• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,882
نفروختم ولی دیدم بعضی ها فروختن (البته بحث فروش نیست , بخوای نخوای باید بدی اگر به جایی وصل باشن ولی خوب همون بهتر که همون قیمتی که میگن رو بدی)
برنامه بسیار بسیار محبوبی هستش! خود مدیر فنی شبکه بهم ایمیل زده و شماره موبایل و تلفن ثابتش رو ایمیل کرده بهم و گفته منتظر تماست هستیم. به نظرتون چطور باهاشون صحبت کنم که نه از دستم بپره و نه بزخری کنن؟
لوکیشن:کربلا؟
نه متاسفانه مشکل بدی رخ داد و کنسل شد

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
منظورم اینه که وقتی وارد صفحه میشی میخواد لاگین کنی بعد لاگین وارد بازی میشی یا فیلم نشون میده یا اتفاق دیگه ای می افته؟
نه اصن بازی نیس
حالت یه سرشماری داره. وقتی واردش شدی یه طرف رو انتخاب میکنی (بد یا خوب) و بعدم یه عکس از خودت اگه دلت خواست آپ میکنی
فک کنم باید لاگین باشی. من چون همیشه تو جیمیل لاگینم دیگه چیزی نپرسید ازم

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
از طرف دادستانی زنگ زدن ، در مورد سایت آپلود عکس
گفتن باید خودت رو سایت نظارت کنی ، گفتم چند میلیون عکسه ، من که نمیتونم تک تک ببینم حذف کنم ، هرچی تذکر بیاد همه رو حذف میکنم
اینجوری کل سایت های آپلود باید فیلتر بشن ، مثل اپلودبوی و...
گفت نه اونا نظارت میکنن و نرم افزار نصب کردن و.. !

گفت یه سری نرم افزار رایگان(!) هست که میتونی رو سرورت نصب کنی تا بر اساس رنگ پوست و اینا عکس ها رو حذف کنه !

شما آشنایی دارید ؟
گفتن اگه خودت نظارت نداشته باشی سایتو میبندیم و پرونده تشکیل میدیم و.. :|
بعید میدونم همچین نرم افزاری وجود داشته باشه. میگفتی خوب خودتون نرم افزارو بدین من نصب کنم.

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
دوران خفقان وبمستریه تو ایران.
بعدا تو کتاب تاریخا مینویسن.
کلا سایت غیر مذهبی داشتنو ممنوع کنن خیالمون راحت بشه
باید کلا اینترنتو شیفت دیلیت کنن ، اصن چه معنی داره تو کشور اسلامی کسی اینترنت داشته باشه ، والا...

sr70i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
83
دوستان نظرتون راجع به این نرم افزار چیه؟ pemu.ir/heavy-traffic تاثیری داره توی بالا اومدن تو گوگل؟ اگه این راست باشه که یه سایت میزنی پاپ آپم میذاری توش میری میخوابی پول در میاری دیگه...

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
بعید میدونم همچین نرم افزاری وجود داشته باشه. میگفتی خوب خودتون نرم افزارو بدین من نصب کنم.

از هاست دی ال و آپلودبوی و.. پرسیدم ، ظاهرا چنین چیزی وجود نداره و خودم باید نظارت کنم رو عکس ها !!!!
نمیدونم طرف اسم چه برنامه هایی رو داشت میگفت ! ایندفعه زنگ بزنه میپرسم ،

عجب داستانی شده ، تازه میخواستم سایت رو گسترشش بدم یه امکاناتی بهش اضافه کنم ، کلا زد از زندگی ناامیدمون کرد

الان کی میخواد اینهمه عکس رو ببینه حذف کنه ،

سایت آهنگ میزنیم اونجوری
آپلود اینجوری
از شانس ما دانلود مداحی هم بزنیم میان گیر میدن میگن چرا مداحی های بی کیفیت پخش میکنین :|

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
دوستان بجز پاپ آپ و این سایت های تبلیغات بنری.ازچه راه های میشه از اایپی ایرانی کسب درامد کرد؟

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
از هاست دی ال و آپلودبوی و.. پرسیدم ، ظاهرا چنین چیزی وجود نداره و خودم باید نظارت کنم رو عکس ها !!!!
نمیدونم طرف اسم چه برنامه هایی رو داشت میگفت ! ایندفعه زنگ بزنه میپرسم ،

عجب داستانی شده ، تازه میخواستم سایت رو گسترشش بدم یه امکاناتی بهش اضافه کنم ، کلا زد از زندگی ناامیدمون کرد

الان کی میخواد اینهمه عکس رو ببینه حذف کنه ،

سایت آهنگ میزنیم اونجوری
آپلود اینجوری
از شانس ما دانلود مداحی هم بزنیم میان گیر میدن میگن چرا مداحی های بی کیفیت پخش میکنین :|
نه داداش کارتو حتما گسترش بده و نا امید نشو , انشاالله که هیچ مشکلی پیش نمیاد.

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
از طرف دادستانی زنگ زدن ، در مورد سایت آپلود عکس
گفتن باید خودت رو سایت نظارت کنی ، گفتم چند میلیون عکسه ، من که نمیتونم تک تک ببینم حذف کنم ، هرچی تذکر بیاد همه رو حذف میکنم
اینجوری کل سایت های آپلود باید فیلتر بشن ، مثل اپلودبوی و...
گفت نه اونا نظارت میکنن و نرم افزار نصب کردن و.. !

گفت یه سری نرم افزار رایگان(!) هست که میتونی رو سرورت نصب کنی تا بر اساس رنگ پوست و اینا عکس ها رو حذف کنه !

شما آشنایی دارید ؟
گفتن اگه خودت نظارت نداشته باشی سایتو میبندیم و پرونده تشکیل میدیم و.. :|
تشخیص تصاویر لختی توسط کامپیوتر امکان پذیر هست و الگوریتم های مختلفی براش وجود داره ، در حال حاضر خیلی از سایت ها معروف بر پایه الگوریتم خودشون ازش استفاده میکنن.
یکی از روش های تشخیص تصاویر لختی بر پایه رنگ پوست هست ، خیلی ساده بخواهم بگم تو این مدل میاییم نواحی پوست رو از تصویر جدا میکنیم بعد بر اساس معیارهای خودمون اون رو انالیز کرده و تشخیص میدیم که آیا اون تصویر لختی هست یا نه.
نحوه کار این مدل هم بر پایه ساختار فضای رنگ های RGB و HSV و RGB نورمالایز و ارتباط خطی بین اینهاست.(این موارد مربوط به بحث پردازش تصاویر هست)

میزان دقت مدل رنگ پوست خوبه تو بعضی تست ها تا 96 درصد موفقیت آمیز بوده ، البته برای رنگ پوست های سیاه و سفید دچار مشکل میشه.
البته این مدل رنگ پوست تنها مدل نیست ، یکسری مدل ها هست که از روش های بر پایه شکل کل تصویر تشخیص میدن ، مواردی مثل :
سر سینه
شکاف سینه
الت تناسلی
باسن لخت
موهای بعضی جاها
اسباب بازی های سکسی
و...
اساس کار اینها همونطور که گفتم یکی شناسایی اشکال هست ، یادگیری ماشینی (خود کامپیوتر بر اساس مشاهدات یادمیگیره که چی تصویر لختی هست) و... هست.

برای این کار کتابخانه های زیادی برای زبان های محبوب وجود داره ، فقط یک نکته ای که وجود داره ، معیار های تشخیص تصاویر اونها رو باید مطابق با نیاز های خودت تغییر بدی.
برای مثال اکثر الگوریتم ها تصویر زنی که یک بیکینی (لباس های زنانه دو تیکه) تنش باشه رو به عنوان یک تصویر لختی شناسایی نمیکنه و موارد دیگه مثل این.

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
تشخیص تصاویر لختی توسط کامپیوتر امکان پذیر هست و الگوریتم های مختلفی براش وجود داره ، در حال حاضر خیلی از سایت ها معروف بر پایه الگوریتم خودشون ازش استفاده میکنن.
یکی از روش های تشخیص تصاویر لختی بر پایه رنگ پوست هست ، خیلی ساده بخواهم بگم تو این مدل میاییم نواحی پوست رو از تصویر جدا میکنیم بعد بر اساس معیارهای خودمون اون رو انالیز کرده و تشخیص میدیم که آیا اون تصویر لختی هست یا نه.
نحوه کار این مدل هم بر پایه ساختار فضای رنگ های RGB و HSV و RGB نورمالایز و ارتباط خطی بین اینهاست.(این موارد مربوط به بحث پردازش تصاویر هست)

میزان دقت مدل رنگ پوست خوبه تو بعضی تست ها تا 96 درصد موفقیت آمیز بوده ، البته برای رنگ پوست های سیاه و سفید دچار مشکل میشه.
البته این مدل رنگ پوست تنها مدل نیست ، یکسری مدل ها هست که از روش های بر پایه شکل کل تصویر تشخیص میدن ، مواردی مثل :
سر سینه
شکاف سینه
الت تناسلی
باسن لخت
موهای بعضی جاها
اسباب بازی های سکسی
و...
اساس کار اینها همونطور که گفتم یکی شناسایی اشکال هست ، یادگیری ماشینی (خود کامپیوتر بر اساس مشاهدات یادمیگیره که چی تصویر لختی هست) و... هست.

برای این کار کتابخانه های زیادی برای زبان های محبوب وجود داره ، فقط یک نکته ای که وجود داره ، معیار های تشخیص تصاویر اونها رو باید مطابق با نیاز های خودت تغییر بدی.
برای مثال اکثر الگوریتم ها تصویر زنی که یک بیکینی (لباس های زنانه دو تیکه) تنش باشه رو به عنوان یک تصویر لختی شناسایی نمیکنه و موارد دیگه مثل این.

ممنون بابت توضیحات

الان برنامه ای هست که بتونم رو سرور نصب کنم و تا حدودی حداقل لختی ترین تصاویر رو پیدا کنه ؟

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,789

سر سینه
شکاف سینه
الت تناسلی
باسن لخت
موهای بعضی جاها
اسباب بازی های سکسی
و...

ییهو بعد از غیبت های صغری پیاپی ظهور می کنی و میای وسط میدون و میترکونی:D

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
ممنون بابت توضیحات

الان برنامه ای هست که بتونم رو سرور نصب کنم و تا حدودی حداقل لختی ترین تصاویر رو پیدا کنه ؟
برنامه آماده که اطلاعی ندارم ، اما کتابخانه آماده هست ، برای نمونه این یکی https://github.com/hhatto/nude.py هست برای زبان پایتون ، میتونی یک برنامه ساده تحت خط فرمان بنویسی بیاد تصاویر روی سرورت رو بگرده و اونهایی که لختی هست رو حذف کنه.

ییهو بعد از غیبت های صغری پیاپی ظهور می کنی و میای وسط میدون و میترکونی:D
تو این چند وقته دو سه بار تگت کردم نبودی. @جناب خان هم همینطور.
غیبت صغری بود ؟ :D
غیبت در کار نیست ، من گاهی اوقات برای افزایش بهره وری ، سایت هایی که بیشتر بهشون سر میزنم رو تو کروم بلوک میکنم ، بعد اینطوری به یک عادت تبدیل میشه ، اون سایتها کمتر سر میزنم :android06:

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
برنامه آماده که اطلاعی ندارم ، اما کتابخانه آماده هست ، برای نمونه این یکی https://github.com/hhatto/nude.py هست برای زبان پایتون ، میتونی یک برنامه ساده تحت خط فرمان بنویسی بیاد تصاویر روی سرورت رو بگرده و اونهایی که لختی هست رو حذف کنه.

غیبت در کار نیست ، من گاهی اوقات برای افزایش بهره وری ، سایت هایی که بیشتر بهشون سر میزنم رو تو کروم بلوک میکنم ، بعد اینطوری به یک عادت تبدیل میشه ، اون سایتها کمتر سر میزنم :android06:
کلا سیستم رباتی رو سرلوحه کار خودت قرار دادیا :general404:
بعدا حسرت این لحظات جوونی تو میخوری. حالا ببین کی گفتم بهت :p

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
ممنون بابت توضیحات

قوانین سایتت را تغییر بده مثل پیکو فایل
این اسکریپت php برای تشخیص می تونه مفید باشه https://github.com/FreebieStock/php-nudity-detector
می تونی برنامه نویسی کنی قبل از اپلود عکس این اسکریپت اجرا بشه و اجازه اپلود نده

بالا