازی هست ؟

من الان نزدیک 10 ماه میشه ثبت نام کردم ولی چیزی ارسال نشده ؟ (فقط موقع تکمیل ثبت نام کد رو به ادرس فرستادن) حتی شماره همراه و ادرس رو هم تایید نکردن
منم اون چیزی که بالا گفتی میخوام :دی

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
امکان راه اندازی هست ؟

باید سه ماه یکبار خودت آدرس را تایید کنی تا بفرستن! البته این سیستم جدیدش که اصلا روی هواست

mr.jamali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان من یه ربات در تلگرام دارم وسعی در جذب تبلیغ دارم ولی هر کاری که میکنم برای جذب تبلیغات موثر نیست باید چه کار کنم

forum.persiantools.com/threads/جذب-تبلیغات-در-تلگرام.746760/
ممنون از جواب هاتون (کنیه) :)

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
امکان راه اندازی هست ؟
Squid Proxy Server
اما در کل گمون نمیکنم ارزششو داشته باشه چون عمده مصرف اینترنت دانلوده نه بروزینگ...

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
Squid Proxy Server
اما در کل گمون نمیکنم ارزششو داشته باشه چون عمده مصرف اینترنت دانلوده نه بروزینگ...

دانلود فقط روی سیستم خودم انجام میشه بقیه سیستم ها نهایتا روزی 50 مگابایت دانلود بکنن

یه موردی که هست باید اینترنت وارد کیس بشه و دوباره خارج بشه درسته ؟
ورود مشکلی نداره از طریق کابل میشه ولی برای خروج باید روی وای فای بفرستم این رو چیکار بکنم؟

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
امکان راه اندازی هست ؟
بله شدنی هست ، به این کار میگن web caching ، در واقع الان بیشتر ISP ها از همین روش استفاده میکنن ، ترافیک سایت های پربازدید کش میشه و اینطوری مصرف پهنای باند خارجی اشون کاهش قابل توجه ای داره ، از اونور هم میان پول پهنای باند خارجی رو ازمون میگیرن !
خوب حالا این web caching که گفتم خودش دو مدل داره یکی Forward Proxy و یکی دیگه هم Reverse Proxy که برای موردی که شما میخواهید Forward Proxy باید استفاده بشه.
یک سرویس Forward Proxy تامین کننده یک سرویس پروکسی برای کاربر (گروهی از کاربرها) هست که اغلب عضو یک شبکه مشترک هست (تو تصویر زیر هم میتونید ببینید)
forward_proxy-3.png
تو مدل Forward Proxy وقتی کاربر یک درخواست برای دسترسی به اون فایل سرور میده ، اول از همه باید درخواست از Forward Proxy رد بشه ، حالا بسته به تنظیمات اون Forward Proxy
ممکنه درخواست رو اجازه بده یا نده ، بعد از اینکه اجازه داده درخواست میره سمت فایروال بعد از اون هم به سمت فایل سرور ، (در اینجا برای فایل سرور کسی که درخواست رو میفرسته کاربر نیست ، Forward Proxy هست ، به همین صورت وقتی که فایل سرور پاسخ ارسال میکنه ، پاسه برای Forward Proxy هست نه کاربر.)

حالا وقتی که Forward Proxy پاسخ رو دریافت میکنه ، خودش تشخیص میده که این پاسخ برای درخواستی هست که اخیرا یک کاربر ارسال کرده و به همین دلیل اون پاسخ رو سمت همون کاربر میفرسته.

همونطور که دیدید ، یک پروکسی سرور به طور کامل آمار تمام ، درخواست ها و پاسخ ها به همراه مقصد و مبداشون رو داره ، از طریق Forward Proxy به عنوان یک میانجی میتونه درخواست ها و پاسخ های کاربرهای مختلف رو کنترل کنه ، حالا بسته به تنظیمات اون Forward Proxy میتونه تعیین که برای هر درخواست یک بازه زمانی تعیین کنه و دیگه طی یک بازه مشخص وقتی کاربرهای مختلف به اون آدرس درخواست بفرستن به سرور اصلی درخواست نده و از اطلاعات کش شده استفاده کنه.

این رو هم بگم شما روی Forward Proxy میتونید تنظیمات مختلفی رو تایین کنید ، مثلا یکسری از آدرس ها رو دسترسی شون رو منع کنید و کاربر ها رو به یک صفحه دیگه منتقل کنید ، یا حتی میتونید کاری کنید که اگر مثلا تو آدرس URl خواستی یک کلمه غیر مجاز بود ، اون کاربر دسترسی اش مسدود بشه و به همین صورت (کلا فیلترینگ از چیزی که فکر میکنید خیلی ساده تر هست)

این رو هم بدونید که ISP خیلی راحت تمامی درخواست ها و پاسخهاتون رو میتونن کنترل کنن ، حتی اگر از پروکسی هم استفاده کنید باز هم پاسخ درخواستی رو میتونن چک کنن و مبدا که درخواست رو ارسال کرده رو راحت پیدا میکنن. (اگر ارسال و درخواست رو به صورت کد شده بفرستید ، کارشون رو سخت تر میکنید ، اما باز هم یک کارهایی میتونن انجام بدن)

در مورد Reverse Proxy هم خیلی ساده میگم ، کارش کاملا برعکس Forward Proxy هست ، یعنی اینجا یک کاربرهست و یک سرور (یا گروهی از سرورها) ، نقش Reverse Proxy دسترسی کاربر به سرور هست ، مباحث load balancing از همین زیر شاخه هست. (تصویرش رو هم برای درک بهتر میزام ببینید)
reverse_proxy-resized-600.png

حالا برای راه اندازی پروکسی سرور نرم افزارهای مختلفی هست ، محبوب ترینش تو این زمینه Squid یکی دیگه از نرم افزارهای محبوب هم Apache Traffic Server امکانات خوبی داره ، حتی تو بعضی بنچمارک ها از اسکوئید بهتر هم بوده.

حالا نصب و راه اندازی اینها چطور هست ، خودش یک مبحث کامل می طلبه و من هم دیگه حوصله تایپ کردن ندارم.

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
دانلود فقط روی سیستم خودم انجام میشه بقیه سیستم ها نهایتا روزی 50 مگابایت دانلود بکنن

یه موردی که هست باید اینترنت وارد کیس بشه و دوباره خارج بشه درسته ؟
ورود مشکلی نداره از طریق کابل میشه ولی برای خروج باید روی وای فای بفرستم این رو چیکار بکنم؟
اساسا باید اون کیس یا‌کارت شبکه وایرلس داشته باشه که وای فاب درست کنه و بقیه دستگاه ها به اون وصل شن
البته شاید روتر بتونه ip (مثلا 192.168.0.x رو فوروارد کنه روی ip لوکال لپ تاپ.
مطمئن نیستم بشه یا نه اما شاید بعضی روتر ها این امکان رو داشته باشن
راه راحتش همون کارت شبکه است
با cmd هم میشه وای فای درست کرد
یا اگه گرافیکی بخای یه چی مثل connectify

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
اساسا باید اون کیس یا‌کارت شبکه وایرلس داشته باشه که وای فاب درست کنه و بقیه دستگاه ها به اون وصل شن
البته شاید روتر بتونه ip (مثلا 192.168.0.x رو فوروارد کنه روی ip لوکال لپ تاپ.
مطمئن نیستم بشه یا نه اما شاید بعضی روتر ها این امکان رو داشته باشن
راه راحتش همون کارت شبکه است
با cmd هم میشه وای فای درست کرد
یا اگه گرافیکی بخای یه چی مثل connectify

الان که دارم فک میکنم میشه دیوایس هارو با استفاده از فایروال خودشون فوروارد کرد به ادرس سرور خونگی
که یه پورت باشه برا سرور ، دقیقا فوروارد شه روی اون ادرس و‌ پورت

Meh_E

Registered User
لایک‌ها
75
سلام . این پستایی که فیلترینگ تذکر میده رو حذف کنیم یا خصوصی کنیم تا دیده نشه ؟ تفاوتی داره از نظر گوگل ؟

gem-music.com

Registered User
لایک‌ها
499
تبلیغات در وب تفریحی با رتبه 1600 ایران به قیمت ارزان و باور نکردنی پیام دهید

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
@l3est میدونی بهترین راه برای خریدن xiaomi redmi note 3 چی هست؟(از لحاظ امنیت و قیمت)

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
راه مطمءن اینه که بری بازار موبایلی جایی حضوری بخری.
کاربرای همینجا میفروشن ازونایی که امتیاز بازارچه بالا دارن بگیر!
پ.ن :‌ الان تنها کاربری که تو صفحه اول پیدا کردم این مدل رو داره @parsgooshi هست
قیمتاشون چجوریه؟یعنی بعد مدتی میتونه بیاد پایین؟
الان 16 گیگش رو که 141 دلاره با قیمت 785 گذاشتن که حتما گمرگ و پست و ... هم داره به نظر قیمتش کاذب میاد.معمولا اینجوریه؟

ALIREZA567

Registered User
لایک‌ها
656
صددرصد میاد پایین. همه گوشی ها همینطورن از اپل تا آشغال ترین مدل های چینی.
zenfone 2 رم 4 گیگش اوایل 1400 بود الان حدود 1 تومنه.
چقدر صبر کنم تا قیمتش به قیمت واقعیش برسه؟
و یه سوال دیگه
-----------------------------------------
@aalireza439 , بقیه دوستان
برای یه بازی آنلاین مثل بخش تنظیم تاکتیک myfc و ... بهترین راه برای طراحی یه چیزی شبیه اونا چیه؟
به طور دائم نیاز دارند که با سرور در ارتباط باشند.نیاز هر عملی که انجام میدند چک بشه تا تقلب صورت نگیره و .....
فریمورک خاصی برای این موارد توسعه داده نشده؟

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
سلام . این پستایی که فیلترینگ تذکر میده رو حذف کنیم یا خصوصی کنیم تا دیده نشه ؟ تفاوتی داره از نظر گوگل ؟
باید حذف کنی وگرنه کل سایتتو فیلتر میکنند.

بالا