• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

siavash20

Registered User
لایک‌ها
3,301
سلام

بچه ها کسی الان رو سیستمش VMware vSphere Client نصب داره ؟
من مسافرتم و چند ساعته سرورم خاموش شده و شرایطم داغونه ..

سپه سالار

Registered User
لایک‌ها
947
ملت ایران خوب جوگیرن .. با یه تماس تلفنی یه خورده خوشمزه بازی دخترای پا تلفن دیجی کالا همه هست و نیستشون رو حاضرن بدن تا یه جنس 90 تومنی رو با تخفیف 100 تومن بخرن !
الحق تو هرکاری میزنی باید کاری باشه چندتا دختر با روابط عمومی بالا و صدای مکش مرگ ما داشته باشه !موفقیتت رو تضمین میکنن !

tv تو 2 تا 3 تومن چی میشه گرفت؟:general607:
سرعت انتقال تصویر بالا باشه(اسم علمیشو نمیدونم :| یعنی تصویر تیکه تیکه رد نشه.الان تقریبا همه تی وی های ارزون این مشکلو دارن).به دیوار هم متصل بشه:general506:

Refresh Rate (با واحد هرتز سنجیده میشه) مردک کلاهبردار شیاد !:general710:

elco

Registered User
لایک‌ها
211
خیلی ها با دیجیکالا شروع کردن و حتی قبلش اما یا کلا محو شدن یا رفتن به حاشیه... دیجی کالا نون مدیریت و زحمتش را میخوره، هیچ کسب و کاری بدون مدیریت علمی به اینجا نمیرسه.
در همه جای دنیا آره اما ایران رو جدا کن
دقیقا مثل قضیه خودرو سازها میمونه
کاش فقط میشد رو کرد که دیجیکالا به کجاها باج میده برای این که بالا بمونه :)
ایران جاییه که بعضی دست ها نمیزارن کسی بره بالا چون میترسن مگه اینکه جیب اونا هم پر شه
دقیقا مثل جناب شکوری بزرگ و کلوب و ...

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
استاد @aalireza439 و سایر اساتید :general709:
می خوام یه اینترفس تحت وب داشته باشم از یک سخت افزار که به سرور وصل شده
به این صورت که کاربر بتونه تنظیمات سخت افزار رو به شکل دلخواه اعمال و نتیجه رو اکسپرت و در نهایت دانلود کنه
به شکل کلی به چه صورتی میشه چنین چیزی رو پیاده کرد؟ ( نیاز به چه زبان های برنامه نویسی یا کلا چه منابعی داره؟)
آیا نیاز هست برای سخت افزار درایور نوشته بشه؟

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
سرعت انتقال تصویر بالا باشه(اسم علمیشو نمیدونم :| یعنی تصویر تیکه تیکه رد نشه.الان تقریبا همه تی وی های ارزون این مشکلو دارن).به دیوار هم متصل بشه:general506:

سامسونگ بخر پشیمون نمیشی، بهترین کیفیت نسبت به قیمت (در بازار ایران) برای TV های سامسونگ هست، ما که دو ساله گرفتیم واقعا از هرجهت راضی هستیم...

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325

منم دنبالشم . اگه به نتیجه رسیدی خبر بده :دی

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
سامسونگ بخر پشیمون نمیشی، بهترین کیفیت نسبت به قیمت (در بازار ایران) برای TV های سامسونگ هست، ما که دو ساله گرفتیم واقعا از هرجهت راضی هستیم...
شهر بیخود اراک چه خبر

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
استاد @aalireza439 و سایر اساتید :general709:
می خوام یه اینترفس تحت وب داشته باشم از یک سخت افزار که به سرور وصل شده
به این صورت که کاربر بتونه تنظیمات سخت افزار رو به شکل دلخواه اعمال و نتیجه رو اکسپرت و در نهایت دانلود کنه
به شکل کلی به چه صورتی میشه چنین چیزی رو پیاده کرد؟ ( نیاز به چه زبان های برنامه نویسی یا کلا چه منابعی داره؟)
آیا نیاز هست برای سخت افزار درایور نوشته بشه؟
هر دستگاه سخت افزاری برای تعامل با سطح نرم افزاری نیاز به درایور داره ، حالا میخواهد به صورت یک واسطه بین سخت افزار و سیستم عامل باشه (توی سیستم عامل درایور ها با کرنل تعامل دارن) یا به صورت مستقیم با خود پوینتر (مثل دستگاه ظبط صوت ، به این ها میگن embedded system)
حالا تو سیستم های کامپیوتری که از سیستم عامل استفاده میکنن (ویندوز ، لینوکس و...) ، کرنل اون بخشی هست که وظیفه تعامل مستقیم با سخت افزار رو داره ، به این صورت که شما یک درایور مینویسید که میاد با کرنل سیستم عامل تعامل داره ، بعد شما میاید از سمت خود سیستم عامل اون سخت افزار رو کنترل میکنید .
وقتی که درایور داشته باشی ، همونطور که گفتم اون سخت افزار از طریق سیستم عامل قابل کنترل و شما راخت میتونی با استفاده از اون دسترسی ها یک نرم افزار برای کار اون سخت افزار توسعه بدی ، حالا برای داشتن یک اینترفیس تحت وب ، کافیه تو اون نرم افزاری که تو سیستم عامل توسعه دادی ، اون بخش های که میخواهی براش یک API تعریف کنی که از طریق اون نرم افزار تحت وب ات قابل کنترل باشه.

برای نوشتن درایور از زبان های سطح پایین مثل C و اسمبلی استفاده میشه (اکثر درایور ها با C نوشته میشن)
زبان های برنامه نویسی برای توسعه نرم افزار تو سیستم عامل میتونی هز زبانی باشه ، جاوا ، ++C/C یا پایتون و...
برای تحت وب هم همینطور php و..

پ.ن: نوشتن درایور و کلا تعامل نرم افزار با سخت افزار در سطح پایین بیشتر در مبحث سخت افزار هست ، من تو زمینه سخت افزار تابحال عملی کار نکردم ، بیشتر اطلاعاتم تئوری هست ، برای اینکه اطلاعات درستی بگیری بهتره با کسی که تو زمینه سخت افزار تخصص داره مشورت کنی.

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
هر دستگاه سخت افزاری برای تعامل با سطح نرم افزاری نیاز به درایور داره ، حالا میخواهد به صورت یک واسطه بین سخت افزار و سیستم عامل باشه (توی سیستم عامل درایور ها با کرنل تعامل دارن) یا به صورت مستقیم با خود پوینتر (مثل دستگاه ظبط صوت ، به این ها میگن embedded system)
حالا تو سیستم های کامپیوتری که از سیستم عامل استفاده میکنن (ویندوز ، لینوکس و...) ، کرنل اون بخشی هست که وظیفه تعامل مستقیم با سخت افزار رو داره ، به این صورت که شما یک درایور مینویسید که میاد با کرنل سیستم عامل تعامل داره ، بعد شما میاید از سمت خود سیستم عامل اون سخت افزار رو کنترل میکنید .
وقتی که درایور داشته باشی ، همونطور که گفتم اون سخت افزار از طریق سیستم عامل قابل کنترل و شما راخت میتونی با استفاده از اون دسترسی ها یک نرم افزار برای کار اون سخت افزار توسعه بدی ، حالا برای داشتن یک اینترفیس تحت وب ، کافیه تو اون نرم افزاری که تو سیستم عامل توسعه دادی ، اون بخش های که میخواهی براش یک API تعریف کنی که از طریق اون نرم افزار تحت وب ات قابل کنترل باشه.

برای نوشتن درایور از زبان های سطح پایین مثل C و اسمبلی استفاده میشه (اکثر درایور ها با C نوشته میشن)
زبان های برنامه نویسی برای توسعه نرم افزار تو سیستم عامل میتونی هز زبانی باشه ، جاوا ، ++C/C یا پایتون و...
برای تحت وب هم همینطور php و..

پ.ن: نوشتن درایور و کلا تعامل نرم افزار با سخت افزار در سطح پایین بیشتر در مبحث سخت افزار هست ، من تو زمینه سخت افزار تابحال عملی کار نکردم ، بیشتر اطلاعاتم تئوری هست ، برای اینکه اطلاعات درستی بگیری بهتره با کسی که تو زمینه سخت افزار تخصص داره مشورت کنی.
@Dr.Cnet

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
مدیر کانال gizmiz که 700 هزار تا فالور داره میگفت قیمت 1 میلیون فالور 1 میلیارده. یعنی هر 1000 تا 1 میلیون
http://www.iscanews.ir/news/566137
حالا قیمتی که مد نظرترو بگو ببینیم چی میشه
لینکشم بده عضو شم
دوستان کسی قیمت کانال تلگرام داره ؟

قیمتاشون چطوریاس ؟ هر 10k چند ؟

با قیمت بالا میفروشم :D
میشه 110 میلیون
http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=82541
اگه قیمت در این حدود باشه من نمیفروشم بهتره نگهش دارم

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
این بالای firefox یه tools و file و اینا رو چه جوری بیارم تو فایرفاکس من نیست.

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,176
این بالای firefox یه tools و file و اینا رو چه جوری بیارم تو فایرفاکس من نیست.
ALT رو بزن خودش میکشه پایین!
دکتر امری بود؟
نوشتن درایور و کلا تعامل نرم افزار با سخت افزار در سطح پایین بیشتر در مبحث سخت افزار هست ، من تو زمینه سخت افزار تابحال عملی کار نکردم ، بیشتر اطلاعاتم تئوری هست ، برای اینکه اطلاعات درستی بگیری بهتره با کسی که تو زمینه سخت افزار تخصص داره مشورت کنی.
برای ارتباط سخت افزار با نرم افزار از هر برنامه ای که استفاده کنید در نهایت بهتون یه فایل HEX میده که همش 0 و 1 هست که شما باید این فایل رو وارد تراشه کنید چون سخت افزار چیزی بیشتر از 0 و 1 متوجه نمیشه (0 یعنی ولتاژ قطع و یک یعنی ولتاژ وصل). حالا اگه بتونید به صورت مستقیم برنامه رو بصورت اسمبلی 89C51 بنویسید که هم راحتر میشه خطایابی کرد و هم بهینه تر نوشت اما اگه بخواین از نرم افزارهای واسط مث سی، VHDL و Verilog استفاده کنید این ها هم توصیه میشه. در نهایت هم اگه میخواین کار عملی انجام بدید اولین توصیه اینه که اسمبلی کار کنید یه کتاب خیلی کارا در این زمینه "زبان اسمبلی" مزیدی هست.
مثل دستگاه ظبط صوت ، به این ها میگن embedded system
من احساس میکنم این مثال شما درست نباشه، چون قاعدتن دستگاهی embedded هست که بشه تراشه رو Reprogram کرد، مث موبایل یا اسمارت واتچ یا آسانسور که تراشش رو میتونن دوباره واسه 100 طبقه یا 10 طبقه برنامه ریزی کنند! البته مگر اینکه منظور شما از ظبط صوت چیزی فراتر از ذهن من باشه.

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
نیاز مند پاپ آپ یک روزه. تعداد آی پی هرچه بیشتر بهتر
پیام خصوصی بدین. تشکر

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,176
یه برنامه هست به اسم "سوت بزن عکس بگیر" که تو بازار هست٬ با این برنامه دیگه مونوپاد دکمه دار نیاز ندارید.
کلا خواستم شما هم در جریان باشید :D
بجای نصب برنامه میتونید دوربین رو روی حالت تایمر بذارید و بعد از ایکس ثانیه خودش عکس بگیره
کلن خواستم شما هم در جریان باشید.

boorsekala

Registered User
لایک‌ها
152
سلام و درود. کسی از پاپ اپ ادز خبر جدید نداره؟

بالا