• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
دوستان اسکریپت یا کد php سراغ دارید که با درخواست http یوزر ftp بسازه ؟
دو تا سرور داریم. سرور
1 برای وب
2 برای فایل

میخوام از سرور 1 یه درخواست به سرور 2 بفرستم که یه یوزر ftp با فولدر مخصوص همون کاربر بسازه. سرور 2 هم php هست.

@mg6
@aalireza439
@EmpireWorld
@Ehsan_king99
@behnamy
توی گیت هاب سرچ کن مطمئنا یه چیزی پیدا میکنی

اینهمه سایت اپلودسنتر معروف ، کدوم عاقلی میاد به اینا مشخصات بده اصلا چی می خواد اپلود کنه؟
تقریبا بیشتر فایلای سایت های فیلم و سریال (البته اونایی که لینک غیر مستقیم میذارن یا لینک میرور میذارن) روی همین آپلودبوی هستش
البته 4آپلود و آپلودباز و تیز فایل و اینا هم هستن ولی هیچ کدوم در اندازه آپلودبوی نیستن
بعدم آپلودبوی به دلیل اینکه ایرانیه خرید اکانت پرمیومش برای ایرانی ها خیلی راحت تره تا آپلودسنتر های خارجی

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
سایت آپلودبوی نام پدر و کدملی و آدرس میخواد :general707:
جون داداش اصلا با این سایت کاری ندارم ها ولی وقتی دیدم اعصابم خط خطی شد :general505:

کِی این به اصطلاح اینترنت :general502: رو خاموش میکنن راحت شیم
پی لاین هم جدیدا همچین اطلاعاتی رو میخواست قبل از ورود به پنل
اگه اطلاعات رو وارد نمیکردی وارد پنل اصلی نمیشد و نمیتونستی کاری انجام بدی
برای دوستان دیگه هم پی لاین این اطلاعات رو میخواست ؟

majids5

Registered User
لایک‌ها
517
دوستان یه سایت هواشناسی دقیق سراغ ندارید؟
یا شبکه

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
اینهمه سایت اپلودسنتر معروف ، کدوم عاقلی میاد به اینا مشخصات بده اصلا چی می خواد اپلود کنه؟

همین سایت EN داره فکر نکنم از اونا نام پدر بخواد
موشکل این سایت و اون سایت نیست . مسئله سایتهای ایرانی هست که همه دارن مجبور میشن اطلاعات جمع کنن
فیلتر هم بالا سرشونه نمیتونن ناشناس کارکنن
یارو تو FBI شبکه هک میکنه تا رد یه نفر رو بزنه این بی سوادها هم همون اول نام پدر جمع میکنن . تفو برتو ای لاستیک گردون

djsiamak

Registered User
لایک‌ها
148
اگر سایت فروشگاهی دارید یا با همکاری در فروش ها کار میکنید
میتونید وبلاگ فروشگاهی ایجاد کنی و محصولاتتون رو راحت وارد کنید
با سئو خوبی که داره مطمئنن میتونید فروش خوبی بدست بیارید

http://shoplogger.ir

Arash365

Registered User
لایک‌ها
2,434
پی لاین هم جدیدا همچین اطلاعاتی رو میخواست قبل از ورود به پنل
اگه اطلاعات رو وارد نمیکردی وارد پنل اصلی نمیشد و نمیتونستی کاری انجام بدی
برای دوستان دیگه هم پی لاین این اطلاعات رو میخواست ؟

بله. صفحات قبل گفتن
بدبختی اینجاست که این چیزایی که به عنوان مدرک جرم جمع میکنن اصلا مدرک نیست
اگه ip رو نتونن ثابت کنن و شما ادعا کنی یه نفر دیگه از اطلاعات من سوء استفاده کرده چیکار میخوان بکنن ؟

من صبح پر کردم وریفای لازم نیست
مدیرش میگه "در راستای تدوین قوانین جدید پرداخت الکترونیک توسط سازمان های مربوطه" اینکار صورت میگیره :general705:

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
تقریبا بیشتر فایلای سایت های فیلم و سریال (البته اونایی که لینک غیر مستقیم میذارن یا لینک میرور میذارن) روی همین آپلودبوی هستش
البته 4آپلود و آپلودباز و تیز فایل و اینا هم هستن ولی هیچ کدوم در اندازه آپلودبوی نیستن
بعدم آپلودبوی به دلیل اینکه ایرانیه خرید اکانت پرمیومش برای ایرانی ها خیلی راحت تره تا آپلودسنتر های خارجی
خود آپلودبوی گفته فیلم و سریال ، موزیک متن غیرمجازه

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
ژاپن داره واحد جدید پول دیجیتال به اسم bitwalking dollar میسازه‌که با راه رفتن پول میده.
مغز ایده پرداز این قضیه از مغز انیشتین هم با ارزش تره :D
من اینو تو اخبار دیدم ولی خیلی کلی توضیح داد و نفهمیدم. اگه چیزی میدونی ممنون میشم روشن سازی کنی :D

neo.blak

Registered User
لایک‌ها
54
هاست به جز نت افراز چی خوبه؟؟
برای 10هزار ip به صرفه هست سرور اختصاصی خرید؟؟

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
یه اپلیکیشنی دارن میسازن که تعداد قدم هارو میشماره به ازای هر 10000قدم 1 bit walking dollar به حساب بانکی مجازی اضافه میکنه. چند میلیون دلار هم تا الان سرمایه گذاری شده براش که واحد پول رو رسمی کنن. اگه ارزش پولیش یک دهم بیت کوین هم باشه من برنامه نویسی و وبمستری رو میزارم کنار میرم دونده میشم :D
حالا چند تا از مزایای این کاری که دارن انجام میدن:
1. مردم بیشتر ورزش میکنن و به سلامتی و تناسب اندام بیشتر اهمیت‌میدن.
2. استفاده از ماشین کمتر میشه و مشکلات آلودگی هوا و ترافیک کم میشه.
3. میتونه رو روابط اجتماعی هم اثر بزاره ( به جای اینکه دوستا همدیگه رو تو تلگرام و فیسبوک ببینن٬ تو فضای واقعی در حال ورزش کردن میبینن)
4. این ایده واقعا یه ایده ی برد-برد برای همست. دقیقا یه همچین چیزی رو داره به مردم میگه:
بیاید ورزش کنید به سلامیتون اهمیت بدید حقوق هم بگیرید. ( بیت کوین با سخت افزار کامپیوتر جنریت میشه بیت واکینگ با قدم های انسان) و اینم بگم جالبه که این "حقوق" رو کسی پرداخت نمیکنه خود صما دارید میسازیدش. مثا پول چاپ کردن میمونه با یه سری محدودیت.
پ.ن : هرچند من از همین دیشب که خبر رو خوندم تو فکر راه های دور زدنشم. چون‌نرم افزار های قدم شمار رو میشه دور زد باید گوشی رو بگیری تو دستت و طوری حرکتش بدی که موقع راه رفتن حرکت میکنه. اینو چند ماه پیش تست کردم.
باید دید ژاپنی ها چیکار میکنن :D
تشکر بابت توضیحات کامل و این همه تایپ کردن :general504:
فقط قسمت تولید پولش رو نفهمیدم
پول از کجا میاد به حسابمون؟ آخرش باید پول واقعی بشه دیگه درسته؟ کی پرداختش میکنه؟

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
یه اپلیکیشنی دارن میسازن که تعداد قدم هارو میشماره به ازای هر 10000قدم 1 bit walking dollar به حساب بانکی مجازی اضافه میکنه. چند میلیون دلار هم تا الان سرمایه گذاری شده براش که واحد پول رو رسمی کنن. اگه ارزش پولیش یک دهم بیت کوین هم باشه من برنامه نویسی و وبمستری رو میزارم کنار میرم دونده میشم :D
حالا چند تا از مزایای این کاری که دارن انجام میدن:
1. مردم بیشتر ورزش میکنن و به سلامتی و تناسب اندام بیشتر اهمیت‌میدن.
2. استفاده از ماشین کمتر میشه و مشکلات آلودگی هوا و ترافیک کم میشه.
3. میتونه رو روابط اجتماعی هم اثر بزاره ( به جای اینکه دوستا همدیگه رو تو تلگرام و فیسبوک ببینن٬ تو فضای واقعی در حال ورزش کردن میبینن)
4. این ایده واقعا یه ایده ی برد-برد برای همست. دقیقا یه همچین چیزی رو داره به مردم میگه:
بیاید ورزش کنید به سلامیتون اهمیت بدید حقوق هم بگیرید. ( بیت کوین با سخت افزار کامپیوتر جنریت میشه بیت واکینگ با قدم های انسان) و اینم بگم جالبه که این "حقوق" رو کسی پرداخت نمیکنه خود صما دارید میسازیدش. مثا پول چاپ کردن میمونه با یه سری محدودیت.
پ.ن : هرچند من از همین دیشب که خبر رو خوندم تو فکر راه های دور زدنشم. چون‌نرم افزار های قدم شمار رو میشه دور زد باید گوشی رو بگیری تو دستت و طوری حرکتش بدی که موقع راه رفتن حرکت میکنه. اینو چند ماه پیش تست کردم.
باید دید ژاپنی ها چیکار میکنن :D
بریم جاپن کار کنیم:general707:

miladgraph

همکاربازنشسته
لایک‌ها
6,018
از همین تریبون تولد @miladgraph هم‌تبریک میگم

birthday_cake028.gif
make-a-wish.gif
ممنون بست خیلی لطف کردی :cool::general506:
ایشالله تولد خودتون جبران کنیم :دی

miladgraph