• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
حس روح بودن بهم دست داده !! چرا هسچکس پستای منو نمیبینه؟؟ :general208:
چون سوالت خیلی کلی هست و اصلن جواب مشخی نداره . مردم معمولن تو نت بدنبال آموزش نیستن بیشتر دنباله سرگرمی (فیلم و عکس و موسیقی...) هستن
ولی یه سریا هم هستن که دنبال اموزش هستن .تو نت آموزش ویدیویی برنامه نویسی با کیفیت (کیفیت اموزشی )به نظرمن بین آموزشا بیشتر طرفدار داره .
دوستان برای کلمه premium یا paid چه ترجمه ای بهتره ؟
ویدیو رایگان و ویدیو پولی زیاد جالب نیست.

@MihanV
@aalireza439
نظر من : رایگان و غیر رایگان :general609:

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
میخوام روی یه سیستم که صرفا وبگردی میکنم لینوکس نصب کنم
کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟ ( کار باهاش ساده باشه )
@aalireza439
@l3est

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
بازی مثل zombie army trilogy نتونی تمومش کنی ترینر بگیری با ترینر به زور تموم کنی :D

پاپ آپ ٬ بلاک هم نمیشه کرد همرو میشماره.
گیم باس جوری باشه که InAppPurchase هاشو بشه با Lucky Patcherهک کرد :دی

@MihanV
@aalireza439
من بودم پرو یا پرمیوم می نوشتم

@aalireza439
@l3est
Gnome
یا هم
Elementary

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

Last edited:

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
شدیم کره شمالی ! شانس منه دیگه تا یه سایت آموزشی راه انداختم داستانا شروع شد... راستی دوستان مردم تو اینترنت بیشتر دوس دارن چی یاد بگیرن؟؟ کسی تجربه ای داره؟ من فعلن دارم آموزش های مبتدی رو میذارم ولی هدفم اینه که یه سایت شبیه لیندا بشم کلی تجهیزات فیلم برداری خریدم و خودم آموزش و محتوا میخوام تولید کنم نه کپی پیست... خوشال میشم اگه نظری چیزی دارین بگین و بگین مردم تو نت دنبال چی بودن ؟؟ از تجربیات وبمستریتون بگید خواهشن

حس روح بودن بهم دست داده !! چرا هسچکس پستای منو نمیبینه؟؟ :general208:

چون سوالت خیلی کلی هست و اصلن جواب مشخی نداره . مردم معمولن تو نت بدنبال آموزش نیستن بیشتر دنباله سرگرمی (فیلم و عکس و موسیقی...) هستن
ولی یه سریا هم هستن که دنبال اموزش هستن .تو نت آموزش ویدیویی برنامه نویسی با کیفیت (کیفیت اموزشی )به نظرمن بین آموزشا بیشتر طرفدار داره .

:general609:

من ترم ۲ ریاضی عمومی ۲ رو اصن سر کلاس نفهمیده بودم چی به چیه
سه چهار روز مونده به امتحان شروع کردم از رو جزوه خوندم دیدم نه خیلی بده و اصن نمیشه فهمید
یه سایت انگلیسی یافتم (Paul's Notes) خیلی خوب توضیح داده بود اما بازم بعضی مباحث رو نمیشد فقط از رو متن گرفت
یه سر رفتم یوتیوب یه چن تا ویدیو پیدا‌کردم
مثل Patrick JMT
مثل Khan Academy
اینا جوری خوب توضیح دادن که نمره ام تو امتحان ۱۷ شد در حالی که از ۴۰ نفر ۳۲ نفر افتاده بودند
خلاصه کلام، خواستم اینو بگم یوتیوب واقعا منبع آموزشی رایگان خیلی خوبیه اما سوای (صوای؟ (ثوای؟! :/ ) ) فیلتر بودن و محدودیت حجمی اینترنت در ایران، خیلیا با زبان انگلیسی مشکل دارن و نمیتونن استفاده کنن
تو ایران یه سریا مثل فرادرس، یا learnfiles اومدن که چنتا فیلم که من ازشون دیدم بد نیستن
مخصوصا فرادرس که میخاد همه دروس دانشگاهی رو پوشش بده
اما بازم پولی بودنشون شاید باعث شه خیلی استفاده نبرن
بنظرم ( بنظرم !!) اگه یه سایت آموزشی رایگان باشه یا حداقل سایتی که اکثر آموزش هاش رایگانه و از تبلیغات بنری یا حتی تبلیغات درون ویدیویی استفاده کنه بیشتر میگیره...

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
من ترم ۲ ریاضی عمومی ۲ رو اصن سر کلاس نفهمیده بودم چی به چیه
سه چهار روز مونده به امتحان شروع کردم از رو جزوه خوندم دیدم نه خیلی بده و اصن نمیشه فهمید
یه سایت انگلیسی یافتم (Paul's Notes) خیلی خوب توضیح داده بود اما بازم بعضی مباحث رو نمیشد فقط از رو متن گرفت
یه سر رفتم یوتیوب یه چن تا ویدیو پیدا‌کردم
مثل Patrick JMT
مثل Khan Academy
اینا جوری خوب توضیح دادن که نمره ام تو امتحان ۱۷ شد در حالی که از ۴۰ نفر ۳۲ نفر افتاده بودند
خلاصه کلام، خواستم اینو بگم یوتیوب واقعا منبع آموزشی رایگان خیلی خوبیه اما سوای (صوای؟ (ثوای؟! :/ ) ) فیلتر بودن و محدودیت حجمی اینترنت در ایران، خیلیا با زبان انگلیسی مشکل دارن و نمیتونن استفاده کنن
تو ایران یه سریا مثل فرادرس، یا learnfiles اومدن که چنتا فیلم که من ازشون دیدم بد نیستن
مخصوصا فرادرس که میخاد همه دروس دانشگاهی رو پوشش بده
اما بازم پولی بودنشون شاید باعث شه خیلی استفاده نبرن
بنظرم ( بنظرم !!) اگه یه سایت آموزشی رایگان باشه یا حداقل سایتی که اکثر آموزش هاش رایگانه و از تبلیغات بنری یا حتی تبلیغات درون ویدیویی استفاده کنه بیشتر میگیره...

من ترم هفتم هنوز ریاضی 2 رو نتونستم پاس کنم ، ینی مشکل از منه؟:D

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670

@MihanV
@aalireza439
به نظر من هم روی ویژه هست ، کلمه هایی مثل ، دسترسی ویژه ، عضویت ویژه یا بخش ویژه مناسبه.

@aalireza439
@l3est
از نظر سادگی و کاربردی بودن ابونتو بهترین انتخاب هست . اگر میخواهی کار با لینوکس رو شروع کنی ابونتو رو نصب کن.
یکی از توزیع های خوب دیگه فدورا هست (چند ماهی هست ، از ابونتو بهش کوچ کردم)، پایداری خوبی داره ، مخازن نرم افزاری اش هم به نسبت ابونتو بروز تره.
یک توزیع دیگه که خیلی خوبه ، آرچ هست ، آرچ یک خوبی که داره کنترل کامل به تمام بخش ها بهت میده ، یعنی از دم همه چی رو خودت میتونی سفارشی کنی ، البته نصب اش به نسبت اون دوتا دشواری ها بیشتری داره ، بیشتر هم کاربرهای حرفه ای تر و برنامه نویس ها ازش استفاده میکنن.

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
چرا تگ قارسیش مشکل داره و متن لینکش اشتباهه و انگلیسیش درسته؟
قرار بود درست بشه ولی انگار هنوز خبری نیست منم سر همین دارم از افزونه استفاده میکنم
از نظر سادگی و کاربردی بودن ابونتو بهترین انتخاب هست . اگر میخواهی کار با لینوکس رو شروع کنی ابونتو رو نصب کن.
یکی از توزیع های خوب دیگه فدورا هست (چند ماهی هست ، از ابونتو بهش کوچ کردم)، پایداری خوبی داره ، مخازن نرم افزاری اش هم به نسبت ابونتو بروز تره.
یک توزیع دیگه که خیلی خوبه ، آرچ هست ، آرچ یک خوبی که داره کنترل کامل به تمام بخش ها بهت میده ، یعنی از دم همه چی رو خودت میتونی سفارشی کنی ، البته نصب اش به نسبت اون دوتا دشواری ها بیشتری داره ، بیشتر هم کاربرهای حرفه ای تر و برنامه نویس ها ازش استفاده میکنن.
من برای دسکتاپ فقط از توزیع های ubuntu استفاده کردم. (شناخته شده ترین و محبوب ترین توزیع هست)
اگه رم سیستم بالای 2 گیگ هست خود ubuntu رو بگیر اگه کمتره Xubuntu رو بگیر که سبک تره.
برای ظاهرش هم فرقی نمیکنه کدوم توزیع رو بگیری میتونی theme و icon pack های مختلفی نصب کنی.
این آموزش ظاهرش رو شبیه مک میکنه :‌ http://www.noobslab.com/2015/11/macbuntu-1510-transformation-pack-for.html

خودم اوبونتو رو با این تم/آیکن/tweak ها استفاده میکنم.
تم :‌ اینو برای خودم نصب کردم این یکی هم بد نیست. + تم شبیه مک
آیکن :‌ فقط از ultra flat خوشم اومد توضیحاتش اینجا هست
docky هم اگه از لانچر اوبونتو خوشت نیومد حتما نصب کن!

برای این سیستم میخوام :
ram: 1 GB DDR2
cpu: Intel Celeron 430 @ 1.80GHz
ubuntu بهتره یا Xubuntu ؟
دانلود منیجر هم برای لینوکس معرفی کنید با امکان زمان بندی دانلود
پ ن : این سیستم برای کافی نت بود برای 7 سال پیشه

• Like
Reactions: ap3

behnamy

Registered User
لایک‌ها
463
برای این سیستم میخوام :
ram: 1 GB DDR2
cpu: Intel Celeron 430 @ 1.80GHz
ubuntu بهتره یا Xubuntu ؟
Lubuntu نصب کنید، احمالا به راحتی Mint هم میتونید نصب کنید که پیشنهاد اوله منه.

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
خدا نکنه من کارم یه جایی گیر باشه :| یعنی سایت باشه سروراش میسوزه :|دریا باشه خشک مشه :| گوگل باشه فیلتر میشه :|

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767

PrMaster

Registered User
لایک‌ها
401
یویوب در دست ازاد سازی از فیلتریتگ :/ ازاد ؟!

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سروش رضایی - تبلیغ بودو فود
رو ببینید

بالا