• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
فکر کنم یه اشتباهی شده برا فکر من برنامه نوشتی میخواستم بنویسم فقط خودم استفاده کنم. خواهشا نفروش فردا ده هزار نفر کانال میزنن تلگرام اسپم تر میشه. یه سری چیزا رو برای خودت استفاده کنی بهتره :general601:

پ.ن : و اسکار امسال ... :general707:

مشاهده پیوست 895688
@MR-S
@aalireza439
revenant هست این یا صحنه ی دریده شدن اون یارو توی got?

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
مگه دیکاپریو تو Got بازی کرده؟
Revenant هست.
توجه نکردم یه لحظه یاد اون کینگ رابرت افتادم ؟ (اون پادشاه مست دهن سر ... که با مردنش باعث این بدبختی ها شد - اسمشو نمیدونم دقیقا)
یه لحظه فکر کردم اونه :دی - از عواقب علاقه شدید به اون سریال اینطوری شدما - خدا هم گفته شفا نمیدم :))
دیکاپریو که فوق العاده ست ولی هنوز وقت نکردم دانلود کنم

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,164
زمان نمی خواد
به محضل ویزیت یوزر از سایت هر چقدر تعداد بالا باشه خوب آمار سریع تر هندل میشه
ولی معمولا 7 روز دیگه اوکی هست
یه سایتی رو دیروز توی الکسا ثبت کردم چقدر طول میکشه آمارشو نشون بده!؟

elco

Registered User
لایک‌ها
211
الان دور دور تلگرام
بنظر من برا خودت سه چهار تا کانال درست کن وقتی اونا به نتیجه رسیدن بعدا بفروش چون وقتی شروع به فروش کنی یهو می بینی صد تا فروشنده دیگه هم درست میشه تعداد رقبا هم تو زدن کانال می ره بالا
منم با دوست عزیز @AhangCity.CoM موافقم اول خودت به اندازه کاقی استقادشو بکن بعد برای خودت دست زیاد بکن!!!
ممنون
آره ولی میخوام قیمت رو طوری بزارم که هرکسی نتونه بخره و استفاده کنه که فردا پر شه دست همه باشه
فقط مدیرایی بگیرن که واقعا برای کانالشون ارزش قائل باشن مثلا مدیرای کانالای بالای 50K
با چند تا از این مدیرایی که قبل نوشتن برنامه صحبت کردم ماشاالله معلومه درآمداشون بالاست خیلی ها گفتن حاظرن مبلغ خوبی بدن واس خرید

با قسمت پست زمان بندیش موافقم اگه نوشتین قیمت بدین ، قیمت رو باید خوت تعیین کنی بر اساس زحمتی که کشیدی
فقط بشه چندتا بهش کانال بدی برای یه کانال نباشه
آره پست زمانبندیش خوبه خودم کانال زدم دیدم 24 ساعته باید آن باشی ولی اینو نصب کن رو vps خودش همیشه بفرسته :D
کانال محدودیت نداره بی نهایت میشه کانال داد بهش

دیگه ببین خودت چقدر وقت براش گذاشتی همونقدر قیمت بده (یه خورده بیشتر بگیر :دی )
ولی به نظرم یه نرم افزار بزن که بتونه کاربر بیاره تو کانال , یعنی یوزر جمع کنه برای کانال
الان دیگه همه ی شماره های ایران تلگرام دارن , یه لیست داشته باشی آپدیت از شماره ها عضویت خیلی خوبی میشه جمع کرد
ارسالی به چند کانال هم داشته باشه خیلی خوبه
یعنی 5 تا کانال بزنی اعضا فرق کنن و همه ی اون پست هایی که میزاری به همه ی کانال ها ارسال بشه :)
پیشنهادت تو پ.خ عالی بود حتما اضافه میکنم
بعد یه سوال تلگرام محدودیت لیست مخاطبین نداره ؟
مثلا الآن من بیام 50 هزارتا مخاطب خودکار اد کنم و بعد اینوایت کنم تو کانال میشه ؟
اگه محدودیت کانتاکت نداشته باشه که خب بانک شماره میدم بهش و اینوایت میکنم تو کانال
ایده عالی ای بود دمت گرم تو یه شب میشه کانال خوبی ساخت :D

مگه نرم افزاری هست واسه جمع کردن کاربر تو تلگرام ؟
هر چیزی هم که نباشه میشه ساخت و منم تو نرم افزار نزاشته بودم و بچه ها پیشنهاد دادن امشب برسم خونه اوکی میکنم این قسمتشو ( انصافا ایده توووپی بود :D )
خوب میگم که
بنویسه خوبه
تو اون مشکل منو که بهت گفتمو بتونی حل کنی جونم بخوای میدم بهت فک کنم چون گفتی قبلا اونطوری بودی درکم کنی :(

فکر کنم یه اشتباهی شده برا فکر من برنامه نوشتی :D میخواستم بنویسم فقط خودم استفاده کنم. خواهشا نفروش فردا ده هزار نفر کانال میزنن تلگرام اسپم تر میشه. یه سری چیزا رو برای خودت استفاده کنی بهتره :general601:

پ.ن : و اسکار امسال ... :general707:

مشاهده پیوست 895688
@MR-S
@aalireza439

آره فک کنم نظر همه اینه نفروشم و خودم استفاده کنم تو هم عب نداره اگه میخواسی بنویسی دیگه ننویس فوقش یه لایسنس میزارم رو این میدم واس کانالت استفاده کن :D

پ.ن : اینجا همه کانال دارن و 100% هم میدونم که کانال مفیده یعنی مث این کانالای فیک نیست که بدو عکس فلانیه و عکس های 18+ و ... میزارن واس جمع کردن یوزر
پس چرا با هم همکاری نمیکنید ؟
خدایی با هم همکاری کنید تا هم کانالا بره بالا هم کیفیت کار بهتر بشه

این کرم اسپمر بودن از تنمون نمیره بیرون همکاری نکنید تلگرامم اسپم میکنیم با این نرم افزار :D
فقط کافیه بانک شماره بدی اینوایت کنی تو کانال یه شبه 100k+ یوزر میگیره یعنی میشیم اولین اسپمر تلگرام :D

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
سلام
دوستان میشه یه نظر بدین :

مدیریت یه کانال تلگرام وقت زیاد میخواد کگه هر روز پست ارسال کنی از اینور اونور جمع کنی بعد ادیت کنی بفرستی تو کانال

حالا یه نرم افزاری تحت ویندوز باشه که به صورت خودکار برای کانال تلگرام پست ارسال کنه

کارش هم جمع آوری مطلب از فید یا از سایت هست که بهش بهش معرفی میشه

فیلتر کامل روی مطالب هم داره مثلا آخر هر پست اسم کانالو بنویسه و لینکارو پاک کنه و ...

یه قسمتی هم داشته باشه که مثلا 1000 تا پست دستی بهش بدی هر 10 دقیقه یه پست ارسال کنه یا هر زمانی که بهش داده شه

کلا یه مدیر کامل برای کانال تلگرام

به نظرتون برای فروش بزارم ؟ اگر بزارم قیمت چند باشه خوبه ؟

@l3est @جناب خان @afshin313 @ap3 @boorsekala @007saeed @AhangCity.CoM

و دوستان دیگه شرمنده یوزرشون یادم نبود تگ کنم
نه ، کم کانال تلگرام داریم که اسپمن ، حالا لقمه آماده هم بهشون بدید که تلگرام کلا اسپم شه ، خودت باهاش کانال بزن یا برای فروش حداقل این قسمت فید خوانشو بردار قسمت مدیریت زمانبدی و ... برای پست های کانال خوبه ، خودم میخواستم بنویسمش (واسه خودم البته)
باز خودت بهتر میدونی ، قیمتم خودت نوشتی تو کار هم هستی بهتر میدونی دیگه
خب معلومه 100% اچ تی سی
البته اگر هزینشو داری بده سری ام رو بگیر ام 8 خوبه
ولی اگر میتونی با ios کنار بیای که اصلا جای حرف باقی نمیزاره !
اگرم اندروید میخوای بگیری همین htc عالیه سامسونگ سری A میان ردست ولی نسبت به میان رده قیمتش بالاست و تاچ ویز هم که سنگینه
ولی اچ تی سی بااون رابط کاربری سنسش عالیه
ممنون ، واسه یکی هدیه میخواستیم بگیریم که تا حالا گوشی هوشمند نداشته ، سفارش دادیم همون E8 رو دیجی بیاره تازه میگفت اااا این چیه میخواید بخرید گرونه و ازین حرفا:D:D یه گوشی 500-600 تومنی بگیرید دیگه:general304::general304::general304::general304:

Last edited:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
سلام
دوستان میشه یه نظر بدین :

مدیریت یه کانال تلگرام وقت زیاد میخواد کگه هر روز پست ارسال کنی از اینور اونور جمع کنی بعد ادیت کنی بفرستی تو کانال

حالا یه نرم افزاری تحت ویندوز باشه که به صورت خودکار برای کانال تلگرام پست ارسال کنه

کارش هم جمع آوری مطلب از فید یا از سایت هست که بهش بهش معرفی میشه

فیلتر کامل روی مطالب هم داره مثلا آخر هر پست اسم کانالو بنویسه و لینکارو پاک کنه و ...

یه قسمتی هم داشته باشه که مثلا 1000 تا پست دستی بهش بدی هر 10 دقیقه یه پست ارسال کنه یا هر زمانی که بهش داده شه

کلا یه مدیر کامل برای کانال تلگرام

به نظرتون برای فروش بزارم ؟ اگر بزارم قیمت چند باشه خوبه ؟

@l3est @جناب خان @afshin313 @ap3 @boorsekala @007saeed @AhangCity.CoM

و دوستان دیگه شرمنده یوزرشون یادم نبود تگ کنم
من فقط قسمت زماان بندی شو دوس دارم و میخوام . به نظرم از ففید جمع کنه.. یه خورده مسخره میشه میگیری که:mad:
+یه امکان هم بده که مثلن به اول و اخر پست خودکار بشه یه متن اضافه کرد(برا ادرس کانال)
نوشتی توضیحاتو برا من ارسال کن

elco

Registered User
لایک‌ها
211
نه ، کم کانال تلگرام داریم که اسپمن ، حالا لقمه آماده هم بهشون بدید که تلگرام کلا اسپم شه ، خودت باهاش کانال بزن یا برای فروش حداقل این قسمت فید خوانشو بردار قسمت مدیریت زمانبدی و ... برای پست های کانال خوبه ، خودم میخواستم بنویسمش (واسه خودم البته)
باز خودت بهتر میدونی ، قیمتم خودت نوشتی تو کار هم هستی بهتر میدونی دیگه

ممنون ، واسه یکی هدیه میخواستیم بگیریم که تا حالا گوشی هوشمند نداشته ، سفارش دادیم همون E8 رو دیجی بیاره تازه میگفت اااا این چیه میخواید بخرید گرونه و ازین حرفا:D:D یه گوشی 500-600 تومنی بگیرید دیگه:general304::general304::general304::general304:
آره یه کم ترسیدم از این اسپم چون نمیخوام تلگرامم خراب شه
فروش کنسل شد فعلا با نظر بچه ها
اگر هم بخوام بفروشم لایسنس میزارم چک میکنم که طرف کانالش مفید باشه و نه از این چرت و پرت ها
الآن خودم یه کنال خحبری زدم که از فید فارس نیوز و چند تا دیگه میگیره تقریبا روزی میشه گفت 20 هزارتا خبرو میفرسته ولی بیشتر از اون نمیدونم مشکل از اپ بود یا تلگرام نزاشت بفرسته
این پست زمانبندی شده مثل اینکه طرفدار خوبی داشت اگرم بخوام بفروشم همین قسمتو فقط میزارم فعال باشه چون نه اسپم میشه نه باعث اذیت بقیه

آها خوش به حالش مایه دارینا هدیه گوشی میدین به هم :D
من همیشه واس اندروید اچ تی سی دارم ولی حیف که بازاریابیش بده و داره ورشکست میشه :(

elco

Registered User
لایک‌ها
211
قسمت بولد رو یه توضیح میدی ؟
تلگرام مگه اینوایت داره ؟
آره وقتی میخوای یه کانتاکت رو اد کنی اینوایت هم داره

بیشتر از 200 نفر نمیتونی اد کنی تو کانال
کپی راست @Hamidreza23
مطمعنی ؟
اون 200 تا واس گروه ها هست ولی برای کانال محدودیت نداره
حالا امشب چک میکنم ببینم چه تعداد از بانک شماره میتونه اد کنه ( اگه محدود نباشه که عالی میشه )
اگرم محدود باشه که به قول یکی از استادامون ( سر کار عملی ساخت کنتور برق دیجیتالی همه راه کم انداختن پول رو گذاشته بودن ) برگشت گفت : هرجا قانونی باشه واس ایرانیا یه راه واس دور زدنش هست :D

من فقط قسمت زماان بندی شو دوس دارم و میخوام . به نظرم از ففید جمع کنه.. یه خورده مسخره میشه میگیری که:mad:
+یه امکان هم بده که مثلن به اول و اخر پست خودکار بشه یه متن اضافه کرد(برا ادرس کانال)
نوشتی توضیحاتو برا من ارسال کن
خدارو شکر این زمانبندیو همه راضی ان :D
در مورد فید هم خدایی خیلی عالیه اما خب میزنه میترکونه کانالو از بس پست میده !

اولین امکانی بود که براش گذاشتم چون من اصولا خیلی به قوانین کپی رایت حساسم :D
برای خودم چون کانال عاشقانه بود یه متن خودکار اضافه میکنه زیرش اسم کانالو میزنه مثلا fazsangin@ با چند تا علامت قلب و اینا :D

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
پ.ن : راهی هست به daily motion بفهمونم ریدایرکت نکنه به زبان های دیگه ؟ آیپی انگلیس هم ریدایرکت میکنه :|
تو فوتر Country داره دیگه :general210:

آها خوش به حالش مایه دارینا هدیه گوشی میدین به هم :D
من همیشه واس اندروید اچ تی سی دارم ولی حیف که بازاریابیش بده و داره ورشکست میشه
نه بابا ، آخرین گوشیش مال 6 سال پیش بود ترکیده بود ولی هنو داشت استفاده میکرد دیگه دیدیم چی کار کنیم دست از سر اون گوشی عتیقش برداره

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
الآن خودم یه کنال خحبری زدم که از فید فارس نیوز و چند تا دیگه میگیره تقریبا روزی میشه گفت 20 هزارتا خبرو میفرسته ولی بیشتر از اون نمیدونم مشکل از اپ بود یا تلگرام نزاشت بفرسته
خب این 20هزارتا چه ارزشی داره ؟ فکر میکنم مردم تو تلگرام بیشتر دنبال چیزای ناب و گلچین ان تا انبوهی از مطالب...
همین زمانبندی +امضا رو نوشتی قیمت رو برا من ارسال کن اگه خوب بود حتمن میخوام.
بهش میگن امضا. فکر کنم با وبمسترای اینجا تلپاتی دارم از دیروز بعد از ظهر دارم بهش فکر میکنم این امکانم میخواستم اضافه کنم بهش :general509:
خب تو هم بنویس مال هرکی بهتر بود از اون میخریم :general707:(قیمت بهتر:general206:)

elco

Registered User
لایک‌ها
211
نسخه ویندوزش هیچکدومو نداره :D

برای این چیزا سایت رو نمیگردم ctrl + f میزنم٫ سرچ میکنم lang :D
لذت استفاده از تکنولوژی فقط و فقط ios همین :D

خب این 20هزارتا چه ارزشی داره ؟ فکر میکنم مردم تو تلگرام بیشتر دنبال چیزای ناب و گلچین ان تا انبوهی از مطالب...
همین زمانبندی +امضا رو نوشتی قیمت رو برا من ارسال کن اگه خوب بود حتمن میخوام.

خب تو هم بنویس مال هرکی بهتر بود از اون میخریم :general707:(قیمت بهتر:general206:)
خب به راحتی میشه فید اخبار داغ خبرگذاریهارو بدی بهش :D

ولی برای کانال های جک و اس ام اس و اینا خیلی خوبه :D

signul

Registered User
لایک‌ها
938
چپ می ریم راست می آیم می گن کانال تلگرام
کانال زدن و مطلب فرستادن که کاری نداره
عضو جمع کردن مشکل اساسی هست

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
تلگرام به گاج رفته؟
باز نمیشه واسه من و خیلی از بچه ها

ap3

کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
انقدر راجع به تلگرام صحبت نکنید بهو دیدین زدن قیلترش کردن.

بالا